Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) minek?:S válasza soundman1 (#8799) üzenetére


minek?:S
őstag

Hat en is azert irtam be ide igen, mert nekem otletem sincs. Sot igazabol idaig eszre sem vettem, pedig lassan nalam van a telefon vagy 1 eve. Nem tudom, hogy eddig is ilyen volt e vagy pedig valamelyik frissitessel lett e ilyen. Megfogadom szerinte ma tanacsodat is es kiprobalom pl az altalad ajanlott programot, aztan majd kiderul.

Addig is, ha valakinek van valami otlete, hogy miert lehet, akkor szivesen fogadom.

Üdv.:M.

(#8802) minek?:S válasza Laca0 (#8800) üzenetére


minek?:S
őstag

Nem tudom, én most pár képet megnéztem és, bár makró fotókat szoktam lőni, csoportképeket nem nagyon, de ott nem nagyon torzít. Ahol rá tud fókuszálni, ott nagyon jó képeket csinál, ahol meg nem, ott meg jól makróz. Nem makrónál az valahogy az egész fotó olyan "elmegy" kategória, eget meg megint csak szépen lehet vele fotózni többnyire. A nagy látószögű tényleg szokott néha érdekeseket festeni, ott kell 3-4 kép és helyezkedés, hogy elfogadható legyen, és akkor még csak a fényekről beszéltünk, az alap torzítás megvan ígyis úgyis. Viszont, ha jól emlékszem erről volt már szó régebben, hogy pl 2 kameramodullal érhető el a telefon. [link] (egyébként szerintem is bekerülhetne az összefoglalóba.)

De egyébként írtad régebben is, hogy Oreo-val romlott a képminőség: [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#8803) Laca0 válasza minek?:S (#8802) üzenetére


Laca0
addikt

Most már egyértelmű számomra, hogy kell a downgrade... csak még időm nem volt rá...

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#8804) Diamond500 válasza Laca0 (#8803) üzenetére


Diamond500
senior tag

Én gyárin vagyok és ugyanez

(#8805) Indiant


Indiant
addikt

Most futottam bele, hogy a FB app benne van a gyári romban, így nem tudom uninstallálni.
Van valakinek ötlete miképp lehetne törölni? (nem letiltani akarom)

Ma láttam a G8-at, kívülről egy G6 notchal.

[ Szerkesztve ]

(#8806) minek?:S válasza Laca0 (#8803) üzenetére


minek?:S
őstag

Igazabol nem tudom, nem tudlak megerteni. Nekem pl tok jo a rendszer, minden. Megvagyok elegedve a kameraval, tudom, hogy nem egy Nikon, de teljesen jo kepeket lehet vele csinalni. Raadasul a szoftverrel magaval is meg vagyok elegedve. Mind sebessegre, mind kezelhetosegre, pedig hasznaltam BBOS10-it, ami ugye a valaha keszult legjobb oprendszer volt, es ahhoz kepest is egesz jo.

Üdv.:M.

(#8807) Tulku válasza Laca0 (#8800) üzenetére


Tulku
veterán

Ne várj egy körömpiszoknyi széleslátótól normális torzítást a széleken...szerintem telefonon sosem lesz ilyen...

(#8808) minek?:S


minek?:S
őstag

Illetve Srácok! Ti mit csinálnátok akkor, ha a SIM tálcátok egy része betörne a helyére? Értsd: Ki tudom venni a SIM tálcám, de az egyik sarka beletört.. nem tudom miért vagy mikor vagy mitől és nem tudom kipiszkálni, de lehet, csak nem próbáltam erősen, de nem akarok komolyabb kárt csinálni.

Üdv.:M.

(#8809) gretzky77 válasza minek?:S (#8808) üzenetére


gretzky77
veterán

Anno így jártam én is! A Váci úti szervizben megcsinálták gariban viszont sajnos a SIM tálcát ki kellett fizetnem! 2-3e volt talán! A lényeg,hogy ne piszkáld inkább,mert ha a SIM olvasó is sérül akkor az kicsit drágább!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8810) Laca0 válasza Tulku (#8807) üzenetére


Laca0
addikt

Megvan kb 1 éve a telefon és őszig nem vettem észre torzítást. Még tettem is fel ide képeket, hogy milyen szép fotókat készít. Ez a torzítás vagy most lett ilyen erős, vagy eddig csak olyan képeket lőttem, aminek a szélén nem volt referencia tárgy. Mert ha nincs kontrasztos lényegi információ a széleken, akkor a torzítás sem tettenérhető. Pl egy tájképnél. De majd hétvégén visszanézem a képeimet.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#8811) minek?:S válasza gretzky77 (#8809) üzenetére


minek?:S
őstag

Persze persze, csúnyán is kijöhetek belőle. Így igazából tudom használni meg minden, csak nem tudom kivenni a SIM-et, meg azt a sarkot, ami letört. Igazából SIM tálcám lenne is hozzá, csak ugye kiszedni nem merem. Egyébként nekem 4000 Ft-ot mondtak rá.

Üdv.:M.

(#8812) Tulku válasza Laca0 (#8810) üzenetére


Tulku
veterán

utóbbi lesz...

(#8813) eddie17


eddie17
addikt

A cstark27 féle gcam 4.2-es verziójában már appon belül lehet váltani a normál és széles kamera között.
Nem tudom, hogy így volt-e, a 3.xx verziókban is.
Plusz a gyári galériába is belementi a képet így egy helyen vannak végre a képek ha két programot használsz.

[ Szerkesztve ]

(#8814) soundman1 válasza eddie17 (#8813) üzenetére


soundman1
senior tag

A régi xda-s oldalon 4.0 az utolsó. Mi az új Xda oldal?

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8815) Diamond500


Diamond500
senior tag

Sziasztok! Gyerkőcöm nyomogatta a telefont és valahogy a tárcsázó menüben előhozott olyat hogy 'orvosi adatok' - nincs orvosi adat... Ezt hogy tudom előhozni, illetve szerkeszteni

[ Szerkesztve ]

(#8816) minek?:S válasza Diamond500 (#8815) üzenetére


minek?:S
őstag

Orvosi adatok?:F Nem az emergency infora gondolsz? Az a nevjegyeknel van, ha a legtetejenel is feljebb mesz. Legalabbis ezt talaltam igy gyorsban rákeresve, de magyarban(nekem) az veszhelyzeti adatok, ezert szkeptikus vagyok, hogy azt talaltam-e meg amit te is(a gyerkocod).

Üdv.:M.

(#8817) Diamond500 válasza minek?:S (#8816) üzenetére


Diamond500
senior tag

Igen, ez az köszönöm! :R

(#8818) eddie17 válasza soundman1 (#8814) üzenetére


eddie17
addikt

Nem tudom, beírtam Googleba hogy cstark gcam lg g6 és az első találat :)

(#8819) soundman1 válasza eddie17 (#8818) üzenetére


soundman1
senior tag

Ok, most raktam fel. 3.8-on a képminőséget 97%-ra tettük, itt 95%-on van gyárilag. Hasonlóan az Exponálási idő Slower volt Very slow helyett. A Frame count pedig High volt Default helyett.
Mit érdemes beállítani 4.2-n.
Jónak tűnik, magyar a felület. Kár, hogy a lőt lépek között még mindig nem tudok lapozni, mint a galériában.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8820) minek?:S


minek?:S
őstag

Hat sracok.. nemtudom.. vicces.. egy uvegfoliat nem lehet normalisan feltenni erre a telefonra? Mikor megvettem, 1 honap hijan 1 eve, akkor volt rajra uvegfolia, de napokon vagy max 2 3 het alatt elkezdett feljonni a felso sarkainal. Gondoltam szarul volt felrakva vagy akarmi. Aztan olvastam, itt a topocban, hogy ez elofordul. Nem is foglalkoztam vele, mondom amig fent van, addig jo, aztan veszek masikat. Igy is lett. Ugye megvettem es leszedtem a regit, mert elegge salata volt mar az egyik sarka, meg repedt is volt. Az ujat par napja tettem fel es mar ez is kezd feljonni a felso sarkainal. Magint.

Üdv.:M.

(#8821) gipsztigris válasza minek?:S (#8820) üzenetére


gipsztigris
addikt

Vegyél rá Nuglas üvegfóliát!
Már a G4-en is ilyet használtam. Hibátlan, minden ponton tapad, széle gyönyörűen polírozott, és olyan sima, hogy öröm tapogatni. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#8822) minek?:S válasza gipsztigris (#8821) üzenetére


minek?:S
őstag

Köszönöm! Ez tetszik és még árban sem 4-5000 Ft. Hát akkor kíváncsi leszek. :R

Üdv.:M.

(#8823) gipsztigris válasza minek?:S (#8822) üzenetére


gipsztigris
addikt

Az is megvan, hogy kettő van a csomagban? ;)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#8824) pit stop válasza minek?:S (#8820) üzenetére


pit stop
addikt

Bal felső sarka nekem is feljött picit, de nem zavaróan. Csak látszik, hogy nincs rátapadva de nincs baj vele.
Ha zavaró lenne pár hónapja ott vár a polcon a Nillkin.

Amúgy G6 szerintem sokkal jobb, mint a legtöbb új telefon, ahol hajlítva van üveg széle. Na azokra tényleg nem raksz fóliát - vagy ritka ocsmány szvsz.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8825) minek?:S válasza gipsztigris (#8823) üzenetére


minek?:S
őstag

Igen? Na akkor még egy érv mellette. Szerintem valamikor a napokban meg is rendelem. :R

(#8824) pit stop

Én is sokáig így voltam vele, aztán elkezdett rendesen lejönni a bal felső sarka, meg 1-2 helyen megrepedt, úgyhogy kénytelen voltam. Meglátjuk ez meddig bírja, aztán az előbb ajánlott fóliát megrendelem és meglátjuk az mit bír.

Nekem mondjuk volt S6 Edge-m, sőt, BB Priv-em is, és azt leszámítva igazából jópofa ez a hajlítgatás. Tényleg "menő": Sőt, eleinte hiányzott is. Most nem mondom, hogy nem tudok nélküle meglenni, de tényleg jó volt. Egyedüli hátránya az tényleg az üvegfólia hiánya.

Üdv.:M.

(#8826) Tulku válasza minek?:S (#8825) üzenetére


Tulku
veterán

Sem G4-en, sem G6-on nem haszál(tam)ok fóliát, csak hátsó tokot (azt is a BKK bérlet miatt)....
Egy karcolás sincs a kijelzőn, pedig jócskán elmúlt egy éves....vessetek meg, de előtte többet foglalkoztam képernyő védők cserélgetésével, beszerzésével, mint magával a telefonnal...most inkább használom...

Más...

1-2 hete nagyon belassult a készülék....volt persze újraindítás, smart doctor, töröltem is 1-2 programot, amit nem használok, de pl ha képernyőről kezdeményezek hívást (közvetlen tárcsázás) van hogy 2-4 mp múlva kezdi meg, addig nem csinál semmit....már már vmilyen hardver hibára gyanakszom...gondolom más nem tapasztalt régebbi készülékén ilyet...?

Most merülési anomáliákról nem is kérdezek, mert az lehet alkalom adtán egy beragadt app is sajnos....

(#8827) Laca0 válasza minek?:S (#8820) üzenetére


Laca0
addikt

Jó minőségűt kell rátenni és az nem jön fel. Ebay-en a 2,5-3 dollárosok már jók, de itthon is van 2-3 ezredesért jó minőségű.
Plusz nagyon oda kell figyelni felrakásnál, hogy jól le legyen zsírtalanítva, portalanítva a felület és nagyon körültekintően kell megfogni is a fóliát.
Kis gyakorlással 80-90%-osra lehet fejlődni :) A 10. után már egész ügyes az ember :U

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#8828) pit stop válasza Tulku (#8826) üzenetére


pit stop
addikt

Nekem egy játék laggol mostanában, ami eddig nem laggolt. Hiába indítottam újra - pár program törlése talán segített picit, de lehet csak placebó

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8829) minek?:S válasza Tulku (#8826) üzenetére


minek?:S
őstag

Eleinte én sem voltam oda a fóliákért, max a sima, nem üvegfóliáért, mert vigyáztam a telefonjaimra annyira. Aztán az S6 Edge-nél, önhibámon kívül keletkezett egy szép kis törés. Utána a BB Priven mondjuk nem volt semmi, de mikor cseréltem erre, ezen gyárilag volt és örültem neki. Mondom, volt 1-2 repedés benne, meg a széle 1-2 helyen kezdett lepattogni.. sajnos párszor megjárta a padlót.

(#8827) Laca0

Hát az ilyet mindig rá bíztam bátyámra, sose "mertem" én feltenni, aztán ez volt a második ilyen kb.. az első katasztrófa volt anyám Vernee-jén, de ezt most vagy 3x nedvessel 3x szárazzal áttöröltem, gyárilag nem volt olyan tiszta az üvegfelület, ráadásul szó szó egész jól is sikerült felrakni, a szélein egyenlő, csak sajna hosszában kicsit lejjebb csúszott, egy fél mm-t kb, de azért látható.

Most erre a Nuglasra kíváncsi vagyok.

Üdv.:M.

(#8830) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

53 000 Ft a telefon a Vodafonenál bármilyen előfizetéssel. Az azért elég jó ár érte.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#8831) minek?:S válasza Tomeeka28 (#8830) üzenetére


minek?:S
őstag

Így igaz, de kártyásan is 65k, ha jól emlékszem.. és ingyen függetlenítik.. azért szerintem ennyiért nagyon ott van.

Üdv.:M.

(#8832) Tomeeka28 válasza minek?:S (#8831) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Igaz! Nekem már itthon, anyumnak jó lesz a G4 helyett (bár még az is rendben van pedig lassan 4 éves, mondjuk egyszer cserélték)

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#8833) draco31 válasza Tomeeka28 (#8830) üzenetére


draco31
veterán

Ezen gondolkozok én is tesómnak, lejárt a 2 éve, most hozhatna ki új mobilt. Samukat nem szeressük, huawei-t meg nem tudom, hogy van most ez a mizéria a céggel. Más meg nem igazán van. Ezzel meg úgy vagyok, hogy csak 2 éves már lassan.
K10 2017 van jelenleg neki egyébként.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#8834) pit stop válasza draco31 (#8833) üzenetére


pit stop
addikt

K10-hez képest hipertér ugrás lenne ez is szvsz. :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8835) draco31 válasza pit stop (#8834) üzenetére


draco31
veterán

Semmi baja azzal sem, csak letelt a gari, utána meg ugye veszélyes az élet :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#8836) Tomeeka28 válasza draco31 (#8835) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

S8 is két éves lesz és azt is árulják, csak 3x ilyen drágán. Én úgy vagyok vele inkább LG mint Samu. Huawei helyett meg inkább Xiaomi. G4et nagyon szerettem, az volt az utolsó androidos telóm, de most hogy nyomkodom használom két napja a G6-ot, teljesen fluid, simán jó választás.

[ Szerkesztve ]

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#8837) draco31 válasza Tomeeka28 (#8836) üzenetére


draco31
veterán

Nekem xiaomi van, tesómnak is, másik tesómnak van a K10-ese, de a vodától akar minden képen venni, így a xiaomi kiesik. Samu utált kategória a családban, így az is kuka.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#8838) draco31


draco31
veterán

Na most kezdek ott tartani, hogy lehet én is kihozok egyet a redmi note 4-em helyett, 53e most a vodánál.
Vonz a vízállósága, bár eddig sosem volt rá szükségem, és az erősebb vas meg a plusz 1 giga ram.
Ez a kijelző beégés mennyire jellemző, sok hsz.-ben olvastam róla.
A kamerát írták még sokan, nekem a mostanim is megfelel, így nem szempont.
Más gondja van esetleg?
Azt látom hogy nincs értesítési led, az zavar kissé.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#8839) jimmedly válasza draco31 (#8838) üzenetére


jimmedly
senior tag

Megbízható, gyors korrekt. A kijelző beégés nálam nem jelentkezett 14 hónap alatt automata fényerőnél. A led hiányától tarottam én is, de hamar megszoktam.

(#8840) minek?:S válasza draco31 (#8838) üzenetére


minek?:S
őstag

Hat lehet, hogy mar lassan 2 eves telefon, de szvsz a kozepkategoriaban meg igy is nagyon jo. Jon ra uj android pl. Az ertesitesi led azt hittem engem is zavarni fog, de igazabol nem, ha erdekel irtak e, csak ratappolok a kijelzore es ugyis latom vagy AOD, csak az szereti szivni az aksit. Kameraval nekem szemelyszerint nincs semmi bajom. Nem azt mondom, hogy a legjobb a piacon, de arra amire kell, arra tokeletes. A rendszer nekem az egyik legjobb, kelloen gyors es ritkan tapasztalok laggot, viszont szerintem kenyelmes. Aksi ido az kicsit lehet, hogy gyenge, nem tudom a tied mennyit bir, bar egy napot azert el szoktam vele lenni(vesztartaleknak azert nem art egy kulsoaksi). Ossze szerelesre massziv, kenyelmes es meg mindig meno a hatlapi bekapcsologomb. Kijelzo.. nekem nem egett be, igy effelol en pozitivan tudlak tajekoztatni(persze hallottam a dologrol).

En meg 1 eve vettem, 95k volt, de a mai napig nem bantam meg. Ritkan no egy telefon ennyire a szivemhez, 65ert meg gondolkodas nelkul megvennem.

Üdv.:M.

(#8841) pit stop válasza draco31 (#8838) üzenetére


pit stop
addikt

Beégés nálam sincs, lassan 9 hónapos azt hiszem.
Ledet már többség kihagyja így előbb utóbb muszáj hozzászokni.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8842) draco31


draco31
veterán

Köszi a válaszokat, azt hiszem meg vagyok győzve.
Belegondolva a led nem is olyan nagy baj, nekem van egy amazfit bip-em, tesóm meg flip tokban hordja a telefonjait, így ott sem látszik a led.
Akksim változó, van hogy este 60%, van hogy délben 40%, attól függ mennyire használom. De minden esetben megy éjszakára a töltőre.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#8843) minek?:S válasza draco31 (#8842) üzenetére


minek?:S
őstag

Majd egy valaszt tudsz irni, hogy mi a velemenyed a telefonrol? Atkozol vagy aldasz-e minket?!:D

Üdv.:M.

(#8844) draco31 válasza minek?:S (#8843) üzenetére


draco31
veterán

Jól indul :D
A k10 2017-essel elégedett tesóm, csak lejárt a gari, attól gondolom rosszabb nem lehet semmilyen téren :)
Jobban nyúzva nálam lesz, mert szerintem magamnak is hozok egyet, aztán majd kiderül nálam mit remekel :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#8845) jeni


jeni
félisten

Hello!

A G6 mobil a 4 magot leszámítva mivel lehet pariban a most megjelent vagy megjelenő 150000Ft mobilokkal szemben?
A 4Gb Ram ez benne van ilyen téren lassulás nem is várható rajta. A fényképezős része gondolom megfelelő rajta. Az LCD megjelenése is korrekt.
4K vagy FULL HD felvételt tud?
A wireless-t hiányolom belőle.
Mennyire hátrány a 4 magos telót használva az következő éveket figyelembe véve?
Lesz erre Oreo ha van akkor az Android 9 is rákerül majd?

Azért kérdezném mert most a Vodánál a G6 mobil 5300Ft és a GSM boltok is adnak S7 telót 1 év garival közel ugyanannyiért. Az S7 még korszerűbb is.

[ Szerkesztve ]

(#8846) Tomeeka28 válasza jeni (#8845) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

A G6 az S8-as szériával jelent meg egy időben. Szerintem az S7 gyengébb mindenben. Elméletileg megkapja az andoid 9-et (ezt hiszem ha látom G4 is csak egy uppot kapott). Jelenleg 8 van rajta.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#8847) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok! Azt megtudnátok mondani hogy a google fotót hogy tudnám beállítani hogy egy kép törlésénél a telefonról ne törőlje le a képet. Előre is köszönöm a segítséget.

(#8848) Indiant válasza jeni (#8845) üzenetére


Indiant
addikt

Az enyémben van wireless. De ez használtan is 100. ;]

(#8849) jeni válasza Indiant (#8848) üzenetére


jeni
félisten

és az melyik modell?

(#8850) Indiant válasza jeni (#8849) üzenetére


Indiant
addikt

LG G6+ US997U 128GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.