Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) pit stop válasza Blac1 (#9200) üzenetére


pit stop
addikt

Is-is, de előtte biztos.
Alkalmazástól függ, az hova menti dolgokat. De ha konkrétan doksiról van szó, azt le is tudod menteni.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#9202) Tulku


Tulku
veterán

Na átírtam a névjegyeket rinyálás helyett...
Az új rendszer elég jó lett, nálam gördülékenyebb, gyorsabban tudok írni, szinte mindenben jobb mint az előző...
Nem merek rá megesküdni, de az akksi is kevésbé merül....
Azt hiszem megint nem cserélem le a 2 éves telefonom....hiába vannak sokkal jobb fotós képességű mobilok, nem fogom kidobni az ablakon ezt a használható szerkezetet...tehát marad :)

(#9203) babosmiki válasza Blac1 (#9200) üzenetére


babosmiki
addikt

Én nem szoktam visszaállítást csinálni, eddig még nem volt ebből gondom. Hát ha fontosak a dolgaid, akkor javaslok egy komolyabb alkalmazást a cuccaid mentésére..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#9204) Tulku válasza babosmiki (#9203) üzenetére


Tulku
veterán

Tudsz ajánlani?
Mert a gyári visszaállító személyes adatainál állandóan megakad 51%-nál (akár milyen mentést eszközölök)

(#9205) soundman1 válasza Tulku (#9204) üzenetére


soundman1
senior tag

Helium-ot nézd meg, hogy hozzáfér-e root nélkül mindenhez. 2 éve azzal költöztettem át minden adatot g6-ra.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#9206) babosmiki válasza soundman1 (#9205) üzenetére


babosmiki
addikt

+1! :K [link]

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#9207) Blac1


Blac1
aktív tag

Köszonöm.

(#9208) minek?:S válasza Tulku (#9202) üzenetére


minek?:S
őstag

Az aksit én is jobbnak érzem, eddig azt hittem, csak sokat reménykedek.. de akkor ezek szerint tényleg javult. A rendszert is gördülékenyebbnek érzem, illetve amikor bekapcsolom a BT-t, akkor a kis ablakban kiírja, hogy a fülesem hány százalékon van, eddig nem tette(alkalmazás kellett hozzá vagy mi, de csak G3-mal működött). Meg a másik, hogy az utóbbi időben csinálta azt, hogy messenger hívásnál fülesen keresztül pocsék hangminőséget produkált, de csak ott, azt abbahagyva Spotifyn már jó volt, utána, megint messenger hívásban meg megint szar.. na ez most megjavult.

Én is gondolkodtam már a cserében, de így még én is látok benne fantáziát.

Üdv.:M.

(#9209) norbusmann


norbusmann
újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, hátha más is belefutott már az alábbi esetbe. Vodafone-os az G6-osom, a múlt héten frissítettem, tök jó, tök szép, de valami nem kerek. A mai napig működött az AOD, de ma egyszer csak eltűnt. Kikapcsoltam, majd bekapcsoltam a beállításokban, eredmény semmi. Újraindítottam a telefont, dettó semmi. Valakinek lenne ötlete, hogy mi történhetett? Nem létkérdés, hogy működjön, de azért jó, ha van. :) Előre is köszönöm!

(#9210) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok! Frissítés új verzióra sikerült. Nálam nem kutyúlta össze neveket.

(#9211) Borrower válasza norbusmann (#9209) üzenetére


Borrower
tag

Szia. Egy gyári visszaállítást érdemes megpróbálni. (Előtte adatmentés)😉

Xiaomi 12T

(#9212) Toby888


Toby888
senior tag

van valakinek H871 ??

(#9213) pit stop


pit stop
addikt

Nekem is jobb az akksiidőm.
Számomra a képernyőmegosztás hozott pozitív változat, lett egy kis ikon amivel képernyőarányt lehet állítani, szüneteltetni meg irányítani miközben a másik képernyőn ebből semmi nem látszik :)
Neveket majd átírom ha ráveszem magam...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#9214) norbusmann válasza Borrower (#9211) üzenetére


norbusmann
újonc

Szia. Köszönöm, már próbáltam. :) Először az LG Backupból állítottam vissza az adatokat, akkor már nem is lehetett bekapcsolni az AOD-t, másodszor a Google mentésből állítottam vissza az adatokat, akkor, ahogy írtam, pár napig volt AOD. Ha lesz kedvem, lehet kipróbálom, hogy nem állíttatom vissza az adatokat, akkor lehet még működni fog pár nappal később is. :)

(#9215) gad192 válasza norbusmann (#9214) üzenetére


gad192
csendes tag

Hello, sajnos egy pie-os bugról van szó. Komfort nézetet kapcsold ki, ezután zárd le a telefont, ha minden igaz elő fog jönni az AOD. Ezután visszakapcsolhatod a Komfort nézetet. Újraindítás/kikapcsolásig nem fog eltűnni.
Ha nem használsz Komfort nézetet, akkor passzolom, én redditen találtam ezt a megoldást, mert nálam is eltűnt.

(#9216) gretzky77 válasza gad192 (#9215) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen én is olvastam egy Facebook csoportban, hogy ez megoldás az AOD problémára!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9217) norbusmann válasza gad192 (#9215) üzenetére


norbusmann
újonc

Szia! Köszönöm a segítséget, működik a dolog. A komfortnézet volt a ludas. :)

(#9218) Laca0 válasza Toby888 (#9212) üzenetére


Laca0
addikt

870DS-re sincs még.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#9219) KáJé74


KáJé74
csendes újonc

Üdv! Volt itt téma, hogy a SIM-fiók beakad, nem lehet kivenni. Így jártam én is :O . Őszinte leszek, lusta vagyok. :D Mi a módja, hogy komolyabb kár nélkül kivegyem a "tepsit"? Ahogy nézem már el is tört az egyik kerete a feszegetéstől. A SIM-et ki tudtam venni csipesszel.
Ezen úgy felb@sztam az agyam, hogy le is cseréltem a telefont. Az eddigi G2-G4-G6 sort megszakítva Hüvely P30-ra váltottam. Kíváncsi vagyok, miben különbözik... A G6 (ha sikerül a tálca-mizériát túlélnie,) a G4-et váltja, mint tartaléktelefon. Előre is köszi a segítséget!

(#9220) pit stop válasza KáJé74 (#9219) üzenetére


pit stop
addikt

Szerviz szerintem.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#9221) norbusmann válasza KáJé74 (#9219) üzenetére


norbusmann
újonc

Szia! Én is így jártam, nem sikerült kipiszkálni a törött tálcát, szervíz lett belőle, pontosan nem emlékszem, de úgy 4.000 Ft körül volt a javítás/csere az LG hivatalos szervízében a Váci úton.

(#9222) Laca0 válasza KáJé74 (#9219) üzenetére


Laca0
addikt

Én csak szervizben tudtam kivetetni-cseréltetni. De a szerelőnek is nehéz volt kiszednie.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#9223) Bastee


Bastee
tag

Sziasztok!

Ha akadna esetleg egy budapesti LG G6 tulaj, aki üvegfóliát szeretne cserélni a telefonján, szívesen adok egy Xpro Xprotector üveget :)

(#9224) .mf


.mf
veterán

Sziasztok!
Már egy ideje szívatott, ma végleg megadta magát az ujjlenyomat-olvasó. Már a Smart Doctor is hibásnak diagnosztizálja. Repedt a kamera üvege is (szerencsére csak a szélén, a képbe nem lóg bele), és az USB-csatlakozó is folyton kicsúszik. Gari már lejárt. Javíttatta már valaki ezeket? Érdemes vele vesződni, vagy amennyibe kerülne javítani, azért már újabb telefont kapni? A gép amúgy hw-esen nekem bőven elég (még évekig), gcam-mel a kamerája is elmegy (tudom, kinek mi, fotózok, magas a léc).
Köszi!

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#9225) Toby888 válasza .mf (#9224) üzenetére


Toby888
senior tag

nem tudom mennyi lehet ott a javítása, de az anyagköltség nem vészes, én a helyedben vennék egy újat, lehet találni bontatlan dobozost,és elég olcsón... a hw-vel én is kifejezetten meg vagyok elégedve,úgyhogy megtarton én is pár évig ( :

(#9226) mrmft válasza Toby888 (#9225) üzenetére


mrmft
senior tag

Hol lattal meg bontatlant? Vasarolenk egyet belole, ha EU modell.

(#9227) Toby888 válasza mrmft (#9226) üzenetére


Toby888
senior tag

ebay

(#9228) minek?:S


minek?:S
őstag

Sziasztok! Egy olyan problemaval fordulnek hozzzatok, hogy intezem a telefonos dolgaim, epp haverral beszelek, egyszercsak elnemul es halk sipolas hallatszodik. Ez ment 1-2 percen keresztul ugy, hogy ki se birtam nyomni, aztan lerakodott magatol. Onnantol kezdve barkit probalok hivni, nem cseng ki. Mobilnet van, SMS-t kuld a telom, ujra is inditottam.. nem ertem. Ja es telenor. Valakinek barmi otlete?

Funfact, hogy egy masik telefonrol(Galaxy Mini) is probaltam hivni, szinten telenoros kartyaval(masikkal) es full terero mellett azt mondja, hogy nincs mobilhalozat.

Üdv.:M.

(#9229) Toby888 válasza minek?:S (#9228) üzenetére


Toby888
senior tag

az remek... nálam meg az van hogy telefonálás végeztével amikor el emelem a pofámtól, nem kel fel a kijelző, meg kell nyomnom a bekapcsoló gombot legaláb 2x hogy képet adjon

(#9230) pit stop válasza minek?:S (#9228) üzenetére


pit stop
addikt

Első körben SIM csere - ingyenes.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#9231) minek?:S válasza pit stop (#9230) üzenetére


minek?:S
őstag

Köszönöm a tippet, igazából közben random megoldódott. Remélem nem jön elő ez a probléma megint.

(#9229) Toby888

Ha újrarakod a rendszert esetleg nem segíthet? Vagy szervizest kérdeztél már? Hardver vagy Szoftver hiba? Nekem ilyen problémám nincs szerencsére.

Üdv.:M.

(#9232) Toby888 válasza minek?:S (#9231) üzenetére


Toby888
senior tag

lehet segitene, csak nagyon belaktam már :/

(#9233) mrmft


mrmft
senior tag

Szeretnek toletek par friss kerdesemre megoldast kapni, ezek hogyan oldhatoak meg? MIUI-ban e funkciokat megszoktam es hasznaltam is:
-Idozitett ki-bekapcsolas, vagy legalabb a repulo mod idozitese
-Hivas szures - szamkijelzes nelkuli hivasra ne csorogjon
-Melyik a jelenlegi legfrisseb firmware, hogyan erdemes firssetni (OTA, PC-n kereszul...)
-Barmi egyeb ajanlott beallitas egy kezdo tulajnak
Ha a gyari szoftverben ezek az opciok nincsenek benne, milyen kulso alkalmazassal tudnam elerni a kivant erdemenyt?

(#9234) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Sziasztok,

szervíz tapasztalat: 22 hónaposan (1 év gari volt rá) alaplap hibával meghalt a telefonom. Márkaszervízbe bepostáztam, 1 nap múlva hívtak, hogy szavatosság keretében ingyen cserélik, 2 nap múlva hívtak, hogy kész, GLS hozza 1-2 napon belül. Maximálisan korrekt és jófej volt a szervizes, nekem ez óriási pozitív élmény volt.

Remélem a G9 majd notch mentes lesz, mint pl. mi9t pro, akkor a következő telefonom is tuti LG lesz :)

(#9235) babosmiki válasza Dreadloord (#9234) üzenetére


babosmiki
addikt

:C

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#9236) Button


Button
aktív tag

Az összes alkalmazása megtekintéséhez tegyen felfelé seprő mozdulatot a kezdőképernyőn.

Hogyan lehetne megszabadulni attól, hogy a kezdőképernyőn ezt mindig fél másodpercre az ember képébe nyomja? Állati idegesítő..

(#9237) Diamond500 válasza KáJé74 (#9219) üzenetére


Diamond500
senior tag

Én is így jártam, beletört a SIM tálca.. eddig 2x volt kiszedve, sose volt macerálva . :U

[ Szerkesztve ]

(#9238) Laca0 válasza Diamond500 (#9237) üzenetére


Laca0
addikt

Nekem a szerelő azt mondta, hogy azért törik el, mert amikor a simtűvel kidobatjuk, akkor kicsit féloldalasan indul meg. Ha ott kezdjük kihúzni, akkor megfeszül és eltörik.
Az a jó technika, hogy a simtűvel kidobatás után a tálcát mindkét végéről egyenletesen, egyszerre kell húzni.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#9239) vadsertes


vadsertes
csendes tag

Sajna haldoklik a g6 om, spontán kikapcsol időnként olyankor csak töltővel indul újra, néha az autós is elég, de van hogy csak a gyári hálózatival, azzal sem mindig azonnal. Az akku simán bírja a 1,5 napot most is. Van hogy 23%nál, 93- 62% nincs benne rendszer. Többször navigációs progiknál csinálta, de mélyalvás közben is... Látott ilyet valaki már?
Vettem egy kinai modellt ideiglenesen, de megtartós lesz 1 nap után éreztem.

(#9240) babosmiki válasza vadsertes (#9239) üzenetére


babosmiki
addikt

Gyári reset volt már?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#9241) jimmedly válasza vadsertes (#9239) üzenetére


jimmedly
senior tag

Ezt azért okozhatja egy cellazárlatos akku is. Ha nagyobb terhelést kap, hiába van elvileg 60-80%-on akkorát esik a feszültség hogy a telefon kikapcsol.

(#9242) Diamond500


Diamond500
senior tag

Búcsúzom topiktól, már nem LG vonalon mozgok tovább..Sziasztok!

(#9243) babosmiki válasza Diamond500 (#9242) üzenetére


babosmiki
addikt

:R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#9244) minek?:S válasza Diamond500 (#9242) üzenetére


minek?:S
őstag

Én is nézelődök már. Nekem is ideje pihenni hagyni "szegényt". Pót telónak még jó is lenne úgy is.

Üdv.:M.

(#9245) gretzky77 válasza Diamond500 (#9242) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha nem titok mire váltottál?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9246) mrmft


mrmft
senior tag

A telefon automatikusan bekapcsol ha kikapcsolt allapotban toltore dugom. Ezt ki lehet valahol kapcsolni, hogy maradjon kikapcsolva es csak toltodjon, ne kapcsolgasson be magatol?

(#9247) mrmft válasza mrmft (#9246) üzenetére


mrmft
senior tag

Valamint Belkin 1A toltolvel (770mA) gyari toltojevel is 780mA amivel toltene a jelenlegi 60%-rol, Ampere szerint. Ez jo igy vagy keves? Ha keves hogyan tudnam csokkenteni a toltesi idot?

(#9248) Diamond500


Diamond500
senior tag

Helló! P30-ra váltottam. 2.5 évet használtam a LG6-ost, sose fagyott, kiszolgált,de a kamerája nagyon gyenge volt, ami nekem most fontos.

(#9249) Ronan968


Ronan968
tag

A legutóbbi frissités nálam javitotta az autómatikus fényerőséget,eddig túl sötétre volt beállitva,de most tökéletes lett!Nagyon régen volt,hogy egy telefon 2 évet kibirt nálam,de ez igen.Nem bántam meg,hogy anno ezt választottam. :C

(#9250) minek?:S válasza Ronan968 (#9249) üzenetére


minek?:S
őstag

Az utóbbi időkben az én telefonjaim is <1 évet voltak nálam.. az S6 Edge tartotta idáig a rekordot a 13 hónapjával.. errefel a G6 -amit nem is tudatosan vettem-, lassan a második évét kezdi nálam.. bár addigra már szerintem berakom második telónak.

Üdv.:M.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.