Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) Tulku válasza tomboy0013 (#8699) üzenetére


Tulku
veterán

"mert a 8-as droid eléggé elrontotta a G6 üzemidejét."

Ezt én is észleltem, de nem mertem beírni, azt hittem placebo... :U

Vajh lesz rá 9-es verzió?

(#8702) SyMbioTe válasza Tulku (#8701) üzenetére

Augusztusi hír szerint igen. [link]
De azt nem tudni mikor.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#8703) salieri.


salieri.
őstag

Sziasztok! 70 ezerért van jobb opció ettől a telefontól?

(#8704) Dhampir válasza salieri. (#8703) üzenetére


Dhampir
félisten

Vadiújban nem tudok ennél jobbat (lehetséges, hogy létezik más is, csak nem került még elém), ez az LG egyik 2017-es zászlóshajója volt.

(#8705) salieri. válasza Dhampir (#8704) üzenetére


salieri.
őstag

Akkor ennyiért ajándék/?!
Lesz még rá Android 9?

(#8706) Tulku válasza salieri. (#8705) üzenetére


Tulku
veterán

Kissé fölötted már válaszoltak is... :)

(#8707) SyMbioTe válasza salieri. (#8705) üzenetére

70-ért nagyon jó vétel szerintem.
Ennyiért újonnan középkategóriát kapsz, ez meg egy tavalyi csúcskészülék. :K

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#8708) salieri. válasza SyMbioTe (#8707) üzenetére


salieri.
őstag

Köszönöm,lerendelve :C

(#8709) minek?:S


minek?:S
őstag

Sziasztok!

Más nem tapasztalt olyat, hogy nem tölt a telefon, mert úgy érzi, hogy vizes az USB port? Mert nekem már lassan 2 hete ilyen, és olvastam GYK-n is, hogy volt valakinek ilyen baja. Száraznak tuti száraz, akkor 1x tényleg vizet kapott a telefon, de az du. 2-3 fele volt és hajnal 1-kor még mindig rossz volt, de azóta is folyamatosan nyűgös. 3 kábellel próbáltam, 2 töltőfejjel(Samsung SGS6E mellé kapottal és egy Vernee-vel), illetve egy Blitzwolf BW-P3-mal. Az egyik kábellel szinte sose működik(egyébként Lenovo kábelek, meg egy ugreen) illetve a másik kettővel felváltva, hol ezzel, hol azzal, néha csak kiírja, hogy lassan tölt és ellenőrizzem, néha meg rezeg vagy 20x és kiírja, hogy az USB port nedves. Persze ilyenkor nem, 100%-ig biztos vagyok benne, mert, ha egész nap fedett, száraz helyen van is kiírja és azóta nem kapott egy csepp nedvességet sem. (néha persze gond nélkül veszi a töltést)

ha már volt ilyen kérdés, főleg mostanában, akkor elnézést.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#8710) luna40 válasza minek?:S (#8709) üzenetére


luna40
tag

Nekem is nyűglődött 1-2 hétig, pedig víz közelében sem volt. Viszont piszkos volt, kikapcsolt állapotban befújtam kontakt spray-vel, és a törlőkendőt SIM tűvel betuszkoltam az aljzatba. Óvatosan oldaliránba mozgatva kitisztítottam alul és felül is. Gyorsan kell csinálni, mert a spray gyorsan elillan. Azóta semmi baja.

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#8711) Tulku válasza minek?:S (#8709) üzenetére


Tulku
veterán

Épp ma reggel tisztítottam ki az usb portot (5x nagyító és vékony tű) kijött egy tonna szösz...próbáld ki....

(#8712) minek?:S válasza Tulku (#8711) üzenetére


minek?:S
őstag

& (#8710) luna40

A tipp bejött, köszönöm. Én is gondoltam már rá, csak nem jutottam oda, nekem is egy rahedli kosz meg szösz jött ki. Én most akarom karácsonyra kicsit rendbe tenni a kicsikét. Sajna be van törve a hátlapja és a SIM tálca is el van törve, úgyhogy célom az elkövetkezendő 2 hétben elmenni a Váci útra. Valaki nem tudja, hogy cirka mennyibe kerülhet ez nekem? Illetve gondolom helyben megvárhatom, egy hátlap/SIM tálca csere nem több 1-2 óránál nem?

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#8713) Ricardo823 válasza Richoo44 (#8680) üzenetére


Ricardo823
tag

Nekem pár napos a telefon,de a kamera lencsét védő üvegen már több karc is van.
Féltem a feketétől ez miatt és sajna be is jött.
Már azon gondolkodok hogy vissza küldöm a francba.

Akik mostanában rendeltek Telekomtól!
Nektek is kettő biztonsági matrica volt a dobozon egymásra ragasztva?

[ Szerkesztve ]

(#8714) tomboy0013 válasza Ricardo823 (#8713) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én mikor az első napon megvettem a telót tavaly májusban már azon is 2 biztonsági matrica volt egymáson.

(#8715) Ricardo823 válasza tomboy0013 (#8714) üzenetére


Ricardo823
tag

Köszi.
Már kezdtem azt hinni hogy valami visszaküldött telefont kaptam újként.

(#8716) Neck válasza julius75 (#8677) üzenetére


Neck
veterán

Akkor azt tudom elképzelni, hogy két különböző kamera rendszerrel szerelik a telefont, és a tiédbe rosszabb, az enyémbe jobb minőségű került. A céges telefonom egy iPhone 7, és azzal összehasonlítva is jobb képeket lő a G6, mint az iPhone.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8717) Tulku válasza Neck (#8716) üzenetére


Tulku
veterán

Ez egyébként széles látószögű módban bizonyított tény...és vannak is erre tesztek ahol bizonyítják a különbségeket...

Nyilván a normál lencsénél előjövő ilyen kettősség már napvilágra került volna....szerintem...

(#8718) Dr.NX válasza Neck (#8716) üzenetére


Dr.NX
addikt

Többféle modul van az előlapi és a hátlapi kamerához is.
https://www.reddit.com/r/lgg6/comments/7gqln4/lg_g6_is_produced_with_2_versions_of_wide_angle/
Számszerűleg más a fókusztávolságuk, de a minőségük is.
Hátlap: 4.03 (jobb) vagy 4.10
Előlap: 2.01 (jobb) vagy vagy 2.04 vagy 2.09

Ez egyébként bekerülhetne az összefoglalóba is.

Elfogadom a sütiket.

(#8719) eddie17


eddie17
addikt

Mi a helyzet a Security Patch-ekkel?
Augsztusi van fent, ami szeptember 13-án jött ki, azóta semmi.

Elméletben 2019 Q2-re várják a Pitét G6-ra, ami a végső verzióváltás lesz, nem kell elkapkodniuk... :U

(#8720) soundman1 válasza eddie17 (#8719) üzenetére


soundman1
senior tag

Sea régiósra, dualsimes szeptember 1.-jei van nálam, de mivel később kaptam, mint az eu-s verziósok, így lehet, az is még 08. havi patch volt.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8721) minek?:S válasza minek?:S (#8712) üzenetére


minek?:S
őstag

Na közben felhívtam őket, ~27k lenne a hátlap és ~5k a SIM tálca, ráadásul be kéne adnom a telefonom, nem egyből csinálnák meg. Az árra még vonakodva, de azt mondom, hogy oké ,mert legalább tényleg "eredeti", de nem nagyon tudnám mellőzni, a telefont.

Ráadás, másfél éve az SGS6E-met küldtem be az egyik pesti gsm szervizbe kijelző cserére, és 2 óra alatt megcsinálták... de sajnos nem a legszebben, ami a hátlap visszarakást illeti, így oda azért nem vinném be, pedig ott a hátlap pl csak 13k.

Valaki nem tud valami jó szervizt, ahol megcsinálják nekem "egyből"?

Üdv.:M.

(#8722) gretzky77 válasza minek?:S (#8721) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia! Sztem le tudod beszélni velük,hogyha megvan minden alkatrész akkor egyeztessetek időpontot és ne kelljen otthagyni! Nem próbáltad?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8723) salieri.


salieri.
őstag

Na megjott nekem is a keszulek. Viszont sajnos nem olvastam el,hogy ertesitesi led nem talalhato rajta :( ez eleg nagy hianyossag.Akku is eleg gyorsan merul.

(#8724) Dhampir válasza salieri. (#8723) üzenetére


Dhampir
félisten

Éhes az a SoC benne.

(#8725) Ricardo823 válasza salieri. (#8723) üzenetére


Ricardo823
tag

Nekem elég jól bírja az akku. Nap végére még marad kb 30%.
AOD alapból nem is használom. Ne zabálja az is az energiát :)

(#8726) MM


MM
őstag

Sziasztok!

Be kellene lőnöm a szüleimnek 2 db új G6-ost, ami dobozból kivéve még 2017-es, korai Nougat szoftverrel rendelkezik. Az automatikus frissítéseket 1 napja rakom fel egymás után az elsőre, de még mindig csak 2017. novembernél járok... (a frissítés még nem is olyan lassú, de a letöltés valamiért borzasztóan, pedig WiFi...)

Van esetleg mód, hogy mielőtt megőszülök, egyből a legfrissebbet rátenni valahogy SD kártya, vagy PC segítségével? Melyik szoftver kell ehhez?

Előre is köszönöm!

(#8727) soundman1 válasza salieri. (#8723) üzenetére


soundman1
senior tag

Nekem is ez volt a vásárláskor a legnagyobb dilemmám, szemléletmód váltás kell hozzá. Ami konfigolási van azzal élni kell: az ütemezőben esti órákra lekapcsolod és az alacsonyabb fényerővel használod. Ha sok és sokféle értesítést kapsz, akkor mind látni fogod az Aod-n, ha keveset, akkor meg használat során kicsit késve meglátod. Nekem 10-30 percenként kell valamit intézni rajta munkaidőben, így miért is kellene a led?
Másik, hogy tokkal használom, az pedig még az Aod-t is lekapcsolja, így az akkufogyasztásomat az Aod alig befolyásolja.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8728) MM válasza MM (#8726) üzenetére


MM
őstag

u.i.: Telekomos vásárlás (ha ez számít szoftver frissítés szempontból), és mindkét telefonnak 0%-on állt az akkumulátora...

(#8729) pit stop válasza MM (#8728) üzenetére


pit stop
addikt

Először maxra (vagy annak a közelébe) fel kéne tölteni és utána frissíteni. El sem indul szerintem kis töltöttség mellett.
Amúgy nem kéne sok ideig tartania - max. egy óra alatt megvoltam szerintem.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8730) MM válasza pit stop (#8729) üzenetére


MM
őstag

Természetesen az volt az első, hogy feltöltöttem őket.
Ha meglett volna egy óra alatt a frissítés, nem is írtam volna, de sajnos...

Az igaz, hogy az egyiknél beállítottam képernyőzárat, és állandóan fel kell oldani újraindításnál.

A másiknál már ezt kihagytam, így magától újraindul, de még így is borzasztóan lassú.
Most tartok 2017 júniusi csomagnál, délelőtt 10 óra óta.

Amit tegnap kezdtem, arra épp az Oreo kúszik fel a 2018 év eleji Nougatra, de gondolom azóta is van pár újabb verzió, így még 3-4 óra biztos kell ahhoz is...

[ Szerkesztve ]

(#8731) Ricardo823 válasza MM (#8730) üzenetére


Ricardo823
tag

Én is Telekomnál vettem és tetü lassú míg telepít egy frissítést. Kb 20 perc/frissítés. Eddig négyet raktam fel,de a többivel még várok kicsit.

(#8732) MM válasza Ricardo823 (#8731) üzenetére


MM
őstag

Mostanra megvagyok mindkettővel (késő délután végeztem).
Valószínű, hogy a Telekom miatt egy limitált sávszélességű helyről tud csak tölteni.
Augusztusi az utolsó biztonsági javítási szint.
(S8-on nálam pl. októberi, igaz, az Vodafone...)

Mindenesetre ebben az árban így szerintem nincs jobb vétel.
A másik jelölt az MiA2 volt az Ősöknek, előzetesen egyet vettem kipróbálni.
Nem rossz, de azért a G6-on érezni, hogy prémium modellnek szánták.
Az is igaz viszont, hogy bár az S8-al is kb egyidős a G6, nem lehet őket egy lapon említeni...

(#8733) SyMbioTe

Meh, a Telekomos G6 akcióról lecsúsztam, persze, hogy ma fogyott el. :(
Máshol nincs rá hasonlóan jó akció, igaz?

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#8734) minek?:S válasza gretzky77 (#8722) üzenetére


minek?:S
őstag

Ez eszembe sem jutott, jó ötletnek tűnik, köszönöm. Hétfőn akkor rájuk csörgök még egyszer.

Egyébként valaki rendelt már innen: [link]?

Csak a gondolattal játszottam el, hogy akár itthon csinálom meg. Az a bajom a linkkel, hogy állítólag eredeti/gyári, de pl az alján nincs ott a "G6" és a különféle logók.

Üdv.:M.

(#8735) pprod94 válasza minek?:S (#8734) üzenetére


pprod94
aktív tag

Szia! Ott lesz a logó, csak ki szokták maszkolni, bár ez inkább kínai szokás, szóval megkockáztatnám, hogy nem eredeti, bár gyárit még nem vettem eddig. :) De rendeltem már Aliról Huawei, és Lumia kijelzőt, ott is ez volt a módi, hogy kitakarják a jelzéseket.

(#8736) Diamond500 válasza salieri. (#8723) üzenetére


Diamond500
senior tag

Aksi majd pár töltes után beáll.. Nekem 4-5óra kijelzoidő mindig megvolt.. AOD se zabálja az aksit észre se venni.. Nekem másfél éves most kezd érezhetővé válni, hogy gyengül az aksi.. Szerintem már új aksit nem kap, hanem új telefon lesz.

(#8737) gipsztigris válasza SyMbioTe (#8733) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szia!
Megvenném "viszonteladótól" kicsit drágábban is (sajnos én is lecsúsztam róla) csak tudnom kellene, hogy biztosan független ez a széria is. Vodás kártyával használnám.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#8738) Indiant


Indiant
addikt

Szerintetek ez a G6+ mennyit érhet a második garanciás évbe érve?
128Gb
Wireless charge
QuadDAC
2.04 és 4.03

[ Szerkesztve ]

(#8739) babosmiki válasza Indiant (#8738) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem tudom, de ez egy jó cucc! :K

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#8740) dawez


dawez
tag

sziasztok lehetőségem van beszerezni ezt a telefont 70 ezerért újonnan annyi lenne a kérdésem hogy megállja még e a helyét a telefon ?

(#8741) jimmedly válasza dawez (#8740) üzenetére


jimmedly
senior tag

Meg, minden további nélkül.

(#8742) Dhampir válasza dawez (#8740) üzenetére


Dhampir
félisten

Hol árulják ennyiért?

(#8743) Bastee válasza dawez (#8740) üzenetére


Bastee
tag

Ebben az árban mindenképpen!
Hasonlóan jó vétel lehet még egy Xiaomi Mi8 Lite, de én még mindig szerelmes vagyok a G6-ba még ha a kapcsolatunk 1-2 apróbb csorbát is szenvedett :D

(#8744) minek?:S válasza pprod94 (#8735) üzenetére


minek?:S
őstag

Köszönöm! Én meg sokszor ezért nem mertem rendelni ebayről ilyesmit, mert mondom nekem olyan sz@r nem kell :DDD . Végülis megrendeltem, 3500 Ft-ért nem nagy bukás, ha mégse jó, de remélem jó lesz, elvileg Dec 28-án jön meg.

Üdv.:M.

(#8745) minek?:S válasza minek?:S (#8744) üzenetére


minek?:S
őstag

Na, ugye Dec28-ra írták a berendelést, és a szállítást, de már tegnap feladták és a futár ma hozta. Egy hátlap, egy SIM-tálca, egy fólia, egyik sem volt raktáron, szóval szerintem ezért hatalmas pacsi nekik. Na már most, kibontottam a hátlapot és valóban ott van a G6 logó, de valami nem eu-ba szánt gyári példány, vagy nem tudom, de ugye ilyen a mostani hátlap és ilyen(CE és kuka nélküli) a kapott. Engem megmondom őszintén, szerintem nem érdekelne, még, ha nézegetem sem, viszont szerintetek mennyire menne el? Jó ez vagy maradjak tényleg a 27k-s hivatalos hátlapcserénél?

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#8746) Richoo44 válasza minek?:S (#8745) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Hát, külsőre tuti jó lesz, de a vízállóság így már ugye nem garantált.Csak az LG teszteli, hogy megfelelő e a szabványnak a javítás után.

(#8747) minek?:S válasza Richoo44 (#8746) üzenetére


minek?:S
őstag

Persze nyilván, de víz alatt nem fogom használni úgysem, egy kis esőt meg max vizes kezet meg csak kibír nem?

Üdv.:M.

(#8748) eddie17


eddie17
addikt

Feldobta a V20g frissítést, 833MB.
"Phone usability and functionality has been further improved."

[ Szerkesztve ]

(#8749) minek?:S válasza eddie17 (#8748) üzenetére


minek?:S
őstag

V20g? nekem V20c van fent, c és g között az ABC összes betűje volt és csak nekem sz@r?

Illetve a biztonsági javítási szintnek melyiknek kell fent lennie? Nekem augusztusi van. Az az utolsó? nem kéne már legalább a november-decemberinek fent lennie? Vagy itt nem jön havonta? (független)

Üdv.:M.

(#8750) eddie17 válasza minek?:S (#8749) üzenetére


eddie17
addikt

V20c után jött most a "g".
Nekem is augusztusi volt előtte.
Most települ, mindjárt kiderül, hogy mi frissült.
Nekem Telekomos de független.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.