Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) eddie17 válasza eddie17 (#8750) üzenetére


eddie17
addikt

2018 november 1. lett a biztonsági szint, mást nem vettem észre.

(#8752) minek?:S válasza eddie17 (#8750) üzenetére


minek?:S
őstag

Na akkor megnyugodtam.. mondjuk nem tudom milyen a koreai ABC, de nekem a "c" után nem a "g" jön :D meg ugye G6-ra a V20 felirat se rossz :D

Én is most kerestem frissítést és meg is találta, nekem is most frissül. Én a G6 előtt fél évig BlackBerry PRIV-et használtam és ott megszoktam, hogy havonta jöttek a biztonsági frissítések, aztán meglepődtem, hogy itt 3-4 havonta.

Üdv.:M.

(#8753) eddie17 válasza minek?:S (#8752) üzenetére


eddie17
addikt

Nem kapkodják el. :)

Pite is elméletileg 19'Q2
Addig még kapunk két biztonságit, aztán nagyjából ennyi volt a támogatás. Szerintem utána elengedik. Vagy még biztonságit lehet kapunk párat de nagy dolgokra már nem kell számítani utána.

De szerintem nem is lényeg, én megszerettem a hibáival együtt is. Ha 2020-ig kiszolgál már boldog vagyok.
Aztán jöhet a következő. :)

[ Szerkesztve ]

(#8754) Indiant válasza eddie17 (#8750) üzenetére


Indiant
addikt

Ez azért érdekes, mert van aki ezt már augusztusban megkapta. (bár gondolom nem nov....)

(#8755) minek?:S válasza Indiant (#8754) üzenetére


minek?:S
őstag

Hm ez furcsa, bár, nem tudom van-e különbség a két frissítés között, de a srácé, xda-n V20g-AUG-09-2018, amit én kaptam, az V20g-NOV-22-2018.

(#8753) eddie17

Pitét várom már, kíváncsi vagyok, hogy legalább ugyan ilyen jó marad-e, remélem nem rontanak semmit el. Azért mondjuk akkor így szépen kiéli a 2 évét, utána meg tényleg csak az használja, aki szereti. Nekem egy frissítés így is öröm lenne, PRIV-nél sajna elfelejtették még az N-t is kiadni.

Valahogy én is így érzek, ezért nem is váltottam le S8-ra.. amolyan első látásra szerelem volt ez és valahogy nem is látok olyan hibát, ami miatt hú de váltanék. Utoljára talán a BlackBerry Z10-zel voltam így. Még 1 évet, ha kibír, akkor már örülök és reménykedek benne, hogy mire váltanék, még lesz hasonló kinézetű(nem noccs/lyukas) mobil.

Üdv.:M.

(#8756) desigo


desigo
senior tag

Nekem is megérkezett a V20g

(#8757) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Vajon várható még a korábbihoz hasonló Telekomos akció a telefonra? :F

(#8758) pit stop válasza Dhampir (#8757) üzenetére


pit stop
addikt

Szerintem az egy kivezetéssel ért fel.

Nekem is megjött a frissítés. :)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8759) dkovizoli válasza minek?:S (#8755) üzenetére


dkovizoli
addikt

Már a G sorozat előző készülékeinél is volt olyan, hogy más régióra más betűjellel jöttek ki az azonos frissítések. Meg fordítva is, hogy azonos betűvel, de eltérő időben adtak ki más- más frissítést.

(#8760) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!
Nem gondoltam volna, hogy az én régióm, ami elég ritkán kap frissítést, beelőzi a többit :)
Most kaptam meg a V20I-AME-XX verziót, 2018. november 1-es biztonsági szinttel :)
Gyorsan feltelepült és nekem gyorsabbnak hat a készülék.
Viszont megjelent fent az értesítési sávban egy billentyűzet ikon. Azt nem tudjátok, hogy mi lenne?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#8761) Laca0 válasza Dr.NX (#8718) üzenetére


Laca0
addikt

Nekem dualsim-es verzióm van 2.04-es optikával. Nem gondolnám, hogy ezek olyan rossz képek lennének:
kép1
kép2
kép3
A sötét, borús idő ellenére szerintem egész jók.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#8762) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Üdv urak!

Váltottam a G6-ot. Sajna csalódás nekem a G széria.... G2 óta sokat romlott a minősége...

(#8763) minek?:S válasza dkovizoli (#8759) üzenetére


minek?:S
őstag

Ezt nem tudtam, nekem 2 éve van androidos telóm, úgyhogy ilyeneket még nem figyeltem meg. Mondjuk amíg nagy baj nincs vele, addig nekem mindegy a név.

(#8760) Laca0

na.. V20I .. én meg itt örülök a "g"nek :D

Mikor jelenik meg ott a billentyűzet ikon? Mindig? Mert írás közben eddig is megjelent, amikor "löl" van a billentyűzet.

(#8762) SoulReaver

És miben rosszabb mint a régebbi G-k? Nekem ez az első LS-m a GS290 óta és nekem pl nagyon bejön(SGS6E + BB PRIV után).

Üdv.:M.

(#8764) Midway válasza SoulReaver (#8762) üzenetére


Midway
senior tag

Én is így éreztem. A G2-öt nagyon szerettem, de a G6 nem nött a szívemhez.
Egy évig sem használtam, a legrövidebb idő amit telefonnal töltöttem...
Váltottam V30-ra. Az nagyon tetszik. Vékonyabb , könnyebb, Qi töltés. Persze drágább is.

(#8765) Laca0 válasza minek?:S (#8763) üzenetére


Laca0
addikt

Mindig ott van, nem csak írás közben.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#8766) SoulReaver válasza minek?:S (#8763) üzenetére


SoulReaver
veterán

A G2-be valahogy nagyon bele lehetett zúgni. Tudott sok mindent, gyors volt és megbízható.

Ez a G6-sem rossz, de egyszerűen már semmi olyan nincs benne, ami magával ragadna... Kivették az értesítési ledet is... Fotózáshoz is sok kompromisszumot kell kötni (Ez mondjuk p20 pro után).

Az ember már csak olyan, hogy ha hozzászokik valamihez, azt nehezen engedi el.

(#8767) minek?:S válasza SoulReaver (#8766) üzenetére


minek?:S
őstag

Ismerős, én is így voltam a BB10-zel, imádtam és a mai napig bátran ki merem jelenteni, hogy a legjobb oprendszer volt. Mikor váltottam S6-ra, akkor, bár imádtam és utólag meg is bántam kicsit, hogy eladtam, de nem volt meg magában az Androidban az a plusz, az a kényelem, az a szerethetőség, mint a BB10-ben. Miután persze eladtam és vettem a BB PRIV-et, akkor meg az volt csalódás, mind BB10 után, mind S6 után. Le is akartam cserélni S8-ra, csak becserélni nem akarták, megvenni is csak olcsón, és akkor találtam rá egy srácra, aki PRIV+35k-ért adta a G6-ot.. de miután kézbe vettem, valahogy fokozatosan, de érezhetően elfogott valami érzés, azért váltottam G6-ra végülis, hogy egy ugródeszka legyen az S8-hoz, de megszerettem, kényelmes, pont jó, szép, jó a sebessége, a kamerája, szóval végülis megtartottam és szeretném is megtartani még legalább 1 évig.

(#8765) Laca0

Hát akkor nem tudom :F Térjünk vissza erre a kérdésre úgy 4 hónap múlva, hátha addig mi is megkapjuk :D

Üdv.:M.

(#8768) Laca0 válasza minek?:S (#8767) üzenetére


Laca0
addikt

Újraindítottam a telót és eltűnt az ikon. Úgyhogy csak a frissítés utáni első indulásnál volt jelen.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#8769) leno77


leno77
újonc

Sziasztok!

2 hete vettem meg a telefont, és lenne 2 kérdésem:
1. Ha nézek egy videót, és kirakom teljes képernyőre, akkor nem lehet a képernyőn vezérelni a lejátszót. (jobb oldalon felfelé mozdulattal hangerőt adni, bal oldalon fényerőt állítani, stb...)
Dolphin browser-t használok, de a chrome-mal is ezt csinálja.
Van erre valamilyen megoldás, vagy másnál is ilyen?

2. Még nem frissítettem oreo-ra. Megéri? Gondolok itt a rendszergyorsaságra, illetve az üzemidőre. Mik a változások?

Köszönöm!

(#8770) minek?:S válasza Laca0 (#8768) üzenetére


minek?:S
őstag

Na akkor jólvan, kíváncsian várom hozzánk mikor érkezik meg a következő frissítés.

Más: Nektek a hívás mennyi képernyő időtk ír ki/akku százalékot szokott leszedni? Nekem ilyen 6-7-8 óra képernyőhasználatról ir, és általában olyan 50-60%-ot. Lehet valamit ezzel kezdeni? Természetesen lezárt képernyővel telefonálok.

Boldog karácsonyt minden G6 és nem G6 tulajnak :)

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#8772) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Sziasztok!

Szűk 2 évvel megjelenése után, már biztosan vannak tapasztalatok a G6-ról a hibái terén (is). Nyilván olvastam róla, de szeretnék G6 tulajoktól is infót kapni.
Mennyire jellemző rájuk a bootloop, vagy egyéb hardveres, szoftveres probléma. Illetve minden negatívuma érdekel.
Előre is köszönöm a segítséget.

Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#8773) SyMbioTe válasza kuyarashi (#8772) üzenetére

Beéégésre figyelj, mert bár a panel IPS, képes szellemképessé válni/beégni.
Rövid statikus tartalom (Pl FB Messenger volt nálam a legfeltűnőbb) nálam akár 5 perc után is láthható nyomot hagyott, és kellett újabb fél-1 óra hogy ismét eltűnjön. Elég zavaró jelenség tud lenni.
Nálam más nem jött elő, bár nem is volt túl hosszú ideig nálam.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#8774) vinpilu válasza kuyarashi (#8772) üzenetére


vinpilu
senior tag

Kicsit több mint egy éve nyüstölöm (céges teló), nekem nagyon bevált.

Keveset fotózok, azokat is csak a telefonon nézem vissza, így ezzel sincs problémám (a kamera gyenge pontja, erre van talán a legtöbb panasz).

Engem az sem zavar ha bezár programokat a memóriából. Most kaptunk egy biztonsági frissítést karácsonyra és talán lesz rá pite is valamikor.

Ahogy mondtam én elégedett vagyok vele, ha van konkrét kérdésed, akkor dobd be, segítőkész a társaság.

(#8775) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Köszi.
Fateromnak lehet szüksége lesz új telefonra, mert a G4-re ráfagy a logó. Az LG a G2 óta nem annyira remekel és a bootloop (bár neki nem a tipikus bootloop problémája van) miatt némiképp bizalmát vesztette a gyártó iránt. A G3, G5 is bootloopos, stb., G7-ről is olvastam hasonlót, de a G6-nál ugye a hűtést módosították és az egész kaszni elég masszív lett (MIL-STD 810G). Tudom, nincs infra, meg DAC az EU változatban, de ezek fatert nem érintik. A kamera sem tökéletes, de a G4 legendás tudásához képest ez mit jelent?
Egyébként a Huawei P10-et és P20-at ajánlják. Lényeges volna azonban, hogy a következő telefon fizikai méretei ne legyenek nagyobbak a G4 méreteinél. A G6 összességében kisebb a G4-nél a nagyobb kijelző ellenére is, ezért ez szóba is jöhet, ha jó. A Samsungok túl nagyok (legalábbis a magasabb kategóriásak), az iPhoneok, pedig... (Sok minden.) :D

[ Szerkesztve ]

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#8776) Ganzer válasza kuyarashi (#8775) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Én kb egy éve használom, beégés nálam nem volt. Fotózás terén nem tudom hogy mit tud G4, de a G6 is elmegy. Portolt google camerával néha szebb képeket csinál. Összességében nem bántam meg vételt. Netezés, spotify, youtube-ra használom.

(#8777) vinpilu válasza kuyarashi (#8775) üzenetére


vinpilu
senior tag

Huawei P20 valószínűleg jobb, bár nem tudok objektíven nyilatkozni, csak a specifikációkat nézem össze. P10 volt egyébként a versenytárs, legalábbis egyidőben kerültek piacra, nagyjából azonos tudású hardver, P20 már egy évvel fiatalabb és ennél fogva újabb dolgok vannak benne. Valószínűleg az ára is durvább, kérdés, hogy ez számít-e vagy sem.
Méretben ezek nagyjából egyformák.

LG-t, mint gyártót még mindig jobban kedvelem, mint a Huawei-t.

(#8778) julius75 válasza kuyarashi (#8775) üzenetére


julius75
aktív tag

Mióta megjelent használom, G2-őt váltott. Én még 165-ért vettem. Számomra egyértelműen csalódás, szinte minden téren. Általában nagyon ragaszkodom a dolgaimhoz, de ezt alig várom, hogy jöjjön egy normális telefon, amire le tudom cserélni. (tudom, hogy sok ilyen van, ebbe most nem mennék bele mi velük a bajom)
De azt gondolom, hogy 60-70 körül még most is megéri megvenni, főleg ha az új tulaj nem felsőbb kategóriát használt eddig.

(#8779) kuyarashi válasza vinpilu (#8777) üzenetére


kuyarashi
őstag

A kínai telefonok specifikációja általában elég kiugró.
Természetesen számít az ár. A P20-ért újonnan mondjuk 115.000-ért jutnánk hozzá, a G6-ért kb. 90-ért, de sokkal inkább a G6 felé húzok.

julius75 (#8778):
Én is G2-t használok, jelenleg Pie-al. Amíg szét nem rohad, marad a G2. :D
A G6 (vagy valami más) fateromnak lenne, G4 után, ami lehet tönkrement, talán nemsoká kiderül, bár 606-os alaplapot már kerítettem hozzá. Szóval felső kategóriás telóról váltana apum.
Újonnan úgy 90 körül kapható a G6, a használt nem igazán opciő.

Mik a konkrétum, ami miatt nem jön be a G6?

[ Szerkesztve ]

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#8780) julius75 válasza kuyarashi (#8779) üzenetére


julius75
aktív tag

Na igen, a G2 nekem is a szívem csücske volt. A G6 alapjában nem rossz. A párom Samsung alsó kategóriáról váltott rá, ő nagyon szereti. De nem is használja annyit, mint én a sajátom. Sokkal toleránsabb ha valami belassul, nem működik rajta, mint én. Nekem bizony laggol rendesen, a fényképező része nekem katasztrófa, (pedig nincs nagy elvárásom, tudom hogy ez telefon, E-M1 mark2 van mellette fotózni) üzemidő sem kiemelkedő. Kijelző nekem nem ég be, navigációnál sem. Memória kezelése csapnivaló, előszeretettel zárja be a háttérben futó alkalmazásokat. Szóval igazából nem katasztrófa ez a telefon, de én nem tudtam megszeretni.
90-ért sokallom, most volt 70-ért a Telekomnál, annyit megért volna. Sajnos nagyon elszálltak az árak, így nem könnyű most választani.

[ Szerkesztve ]

(#8781) pit stop válasza julius75 (#8780) üzenetére


pit stop
addikt

Huawei sokkal agresszívebben fogja becsukni appokat - mint LG. Csak mert az merült fel másik opcióként.

Én amúgy nem tapasztalok hibákat, megelégedéssel használom :) Más telefon többségéről sokkal több hibát hallok - mindenhol van valami gyári hiba...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8782) vinpilu válasza julius75 (#8780) üzenetére


vinpilu
senior tag

Valószínűleg olyan vagyok, mint a párod, toleráns a telefonnal, mert mint említettem egyáltalán nem érdekel, ha bezárja az appokat, nem veszem észre, hogy hogyan tölt be a Chrome, ha előtte kikerült a memóriából, rányomok az ikonjára és 1 másodperc múlva előttem van a megszokott 15 lapommal.

A fényképezővel kapcsolatban, korábbi kommenteket kellene még elolvasni, talán olyan kolléga is van, aki G4-ről váltott. Mintha olyasmire emlékeznék, hogy éppen azt hozza, amit a G4 tudott és fájó, hogy nincs előrelépés. Így G4-ről legalább ugyanaz meglenne fényképezőben (vagy ez G5 --> G6 váltásnál volt, nem tudom már).

Az üzemidőt én még mindig imádom a G6-nál. Az én használatommal (napközben némi céges levelezés, ha nem ülök a gép előtt, pár telefon, üzenetek, messenger, navigálás ritkán, este netezés, ha a kölykök engedik, lefekvéskor még net, vagy egy sorozat, folyamatos mobilnet, wifi és bluetooth - okosóra kapcsolattal, meg az autóval, ha mozgok) másfél nap megvan, de az sem zavar, ha a melóban rá kell dugni töltőre, nem nézegetem hogy állok, enni adok neki, amikor kér.

Mondjuk én is csak 70-ért venném meg, ha lenne még ilyen készletkisöprés. Ha csak 90-ért elérhető, akkor tennék még hozzá és Pocophone F1, csak frissebb a hardver.

(#8783) kuyarashi válasza vinpilu (#8782) üzenetére


kuyarashi
őstag

Nagyjából jól emlékszel; talán ezt olvastad te is. "A kamera szinte semmit nem fejlődött G4, G5 után. A széleslátó azért egy keveset."
Mivel a G4 etalon volt a fotózás terén (RAW, stb.), még 2 generációval később is elmegy a hasonló teljesítmény. Akinek elsődleges a mobilos fotózás, annak talán kevés lehet a G6.

[ Szerkesztve ]

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#8784) julius75 válasza vinpilu (#8782) üzenetére


julius75
aktív tag

Ahogy írtam, még én is ezt használom, nem véletlenül. Jelenleg nem találok jobbat. Vannak kiváló telefonok, de 300 ezret nem adok ki semelyikért. Majd ha már elviselhetetlen lesz a G6, akkor eldöntöm mire cserélem.

(#8785) KáJé74


KáJé74
csendes újonc

Sziasztok! Van egy közel két éves G6-om. Mostanában két dolgot produkál, egymástól függetlenül. Mondanom sem kell, ezektől falra tudnék mászni... :N Az egyik jelenség, hogy ha olyan helyen vagyok, ahol nincs párosított wifi, akkor néha kikapcsolja a wifi-t a telón. Hazaérve külön kell bekapcsolnom, hogy fellépjen a hálózatra. A másik zavaró jelenség, hogy használat után (akár törlöm a háttérből a futó appokat, akár nem) nem veszi le a fényerőt, nem kapcsolja ki a képernyőt. Ha valakinek van hasonló jelenségekre megoldása, ne tartsa magában!

[ Szerkesztve ]

(#8786) AnyamBorogas


AnyamBorogas
újonc

Hy
Csak nekem ge***zik ez a moisture detected cucc? :W Egyik napról a másikra elkezdett bugolni, nem bírom normálisan tölteni... Próbáltam kitísztítani a portot vagy 100*, másik kábelt használni, de nem járt sikerrel. Jelenleg úgy birom csak tölteni, hogy megvárom, amíg teljesen lemerül, mert abban a 0-ról töltő UI-ban nincs benne a moisture detect, de amint leveszem 100%-ról, 5 másodpercenként elkezd felugrani a hibajelzés (lekell mute-olnom, hogy egyáltalán használni bírjam)
*#546368#*XXX# titkos menüben már letiltottam, de ez semmit nem ért, LG system detect force stop úgyszintén.
Kérdés: Ha felrakok egy akármilyen ROM-ot, azzal megbirom oldani, vagy kuka ez a telefon? Gondolom csak az LG-nek bele hard code-olva ez a hibaüzenet... :F

ui.: volt már ilyen problémám, de akkor bevittem a tengerbe, és belement a só, kitisztítottam, utána működött

[ Szerkesztve ]

(#8787) kuyarashi válasza kuyarashi (#8772) üzenetére


kuyarashi
őstag

Végül Huawei P20-ra esett a választás.
Elég jónak tűnik, szerintem rendben lesz a telefon.

[ Szerkesztve ]

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#8788) minek?:S válasza AnyamBorogas (#8786) üzenetére


minek?:S
őstag

Kb 2 hónapja nekem is írogatja állandóan mikor tölteni akarom, akár külső aksiról, akár hálózatról. Van amikor tök jól elvan és tölti magát rendesen, néha viszont alig lehet tölteni. Egy rakat koszt szedtem már ki én is belőle, de nem sokat javult, lehet, hogy még kéne piszkálnom, de nagyon nem merem, nehogy még nagyobb bajt csináljak.

Szervizben voltál már? Esetleg az LG Online chatjén keresztül beszéltél valamelyikkel?

Üdv.:M.

(#8789) eami válasza kuyarashi (#8787) üzenetére


eami
addikt

biztos. tiltják kifele sok országból kémkedésért. biztos rendben lesz ;)

(#8790) minek?:S válasza eami (#8789) üzenetére


minek?:S
őstag

Ennyi erővel ne használj semmit, ami külső hálózatot igényel. Értem ezalatt magát az Androidot, az iOS-t, a Windowst, vagy csak a Chrome-ot, FB-t stb.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#8791) kuyarashi válasza eami (#8789) üzenetére


kuyarashi
őstag

:D Ja, mint Amcsiból. Már úgyis elkéstünk a Microsoftnak, Facebooknak és a Googlenak hála.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#8792) Tulku válasza kuyarashi (#8791) üzenetére


Tulku
veterán

És persze ki állítja és ki tiltja...ugye...
Már fáj amikor valaki kikiáltja magát egyedüli mindentudónak...aztán ha magába néz (NSA) akkor elh..nyja magát...

(#8793) kuyarashi válasza Tulku (#8792) üzenetére


kuyarashi
őstag

Eleve tudjuk mi áll az állítólagos kémkedés mögött.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#8794) pit stop válasza kuyarashi (#8793) üzenetére


pit stop
addikt

Kínában tippre picit több ember tűnik el táborokban, és néhány fokkal magasabb a bírói függetlenség.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8795) kuyarashi válasza pit stop (#8794) üzenetére


kuyarashi
őstag

Naná.

[ Szerkesztve ]

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#8796) minek?:S válasza minek?:S (#8770) üzenetére


minek?:S
őstag

Erről beszéltem. Van valakinek még ilyen? Vagy eddig is volt, csak nem vettem észre? Fülessel telefonálok, de természetesen lezárt képernyővel.

Üdv.:M.

(#8797) soundman1 válasza minek?:S (#8796) üzenetére


soundman1
senior tag

Pár perc és százalék szokott lenni. Elég brutális a te értéked, de láthatóan aktívan használod a telót.
Milyen telefin alkalmazást használsz? 8-as droidon vagy?

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8798) minek?:S válasza soundman1 (#8797) üzenetére


minek?:S
őstag

Nekem eleg regota ilyen. Nem tudom miert. Nem tudom a gyakorlatban ez mit takar amugy, de erzesem szerint kicsit gyorsabban merul az aksi hivas kozben, mint kene. Legfrissebb szoftver van fent, 8.0 es V20g(elotte is csinálta). Telefon alkalmazas meg a sima gyari LG alkalmazas.

Üdv.:M.

(#8799) soundman1 válasza minek?:S (#8798) üzenetére


soundman1
senior tag

Hátha van vkinek ötlete mitől ennyi.
Én évek óta a Truephone-t használom a dualsim és sok funkciója miatt. Próbálj meg pár napra valami másik telefon alkalmazást, de az is a gyári tárcsázó felületet hívja be. Úgy látom az akkukijelzés a tárcsázót mutatja. Ha nagyon gáz, cache ürítés vagy csak egy HR segít.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8800) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!
A karácsonyi fotózkodások alkalmával vettem észre, hogy mennyire durván torzít a széleken a kamera (kamerák). Eddig nem figyeltem fel ilyen torzításokra... lehet, hogy eddig is volt, csak nem esett semmilyen fontos részlet a szélekre?!?
A széles látószöget csoportok fotózására reklámozzák. De irgalmazz annak, aki a szélére kerül?!? És nem csak a széles látószögűnél fedeztem ezt fel, hanem a normálnál is.
Lehet, hogy ez a hiba a 8-as rendszerrel jött?
Lehet, hogy korábban szoftveresen korrigálták ezt a torzítást?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.