Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) eddie17


eddie17
addikt

Újabb google biztonsági frissítés érkezett.

(#8852) eddie17 válasza eddie17 (#8851) üzenetére


eddie17
addikt

V20h, 2019 január 1 biztonsági szint. Más nem történt.

(#8853) dzsavitcu


dzsavitcu
csendes tag

Sziasztok!

Most vettem én is egy LG G6-os telefont, nekem nagyon tetszik. Egy kérdésem lenne:
Mikor bekapcsolom a mobilinternetet állandóan felugrik egy megerősítő ablak: "data charges may apply" .
Ezt nem lehet kikapcsolni valahogy, nagyon zavaró.

(#8854) minek?:S válasza dzsavitcu (#8853) üzenetére


minek?:S
őstag

Ezt (gondolom) mindig feldobja, mindenesetben, hisz figyelmeztet teged a lehetseges koltsegekre. Nekem eddig az osszes telefonom feldobta.

Üdv.:M.

(#8855) desigo válasza minek?:S (#8854) üzenetére


desigo
senior tag

Nekem is az első telefonom ami folyton kiírja.
Nangyon zavaró,jó lenne kikapcsolni.

(#8856) minek?:S válasza desigo (#8855) üzenetére


minek?:S
őstag

Hat nemtudom.. nem hallottam meg olyat, akit ez zavarna:D nem tudom, hogy ki lehet e egyaltalan kapcsolni. Mivel nekem 0 24 be van kapcsolva, igy szamomra nem is relevans, ha meg ki is kapcsolom, egy OK-ot nem esik nehezemre tappintani bekapcsolaskor.

Üdv.:M.

(#8857) boobika


boobika
újonc

Sziasztok!

Tudna esetleg valaki segíteni abban, miért van az többek közt az Instagramnál ,hogy nem látom a gépelt szöveget. Feljön a billentyűzet, de a beírt szöveg alatta marad. Csak akkor látható ha eltűnik a billentyűzet, a Vibernél pl. jó.

(#8858) minek?:S válasza boobika (#8857) üzenetére


minek?:S
őstag

Na ez az ami nálam is előjött és nem tudom miért, de szerintem valami az instánál szar(nem meglepő), mindenhol máshol tökéletesen működött minden, sose volt olyan, hogy nem láttam mit gépelek.

Üdv.:M.

(#8859) minek?:S válasza eddie17 (#8852) üzenetére


minek?:S
őstag

Szokás szerint megint te vagy az első fecske :D Én már amióta olvastam, hogy neked megjött, naponta többször is keresek manuálisan, de :

"A jelenlegi operációs rendszer változat legfrissebb szoftver változatát használja"

Aha, V20g, november 1-el :D

Üdv.:M.

(#8860) boobika


boobika
újonc

Próbáltam törölni az app-ot, de nem tudtam a play áruházból újratelepíteni, azt írja nem kompatibilis verzió!
Más hivatkozásból szintén ugyanez, csak a gyári megy fel. Az meg csak így működik.

(#8861) hello robi


hello robi
csendes tag

A telefon kb 3 óra alatt töltõdik fel. Normális ez? Kicsit soknak tartom.

(#8862) eddie17 válasza minek?:S (#8859) üzenetére


eddie17
addikt

:) pedig Telekomos a készülék, igaz alapból független.
Ráadásul nem is kerestem rá hanem feldobta automatikusan.

hello robi: a gyári töltővel nagyon maximum is másfél óra alatt fel kell töltenie.

[ Szerkesztve ]

(#8863) hello robi válasza eddie17 (#8862) üzenetére


hello robi
csendes tag

Gyári a töltõ, valami nem stimmel akkor.

(#8864) pprod94 válasza hello robi (#8863) üzenetére


pprod94
aktív tag

Más, jó minőségű kábellel próbáltad?
Én Egy Aukey 2 portos, QC2-es töltőt használok, Cafele kábellel, nekem is 1,5 óra alatt feltölt.

(#8865) minek?:S válasza boobika (#8860) üzenetére


minek?:S
őstag

Nem tudom, amikor én használtam ,akkor nem volt gond a telepítéssel, csak nem oldódott meg a gépelés közbeni probléma, nem gondolom, hogy telefon felől lenne a hiba, mert minden más tökéletesen működött/működik, szar az insta, ennyi.

(#8862) eddie17

Nekem elvileg egy teljesen független, gsm-es.. nem tudom mikor kaphatom meg.. a g-s nem jött ilyen sokkal később, ahogy visszakerestem.

(#8861) hello robi

Más variációval(más töltőfej, más kábel) próbáltad?

Üdv.:M.

(#8866) pit stop válasza hello robi (#8863) üzenetére


pit stop
addikt

Töltéskor azt kell kiírnia, hogy gyorstöltés. Ha nem azt írja akkor a töltővel van valami gixer. Nekem pl. volt olyan hogy nem volt jól összedugva csatlakozó, és töltött de csak sima töltőként - ami kb. az általad írt 3 óra.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8867) Tulku válasza hello robi (#8863) üzenetére


Tulku
veterán

USB-C aljzatot óvatosan tűvel tisztítsd ki...

(#8868) Mr. Csonti


Mr. Csonti
tag

Sziasztok!

Több mint 1 hete használom a telefont és olyan érzésem van mintha belassult volna az ujjlenyomatos feloldás. Ti tapasztaltatok-e ilyesmit?

(#8869) Pistakiss válasza Mr. Csonti (#8868) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
Ott valami más lehet a baj, nekem kb másfél éves a telóm, de egy szemvillantás a feloldás

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#8870) dzsavitcu válasza Mr. Csonti (#8868) üzenetére


dzsavitcu
csendes tag

Nekem mikor hideg a kezem akkor nem érzékeli egyből, de ha érzékeli, akkor gyors :))

(#8871) Bastee válasza Mr. Csonti (#8868) üzenetére


Bastee
tag

Még nedves ujjaimat is egyik legügyesebben felismerő eszköz. Lassúnak csak a Pocophone-om mellett hat, pedig nem igazán lassabb, csupán az telibe tolja neki egyből, a G6 meg olyan kis álmoskásan, animáltan, finoman kel fel. De az ujjamat azonnal lekapja ;)

(#8872) minek?:S válasza Mr. Csonti (#8868) üzenetére


minek?:S
őstag

Csatlakozom az előttem szólókhoz.. nekem tökéletesen működik, gyors és szinte mindig érzékel.

Üdv.:M.

(#8873) Mr. Csonti


Mr. Csonti
tag

Értem, akkor nagyon úgy néz ki hogy valami történhetett. Van ötletetek, hogy mi okozza vagy hogy mit kellene lecsekkolnom/megnéznem?

(#8874) dzsavitcu válasza Mr. Csonti (#8873) üzenetére


dzsavitcu
csendes tag

Talán:
smart doctort megnyitod => test hardware => fingerprint sensor vagy test all.

(#8875) Tulku válasza Mr. Csonti (#8873) üzenetére


Tulku
veterán

Esetleg töröld ki, aztán regisztráld újra...

(#8876) minek?:S válasza eddie17 (#8862) üzenetére


minek?:S
őstag

Na, felajánlotta a frissítést, mint lehetőséget. Este, ha lesz időm felrakom. Végül is csak másfél hét csúszás :D

Üdv.:M.

(#8877) minek?:S válasza minek?:S (#8876) üzenetére


minek?:S
őstag

Igy igaz, nalam is itt a V20h, 2019 jan 1. szint.

Üdv.:M.

(#8878) soundman1


soundman1
senior tag

Telenoros vagyok és alig van térerő ahol dolgozok. Jól gondolom, hogy e miatt a mobilnet bekapcsolása esetén merül állatira a teló LTE-n? Még WCDMA-n is nagyon merül. Állítsam Gsm-re, legalább az értesítések úgy is megjönnek?

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8879) dzsavitcu válasza soundman1 (#8878) üzenetére


dzsavitcu
csendes tag

GSM : csak hívni tudnak + sms, internet nincs :)

(#8880) soundman1 válasza dzsavitcu (#8879) üzenetére


soundman1
senior tag

Na most sikerült mobilnet közelbe kerülni. Megy a net Edge-n is, ha csak gsm-re rakom.
Meglátom így mennyit merül.
Így írtam ezt is, csak visszamentem az időben vagy 20 évet. ;-)

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8881) hello robi válasza pprod94 (#8864) üzenetére


hello robi
csendes tag

A kábel volt a hibás,köszi a segítséget.

(#8882) hello robi válasza pit stop (#8866) üzenetére


hello robi
csendes tag

Megnéztem a kábel volt a hibás,kicsit fura mert új a telefon,na de most már jó. :R

(#8883) Borrower


Borrower
tag

Sziasztok. Pár napja váltottam erre a készülékre és sajnálattal tapasztalom, hogy nem fut normálisan rajta a pubg mobile. Előtte gyengébb chipsetem volt és azon remekül ment. Ez így valós lehet? Oreo van rajta, olvasgattam róla lehet, hogy ez a baj?

Xiaomi 12T

(#8884) Bastee válasza Borrower (#8883) üzenetére


Bastee
tag

Sajnálattal kell alátámasztanom, hogy gyengébb telefonokon is sokkal jobban megy.
Redmi Note 5 Pro (SD 636) Mi 8 Lite (SD 660) de egy Huawei P Smart (2019) is sokkal jobb erre.
Elég sokat játszunk a cégnél, és egy Samsung Galaxy J5 szintjén teljesít a G6 a játékon belül.
Honor 8 és Galaxy A6 Plus is csúnyán odaver a kicsikének.

Gyakorlatilag kevés olyan telefont látok amin rosszabbul menne. Sajnos túl nagy a kijelző felbontása a hardverhez játékok alatt. Vettem a G6 mellé egy Poco-t így van egy szép és egy gyors telefonom is. A G6-tól nem tudtam még elválni, egyszerűen imádom mindenre ami nem PUBG mobile...

(#8885) Borrower válasza Bastee (#8884) üzenetére


Borrower
tag

Köszi a választ. Külföldi oldalakon is téma és állítják, hogy az Oreora váltás óta ilyen. Én már így vettem, de hajlanék a downgrade-re ha az megoldja...

Xiaomi 12T

(#8886) Tulku válasza Borrower (#8885) üzenetére


Tulku
veterán

Oreot nagyon elgyakták G6-on....nálam azóta a BT-n az APT-X, APT-X-HD egyáltalán nem működik pl...fejlesztőiben pedig hiába állítom, visszaállítja magát AAC-re...pedig emiatt vettem anno, gyakorlatilag az egyetlen telo volt ami tudta az APt-X-HD-t...

Most az egyéb anomáliákról nem regélek...

(#8887) Borrower válasza Tulku (#8886) üzenetére


Borrower
tag

Már csak az a kérdés ha valahogyan sikerül felraknom a Nougat-ot, ugrik e a gari? LG UP ra gondoltam KDZ vel.

Xiaomi 12T

(#8888) jimmedly válasza Borrower (#8887) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nem ugrik, ha gyári romot raksz fel.

(#8889) Borrower


Borrower
tag

Meg is oldódótt. ☺ Feltettem az Oreo előtti utolsót. Olyan szépen fut Nougaton a játékom, hogy el vagyok képedve. Ha lesz kis időm megpróbálok rájönni mi romolhatott el az Oreon. Elsőre azt gondolom, hogy a 7 est nagyon jól optimalizálták. A 8 ast pedig muszáj volt "kinyomni" a vetélytársak miatt. Úgy sikerült a rendelkezésre álló idő alatt ahogy...💩

Xiaomi 12T

(#8890) Bastee válasza Borrower (#8889) üzenetére


Bastee
tag

Háááát, azért a vetélytársak miatt nem törte össze magát az LG bőven majdnem mindenki után kapott Oreo-t az LG G6. Csak onnan tudom, hogy borzalmasan vártam! :D

(#8891) Borrower válasza Bastee (#8890) üzenetére


Borrower
tag

Igen tudom. Utolsó lett és (jó) is.👍

Xiaomi 12T

(#8892) JohnDoe_Hun


JohnDoe_Hun
tag

Sziasztok.
Egyik haverom vett egy ilyen masinát. Gyári szoft van rajta. Amikor belép a beállításokba akkor a fejléc alatt egy csengő jelenik meg ajánlással mint pl. ki van kapcsolva a mobil net stb. Ezeket a figyelmeztetéseket meg a a csengő ikont magát hol lehet kikapcsolni? A válaszokat előre is köszi.

(#8893) dzsavitcu válasza JohnDoe_Hun (#8892) üzenetére


dzsavitcu
csendes tag

Ez engem is érdekel

(#8894) JohnDoe_Hun válasza dzsavitcu (#8893) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Szia. Úgy látszik h csak minket. :)

(#8895) jimmedly válasza JohnDoe_Hun (#8894) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nem nem érdekel, a választ nem tudjuk. (-:

(#8896) minek?:S válasza JohnDoe_Hun (#8892) üzenetére


minek?:S
őstag

Ez egy jo kerdes. Nem tudom nekem volt-e csengom, sajna szenilis vagyok mar:D Es mit csinal az a csengo? Csak mobilnet?

Nekem semmi nincs mar amugy, ha be van nyomva a mobilnet.

Ha viszont nincs, akkor nekem is kiirja. Otletem nincs miert es hogy lehet eltuntetni mobilnet nelkul. Nagyon zavaro?

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#8897) JohnDoe_Hun válasza minek?:S (#8896) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Szia. Igazából engrm nem zavar csak a haveromat:DDD. Nem tudom minél jön még elő de valszeg csak itt mert amikor bekapcsoltuk a netet akkor eltűnt. Nálam másik telón custom rom-on (RR) is van ilyen opció h figyelmeztet meg ajánlgat hülyeségeket de ott két mozdulat és ki lehet kapcsolni. Nekiestem a g6-nak de sehol sem találtam a menüben erre utaló pontot. Vagy egy órát kerestem a neten is, videókat néztem de senkinek nem okozott még akkora gondot h prezentálja valahol is a megoldást ha egyáltalán létezik ez gyári romon. Nem volt még lg-m sosem. Nem tudom h van-e pl valami rejtett menü a fejlesztőin kívül ahol egy kicsit jobban bele lehet nyúlni a dolgokba. Nekem a menüje alapból elég karcsú más mobilokéhoz képest de ez szubjektív, gondolom.

(#8898) Borrower válasza JohnDoe_Hun (#8897) üzenetére


Borrower
tag

Nekem van aktív értesítés, hogy frissítsek Oreora. Nem lehet eltüntetni szerintem. De csak a beáll. menüben látszik, elfér az ott.

Xiaomi 12T

(#8899) luna40 válasza JohnDoe_Hun (#8897) üzenetére


luna40
tag

Ha átteszi a haverod lista nézetre, akkor nem lesz csengő, viszont felülre kiírja, hogy a mobiladat ki van kapcsolva.

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#8900) JohnDoe_Hun válasza luna40 (#8899) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Köszi mindenkinek. Majd megtanul együtt élni vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.