Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) Gabbbb válasza Neck (#8394) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Sokszor ennek pont a fordítottja igaz. Az olcsó fólia sima edzett üveg, ami rendesen törik, a drága pedig annyira túl van tolva, hogy az ütés erejét továbbítva akár a kijelzőtörést is túléli.

Nillkin 9h+ üveget ugyanott gyártják, mint a 1$-os üveget, egyáltalán nem ad semmi extrát.

[ Szerkesztve ]

(#8402) Laca0


Laca0
addikt

Az olcsó üvegekkel csak annyi szokott a bajom lenni, hogy sohasem tudom buborékmentesen feltenni. Legjobb esetben csak a széleken (általában a felső sarkokban) marad buborék, de volt már olyan, hogy a kijelző közepén is volt. Mivel 3-at rendeltem, levettem, letakarítottam újból és újat tettem fel. Ugyanott volt a buborék.
Védelem terén egyik olcsóval sem volt bajom, mindig megvédték az üveget.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#8403) tomboy0013 válasza Laca0 (#8402) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én meg egyszer rendeltem még a Nexus 5X-emre minőségi fóliát a speedshop-ból. Az volt az egyetlen eddig ami nem tapadt fel normálisan a szélénél, a filléres ali-s üveggel meg nem volt gond.

(#8404) norbert1998 válasza Laca0 (#8402) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem még mindig sikerült buborék mentesen feltenni. Csak rá kellett érezném.

(#8405) Laca0 válasza norbert1998 (#8404) üzenetére


Laca0
addikt

Tudsz esetleg felrakási tippet adni?
Szerintem mást is érdekelne.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#8406) norbert1998 válasza Laca0 (#8405) üzenetére


norbert1998
veterán

Jól lepucolom a nedves, majd a száraz kendővel (a kínaiakhoz mindig adnak), majd utána a tokhoz a legkönnyebb illeszteni, de mindenképpen a szenzoroknal kezdem felrakni és a tokhoz szoktam nézni a párhuzamot.

Szóval a szenzoroknal a lehető leginkább középre teszem a szélét, ekkor még nem fekszik rá, majd ezután minél közelebb próbálom engedni a fóliát a kijelzohoz, majd mikor úgy látom, pont jó lesz, rá ejtem, és a közepén fentről lefelé húzom az ujjam, és kifelé simogatom. De általában magától buborék mentesen elterül.

(#8407) kyd


kyd
tag

Sziasztok!

Tudok segíteni abban, hogy mi a teendő ha a következőt írja ki, ha frissíteni akarom a telefont; készüléke még nincs regisztrálva.

(#8408) GerillaFunky


GerillaFunky
csendes tag

Sziasztok! Tudtok ajánlani olyan webshopot, ahol DAC-os verziót lehet kapni? Az ázsiai modellnek van valami hátránya egyébként? Nincs SD kártya bővítés, nincs magyar vagy angol nyelv, valamelyik hálózatot nem támogatja, stb...

(#8409) norbert1998


norbert1998
veterán

LG G6 ThinQ :P

(#8410) soundman1


soundman1
senior tag

SEA régiósra pár perce indult az újabb szoftverfrissítés. Írtó lassan jön le OTA-n. A 7. havi biztonsági csomag, ami 800 mega volt, jóval gyorsabban jött le. Lehet nekem most jön meg a Thinq felirattal pár frissítés a 8. havi csomaggal?!

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8411) soundman1 válasza soundman1 (#8410) üzenetére


soundman1
senior tag

Most már engem is a Thinq felirat fogad 8. havi biztonsági frissítéssel.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8412) DeBe


DeBe
tag

Sziasztok, szeretnék egy kis segítséget kérni.
A *#546368#*870# menüben az SVC-n belül kikapcsoltam az LDB-t a jobb akuidő miatt, de olvastam olyat is, hogy a Log Service menüben a "log enable" részre duplán klikkelve még valamit kikapcsol ami javít rajta. Na most ezután kb dupla ütemben merül a telefon. Ha megint rámegyek ugyan úgy csak annyit ír ki hogy disabled.
Mit rontottam el? :D

(#8413) DeBe válasza DeBe (#8412) üzenetére


DeBe
tag

vagy ha valaki le tudná screenshotolni azt a menü hogy mit ír gyári beállításon, azt megköszönném :)

(#8414) soundman1 válasza DeBe (#8413) üzenetére


soundman1
senior tag

Erre gondolsz? Vagy az a lista kellene, ami a Log service menüben van?

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8415) DeBe válasza soundman1 (#8414) üzenetére


DeBe
tag

Köszi, a Log Services lista kéne igen! :)

(#8416) soundman1 válasza DeBe (#8415) üzenetére


soundman1
senior tag

Ezek vannak nekem.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8417) Midway válasza mcferenc (#8391) üzenetére


Midway
senior tag

Sajnos van valami másik app is ami nem engedi működni a mini view funkciót.
Nálam most sem működik és nem tudom megfejteni melyik app blokkolja. :W

(#8418) babosmiki


babosmiki
addikt

Végre beújítottam az utódra, nagyon szerettem anno a G6-ot is, de azt hiszem ezt mégjobban fogom.. :) [link]

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#8419) #33762560 válasza babosmiki (#8418) üzenetére


#33762560
törölt tag

Pofás kis darab, az biztos. :K G6 után a gyenge kamera & üzemidő miatt nem maradtam LG vonalon, de a feleségem a mai napig használja, és - ez már ON - Oreo előtt (mi is volt előtte :F ?, már nem tudom Nougat) mintha nem merült volna ennyire ez a telefon, vagy csak megszépültek az emlékeim :F ?

(#8420) babosmiki válasza #33762560 (#8419) üzenetére


babosmiki
addikt

Talán igen, a frissítés nem tett jót a G6 üzeemidejének..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#8421) Button válasza babosmiki (#8418) üzenetére


Button
aktív tag

én még várom a flex3-at :DDD

(#8422) babosmiki válasza Button (#8421) üzenetére


babosmiki
addikt

Azt én is! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#8423) Neck


Neck
veterán

Komolyan nem értem ezt a rohadt telefont.
Már egy ideje megjött rá az Oreo, gondoltam, lefrissítem, mert nemsokára utazom külföldre, és nem ott akarok sz*rakodni vele. Lementettem minden a telóról, nyomtam rajta egy resetet, gondoltam, felküldöm az üres rendszerre az update-et, még egy reset, majd a friss Oreo-t belakom.

Erre fel, eltűnt az OTA frissítés, szerinte "You are using the latest software version". :W
Rámegyek az LG Bridge-re, Update gomb, "You are using the latest software version". :W :W :W

Ez így mi? Mindjárt a földhöz vágom az egészet, ezért reseteltem le a telót???

Ja, párszor már újraindítottam, ugyanazt csinálja. Most ilyenkor mivan?
Megvárja, amíg belakom, és majd akkor feldobja a rohadt frissítést?

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8424) Button válasza Neck (#8423) üzenetére


Button
aktív tag

bár én nem értek hozzá, de miért nem a frissítés UTÁN nyomtad a resetet?

(#8425) Neck válasza Button (#8424) üzenetére


Neck
veterán

Berögződés a Xiaomi után, mindig szűz rendszerre teszek újat, így sosincs anomáliám.
Nem értem, miért kellene befolyásolnia a frissítés megérkezését...

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8426) Diamond500 válasza Neck (#8425) üzenetére


Diamond500
senior tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy kamera szempontjából érdemes lenne lecserélni Huawei P20-ra? 1éve van meg a telefon, de a kamera szerintem szutyok

(#8427) #33762560 válasza Diamond500 (#8426) üzenetére


#33762560
törölt tag

:K

(#8428) bmw320d4 válasza #33762560 (#8427) üzenetére


bmw320d4
csendes tag

Üdv

Hátlap nélkül be lehet kapcsolni valahogy a telefont ?

(#8429) #33762560 válasza bmw320d4 (#8428) üzenetére


#33762560
törölt tag

hát, ha fullra le van merülve és töltőre dugod 4-5% -nál bekapcsol, de gondolom nem ilyen megoldást szeretnél..

(#8430) koxmatyi


koxmatyi
tag

Hogyan tudom előhozni a wipe cache törlést?

(#8431) luna40


luna40
tag

Sziasztok! Videóztam a gyári programmal, HD-ben. A felvételt a pillanat állj gombbal megállítottam, majd azzal is folytattam a felvételt. Kb. a 3. ilyen indítás után a felvétel csak kb. 3-5 másodperc után indult el, illetve a felvétel lejátszásakor csúszik a hang is, korábban van a hang, mint a kép. Szerintetek mi lehet az oka?

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#8432) Fred23


Fred23
nagyúr

Amazon éppen akciózik G6+ mobilokkal, de ez meg akción kívül ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#8433) norbert1998 válasza Neck (#8423) üzenetére


norbert1998
veterán

OTA-n nem frissitunk fő verziót :)

Ott az lg uppercut pc app, azzal szépen megoldod.

(#8434) Neck válasza norbert1998 (#8433) üzenetére


Neck
veterán

Szia,
Pont így tettem végül.
Reset.
8.0 uppercut
Reset.

Eddig frankó.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8435) leslie23


leslie23
tag

sziasztok! 2-3 napja brutál módon merül nálam a telefon, éjjel 5 és fél óra alatt 94%-ról 62-re esett repülőgépes módban! "készenléti állapot" és "rendszer" együttesen 26%-ot evett meg. volt már valakinek hasonló gond? hard reseten kívül mit tudnék megpróbálni? köszi előre is!

(#8436) koxmatyi válasza leslie23 (#8435) üzenetére


koxmatyi
tag

Nekem is nagyon merül igaz nálam napközben figyeltem meg ,éjjelre kikapcaolom
Valaki tanacsolta nekem a wipe cache törlést csak oreon nem találom
Nekem kb az elmult 6 napban produkálja ezt

[ Szerkesztve ]

(#8437) gretzky77 válasza leslie23 (#8435) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem volt esetleg frissítés? Google play dolgokra gondolok! Elő szokott fordulni,hogy a play szolgáltatások frissítése után merülnek veszettül a droidos készülékek!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8438) eami válasza leslie23 (#8435) üzenetére


eami
addikt

nekem oreo update után volt ilyen. kigyomláltam minden appot amit ritkán használtam. volt köztük olyan ami 1+ év óta nem volt frissítve. hogy ez vagy hogy csak szimplán nem fordította újra őket és azért merült, azt nem tudom. de ezek után már alig merül 2-3% egy éjszaka alatt. pedig wifi, mobil, nfc, bluetooth, be van kapcsolva és az összes app szinkronizál is.

(#8439) trobi28 válasza leslie23 (#8435) üzenetére


trobi28
addikt

Zárj be minden appot és csinálj egy sima újraindítást, lehet hogy beragadt valami.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8440) eddie17


eddie17
addikt

OTA-n megjött a V20c, augusztus 1 a biztonsági szint mást nem frissített.

(#8441) mokus1


mokus1
addikt

Sziasztok!

Összetörtem sajnos a G4-esem ezért vettem egy G6-ot. Mivel eddig rengeteg USB kábelem volt. ( itthon-autóban-munkahelyen-pcben.) Viszont most csak egy van, érdekelne, hogy ebayről vehetek-e kábelt, tudok-e kárt tenni benne, vagy bármilyen jó lesz. Például: [link]

[ Szerkesztve ]

(#8442) mokus1 válasza eddie17 (#8440) üzenetére


mokus1
addikt

Ez már a 8.0?

(#8443) eddie17 válasza mokus1 (#8442) üzenetére


eddie17
addikt

Igen, V20a óta Oreo fut rajtuk.

(#8444) leslie23


leslie23
tag

köszönöm urak a válaszokat! restart, appok kilövése és egyéb finom megoldások nem segítettek sajnos.
hétvégén lesz időm foglalkozni a telefonnal, megpróbálkozom egy gyári visszaállítással, az hátha megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#8445) mokus1 válasza eddie17 (#8443) üzenetére


mokus1
addikt

Nekem v10t van. Most akartam frissiteni.
Telefonon azt írja wz a legfrissebb. Bridge pedig nem tudja a szoftververzio nem ellenőrizhető. Mitől lehet ez? Hasznaltan vettem es független.

(#8446) norbert1998


norbert1998
veterán

Srácok, a bl nyitás itt nem jár borzalmas kamerával vagy egyéb katasztrófával, mint a SONY telefonokon, ugye? Nem láttam sehol sem leírva, szóval gondolom nem, de azért megkérdezem.

(#8447) desigo válasza leslie23 (#8435) üzenetére


desigo
senior tag

Pont akartam kérdezni,hogy mi merítheti pár napja.
Korábban egész nap bírta intenzív használat mellett.Most meg délután már töltőre kellett dugnom.

(#8448) Neck válasza eddie17 (#8440) üzenetére


Neck
veterán

Én amit feltettem uppercut progival, az v20f-et mutat :B

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8449) mokus1 válasza Neck (#8448) üzenetére


mokus1
addikt

Hol találni v20f-t én csak b-t találtam.

(#8450) Axess válasza norbert1998 (#8446) üzenetére


Axess
tag

Én nem vettem észre semmilyen hardveres funkcióvesztést, se a kamerán, se máshol.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.