Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) Indiant válasza mokus1 (#8449) üzenetére


Indiant
addikt

Az indiai telókra 20f van.

(#8452) Indiant válasza Indiant (#8451) üzenetére


Indiant
addikt

20g

(#8453) mokus1


mokus1
addikt

Nekem nem dobja fel.

Gcamet hol talalok? A sima gstarkot megtaláltam de a wideot nem talaltam.

(#8454) Indiant válasza mokus1 (#8453) üzenetére


Indiant
addikt

Benne van, a zöld gomb váltja.

(#8455) leslie23


leslie23
tag

GCamból melyik most az ajánlott verzió és milyen beállításokkal? én eddig az jó öreg 1.5-öset használtam, de sokszor befagyott, crashelt, egyebek. viszont a képminőség elég baba volt.

Oreo update nem tudom mennyire érintette a kamerát, de nekem úgy tűnt, hogy még hitványabb lett az amúgy sem túl fényesen muzsikáló gyári app teljesítménye. :(

(#8456) leslie23


leslie23
tag

Hard Reset után továbbra is ugyanúgy merül a telefon. :N töröltem a wipe cache-t is (egyébként Beállítások -> Tárhely -> Belső tárhely -> Szabadítson fel tárhelyet -> Ideiglenes és RAW fájlok útvonalon érhető el).

20% rendszer által felzabált mennyiség nekem borzasztóan soknak tűnik, főleg, hogy ebből csak 6% volt az Android... mi lehet a további 14%? nektek milyen számok szerepelnek ott? :F

mutatom, jelenleg ez a helyzet:
[/IMG

[ Szerkesztve ]

(#8457) soundman1 válasza leslie23 (#8456) üzenetére


soundman1
senior tag

Korábban volt probléma a google helyadatokkal, de azt már megoldották. Azért egy kikapcsolással nem árt próbálkozni a Beállítások/Google/Helyadatok alatt. Az alacsony energiaigényű opció nálam be, a Helyelőzmények és helyzetmegosztás, valamint a Hirdetések ki vannak kapcsolva.

3. appra rászűrtél, nincs gyanúsan pörgő app? Van erre valami jó app a Play-en, de már nem emlékszem. Valakinek egy játék aktíválta a gps-t és a háttérben merítette a telót.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8458) Neck válasza leslie23 (#8456) üzenetére


Neck
veterán

Nekem is oreo van, 3%- ot eszik a rendszer. 2h 9m screen on time, 75% (2 óra reggeli 9gag, amíg a feleségem alszik :D)

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8459) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Sziasztok! Selfi bot problémát, hogy lehet orvosolni? Gomb lenyomásakor Google kereső indul el.
Köszönöm a válaszokat!

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#8460) Neck válasza Fagyi (#8459) üzenetére


Neck
veterán

Indítsd el a kamera appot kézzel, így nekem jó.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8461) automatamas


automatamas
lelkes újonc

Sziasztok! Mennyi esély van rá hogy a g6 megkapja a pitét? A biztonsági frissítések mennyire rendszeresek?

(#8462) tomboy0013 válasza automatamas (#8461) üzenetére


tomboy0013
veterán

50%, vagy megkapja vagy nem.
Biztonsági frissítések kb 2 havonta jöttek eddig.

(#8463) Diamond500


Diamond500
senior tag

LG Health progit használja valaki? Bringás részét hogy kell müködésre bírni?

(#8464) Pistakiss válasza Diamond500 (#8463) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
Nyomkövetőre nyomsz és ott van a bringa is

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8465) norbert1998 válasza automatamas (#8461) üzenetére


norbert1998
veterán

Azt mondják, jönni fog. A tech2 vagy nemtudomkik.

(#8466) jimmedly


jimmedly
senior tag

Telenorra jött frissítés. Verzió v20c- aug17-2018. 134 mega.

(#8467) Diamond500 válasza Pistakiss (#8464) üzenetére


Diamond500
senior tag

Ok, köszi

(#8468) morneo.it


morneo.it
senior tag

Sziasztok!
Vettem a VW Golf V-unkba egy RCD330-as fejegységet (187B). A BT minden gyújtáskor úgy indít, hogy PIN kódos párosítás. A G6-om após Suzuki Scrossában gond nélkül megy. De a VW-nél minden nap új telefonnak ismeri fel. Kérdésem az, más tapasztalt Oreo alatt BT problémát audió eszközökkel? A neten azért vannak páran :Y 1 hónap, és cserélhető a telefon, lejár a hűségidő... Ha marad a G6-nak ez az idegesítő dolga, csere lesz belőle lassan...

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#8469) eami válasza morneo.it (#8468) üzenetére


eami
addikt

"Ha marad a G6-nak ez az idegesítő dolga, csere lesz belőle lassan..."

:F Rossz volt a konklúzió... vettél egy új fejegységet és nem működik megfelelően. Letesztelted a telót és egy suzukiba és gond nélkül megy. Ebből az következik, hogy a golfot kellene lecserélned suzukira ;)

[ Szerkesztve ]

(#8470) eami válasza eami (#8469) üzenetére


eami
addikt

komolyra fordítva... komolyan gondolkozol azon, hogy csak azért lecseréled a telefont mert egy noname kínai fejegységgel nem megy?

(#8471) zozyk válasza morneo.it (#8468) üzenetére


zozyk
addikt

Nálunk a cégnél az összes kocsihoz amit hajtok (Ford Transit-ok gyári fejegységgel) hozzápárosítottam a telefont, de nem volt ilyen gondom.

(#8472) adomok válasza morneo.it (#8468) üzenetére


adomok
tag

Nekem valamelyik lg csinálta ezt (talán a G5), és a hálózati beállítások alaphelyzetbe állítása oldotta meg a problémát. Egy próbát megér.

(#8473) jimmedly válasza eami (#8469) üzenetére


jimmedly
senior tag

👌👍😊

(#8474) vallas válasza jimmedly (#8466) üzenetére


vallas
senior tag

Vodára szintén zenész..... :D

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#8475) Doosa


Doosa
aktív tag

A ThinQ frissítés óra nem látja a teló az 5GHz-s -ac- wifit. Más látott már ilyet?
A wifi advanced menüjéből eltűnt a fraquency váltás lehetősége.

(#8476) DeBe válasza vallas (#8474) üzenetére


DeBe
tag

ezzel arra céloztok hogy megjött a 9.0? (pie- piano- zenész? :D )

(#8477) vfrtibi válasza morneo.it (#8468) üzenetére


vfrtibi
csendes tag

Szia
Én is hasonló problémával küzdök, Nekem egy Eonon 7165 fejegység van a kocsiban. Az LG telo a 7-es Androiddal mindig simán tudott csatlakozni a BT de mióta frissítettem Oreo-ra nagyon ritkán vagy egyáltalán nem kapcsolódik, vagy ha igen akkor rövid idő múlva szétkapcsol .Nem tudom mi a megoldás, a fejegységhez próbáltam más telefonokat is csatolni mindig sikerült tehát az LG-nél nem kerek valami .

(#8478) vallas válasza DeBe (#8476) üzenetére


vallas
senior tag

Jó lenne... de azt én kb 2019.06-ra várom.... :D :D :W :W

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#8479) vallas válasza vfrtibi (#8477) üzenetére


vallas
senior tag

csak hogy tudjátok, nekem a 2018-s Clio 4-ben LG fejlesztésű Media Nav Evolution navi/rádió/minden egyéb van és az is néha eldobja a LG G6-t... :W :W :W

10-ből 8 szor kapcsolódik, 2 szer rá kell nyomni... hogy újra kapcsolódjon...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#8480) vinpilu válasza vallas (#8479) üzenetére


vinpilu
senior tag

Skoda Octavia a gyári beépített cuccal + LG G6: soha semmi hiba.

[ Szerkesztve ]

(#8481) adomok válasza vallas (#8479) üzenetére


adomok
tag

Próbáltátok amit írtam? Nekem is kínai csoda fejegységem van wince, és tökéletesen müködik g6-al.

(#8482) trobi28


trobi28
addikt

Én egy JVC fejegységgel használom a G6 -ot, kihangosítás, zene megy rendesen, csatlakozik automatikusan induláskor, sosem kellett újra csatlakoztatni :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8483) Neck válasza trobi28 (#8482) üzenetére


Neck
veterán

Pioneer mvh-x380bt: tökéletes a telóval.
Wifi problem sincs.

Android főverzió frissítés után érdemes resetet csinálni...

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8484) norbert1998


norbert1998
veterán

Srácok, random nem működik az ujjlenyomat. Nem érzékel semmit. Feloldom knockal, utána hibátlan. 10 perc és megint. Már négyszer ujrainditottam, ahogy kérte, de semmi... :(

(#8485) babosmiki válasza norbert1998 (#8484) üzenetére


babosmiki
addikt

Hardreset... :((

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#8486) norbert1998 válasza babosmiki (#8485) üzenetére


norbert1998
veterán

Biztos hogy nem leszek rá hajlandó. Akkor megy rá aosp inkább...

(#8487) norbert1998


norbert1998
veterán

Úgy fest, ez egy oreo bug, de megoldás nincs rá, csak a reset

(#8488) pit stop


pit stop
addikt

Hozzám most jött meg aug 1.-i biztonsági frissítés

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8489) Neck válasza norbert1998 (#8487) üzenetére


Neck
veterán

Nekem ez se jött elő. Szerintem érdemes factory resetet tolni rá Oreo frissítés után, nem lesznek ilyen anomáliák.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8490) mokus1


mokus1
addikt

Gcam alkalmazásban valahogy be tudom állítani, hogy a képeket egy mappába tegye? Minden képet külön helyre tesz.

(#8491) Indiant válasza mokus1 (#8490) üzenetére


Indiant
addikt

Én már nem használom, mert torzítja a képeket. (de nekem egy mappába tette őket)

(#8492) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok!
Azt be lehetne valahogy állítani hogy a gyári kamerába beépített QLens a magyar nyelvü oldalakon is keressen? Előre is köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#8493) horvath.mate


horvath.mate
újonc

Sziasztok!
Fél év után úgy döntöttem, kipróbálom én is a GCam-et, de sajnos annak ellenére mennyi pozitívumot olvastam itt róla, általában épp csak hozza a gyári app szintjét, de pl a HDR sokkal erőltetettebb, messziről ordít róla, hogy HDR és minden természetességüket elvesztik a képek, míg a gyári ebben speciel igen jó. Plusz lassabb is nem kicsit, a lencsék közti váltás pedig tragikusan körülményes. És nem tudom sehol beállítani, hogy ugyan abba a mappába mentse a képeket, ahova a gyári szoftver, ebben esetleg tudtok segíteni, van erre lehetőség? Egy pozitívuma van egyébként, hogy nem állítja le a zenét, ha megnyitom, a gyárival ellentétben :D

Másik problémám, amit mostanában vettem észre, így gondolom a legutóbbi frissítéssel jött, hogy zenehallgatás vagy videónézés közben ha értesítés jön akkor vagy elhalkul, vagy teljesen elnémul a zene ( az értesítés típusától függően), amely kifejezetten zavaró. Ezt ki lehet valahol kapcsolni, vagy átállítani, hogy a multimédia élvezzen elsőbbséget, és inkább ne jelezzen hanggal az értesítés?
:F :R

(#8494) norbert1998 válasza Neck (#8489) üzenetére


norbert1998
veterán

Uppercuttal toltam rá a frissítést, szóval annál hard resetebb hard reset nem igazán van. Majd meglátom, ha időm adja.

(#8495) morneo.it


morneo.it
senior tag

Hard reset volt, 2 napja. Azóta is előjön ez a dolog. Az LG sem 100%, meg az a fejegység sem. Az LG telefon, 7.x-el, előző autó Kenwood KMM-303BT egységgel tökéletesen, 100-ból 100-szor csatlakozott. Ez az LG az Scross gyári fejével is simán megy. Kicsit megsimogatva a Google-t, meg a fentiek alapján az lett a konkluzió, hogy valami bug van az Oreo-ban. Jó lenne egy Samsungot 1 hétig tesztelni.
Most 3. napja, hogy jó az autó a telefonnal. Megoldása: vezetés végén nem csak simán leveszem a gyújtást, hanem: AA leválasztása a fejegységen teljesen, kábel kihúz, majd gyújtás levesz. Induláskor: gyújtás ráad, megvárom hogy a BT felépüljön teljesen, majd amikor kiírja hogy csatlakoztatva, akkor dugom össze a telefont a fejegységgel. Addigra a telefonon már elindul az AA (úgy lett beállítva), és flottul indul a fejegységen az AA automatikusan. Közben a BT kapcsolat is marad. Igaz, most a gyári Type-C kábelt használom, mert a noname 1$-os eBayosok bajosok voltak :))

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#8496) norbert1998


norbert1998
veterán

𝑇ℎ𝑖𝑠 𝑐𝑜𝑚𝑚𝑒𝑛𝑡 ℎ𝑎𝑠 𝑏𝑒𝑒𝑛 𝑐𝑒𝑛𝑠𝑜𝑟𝑒𝑑 𝑑𝑢𝑒 𝑡𝑜 𝐸𝑢𝑟𝑜𝑝𝑒𝑎𝑛 𝑈𝑛𝑖𝑜𝑛’𝑠 𝑐𝑜𝑝𝑦𝑟𝑖𝑔ℎ𝑡 𝑙𝑎𝑤.

(#8497) pit stop válasza horvath.mate (#8493) üzenetére


pit stop
addikt

Neked adok igazat kamerában addig amíg nappal van - addig a gyári is jó szerintem. De este a gcam csodákra képes, amihez képest a gyári egy paca (sokszor sajnos szó szerint).

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8498) norbert1998 válasza pit stop (#8497) üzenetére


norbert1998
veterán

Ez a Gcam ez melyik?
Sima Camera néven van az app drawer-ben és HDR+-t is tud?

[ Szerkesztve ]

(#8499) morneo.it


morneo.it
senior tag

Kipróbáltam az új funkciót, a TimeLapse-t a Kamera alatt (Oreo óta benne).
Feltettem a videót a YouTube-ra, megtekinthető. Az autó kormányára tettem a 3 lábú kis gorilla tripoddal a telefont.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#8500) trobi28 válasza morneo.it (#8499) üzenetére


trobi28
addikt

Kissé billegősen vezetsz 😂

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.