Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok!
Ne kövezzetek meg csak a véleményetekre vagyok kíváncsi!
Lenne egy HTC U11 csere lehetőségem! Ha lemegyek érte vidékre akkor 1:1 ben lenne vagy BP-en és akkor kb egy 10-est kellene rádobnom! Az U11 független fél éves garis!? Tudom nem 18:9 ,ez kicsit visszatart,de amúgy gondolkodom rajta!
Szerintetek?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8152) eddie17 válasza gretzky77 (#8151) üzenetére


eddie17
addikt

Áruló :D

Kamerában egyértelműen előre lépés lenne. Rendszer meg megszokás kérdése.

(#8153) Fred23 válasza gretzky77 (#8151) üzenetére


Fred23
nagyúr

(#8154) gretzky77 válasza eddie17 (#8152) üzenetére


gretzky77
veterán

;]
Miből gondolod,hogy kamerában előrelépés lenne?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8155) luna40 válasza nemszamit (#8148) üzenetére


luna40
tag

Nekem is ez volt a problémám, víz közelében sem volt a telefon, egyfolytában kolompolt, hogy nedves a csati. Ha az egyik irányba csatlakoztattam a kábelt, rinyált, hogy azonnal távolítsam el, ha megfordítottam a csatit akkor pedig azt írta, hogy lassú töltés. Viszont 1óra 45perc alatt fullra töltötte. Én befújtam kontakt spray-vel, fogtam a SIM tűt és egy mikroszálas törlőkendőt, és óvatosan végigdörgöltem a csatlakozó mindkét oldalán. Azóta semmi baja!

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#8156) eddie17 válasza gretzky77 (#8154) üzenetére


eddie17
addikt

Elég megnézni a neten. Elég etalon képben az U11. Bár lehet keverem valamivel. :)

Meggyőző:[link]

[ Szerkesztve ]

(#8157) gretzky77 válasza eddie17 (#8152) üzenetére


gretzky77
veterán

Marad a G6! :B

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8158) eddie17 válasza gretzky77 (#8157) üzenetére


eddie17
addikt

:C

(#8159) ad4m1337 válasza ad4m1337 (#8150) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Erre valaki?

(#8160) tomboy0013 válasza gretzky77 (#8154) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szerintem ha Gcam-mal használod a G6-ot akkor csak pixel keresgéléssel lehet jobb az U11, cserébe nincs extra széles látószög (meg 18:9-es HDR10-es kijelző, Jack csatlakozó stb.) Én biztos nem cserélném.

(#8161) Axess válasza ad4m1337 (#8159) üzenetére


Axess
tag

Ha magyarországon fogod használni és nem kell feltétlen vezetéknélküli töltés, akkor ne az USA-ban vedd. Már csak a garancia miatt is, mert az csak EU-n belüli készülékekre érvényes itthon.
Másik kérdés, hogy melyik modell támogatja a B20-as LTE sávot. Erról itt találsz infot: [link]

(#8162) Krisz1000


Krisz1000
tag

köszönöm mindenkinek a garis hozzászólásokat úgy 20 hsz-el korábbról.
nekem is ez a véleményem, de feltettem a garis topicban is, majd meglátjuk.

főleg attól félek, hogy másik cég pl azt mondja, hogy persze, jár igy is a gari, de ha után tényleg gond van, akkor mindenféle módon tudja akadályozni a garis ügyintézést arra hivatkozva h cég vagyok, nem fogyasztó.

a másik gond meg, h a korábban csatolt screenshoton levő kereskedő a megbízható boltok között szerepel árukeresőn, 5*-os minősítéssel... ezek után igen kétséges, mennyire lehet ebben megbízni.

(#8163) gretzky77 válasza Krisz1000 (#8162) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem tudom, elképzelni,hogy ha nekem a GSM boltos adás vételi papirommal (nem számla) garanciában javította a központi LG szerviz a telefonomat,mondván ki van töltve rendesen,imei aláírás, dátum, pecsét akkor nem hiszem,hogy céges vásárlás esetén ezt megtagadja!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8164) Indiant


Indiant
addikt

Tud valaki olyan lehetőséget, amivel zoomolva nem fos képet készít a telefon? Gyári és gcam kilőve.

(#8165) gretzky77 válasza Indiant (#8164) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia mivel digitális zoomról beszélünk,sok jóra ne számíts!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8166) Indiant válasza gretzky77 (#8165) üzenetére


Indiant
addikt

Vágom, de eddig minden telefonom jobb képeket készített. Abszolút le lehetne tiltani a zoomot, mert nem jó semmire. Nem fókuszál.

(#8167) gretzky77 válasza Indiant (#8166) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát hogy őszinte legyek én nem is használom a zoomot,de nem csak G6-nál hanem bármely másik telefonnál sem,mert eleve sokkal rosszabb a minőség!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8168) Pistakiss válasza Indiant (#8166) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
Ne "zoomolj" , számítógépen vágd meg a képet,sokkalta jobb minőséget kapsz! Mivel fiksz a gyújtótávolság, a telefonban "zoomolás" egyenlő a vágással. A zajokat, hibákat csak felnagyítod általa

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8169) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

A kamera lencse tényleg annyira szar, minta hogy az összefoglalóban írtátok? Azóta semmit sem javítottak ezen a hibán? Képtelen vagyok felfogni, hogy egy csúcsmodell lencséje hogy lehet ennyire karcos pár hónap alatt, amikor az általam eddig birtokolt, alsó-középkategóriás mobilok egyike sem szenvedett ilyen problémától.
Ha tokot kap a telefon és a lencse nem ér pl. az asztalhoz, az javít a helyzeten?

(#8170) gretzky77 válasza AeSDé Team (#8169) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia! Tisztázzuk a lencse nem karcolódik! Az előtte lévő üveg hajlamos a karcolódásra,de semmit nem befolyásol!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8171) Diamond500 válasza AeSDé Team (#8169) üzenetére


Diamond500
senior tag

Nekem egy éves és nincs rajta karc, bár én Spigen tokot használok, szóval nem érintkezik közvetlenül a lencsevédő az asztallal

[ Szerkesztve ]

(#8172) AeSDé Team válasza gretzky77 (#8170) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Igen, ő rá gondoltam. Engem zavarna ha tényleg 3-4 havonta meg kéne műtenem a telefont, kockáztatva azt hogy valami bekerül a védő üveg és a kamerák közé.

Diamond500: Köszönöm, ennek örülök.

(#8173) luna40 válasza Diamond500 (#8171) üzenetére


luna40
tag

Dettó! :)

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#8174) Indiant válasza Pistakiss (#8168) üzenetére


Indiant
addikt

:R

(#8175) papelado válasza gretzky77 (#8170) üzenetére


papelado
aktív tag

Semmit nem befolyásol???

Tényleg?

Ne viccelj már kérlek...
Akkor most kezdj el éjszaka fotózni a karcos de semmit nem befolyásoló kamerával..Főleg lámpás környéken..

#8169) AeSDé Team
Első naptól spigen tokban volt az enyém semmit nem számított.LEhet az első széria után már javítottak én a még a forgalmazás legelején vettem az trágya volt karc ügyileg..

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#8176) Ganzer


Ganzer
aktív tag

A gyári kamera automata módban sosem használja a vakut, még full sötét szobában sem, az ikonja ki van kapcsolva. Ezzel lehet valamit kezdeni?

(#8177) gretzky77 válasza Ganzer (#8176) üzenetére


gretzky77
veterán

Kapcsold be az ikont! Vagy nem tudod? 3 állása van ki,be,automata

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8178) Ganzer válasza gretzky77 (#8177) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Vágom, de automatán nem engedi sajnos :/

(#8179) gretzky77 válasza Ganzer (#8178) üzenetére


gretzky77
veterán

Esetleg egy újraindítás vagy kamera app gyorsítótár ürítés?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8180) luna40 válasza Ganzer (#8178) üzenetére


luna40
tag

Full sötét helyen megjelenik egy ikon, alul majdnem középen, egy hold és csillag van benne. Kikapcsolt állapotban fehér a színe, ilyenkor aktív a vakuikon, bekapcsolt állapotban sárga, ilyenkor nem aktív a vaku ikon.

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#8181) Ganzer válasza luna40 (#8180) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Sajnos egyik esetben sem aktív a vaku ikonja. :(

(#8182) aTe014 válasza Ganzer (#8181) üzenetére


aTe014
aktív tag

Az értesítési sávból be tudod kapcsolni zseblámpaként?
Ha nem, lehet, hogy ott a hiba..

i14Pro

(#8183) Ganzer válasza aTe014 (#8182) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Igen, be tudom. Illetve a portolt gcam-nál is szépen működik.

Közben megoldódott, ahol a gyorsítótárat lehet törölni, ott az adatokat is töröltem, így már működik :)
Kösz mindenkinek a tippeket :)

[ Szerkesztve ]

(#8184) Cymbee


Cymbee
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

A következő problémával fordulok hozzátok:

Adott egy gyárilag független, nem piszkált LG G6 (Gyári Android 7.0). Tegnap, amikor csatlakoztattam az számítógéphez az LG Bridge alkalmazás jelezte, hogy szoftverfrissítés érhető el a telefonhoz. Elindítottam a frissítést, le is töltött kb 3Gb-t, elkezdte frissíteni a telefon. Miután végzett a telefon újra indult, viszont csak a következőig jutott: Kiírja, hogy LG G6 ThinQ, Powered by Android. És ennyi. Nem megy tovább, nem lehet kikapcsolni sem a telefont, a hangerőgombok+ power gombra csak annyit reagál, hogy kb 1 másodpercre kikapcsolja a kijelzőt, de utána magától visszakapcsol. A csatlakoztatom a számítógéphez, akkor az LG alkalmazás érzékeli, hogy bedugtam valamit, de nem ismeri fel a telefont. :(
Beszéltem az LG vevőszolgálatával, ahol az ügyintéző azt mondta, hogy nem sikerült a frissítés (meg, hogy 10-ből egyszer fordul elő ilyen..... :((( ), és be kéne vinnem egy márkaszervizbe, ahol újra telepítik a telefont.

A kérdésem az lenne, hogy futott-e már bele valaki ilyen problémába, van-e rá a fentebb említetten kívül más megoldás? Illetve ha nincs, akkor meglehet-e oldani házilag a telepítést (figyelembe véve, hogy nem reagál semmire a telefon)?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#8185) Indiant válasza Ganzer (#8178) üzenetére


Indiant
addikt

A HDR-t kapcsold, ki vagy autora.

(#8186) Gabbbb válasza AeSDé Team (#8172) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Nekem közel egy éve megvan a g6, kameralencse felett van 3 hajszálkarc, nem vészes a helyzet, képalkotás befolyásolásához 30sec smirglipapír kellene.

(#8187) aTe014 válasza Cymbee (#8184) üzenetére


aTe014
aktív tag

Manuálisan is újra lehet rakni, ha van 10 perced. :)

Itt vannak az európai kdz-k: [link]
(A v20a Oreo kell neked.)

Itt pedig a telepítés folyamata és a 3 dolog, ami kell hozzá:
[link]

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#8188) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok!
Úgy néz ki csak elköszönök tőletek,igaz a márkát nem hagyom el!Ha minden igaz ez az utolsó posztom a G6-ról de csak jókat tudok mondani róla és sztem a G6 volt meg a legtovább nálam!
Ha minden igaz egy V30 lesz az utód!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8189) trobi28 válasza gretzky77 (#8188) üzenetére


trobi28
addikt

Gratula hozzá, jó készülék 🙂
Sógoromnak az van, imádja 😉

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8190) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Sziasztok!

Tudnatok segiteni a donteontesben? Iphone 7 es a G6 kozott vacilalok. Igazabol nem talalok a piacon szamomra megfelelo telefont, mivel az osszes gyarto erolteti az 5.5 feletti kijelzot. Zsebben hordom a telefont es kenyelmetlen egy phablettel leulni stb. A G6 viszont nagyon bejon, jelenleg meg mindig egy G2 em van, szamomra ez a meret meg elfogadhato. Az iphone7 mellett a kompaktsaga szolna. Igazabol az iphone x lenne a tokeletes de az meg nagyon draga...

(#8191) tomboy0013 válasza ad4m1337 (#8190) üzenetére


tomboy0013
veterán

Hát itt valószínűleg nem sokan fogják ajánlani az i7-et :D

(#8192) Cymbee válasza aTe014 (#8187) üzenetére


Cymbee
csendes tag

Köszönöm a segítséget, de sajnos az LGUP sem ismeri fel a telefont, hiába van telepítve a driver. Azt látja, hogy valami csatlakoztatva van, de a model-nél unknown ír. :(

(#8193) trobi28 válasza ad4m1337 (#8190) üzenetére


trobi28
addikt

Egy hete még i7 -et használtam 🙂
Lg g6 nagyobb, de már köröket ver az 7 -re mind kamerában mind kijelzőbe, ráadásul ezt jóval olcsóbban teszi 😉

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8194) gretzky77 válasza trobi28 (#8189) üzenetére


gretzky77
veterán

:R
Tényleg jó masina így hirtelen,de a G6 is nagyon jó készülék

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8195) norbert1998


norbert1998
veterán

Hali.

Egy G6 és egy 1+3t kötött vacilálok, de nem tudok dönteni még. Nagyjából azonos árban mozognak, és egy 1+1-et váltana (ami hirtelen halál miatt váltott egy G2-est). A hardver teljesen megfelelne, nagyon tetszik mindkét telefon, de a problémám az, hogy ennek a hátulja üveg, és nem akarom tokban hordani (esetleg egy dbrand skin mehet rá). Viszont cserébe ez vízálló. Szóval ha vigyázok rá, akkor efelé hajlik a mérleg nyelve.

Viszont ott van az is, hogy az 1+3tnagyon népszerű, rengeteg főzött rom akad rá, míg ennél a készüléknél az LG még mindig hülyét csinál magából a 80 féle verzióból, mint anno a G2-nél. Anno a D802 volt a legnépszerűbb, arra volt és van is a mai napig rom. Ebből az európai modellt gondoltam érdemlegesnek, kérdés, hogyennyire teszik oda magukat ezért a telefonert a rom fejlesztők, illetve hogy a gyári oreo mennyire használható, lesz-e 9-es droid rá. Szóval(közösségi) támogatás milyen van hozzá? 1-2 évre tervezem ezt a telefont, de szeretném mindig a legfrissebb droidot látni rajta.

Bele vághatok?

Egyéb problémák vannak? Pl. víz állóság megszűnése ilyen-olyan okból, sárguló kijelző, hasonlók?

(#8196) gretzky77 válasza norbert1998 (#8195) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia igaz én most váltottam le a G6-ot egy V30ra,viszont az általad írt 2 telefon közül G6-ot vennék! De ami számodra fontos,hogy jól mókolható legyen így viszont lehet a 3T a te telefonod,arra biztos,hogy jobb a közösségi támogatás, tehát ha ez az elsődleges nálad akkor 3T! Ha buhera nélküli telefon kell akkor sztem a G6 jobb!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8197) tonelka


tonelka
újonc

Sziasztok,
Frissítettem ma a G6-omat Oreora LG Bridge-en keresztül. Végzett a frissítéssel, minden rendben ment, de aztán mikor bootolt a telefon frissítés után, megakadt az LG logónál, és azóta akárhányszor újraindítom mindig ott megakad. Recovery mode-ba és download mode-ba se tudok belépni, mert hangerő le+power gombokkal csak újraindítani tudom, kikapcsolni nem. Valami tipp esetleg mit tudok tenni?
Köszi

(#8198) norbert1998 válasza gretzky77 (#8196) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem elég, ha stabil a lineage, nem kell sokféle rom, egy legyen, ami tényleg jó. :K

(#8199) gretzky77 válasza norbert1998 (#8198) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem a gyári rendszer is bőven jó volt,nem használok root-ot!
Sztem a OnePlus mellett a nagyobb közösségi háttér szól csak

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8200) norbert1998 válasza gretzky77 (#8199) üzenetére


norbert1998
veterán

Akkor megpróbálok beszerezni egy G6-ot, meglátjuk, mi lesz belőle, maximum megy vissza apróra, de kétlem. Gondolom 6/64-essel többre megyek és tartósabb lesz, mint a 4/32-es,nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.