Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) minek?:S válasza minek?:S (#9250) üzenetére


minek?:S
őstag

Na hát eljött ez az idő is(hamarabb, mint gondoltam utóbbi időben, de sokkal később, ahhoz képest, mint amit akkor gondoltam, amikor vettem). Nyugalmazom és berakom a szekrénybe szegény kis G6-ot, hogy majd néha nosztalgiázással elővegyem. Remélem az új telefon is fog legalább ennyire tetszeni. További kellemes G6-oskodást és előre is kellemes ünnepeket! :R

Üdv.:M.

(#9252) eami válasza minek?:S (#9251) üzenetére


eami
addikt

mi is lett végül helyette? én is filozom, de nem nagyon van olyan amire raugornek.

(#9253) Toby888 válasza eami (#9252) üzenetére


Toby888
senior tag

naja... én is nézegettem a telókat, de ezek az árak... a G6 azzal a 4 maggal igen csak jól teljesít, szerintem még mindig bőven elég mindenre, és olcsó hozzá az alkatrész ( :

(#9254) minek?:S válasza eami (#9252) üzenetére


minek?:S
őstag

Én 83k-ért vettem egy Xiaomi Mi 9T-t alzáról. Papíron kitűnő ár/értéke van(ezt mutatja a "Különösen ajánlott" plecsni is), remélem tényleg beváltja az ígéreteket. Nameg hálistennek nincs rajta notch.. amilyen tökéletes designt alkottak a G6-V30 esetében LG-nél, olyan szépen elrontották a G7-G8-nál.. pedig, ha normálisan nézne ki, még játszhatott volna az is.

Toby888

Persze, teljesítményben bőven ott van még, főleg alaphasználatra.. ugye én se feltétlen azért cseréltem le, de azért most a Mi9T mellett érződik, hogy lassabb(nameg az IPS..).

Üdv.:M.

(#9255) Toby888 válasza minek?:S (#9254) üzenetére


Toby888
senior tag

én azért néha szoktam vele játszani is, néha itt ott mikrolag, de csak a nagyon hardware igényes játékoknál, egyedül a hangja amivel nem vagyok meg elégedve :/ és furcsamód elég a belső tárhely... azthittem kevés lesz, pedig van vagy 14 játék meg jóóópár app,ha cserélem akkor blackberry key2

(#9256) karrde000


karrde000
csendes tag

Sziasztok, nem tudom volt-e már valakinek hasonló problémája a készülékkel, ha belépek a térképbe vagy waze-be általában otthon (Pilismarót) minden alkalommal azt mutatja hogy Vecsésen vagyok, eléggé bosszant mert ha útvonalat tervezek kb ki kell menjek az utcára hogy megtalálja magát a telefon... van erre valami megoldás, hogy azért mégse 75 kilométerrel messzebb gondolja magát a készülék?

(#9257) Laca0 válasza karrde000 (#9256) üzenetére


Laca0
addikt

Ilyen nekem is sokszor volt.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#9258) minek?:S válasza Toby888 (#9255) üzenetére


minek?:S
őstag

Mármint a beszédhangszóró vagy a "lenti"? Mert nekem újabban csinálta azt, hogy alig értettem a másik felet. Ha volt háttérzaj(busz, vagy mikor pesten voltam), akkor esélytelen volt a hívás, akár "sima", akár Messenger volt, pedig maxon volt a hangerő. A tárhelyen amúgy én is meglepődtem. Pont a napokban volt egy kisebb vita a "Melyik okostelefont vegyem?" c. topikban, ahol az egyik srác próbálta lehurrogni, mi meg próbáltuk meggyőzni, hogy 32GB-tal bőven el lehet lenni. Nekem is.. most telt be, mikor kedden koncerten videóztam(ilyet sem csináltam még amúgy :D)

Blackberry meg.. pont vasárnap küldte bátyám is, hogy alzán a KeyOne 70-75k-volt.. annyiért majdnem azt mondtam, hogy jó lesz.. aztán megnéztem, hogy mikori is.. hát elképedtem.. szóval a Key2-t én is néztem, csak újonnan nem volt rá keret, használtan meg egy hibás volt 80k-ért. Meg a másik.. a G6 előtt volt egy PRIV-em.. és.. hát kicsit sem váltotta be a hozzáfűzött reményeimet(mondjuk az időszakom sem volt a legjobb). Előtte volt Z10-em meg Q20-am is, azóta is visszasírom azokat a telefonokat(nameg a BBOS10-et) és ennek apropóján cseréltem le az S6 Edgemet 2 éve egy PRIV-re, de sem a rendszer nem fogott meg, sem a billentyűzet.. valahogy a Blackberry az előtte lévő modellekkel olyan szintet tudott felállítani, amit azóta még saját magának sem sikerült megugrania, meg senki másnak. Sem rendszerben, sem ergonómiában(Q20), sem semmiben. Megmondom őszintén, hogy Blackberryt innentől csak akkor vennék, ha képes lesz legalább félig-meddig hozni azt, amit az OS10-zel.. amire sajnos nem sok esélyt látok.

Üdv.:M.

(#9259) mrmft


mrmft
senior tag

Ma jott egy uj SW frisstes V30b-EUR-XX.

(#9260) Ronan968 válasza mrmft (#9259) üzenetére


Ronan968
tag

Nekem is most tölti le,biztos biztonsági frissités.

(#9261) mrmft


mrmft
senior tag

A biztonsagi csomag maradt a regi...

[ Szerkesztve ]

(#9262) Toby888


Toby888
senior tag

érdekesség... be volt álítva a fingerprint, úgye kell hozzá valami kijelzőfeloldó kód, anélkül nem használhatod, szóval ment minden, telo munkahelyi balesetett szenvedett, berottyant a hátlapi üveg , de teljesen, a fingerprint eltünk még a menüből is,én meg kikapcsoltam a feloldós kódot, és pár napra rá, ment a finerprint, illetve megy most is, de nincs kijelző kód :D

(#9263) eami


eami
addikt

hát sziasztok, én is búcsúzom félig meddig innen... elsődleges teló már nem a G6 lesz.

(#9264) gretzky77 válasza eami (#9263) üzenetére


gretzky77
veterán

Mi lett helyette ha nem titok?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9265) eami válasza gretzky77 (#9264) üzenetére


eami
addikt

Samsung galaxy s10+

maradtam volna LG vonalon, ha hivatalosan jelen lennének de vmiert nem erőltetik.

[ Szerkesztve ]

(#9266) Toby888 válasza eami (#9265) üzenetére


Toby888
senior tag

én a note10-re cserélném, ha nem lenne ennyire kibaszott drága :D

(#9267) pit stop válasza eami (#9265) üzenetére


pit stop
addikt

Én is S10e-vel szemezek, mert méretre elég lenne - de jó áron g8s-sel is megbarátkozom, viszont nem nagyon van.
Még marad egy ideig G6, de megnehezíti LG, hogy mellettük maradjak - akkor is, ha Váci úti szervíz nagy pluszpont gond esetén.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#9268) bmw320d4


bmw320d4
csendes tag

Sziasztok

Adott egy LG G6 alap csere volt benne a kamera a gyári szoftverrel nem müködik de g-cam appal igen ?

Van valakinek tapasztalata mi lenne a megoldás a gyári müködésre ?

(#9269) KoryHu válasza pit stop (#9267) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Én épp S10e-re váltottam 4 hónappal ezelőtt, A G6 a gyereknek maradt, igaz már Android 9-el (én még 7 és 8-al használtam). Sokkal gyorsabb készülék, akksiban viszont kicsit gyengébb, kamerában érezhetően jobb.
Amúgy semmi további extra, tuti nem ér annyit, mint amennyibe egy ilyen csere kerül. Kivéve, ha kell az extra gyors készülék, nem nagy méretben. A kettő készülék közül a G6 férfias, az S10e mellette kissé ékszer játéknak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#9270) pit stop válasza KoryHu (#9269) üzenetére


pit stop
addikt

:R
Köszönöm a tapasztalatot! Üzemidővel megleptél, azt hittem legalább annyit fog tudni, mint G6 - gondolkodom továbbra is.
Dual SIM miatt kéne csere, nem szeretnék huzamosan két telefonnal járkálni.
G6 még garis nyárig, nem is vettem drágán, meglátom hogy alakulnak más készülékek árai.
Xperia 5 jó lenne, csak az valóban sokkal több...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#9271) Laca0 válasza pit stop (#9270) üzenetére


Laca0
addikt

Én Redmi Note 8-ra váltottam. 2 nap mindig megvan. Méretben kicsivel nagyobb, mint a G6, de sokkal gyorsabb. Nekem bevált a RN8, bár a G6 a mai napig is tetszik, csak az a bizonytalan 1 napos üzemidő bosszantott nagyon.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#9272) Medocsabi válasza KoryHu (#9269) üzenetére


Medocsabi
addikt

Én is s10e-re fogok majd váltani márciusban. Akkor kapok majd a cégtől 140+áfa készüléktámogatást. Nekem most már fontos lenne a kompaktság, emiatt lesz s10e. Mai napig semmi baja a g6-nak, maradnék LG vonalon, de sajnos g8 már egyáltalán nem tetszik azzal a noccsal. :( + ugye a méret... Olyan mintha az LG mindig 2 lépéssel a Samsung mögött járna "trendben". Ami azért baj, mert a Samsungot, mindt brand-et nem csipázom.Xiaomim volt közben 1 hétig, de számomra az a szoftver értékelhetetlen, hiába van alatta bika hardver, olcsó húsnak ugye.... Huawei p30 ami még szóba jöhet az s10e, és s10 mellett, de fotózni annyira már nem szoktam, most tényleg a fő szempont hogy minél kompaktabb legyen, és hát ezen opciók száma - sajnos- konvergál a nullához.

(#9273) vinpilu válasza Medocsabi (#9272) üzenetére


vinpilu
senior tag

+1. Pont így vagyok én is a cégnél, csak én a héten már rendelhettem és én is S10e-re váltok.

[ Szerkesztve ]

(#9274) Borrower


Borrower
tag

Sziasztok! Pie rom után már nem lehet előző verzióra visszaállni?
Nekem nem akar sikerülni. Oreoról Nougatra még működött a downgrade!
Valakinek van tapasztalata ebben?

Xiaomi 12T

(#9275) ruan válasza eami (#9252) üzenetére


ruan
tag

V30 ;)

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#9276) leno77 válasza Borrower (#9274) üzenetére


leno77
újonc

Szia!
Sajna nem tudom hogyan lehet, de érdekelne, hogy miért akarsz visszaállni nougat-ra.
Nekem még mindig nougat-on van, az oreo-t sem próbáltam...
Jó lenne tudni, hogy mik a különbségek.

(#9277) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok!
Elköszönök tőletek, telefon váltás miatt. Szeretném megköszönni nektek a közel két évben kapott segítséget.

(#9278) babosmiki válasza Blac1 (#9277) üzenetére


babosmiki
addikt

:R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#9279) pprod94


pprod94
aktív tag

Sziasztok! Hivatalos 10 nem lesz a mobilra? :)
Mindenki már csak azért ír be a topikba, mert lecseréli ezt a kősziklát. Régebben én is ezt csináltam, de most, akár az újkori áráért nem nagyon találok jobb ajánlatot, mindig elcsábít ez-az, de fene tudja, miben nyújtana többet.
Ui.: Valaki használ custom rom-ot? Úgy egy éve próbálgattam, de 9-es alapon nem voltak még az igaziak (BT zenelejátszás közben szó szerint felforrt, és lerágta az akksit).

(#9280) Toby888 válasza pprod94 (#9279) üzenetére


Toby888
senior tag

passzolom a 10es droidot :/ érdekesség... H871 en nincs wireless charging, elvileg... felpatintottam egy US997 romot, és megy a wireless charging :D de nincs update 9es droidra :/ ja és lecseréltem egy Z5 prémre ( :

(#9281) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Sziasztok!

Tudtok olyan eszközről, ami kiválthatná a LED értesítést? (AOD-on kívül.)
Például egy jack dugó, aminek a végén van egy dióda. Úgy képzelem ezt el, mint a "pressy button-t", de nyomógomb helyett LED "véggel".
Azt hittem létezik ilyen, de abszolút nem találom.

Előre is köszi.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#9282) kuyarashi válasza kuyarashi (#9281) üzenetére


kuyarashi
őstag

iPhone-okhoz létezik. :D Csak 6 centire lóg ki és csak 10 rugó.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#9283) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Még egy kérdés. Akkucserét követően eleget tesz még a telefon az IP68 szabványnak?

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#9284) kuyarashi válasza kuyarashi (#9283) üzenetére


kuyarashi
őstag

:D
DIY

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#9285) Toby888 válasza kuyarashi (#9283) üzenetére


Toby888
senior tag

lehet vásárolni hozzá direk vízálló ragacsot, ha azzal teszik össze akkor esélyes hogy igen, de kétlem hogy így fognak tenni

(#9286) kuyarashi válasza Toby888 (#9285) üzenetére


kuyarashi
őstag

Ha szakszerviz cseréli garanciálisan, akkor durván olyan lesz, mint a gyári?

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#9287) Toby888 válasza kuyarashi (#9286) üzenetére


Toby888
senior tag

durván igen, csak nembiztos hogy vízálló lesz

(#9288) kuyarashi válasza Toby888 (#9287) üzenetére


kuyarashi
őstag

Sejtettem, hogy rezeg a léc. :)

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#9289) Toby888 válasza kuyarashi (#9288) üzenetére


Toby888
senior tag

de lehet ha külön kéred, akkor megcsinálják neked vízálló ragaccsal,vagy fene tudja, kérdezd ki őket milyen eljárásal dolgoznak

(#9290) kuyarashi válasza Toby888 (#9289) üzenetére


kuyarashi
őstag

Most vennék G6-ot. Az egyik kiszemelt akkucserés volt. Csak emiatt kérdeztem.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#9291) gaben919


gaben919
csendes tag

Sziasztok egyik barátom elvitte függetleníteni a G6 ot és valamit elgányoltak semmilyen karit nem ismer fel.A rom sem az ami volt raja állítólag.Tudnátok esetleg segíteni egy vodás rom kellene rá meg amivel rápattintom.Próba szerencse Köszi

(#9292) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Sziasztok!

G6-hoz ismertek jó ROM-ot (első sorban Android 10 érdekel)? Egyáltalán érdemes-e custom ROM-ot telepíteni a telefonra?

Előre is köszi.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#9293) kuyarashi válasza kuyarashi (#9292) üzenetére


kuyarashi
őstag

Pixel Experience Plus ROM-ot használ valaki?
Ha igen, mi a tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#9294) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Sziasztok!

Vásároltam volna egy G6-ot, amit az eladóval függetlenítettünk volna. Eredetileg vodás a telefon, megigényelte a kódot a vodától. Kipróbáltuk a digis és telenoros kártyámmal is, viszont mindkettőnél csak a PIN-t kérte, kiírja, h elfogadva és ennyi, a kezdőképernyőre visz. Hálózat viszont nincs. Nem kéne felugrania egy textboxnak, amibe be lehet írni az igényelt kódot? :F

(#9295) vinpilu válasza lsebestyen (#9294) üzenetére


vinpilu
senior tag

Egy éve csináltam ilyet egy Telekomos Note4-en, nem emlékszem pontosan, de valahogy így volt. Fel kellene ismernie, hogy más szolgáltató kártyája van bent és kérni kellene a feloldókódot. Hívásindításnál nem változik a helyzet, vagy a beállítások, mobilhálózatoknál nem találsz valamit?

(#9296) lsebestyen válasza vinpilu (#9295) üzenetére


lsebestyen
addikt

Jelentem, sikerült. A megoldás végül az volt, hogy valamit engedélyezni kellett a fejlesztői beállítások között (az eladó szerint). Majd ha nálam lesz megint a telefon belenézek a beállításokba, mert érdekel.

Egyébként én is egy samsungon csináltam meg a procedúrát pár éve, ott semmi ilyet nem kellett bűvészkedni.

[ Szerkesztve ]

(#9297) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Hogy tudom előcsalni fotózáskor a RAW formátumot a gyári appal Android 9 alatt?
Illetve tudtok-e ajánlani jobb szoftvert a gyárinál?

Előre is köszönöm a segítséget.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#9298) pprod94 válasza lsebestyen (#9296) üzenetére


pprod94
aktív tag

Szia! Nekem is vodás van/volt, kértem a kódot, adtak egy nyomtatványt, azon volt valami szervizkód, ott léptem be a hálózati zár feloldáshoz, nekem sem ugrott fel magától más szolgáltató sim kártyájának behelyezésekor.

(#9299) lsebestyen válasza pprod94 (#9298) üzenetére


lsebestyen
addikt

Köszi a választ, jó tudni. :R Felhívtuk ott a helyszínen a vodát, a helpdesk nem tudta... :F

Családtagom használja a telefont, egyelőre nagyon tetszik neki. Kijelzője meglepően szép képet ad, pedig én az amoledet preferálom (oneplus 5t-t használok).

(#9300) pprod94 válasza lsebestyen (#9299) üzenetére


pprod94
aktív tag

Érdekes.. én bementem egy üzletbe, kérdeztem lehet-e, megadtam pár adatom, és adták a nyomtatványt, amin szépen rajta volt az útmutató, az adott telefonhoz. Legalább a többieknek is hasznos lehet ez az infó a későbbiekben. :)
Én is szeretem, tényleg szép a kép, IPS-hez képest főleg, nem az a túlszaturált AMOLED, bár arra váltanék, ha ez egyszer lepusztul. Addig pedig nem látok értelmes alternatívát elfogadható áron. Na meg ugye jó a felbontás a képátlóhoz mérten. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.