Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) Tulku válasza gretzky77 (#8950) üzenetére


Tulku
veterán

Ehhez mondjuk illik hozzátenni, hogy a vizállóság rendszerint egy nyomásállósági teszttel zajlik, óráknál erre spec célszerszám van....ha belemeríthető egy telefon, vagy víz alatt is használható arra az 5 atm vízállósági (nyomásállósági) tesztek vonatkoznak, ekkor 5 atm vákuumot hoznak létre és tesztelik, hogy engedi-e valahol.

Ez a telefonra nézve eléggé veszélyes lehet, tehát nem fogják megcsinálni, ezért nem is adhat ki róla certifikátot...

(#8952) minek?:S válasza gretzky77 (#8950) üzenetére


minek?:S
őstag

Reszben igen arra, de gondolom valami szamlat adnak nem?

Üdv.:M.

(#8953) szamoncsy


szamoncsy
csendes tag

Sziasztok tudnátok segíteni?!
Az első kamera mennyire jó fotózáshoz?
nagyon kíváncsi lennék mert sokan lefikázták hogy csúnya képeket csinál kérlek segítsetek! Mert a g6 és a Samsung a7 között vagyok döntésképtelen viszont több szelfit szoktam készíteni kisfiammal ezért nekem fontos az első kamera is.

(#8954) Bastee válasza szamoncsy (#8953) üzenetére


Bastee
tag

Szerintem a front kamera minőségre teljesen átlagos, 2019-es szemmel gyatra :D
De látószögben zseniális! Ha 5-en álltok akkor is ráfértek. Mellesleg a nem nagylátószögű mód szimpla digitális zoom. Szóval mindenhogy kicsit karcsúbb arcod lesz kevés füllel, némi UFO effekttel.
Maradjunk annyiban, hogy egy középkategóriás (pl.) Xiaomi jobb szelfi kamerával bír jelentősen!

(#8955) dzsavitcu


dzsavitcu
csendes tag

Én lg g4-ről váltottam, kicsit úgy érzem, hogy az jobb selfie képeket csinált.
Széles látószögű képkészítés tényleg hasznos de nagyon torzít. S7-et nem ismerem.

(#8956) minek?:S válasza szamoncsy (#8953) üzenetére


minek?:S
őstag

Csatlakoznek az elottemszolokhoz. Pozitivum a nagy latoszog, de borzalmasan gyatra minosegben csinalja a kepet. Nem tudom, hogy az A7 milyen kepeket csinal, de a G6nak az elolapi kamerajaval nem lennek megelegedve, ha lenyeges lenne.

Üdv.:M.

(#8957) luna40 válasza babosmiki (#8938) üzenetére


luna40
tag

Én is termálvízben videóztam a gyerkőcömet, semmi baja nem lett a telefonnak, pedig már másfél éves körül van. Az USB csati miatt rinyált egy kicsit, befújtam kontakt spray-vel, megtöröltem törlőkedővel, oszt műxik. :)

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#8958) dzsavitcu válasza luna40 (#8957) üzenetére


dzsavitcu
csendes tag

Rinyált? Mit jelent? Nem töltött?

(#8959) babosmiki válasza luna40 (#8957) üzenetére


babosmiki
addikt

:K

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#8960) ruan


ruan
tag

FYI:
Egy feature-re lettem figyelmes, ha az akkuidő szokott foglalkoztatni ez tetszeni fog.
Gondoltam kíméljük az akkut, (amúgy is csak nehezen cserélhető) töltsük lassan (700-1000 mAh-val, régi töltőfejjel), de mivel az sok idő, ezért egész este töltőn volt a telefon.
Reggel lehúztam és meglepve tapasztaltam hogy dél körül még mindig 100%-on figyelt, és csak kora du. kezdett csökkenni, és becsült hátralévő időre pedig 40+ órákat írt.
Most tudom sokan arra gondolnak hogy majd 30-40%-nál biztos kikapcsolt a telefon, de nem, simán elketyegett másfél napot, a szokásos 1 nap helyett.

GSam Battery Monitor: Átlag akku idő: 1nap 3 óra
Kijelző idő: 3h 30m (4h 20m max)

Várom hogy legyen rá stabil, megbízható Oreo, de így is teljesen elégedett vagyok vele, amit a G5-ről nem mindig mondhattam el. Pedig egy V30-al szemezgettem.

[ Szerkesztve ]

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#8961) dzsavitcu válasza ruan (#8960) üzenetére


dzsavitcu
csendes tag

Valaki tud valamit arról, hogy mikor fog jönni a kilences android G6-ra?

(#8962) vinpilu válasza dzsavitcu (#8961) üzenetére


vinpilu
senior tag

Esetleg valamikor Q3-ban.

(#8963) eddie17 válasza vinpilu (#8962) üzenetére


eddie17
addikt

Arra van ígérve.

(#8964) luna40 válasza dzsavitcu (#8958) üzenetére


luna40
tag

Azt jelezte, hogy nedves a csati.

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#8965) pprod94


pprod94
aktív tag

Sziasztok! Valaki nyitotta már a bootloadert? Nekem a fastboot nem látja, várakozik, Win és Linux alatt is. Persze az oem unlockot bekapcsoltam, de nem akarja így sem.

(#8966) Axess válasza pprod94 (#8965) üzenetére


Axess
tag

Szia!
Windowshoz tudok csak hozzászólni. Így tippre driver problémának tűnik. Innen le tudod letölteni az LG drivereit:
http://tool.lime.gdms.lge.com/dn/downloader.dev?fileKey=UW00120120425
Ha ezt feltelepíted, és csatlakoztatod a telót bootloader módban, akkor már fel kellene ismernie.

Ha nem segít, akkor tudom ajánlani még ezt a bootloader unlock guide-ot, elég jól leírja a foylamatot.

(#8967) pprod94 válasza Axess (#8966) üzenetére


pprod94
aktív tag

Köszi, de driver az LG Bridge miatt is fenn volt, Linux alatt pedig nincs igazán driver probléma. :) Az a baj, én is ezzel az xda-s verzióval próbáltam, de már fastbootnál elakadtam sajna.

(#8968) Axess válasza pprod94 (#8967) üzenetére


Axess
tag

Bootloader módban csatlakoztatva a telefont, megjelenik a windowsos eszközkezelőben? ADB-n még látja a gép? Esetleg más USB portot kipróbálhatsz, hátha.

(#8969) pprod94 válasza Axess (#8968) üzenetére


pprod94
aktív tag

Próbáltam laptopon és asztalin is, adb-n keresztül indítottam újra, szóval látja a gép.

(#8970) minek?:S válasza ruan (#8960) üzenetére


minek?:S
őstag

Hm érdekes megfigyelés. Lehet, hogy én is kipróbálom, van egy régebbi SE töltőfejem. Bár nekem alapból is nehezen mozdul el 100%-ról, inkább 90% alatt kezd rohamosabban csökkenni olyan 40%-ig kb.

Üdv.:M.

(#8971) Kacsapecseny


Kacsapecseny
csendes tag

Hello,
Olvastam korábbi hozzászólásban vlmi olyasmit, hogy nem jött ki a sim tálca. Na most nekem se jött ki. 1évig, ha kellett, ami ritkán volt, kijött. A sim em rendes, úgy értve, hogy nem otthon vágdostam. A sim tálca egyik darabja beletört a tartóba, az sd kártya tartó belső rèsze. Elvittem a Váci szervízbe, mèg garis a teló, gondoltam is, biztos ott helyben kiszedik aztán minden fasza. Hát nem... A kiszolgáló azt mondta, hogy nem biztos hogy gariba megoldható, ha nem, akkor 60k mert full alaplap csere. :Y Mi van? :W Egy kis darab van benne, ès egy új sim tálca. Engem akarnak vlhogy atcseszni, vagy tènyleg ilyen sokba kerül ez a kis sz0rság?

Ja mèg annyi, hogy azt mondta 2-3nap múlva lesz kèsz. Akkor most mindenkèpp kicserèlikès rossz esetben csak úgy kapom vissza a telót ha kiperkálom a 60kt? Mert ezt bem mondta. Amúgy meg lassan a teló nem èr 60k t használtan...

[ Szerkesztve ]

Isten bizony, ateista vagyok!

(#8972) gretzky77 válasza Kacsapecseny (#8971) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia ez a Váci úti szervíz vagy Vácon? Nekem a Váci úti LG szervizben másnapra megcsinálták,a szerelés gariban volt a tálcát kellett kifizetni valami 4-5e talán!!!!! Az alaplapcsere baromság!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8973) Kacsapecseny válasza gretzky77 (#8972) üzenetére


Kacsapecseny
csendes tag

Ez a váci úti szervíz. Oooh megnyugottam. Köszi, akkor csak lehet jót szórakoztak rajtam.... Remèlem akkor holnap szólnak, hogy vègeztek, mert kb rögtön nyitás után adtam le.

[ Szerkesztve ]

Isten bizony, ateista vagyok!

(#8974) gretzky77 válasza Kacsapecseny (#8973) üzenetére


gretzky77
veterán

A központi szervizben mondtak 60e-t? :Y
Nekem anno annyit mondott a srác,hogy akkor necces a dolog ha sérül a SIM foglalat! De arra se mondott alaplapot!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8975) Indiant válasza gretzky77 (#8974) üzenetére


Indiant
addikt

Ne aggódjatok, már jönnek az esim-ek.

(#8976) jimmedly válasza Indiant (#8975) üzenetére


jimmedly
senior tag

Az lesz még remek! Egy sim "cseréért" mehetek majd a szolgáltatóhoz? Mint anno a 450 mhz-es 0660-as telóknál az őskorban?

(#8977) Bastee válasza Kacsapecseny (#8973) üzenetére


Bastee
tag

Hát az úgy néz ki, hogy ha nem tudják kiszedni a darabot, vagy csak úgy, hogy sérül a foglalat, akkor alaplap csere, mert a foglalat nem cserélhető külön. Ha kijön és minden sértetlen, akkor asszem 4.600Ft a SIM tálca.
Ha úgy jön ki, hogy bármi sérül, vagy SD kártyát nem olvas, vagy SIM-et, vagy egyiket sem.
Üdv a klubban. Amíg nem éltem át, el sem hittem, hogy akár 1db kivételtől is eltörhet.

(#8978) eddie17 válasza Bastee (#8977) üzenetére


eddie17
addikt

Ha nem sérül semmi, és egyben kijön akkor meg ingyen cserélik.
Legalább is nekem ingyen cserélték pár hete a SIM tálcámat a Váci úton.
Egyéb más alkatrészekkel együtt.

(#8979) Kacsapecseny válasza Bastee (#8977) üzenetére


Kacsapecseny
csendes tag

Hello, köszi, hát akkor nem csak szórakoztak.... De szerintem ez röhej. Ha az a kis műanyag beletörik, aminek azèrt van esèlye, akkor a teljes alaplap. Hogy lehet ez? Mikor már ennyire fejlettek a telók? A vezetèk nèlküli töltès megoldott(igaz nem az enyèmben :DDD ), de azèrt a sz0rèrt alaplap. Hogy?? Ès ugye ez felhasználó okozta problèma :W , de ha ők sèrtik meg miközben kiveszik, akkor is èn fizetem meg? Ennyierővel egy gsm szervízbe is vihetem, ott legalább olcsóban csinálják meg. :O

U.i.: mèg kb 1,5 èv gari van rá de ezek szerint majdnem csak ki dobhatom a kukába... :C

[ Szerkesztve ]

Isten bizony, ateista vagyok!

(#8980) Indiant válasza Bastee (#8977) üzenetére


Indiant
addikt

Talán nem gagyi műanyagból kellene csinálni.

Egyébként, akkor ezek szerint megérné, hogy mindenki minden kivételkor cserélné a tálcát. (ezeöccáá)
Vagy el kéne ismerni, hogy ez a megoldás nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#8981) ruan válasza minek?:S (#8970) üzenetére


ruan
tag

Nekem nagyon bevált, pedig nem voltam az az esti töltögetős.
Sok ismerősömnek nem megy a jelenleg még béta verzióban lévő dark mode messenger-be, bezzeg nekem elsőre sikerült beállítani, kár hogy nem oled a panel, és így nem hiszem hogy számít bármit is... na majd a következő telefonba...

[ Szerkesztve ]

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#8982) Bastee válasza Kacsapecseny (#8979) üzenetére


Bastee
tag

Nézd, a saját beletörésed senkinek nem kötelező kezelni, az fizikai sérülés. Szivességből ingyen kipiszkálják (ennél hol olcsóbb? :) ) de az hogy egy műanyag darab elmozdul, már tud kárt tenni az érzékelőkben. Az olvasó rész pedig a nyákra van forrasztva, külön nem cserélhető elem. Főleg, hogy a SIM olvasón, de még a kis műanyag tálcán is ott az IMEI. Szóval ezért macerásabb a dolog.

(#8983) lippije


lippije
tag

Sziasztok! Elgondolkodtam egy G6 beszerzésén. Az igazat megvallva, második telefonnak szeretném, és főleg a hosszabb futásaim során vinném magammal a mérete miatt, szóval fontos lenne, hogy stabil bluetooth kapcsolat menjen a fülesre, illetve lenne hátrány, ha használható fotókat lehetne vele lőni nappal a helyekről, ahol mozgok - szerintetek mennyire éri meg most beszerezni egy ilyen telefont? G4-em volt anno, azt nagyon szerettem, szóval alapvetően jók az emlékeim az LG irányból. Mi az, ami re érdemes figyelni vele? Köszi!

(#8984) Neck válasza Bastee (#8982) üzenetére


Neck
veterán

Ez igaz, de én még nem találkoztam olyan telefonnal, amibe ennyi ember véletlenül beletöri a tálcát első / második mozgatásnál. Nálam ez kimeríti a konstrukciós hiba esetét.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8985) Medocsabi válasza Neck (#8984) üzenetére


Medocsabi
addikt

Számomra az is fura, hogy én már 4 simet, és azt hiszem a 2. sd kártyát cseréltem a telefonban,és sosem törtem sim tálcát. :U

(#8986) Kacsapecseny


Kacsapecseny
csendes tag

Hát visszaszereztem a telót, és azt kell mondanom, hogy soha rosszabbat mint az lg szervíz. A korábbi hozzászólásaimban értetlenkedve álltam a szervízben kapott információk után, de jók. Gariba javították a telót, nem volt alaplap csere(valszeg emiatt úsztam meg a fizetést ), sim tálcát is ingyen adták hozzá, és igazából már kedden szóltak, hogy érte tudok menni csak nem értem rá(szóval a javítási időis jó volt). Még írtak csatlakozó tisztítás :F , es szoftver frissítést, csak annyi hogy most január 1. a biztonsági frissítésem, nemtom azelőtt mennyi volt.
Így viszont ugye mindenem elment, de volt mentésem, csak a Gcam ot nemtom visszarakni vlmiért, azt írja az alkalmazás nincs telepítve, és a Google Lens t. Szóval kérlék tudnátok egy egy linket dobni?
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Isten bizony, ateista vagyok!

(#8987) gretzky77 válasza Kacsapecseny (#8986) üzenetére


gretzky77
veterán

Na ezért értetlenkedtem először és furcsálltam amit írtál, mert nekem eddig csak pozitív tapasztalatom volt a központi LG szervízzel! Sztem nagyon korrektek! Örülök, hogy megoldódott! Sajnos a kérdéseiben nem tudok segíteni nekem már nem a G6 van meg,csak visszajáró vendég vagyok!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8988) Indiant válasza Kacsapecseny (#8986) üzenetére


Indiant
addikt

Azért, ha beviszem a telómat simtálca cserére, akkor a szoftverhez ne nyúljanak hozzá. Pláne, ha ezzel elmegy bármi.

(#8989) Kacsapecseny válasza Indiant (#8988) üzenetére


Kacsapecseny
csendes tag

Nemtudom. Én ha szervízbe viszema telót, bármilyen márkájut, akkor készítek biztonsági mentést. Fájni nem fáj. :K

Isten bizony, ateista vagyok!

(#8990) Indiant válasza Kacsapecseny (#8989) üzenetére


Indiant
addikt

Ha megmondod, minek kell szoftvert frissíteni egy sim tálca csere esetében, (pláne úgy ,hogy az töröl mindent)
akkor elfogadom.

(#8991) eddie17 válasza Indiant (#8990) üzenetére


eddie17
addikt

Szerintem úgy indítanak, hogy törölnek mindent a telefonról (személyes tartalmak miatt) ami akkor akár egy frissítés is lehet, és utána csinálnak bármit a telefonnal.
Én így hallottam.

(#8992) Indiant válasza eddie17 (#8991) üzenetére


Indiant
addikt

Múltkor hallottam egy Factory Reset Protection (FRP) nevű cuccról, ami állítólag azt csinálja, hogy ha nem jelentkezel ki minden fiókodból mielőtt recoveryből törlöd a telót, akkor utána nem tudod használni a telefont.
Na most, gondolom nem adta meg a belépési kódot (minta, pin), tehát max. recoveryből tudják törölni.
Illetve ha le van zárva, akkor nem kell törölni, hisz nem férnek hozzá a "személyes tartalmakhoz".
Másrészt, elég nehéz egy rossz telefonról biztonsági mentést készíteni (pláne sd nélkül), főleg ha nem rootolt.

[ Szerkesztve ]

(#8993) eddie17 válasza Indiant (#8992) üzenetére


eddie17
addikt

Arra gondoltam, hogy nekik van specko szoftver és eszköz ehhez, rádugják aztán FR, nem számít mi volt előtte. Még is csak hivatalos szerviz, kell lenni minden megoldásnak ott.
Plusz utána tesztelik is a telefont, mert nekem is újra lett húzva de amikor bekapcsoltam a főoldalon találtam magam.

(#8994) Bastee válasza Neck (#8984) üzenetére


Bastee
tag

Ezzel maximálisan egyetértek. Itt valami nagyon nem jó. Szemét dolog, hogy az LG nem vállalta fel ezt.
Sajnos nem is maradtam ennél a márkánál, a teló meg az asztalon porosodik :( Lehet el kéne majd adni :D

(#8995) Kacsapecseny válasza Indiant (#8992) üzenetére


Kacsapecseny
csendes tag

Én tudok usb n keresztüli fáljátvitelre, te nem? Vagy felhőbe is menthettem volna. ;)
És be tudok jelentkezni a fiókjaimba.

Isten bizony, ateista vagyok!

(#8996) soundman1


soundman1
senior tag

SEA-ra megjött a februári frissítés V20g verziószámmal.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8997) eddie17 válasza soundman1 (#8996) üzenetére


eddie17
addikt

Egy SIM-re V20h van már kb. 1 hónapja. :)
Jó, hogy együtt halad a kettő.

(#8998) soundman1 válasza eddie17 (#8997) üzenetére


soundman1
senior tag

Igen, így volt év végén is, mindig felváltva jönnek az egyes régiókra, előbb jön meg az EU-s, utána a SEA.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8999) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok ! Hogy vagytok megelégedve az akkuidővel ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#9000) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Azért kérdem, mert most 40-45-ért hozzá tudnék jutni egy gyönyörű darabhoz.
Ennyiért szerintem bőven jó telefon. :R
Olvastam, hogy a Pie-t késleltetik. Hiányzik ez egyáltalán bárkinek ?

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.