Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) trobi28 válasza norbert1998 (#8250) üzenetére


trobi28
addikt

Az miből derült ki, hogy megbontották? Szerviz mondta, vagy csak tipp?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8252) gretzky77 válasza norbert1998 (#8250) üzenetére


gretzky77
veterán

Megvolt bontva? Honnan tudod?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8253) bmw320d4 válasza norbert1998 (#8250) üzenetére


bmw320d4
csendes tag

Ez nem biztos, mert én Újként vettem a készüléket és nekem is elvált a hátlap az egyik saroknál egy picit.

Nagyon nagyot csalódtam ebben a telefonba egyébként. Többet biztos nem veszek LG -t

(#8254) norbert1998


norbert1998
veterán

Abbol, igen, hogy az osszes uveg mozog a hatuljan, mindenhol.

(#8255) KoNZoLik@ válasza norbert1998 (#8254) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Akkor te jól belenyúltál a sz@rba :Y

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#8256) trobi28 válasza norbert1998 (#8254) üzenetére


trobi28
addikt

Ezt nem egészen értem. Gondolom nem most kezdtek el mozogni az üvegek. Amennyiben mozogtak régebben is, akkor miért tetted vízbe?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8257) KoNZoLik@ válasza trobi28 (#8256) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Pont erre gondoltam én is, ha eleve látom, hogy gáz van a telóval visszaviszem ahol vettem, de vízbe biztos nem teszem :Y

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#8258) norbert1998 válasza trobi28 (#8256) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem neztem, hogy gáz van. Tegnap vettem ha-n, hibátlannak volt hirdetve a telefon.

(#8259) eami válasza norbert1998 (#8258) üzenetére


eami
addikt

mondjuk ez a vízállóság csak egy olyan extra, ami jó ha van ha épp vmi gubanc üt be(szakad az eső, rá borul egy pohár víz, stb). víz alatti bohóckodáshoz célszerszám kell.

(#8260) norbert1998 válasza eami (#8259) üzenetére


norbert1998
veterán

Szóval az ip68 és a mil-810-g(?) csak viccből van rajta? Mert amivel úszni lehet, azon sincs más. És nem mélytengeri búvárkodásra vettem, de ha fotózni akarok a strandon a vízben, akkor azért legyen már képes erre a vízálló telefonom.

(#8261) tomboy0013 válasza norbert1998 (#8260) üzenetére


tomboy0013
veterán

Képes rá.

(#8262) eami válasza norbert1998 (#8260) üzenetére


eami
addikt

nem viccből csak épp ha megnyekken akkor sok sikert a garihoz. víz alatti kütyüket külön olyan tokba szokás rakni ami tényleg zár. itt meg rengeteg helyen befolyhat.

(#8263) norbert1998 válasza eami (#8262) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem is mondtam, adott életjelet, nem is kicsit. (gari sajna nincs)

Ugye beázott, kikapcsoltam
kicsit később kivettem a sim tálcát. a telefon elég meleg olt, de gondoltam biztos csak amiatt, mert a napsugarak bejutnak a táskába is, végülis az is meleg volt, ráadásul nyitva volt. Mindegy. Estefelé megnyomtam simán a bekapcsgombot, és a kijelző közel hibátlan pompájában felvillant és írta hogy 0%, töltsem fel.

Gondolom az aksit a víz zárlatozta nagy ellenállással, és amiatt melegedett a telefon, mindenesetre most rizsben van, nem töltöm fel.

Vajon héttfő reggelig elég rizsben tartani?

(#8264) eami válasza norbert1998 (#8263) üzenetére


eami
addikt

rizs ha muxik is csak átmeneti. ha víz érte akkor idővel tönkre vágja.

(#8265) norbert1998 válasza eami (#8264) üzenetére


norbert1998
veterán

Jobbat nem tudok vele tenni sajnos :(

(#8266) tomboy0013 válasza norbert1998 (#8263) üzenetére


tomboy0013
veterán

Rizs :D Mondjuk az első dolog ilyen esetben, hogy azonnal szervizbe visszük ahol szétszedik és normálisan kitisztítják alkohol segítségével, akkor meg talán menthető a dolog. Nemtudom miért dőlnek be még mindig ennek a rizses baromságnak emberek 2018-ban, ráadásul unibody készüléknél...

[ Szerkesztve ]

(#8267) luna40 válasza norbert1998 (#8260) üzenetére


luna40
tag

Az enyém képes rá, hogy vízben, víz alatt használjam, utána kicsit reklamál, hogy vizes a csati, szárítsam ki mielőtt tölteném.

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#8268) Indiant válasza norbert1998 (#8260) üzenetére


Indiant
addikt

Abszolút igazad van, egy vízálló telefon legyen vízálló. ..és ne csak az eladásig

(#8269) tomboy0013 válasza Indiant (#8268) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mivel írta, hogy mozgott az üveg hátul elég egyértelmű, hogy bontott a készülék amit vett használtan....Nem elvárható, hogy kitudja milyen kókány munka után is vízálló legyen. Szerintem.

(#8270) norbert1998 válasza tomboy0013 (#8266) üzenetére


norbert1998
veterán

Azért a sim tálca elég nagy, ott biztosan tud kiszívni vizet. Szervizbe meg azért nem viszem, mert szombat reggel történt a baj, hétfőn lesz szerviz, meg a rendőrséggel is akarok beszélni, hogy ha félre vezettek, mi a teendő és megéri-e egyáltalán.

Egyébként ez is aranyos volt, szólt, hogy amíg vizes a csati, ne töltsem :D

(#8271) gretzky77 válasza norbert1998 (#8270) üzenetére


gretzky77
veterán

Ez mindegyik telónál így van,jelzi,hogy amíg vizes ne töltsd!
Amúgy ne haragudj,de amikor megvetted,átvetted nem nézted át? Ha ennyire eláll,mozog akkor azért azt észre kellett volna venned! Mennyire megbízható kollégától vetted?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8272) tomboy0013 válasza norbert1998 (#8270) üzenetére


tomboy0013
veterán

Kiszivni? Mi ez szivattyú? Felejtsd már el ezt a butaságot, de komolyan. Városi legenda csupán, nem több. Egyenrangú azzal amikor a facebook-on megosztásért pénzt ígérnek...
Dolgoztam szervizes mellett, már fogtuk a fejünket mikor az x+1. ember megérkezett ezzel a baromsággal beázott telefon esetén. A vicc az egészben, hogy még némelyik nevesebb portál is lehozza hírnek az ilyen hülyeségeket.
A rendőrség meg nem fog ilyenekkel foglalkozni, szóval ne is törd magad. Tanulópénznek jó volt. Most már tudod, hogyha használt cuccot veszel át kell nézni alaposan vásárlás előtt.

[ Szerkesztve ]

(#8273) norbert1998 válasza gretzky77 (#8271) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem néztem át, hülye voltam.

Tomboy akkor hagyjam a rizst és kapcsoljam be nézzem meg mi van vele? Mármint ezt mondod?

[ Szerkesztve ]

(#8274) gretzky77 válasza norbert1998 (#8273) üzenetére


gretzky77
veterán

Azt mondtad, szólt,hogy ne töltsd,ezek szerint bekapcsoltad már nem?
Ne haragudj,de próba nélkül vettél egy G6-ot amin már gari sincs?Személyesen vetted át?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8275) tomboy0013 válasza norbert1998 (#8273) üzenetére


tomboy0013
veterán

Még véletlenül se kapcsold be. Ne csinálj vele semmit. Amint tudod vidd el szervizbe. Bár ha már gond volt a működéssel miután vizet kapott akkor nem sok esélyt adok rá, hogy meg lehet menteni.

(#8276) norbert1998 válasza gretzky77 (#8274) üzenetére


norbert1998
veterán

Meg azelőtt szólt hogy eszrevettem, hogy beázott.

És igen, arra való a hardverspro. Azért voltam barom, mert nem néztem meg, hogy jók e az illesztések...

(#8277) Venyera7


Venyera7
senior tag

Üdv!
Honnan lenne érdemes beszerezni egy Dac-os verziót?
Esetleg vett valaki olyat?

(#8278) Neck válasza tomboy0013 (#8272) üzenetére


Neck
veterán

A rizses dolog igenis működik, régi konyhai Praktika, hogy sótartóba ha némi rizst teszel, nem áll össze a só, mert a száraz rizs sok nedvesség megkötésére képes. Több (nem vízálló) telefont hoztam már vissza azzal, hogy amikor beesett a patakba, azonnal kikaptuk, azonnal kikapcsoltuk, (ha lehetett szétszedtem) és rizsbe tettük. Nem néhány órára, hanem több napra, türelmesnek kell lenni. Persze, ha a víz rövidre zárta az aksit, az nem tesz jót neki, de nekem pl a fenti technikával a legrosszabb eredmény egy gyorsabban merülő telefon lett - de volt olyan is, ami olyan lett mint új korában.

A lényeg, türelmesen várni több napig, míg ki nem szárad a telefon - és a rizs segít a folyamaton.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8279) KoNZoLik@ válasza Neck (#8278) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én tarhonyába tenném az még jobban szívja a vizet :DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#8280) Neck válasza KoNZoLik@ (#8279) üzenetére


Neck
veterán

Tök mindegy, lehet úgy is, hogy nem teszed semmibe, a lényeg, hogy ne kapcsold be pár óra múlva, bármennyire is kíváncsi vagy.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8281) tomboy0013 válasza Neck (#8278) üzenetére


tomboy0013
veterán

:) jól van akkor rizsezzetek. Az unibody készülék házat én nem hasonlítanám a sóhoz amivel közvetlenül érintkezik a rizs, de ahogy érzed. Szervizes tapasztalatból kiindulva egy ordas hülyeség az egész. Pláne mikor behozták úgy a telefont hogy rizs pergett belőle meg fehér poros volt a rizstől a szétszedett telefon belseje... Na mindegy is. Rizsezzen aki akar, én jobban bízok az alkoholos tisztításban ami a vízkőkepződést is megakadályozza meg tényleg tisztít is.

(#8282) KoNZoLik@ válasza tomboy0013 (#8281) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Tarhonyaaaa nem rízs, mondom tarhonyaaaa...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#8283) tomboy0013 válasza KoNZoLik@ (#8282) üzenetére


tomboy0013
veterán

Akkor inkább bedugom a muskátli alá a földbe, előbb utóbb az is elszívja a vizet ha nem locsolom.

(#8284) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Kezdem bánni ezt az Android 8-ra való frissítést. Van lehetőség arra, hogy egyszerűen visszarakjam a 7-et root meg hasonlók nélkül? Van valami hivatalos módszer rá?

(#8285) norbert1998 válasza tomboy0013 (#8283) üzenetére


norbert1998
veterán

Egész nyugodtan. De amíg nem tudom szervizbe vinni, addig szerintem bőven jó a rizs is, mint legtöbb, mi megtehető. Úgyis szétszedi a szerviz majd. Már ha nálam marad egyáltalán a telefon.

(#8286) tomboy0013 válasza norbert1998 (#8285) üzenetére


tomboy0013
veterán

Belerakhatod rizsbe de kb annyit érsz el, hogy lassítod a telefon száradását. Egy unibody telefonnal ez elég rossz ötlet. Levegőzni kell hagyni ameddig el nem viszed szervizbe ahol ki tudják normálisan tisztítani. És még véletlenül se legyen bekapcsolva a teló csak tisztítás után.

(#8287) norbert1998 válasza tomboy0013 (#8286) üzenetére


norbert1998
veterán

Amikor belement a vízbe, kikapcsoltam, lemerült a víztől és kb ennyi történt vele. Remélhetőleg a szervízben ultrahangos tisztítással meg tudják odlani a problémámat.

(#8288) bmw320d4 válasza norbert1998 (#8270) üzenetére


bmw320d4
csendes tag

Nézd én nem adnék el hibás vagy részben hibás terméket mert gusztustalan dolognak tartom, de ha nekem visszajönne valaki hogy vízben volt a telefon és tönkrement, az biztos hogy elhajtanám a fenébe.

Sajnos a sajátomon tapasztaltam hogy elég kérdőjeles a minősége és élettartam ennek a készüléknek.

Pont tegnap beszéltem egy GSM szervizes sráccal, aki említette hogy a térerő és a hátlap elválás elég ismert probléma Németországban ahol nagyobb számban forgalmazták.

(#8289) desigo


desigo
senior tag

Pár hete használom a telefont de elkeserítő,hogy milyen pocsék képeket készít a G4 után.
Tudtok valami beállítást vagy bármit javasolni,hogy javuljanak a képek?

(#8290) bmw320d4 válasza desigo (#8289) üzenetére


bmw320d4
csendes tag

Nincs ez ilyen szar, én is G4 -röl váltottam, botrányos a képminőség.

(#8291) tomboy0013 válasza desigo (#8289) üzenetére


tomboy0013
veterán

Gcam. Itt találod a 3.8-as verziót a Cstark27 féle verzióból. Van külön a Wide camera-hoz is. Mérföldekkel jobb a képminőség mint a gyári kamera esetében (kivéve ha a gyengébbik szenzor van a telódban).

Valaki tud ebben segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#8292) gretzky77 válasza tomboy0013 (#8291) üzenetére


gretzky77
veterán

KDZ-vel nem megoldható?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8293) tomboy0013 válasza gretzky77 (#8292) üzenetére


tomboy0013
veterán

Azt se tudom mi az :D

(#8294) gretzky77 válasza tomboy0013 (#8293) üzenetére


gretzky77
veterán

Kdz formátumban le tudod tölteni a teljes rendszert és fel tudod flash-elni! De pontosan hogy működik és visszafelé megoldható e azt nem tudom!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8295) tomboy0013 válasza gretzky77 (#8294) üzenetére


tomboy0013
veterán

Azt hittem LG bridge-el meg lehet oldani. De akkor lehet marad a 8. :D

(#8296) Neck válasza tomboy0013 (#8291) üzenetére


Neck
veterán

Az mit jelent, hogy a gyengébb szenzor?

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8297) Laca0 válasza bmw320d4 (#8290) üzenetére


Laca0
addikt

Már miért lenne botrányosan szar?!?!? Én is G4-ről váltottam, de egyáltalán nem rosszabb!! Sőt! Egy valamivel jobb is! Én pl. elég gyakran használom a széles látószögű lencséjét is, az is nagyon hasznos tud lenni.
Olyan fényviszonyok között is jó képeket készít, amiben a legtöbb telefon, de állítom, hogy még sok fényképező is elvérzik. Ráadásul automatán, és nem kell varázsolgatni manuális módban.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#8298) trobi28 válasza desigo (#8289) üzenetére


trobi28
addikt

Nekem is volt G4 -em, de nem értek egyet az általad leírtakkal, legalábbis így általánosítva nem :(
Meglepően szép képeket készít a G6, én maximálisan elégedett vagyok vele :K
Persze, nem állítom, hogy a Te készüléked nem készít rosszabb fotót, lehet hogy valamilyen szoftveres vagy hardveres hiba okozza az általad tapasztaltakat.
Csatolok egy képet, amit nemrég lőttem

Szerintem ez nem olyan rossz kép :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8299) bmw320d4 válasza Laca0 (#8297) üzenetére


bmw320d4
csendes tag

Na pont a nagylátószög az ami egy forintot nem ér, megnézed a rajta a tárgyak vonalvezetését és látni fogod hogy milyen jelentős a hordósodása a képnek.

Természetesen gyengébb fényviszonyok között jobban teljesíthet, mivel a növelték a kamera F értékét azzal hogy csökkentették a kép méretet.

(#8300) Doosa


Doosa
aktív tag

Kövezzetek meg én nagyon szeretem a nagylátószögű kamerát, pedig nekem papíron a rosszabb van :D
Ezt a képet nemrég lőttem Gcam-mal szabadkézzel adhoc 0 rákészüléssel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.