Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) mokus1


mokus1
addikt

Parom hatlapja összetört sajnos. Acel kek. Hol erdemes csereltetni?

(#8602) tyutyesz01


tyutyesz01
csendes tag

Sziasztok!

Hülye fejemmel beállítottam egy képernyőfeloldó mintát (céges levelezőprogram kérte).
Na én ettől megőrülök, megszeretnék szabadulni tőle.
Hogyan tudom visszaállítani az eredeti állapotot, miszerint csak kettőt koppintok, és már be is léptem?

[ Szerkesztve ]

(#8603) Diamond500 válasza tyutyesz01 (#8602) üzenetére


Diamond500
senior tag

Beállítások-Kijelző-Képernyő zárolása- "Válassza ki.."

(#8604) vallas válasza tyutyesz01 (#8602) üzenetére


vallas
senior tag

Szia!

Ha a levelező program kéri, akkor nem biztos, hogy ki lehet kapcsolni, max átállítod, feloldókód, és ujjlenyomat együttesére.

Beállítások, Általános, Zárolóképernyő és biztonság oldalon kell amúgy.

Ha nem szükséges akkor itt ki is tudod kapcsolni.

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#8605) tyutyesz01 válasza vallas (#8604) üzenetére


tyutyesz01
csendes tag

Köszi srácok! 👍
Sajna a levelező nem engedi, hogy kivegyem a képernyőzárat.

(#8606) leslie23 válasza leslie23 (#8456) üzenetére


leslie23
tag

lassan földhöz vágom szeretett G6-omat... :W
a múltkor néhány nap után elmúlt a megmagyarázhatatlan merülés, sőt olyan SOT-kat produkált, mint talán soha előtte... aztán egy hete megint előjött a dolog...
mutatom, 5 perc (!) SOT - 27%, ráadásul adatforgalom, WiFi kikapcsolva, rendszer 49%-ot zabált fel:

a telefon pedig iszonyat meleg ahogy a kezembe veszem, ráadásul lassú is, laggolnak az animációk, darabosan megy az egész. :( nincs esetleg ötletetek mit tehetnék? cache törölve, play szolgáltatások adatai törölve, factory reset múltkor sem segített.

másik vicces dolog, hogy AoD csúnyán beleégett a kijelzőbe, de ez már apróság. :DDD

(#8607) vinpilu válasza leslie23 (#8606) üzenetére


vinpilu
senior tag

Párszor tapasztaltam már, hogy jobban merül, mint szokott. Ilyenkor kilövök mindent és újraindítom a telót (esetleg kikapcsolom teljesen). Eddig megoldotta, FR-t még nem csináltam rajta sosem.

Azt hogy tudom ellenőrizni, hogy beégett az AOD?

(#8608) leslie23 válasza vinpilu (#8607) üzenetére


leslie23
tag

kikapcs-bekapcs nekem nem segít semmit sajnos, próbáltam természetesen.
hogy mennyire rapszodikus ez a merülés dolog, íme az előző kép folytatása - az elmúlt két órában bekapcsolt WiFivel is alig merült:

totál tanácstalan vagyok, nem sikerül semmilyen sémát felfedezni a merülések mögött, nincs sem gyanús app, sem gyanús beállítás, kiszámíthatatlannak tűnik teljesen a dolog.

nekem sötét lilás hátterem van, így egyértelműen látszik, hogy az AoD számjegyek helyén 4 halvány fehér paca van, közöttük pedig tűélesen látszik a kettőspont, ugye ahogy kijelzi az időt. :W

(#8609) SoulReaver válasza leslie23 (#8606) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem is a Cals of clans bele szokott égni a kijelzőbe. Ez elég gagyi... Gondoljodom, hogy lecserélem a g6-t, valami más márkára, mert a g2 óta ez e több hülyeséget hozott elő..

[ Szerkesztve ]

(#8610) soundman1 válasza leslie23 (#8608) üzenetére


soundman1
senior tag

Egyel előbbi menüben az Alkalmazás használata lista első valahány soráról tennél fel képernyőmentést? A fenti képernyőn én azt látom valamelyik rendszer alkalmazás még alvó módban is pörgeti a telót.
Nálam 48 óra használathoz és 3 óra SOT-hoz a Rendszer 9 és 12 %, Alkalmazások 9 és 24 %, készenléti állapot 2 nap 30 % használat tartozik. Csak az arányok kedvéért.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8611) leslie23 válasza soundman1 (#8610) üzenetére


leslie23
tag

szia!

köszi a választ! ott nem szokott látszani semmi rendkívüli, az "Alkalmazások" pontnak megfelelően pár%-os fogyasztások szerepelnek. most épp töltőn van a telefon, de hozok majd egy screenshotot!

(#8612) SyMbioTe

Sziasztok!

Tervben van egy G6 vásárlása, és olyan kérdésem volna, hogy használt G6-nál mire kell figyelni? Gondolok itt pl. garanciára (ha jól tudom az LG-hez IMEI-s számla kell, és akkor vihető hivatalos szervizbe.), vagy telefonspecifikus hibákra, stb... :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#8613) Neck válasza SyMbioTe (#8612) üzenetére


Neck
veterán

A SIM tálca könnyen törik, azt mindenképp megnézném.
Kijelzőbe nem-e égett bele az AOD.

KB ennyi jut eszembe.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8614) SoulReaver válasza Neck (#8613) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mi az az AOD?

(#8615) eddie17 válasza SoulReaver (#8614) üzenetére


eddie17
addikt

Always On Display. Amikor ki van kapcsolva a kijelző látszik az óra meg a sallang. :)

(#8616) SoulReaver válasza eddie17 (#8615) üzenetére


SoulReaver
veterán

De nem csak az tud beégni. Nekem legalább is játék is bele szokott.

(#8617) eddie17 válasza SoulReaver (#8616) üzenetére


eddie17
addikt

Persze, nekem is random beég a Chrome. Aztán eltűnik.

(#8618) soundman1 válasza Neck (#8613) üzenetére


soundman1
senior tag

A Smartdoctor nevű gyári progiban van egy Hardware teszt nevű menü, ahol az egyes alkatrészeket lehet tesztelni, ezt azért futtasd le.
Az előttem szólókhoz még hozzátenném, hogy kisebb hiba még, ha a töltő aljzat vizet kapott előfordul, hogy baja lett a töltő aljzatnak. Valamint a fejhallgató aljzat is be tud koszolódni. Sajnos már ezekkel a hibákkal vettem. Nálam mindkét hiba megvan, és én vagyok az egyik sim tálca töréses is. Egyeseknek a főkamera védő borítása könnyebben karcólódott, azt szemrevételezéssel ellenőrizd még le. Amúgy teljesen jó a készülék, nagyon szeretem. Nem fogod megbánni. Igen, Imei-es számlád legyen és elvileg csak az eu-s példányokat javítják gariban.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8619) Tulku


Tulku
veterán

Kérem áruljátok el, ezeket az értesítéseket hogy tudom végleg eltüntetni...kissé pontosítva: mondjuk most akkukímélő üzemmódra kapcsoltam...bal oldalon felül van ikon, ha az összes alaklmazás felületre rámegyek akkor előjön vmi ikonkitűző ami nincs élesítve tehát kapufa...max ha félrehúzom, akkor felajánlja hogy 1 óráig eltünteti...
De ez van BT kapcsolatkor is...ott is felajánl valamit, amit nem tudok eltüntetni...

Előre is köszönöm!

(#8620) eddie17 válasza Tulku (#8619) üzenetére


eddie17
addikt

Ez jó kérdés engem is néha idegesit meg a ne zavarj ilyenfajta megjelenítése is.

(#8621) sophie.m


sophie.m
újonc

Hello! A telefonomon az új messenger egyetlen ismerősömnél sem jelzi, hogy mikor volt aktív, a zöld köröcske sem jelenik meg senkinél, amikor valaki aktív. A chatheadeknél sem. Az aktív ismerősök listánál sem jelenik meg senki. Mintha az összes ismerősöm inaktív lenne állandóan. A telefonomon mindig frissítve vannak az applikációk. A messenger újratelepítését is próbáltam, de semmi változás. Utánanéztem több helyen, de úgy tűnik csak nekem van ilyen probléma a messengerrel. Tudja valaki mi lehet vele?

(#8622) Neck válasza sophie.m (#8621) üzenetére


Neck
veterán

Nálam tökéletesen működik.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8623) jimmedly válasza sophie.m (#8621) üzenetére


jimmedly
senior tag

Passz. Nekem sincs vele gond.

(#8624) Diamond500 válasza SyMbioTe (#8612) üzenetére


Diamond500
senior tag

Szerintem ne vgyél használtat, 90 ezer alatt van új már.. Tudomásom szerint emlitésre méltó hibája nincs a G6 -nak,viszont kamera gyengécske szerintem.

(#8625) Laca0 válasza Diamond500 (#8624) üzenetére


Laca0
addikt

Szerintem romlott is a kamera az Oreo-val. Nyaralás előtt tettem fel és szemcséseknek találom az összes képet. Pedig szikrázott a napsütés végig. De még a közeli képek is szemcsések. Érik a downgrade...

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#8626) Neck válasza Diamond500 (#8624) üzenetére


Neck
veterán

Csak a gyári kamera app csinál rossz képeket. Google camera sokkal jobb képeket lő, szerintem nagyon jó kamera van benne.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8627) desigo


desigo
senior tag

cstark27_GCam_5.1.018_24_v3.8-ast használom ami elfogadható csak nagyon lassú.
4.2-es a legújabb vagy van más lehetőség szintet lépni?

(#8628) leslie23


leslie23
tag

Urak, arra van valamilyen lehetőség (LG általi szoftver/tool), hogy külső forrásból húzzam újra a szoftvert?
kvázi mint egy "tiszta telepítés"...

(#8629) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Sziasztok! Szerintetek ez a bolt mennyire megbízható? Asszonynak egyik napról a másikra meghalt a g5-je (egy alaplacsere kellene, de 60.000-et erre mér nem áldozok), így sosben kellene neki telefon, és nagyon tetszik neki az Én g6-om :) (amit meg is értek :D )

(#8630) pit stop válasza Medocsabi (#8629) üzenetére


pit stop
addikt

Én rátennék egy huszast, és vennék egy vadi újat két év garival.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8631) Medocsabi válasza pit stop (#8630) üzenetére


Medocsabi
addikt

2 év garival max szolgáltatónál lehet venni, de feleségem Telenoros, ott most nincs LG :(

(#8632) pit stop válasza Medocsabi (#8631) üzenetére


pit stop
addikt

... meg Turbadonál.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8633) gretzky77 válasza pit stop (#8632) üzenetére


gretzky77
veterán

Ő a gyári garira gondolt,Turbado esetén a 2 év nem gyári!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8634) pit stop válasza gretzky77 (#8633) üzenetére


pit stop
addikt

Garanciás problémáról nem hallottam még náluk - és mivel nemzetközi hálózat áll mögöttük, nem is említeném sufni gsm-ek mellett.
1 évig pedig LG is biztosan fogadja ott vásárolt készülékeket (2-t nem tudom szerencsére).

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8635) gretzky77 válasza pit stop (#8634) üzenetére


gretzky77
veterán

1 évig nyugodtan viheti LG-hez ez így van

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8636) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok. Adnátok egy linket a Google camerához?
Köszönöm.

(#8637) Ganzer válasza Blac1 (#8636) üzenetére


Ganzer
aktív tag

(#8638) Blac1 válasza Ganzer (#8637) üzenetére


Blac1
aktív tag

Köszönöm.

(#8640) Graob160


Graob160
csendes tag

Üdv ! Érdeklődnék hogy esetleg akinek volt G4 telója az audióhoz képest van javulás? Mivel a G4 kimeneti jack-je elég gyengén sikerült és ez által torzít a füles eléggé még a jobb minőségű is.....

Üdv Graob160

(#8641) Ricsi 1984


Ricsi 1984
csendes tag

Sziasztok. Segítsetek légyszíves. Most hallottam erről a képernyő beégéses dologról, mivel a napokban láttam a telefonon 1-2 furcsa dolgot és rákerestem. Nálam olyan jelenség van , hogy felül az állapotsáv valamint alul a vezérlősáv egy bizonyos szürke háttérnél nagyon halványan , de látszik. Ez már a beégés jelenség? Ha igen, később több gond is lesz ebből,várható rosszabbodás? Esetleg van rá valami gyógyír? Ha javulás nem, sőt romlás várható sajnos meg kell válnom a telefontól pedig eddigi legjobb készülékem és csak 9 hónapos. Válaszokat köszönöm.

(#8642) Blac1 válasza Ricsi 1984 (#8641) üzenetére


Blac1
aktív tag

Szia! Az enyém 6 hónapos. Én még nem tapasztaltam beégést. De szerintem garanciába kell hogy cseréljék.

(#8643) pit stop válasza Graob160 (#8640) üzenetére


pit stop
addikt

Nekem volt G4, szerintem jobb G6.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8644) Ricardo823 válasza SyMbioTe (#8612) üzenetére


Ricardo823
tag

Szia!
Most a Telekomnál 70 ezerbe kerül dominó csomagban. Ennyit szerintem megér. Én inkább náluk vennék újat mint kicsivel olcsóbban használtat.

(#8645) gretzky77 válasza Ricardo823 (#8644) üzenetére


gretzky77
veterán

Dominóban 70 a G6? Annyiért bőven megéri,jó kis telefon!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8646) Ricardo823 válasza gretzky77 (#8645) üzenetére


Ricardo823
tag

Igen,annyi. Gyorsan rendeltem is mert csak online ennyi és kifutó termék.
Hivatalos garival bőven megéri.

(#8647) SyMbioTe válasza Ricardo823 (#8644) üzenetére

Köszi :R
Viszont 1 hete megvan már a G6, csak még testvéremnél van jelen pillanatban, hétvégén kerül hozzám. :B
Ill. nem is vagyok telekomos, bár nem tudom, anélkül is meg tudnám rendelni?

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#8648) Dr.NX válasza SyMbioTe (#8647) üzenetére


Dr.NX
addikt

Persze, nem kell telekomosnak lenni, anélkül is meg tudod rendelni.

Elfogadom a sütiket.

(#8649) eddie17 válasza SyMbioTe (#8647) üzenetére


eddie17
addikt

Domino nélkül, listaáron is 70.000 jelenleg.

(#8650) SyMbioTe válasza Dr.NX (#8648) üzenetére

Nem mondom, kicsit bosszant, most most van 70-ért, pedig vagy egy hónapja figyeltem a G6 hirdetéseket. :(
Na majd meglátom még mi lesz. :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.