Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) tomboy0013 válasza gretzky77 (#8050) üzenetére


tomboy0013
veterán

Gondolom a kép minőség most sem változott. Az a baj, hogy hiába a jó funkciók, egy gcam-mal szemben totál feleslegessé válik a gyári kamera automata modja, ha valaki egy kicsit is ad a minőségre. Pedig lehetne rajta jócskán csiszolni.

[ Szerkesztve ]

(#8052) gretzky77 válasza tomboy0013 (#8051) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem teszteltem még a kamerát,de mindjárt csinálok gcam-mel is meg a gyárival is aztán meglátjuk! Ha már hozzányúltak a gyári kamera apphoz hátha csiszoltak is rajta!
Ha flickr-e teszem fel az jó! Az elvileg nem tömörít,butit

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8053) Gabbbb válasza tomboy0013 (#8051) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Jó mondjuk, melyik gyártó gyári kamera appja tud versenyezni Gcam-al androidon? Samu talán most s9 generációjában megközelíti már (s8-ra ez nem igaz), de a többiek sehol sincsenek.

[ Szerkesztve ]

(#8054) gretzky77


gretzky77
veterán

[link]

Amelyik IMG-vel kezdődik az a Gcam!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8055) gretzky77


gretzky77
veterán

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8056) jimmedly válasza gretzky77 (#8043) üzenetére


jimmedly
senior tag

Méretes frissítés!

(#8057) gretzky77 válasza jimmedly (#8056) üzenetére


gretzky77
veterán

Az viszont elég hamar lefutott!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8058) jimmedly válasza gretzky77 (#8057) üzenetére


jimmedly
senior tag

Gondolom a tied független európai. A Telenorosra kb egy hónap múlva várható

(#8059) gretzky77 válasza jimmedly (#8058) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen független EU modell! Bridgen jött,OTA még nincs!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8060) vallas


vallas
senior tag

Bridge-l nekem Vodásra is meg jött ... :)

Most végzett a telepítés.... június egy a biztonsági szint... de csak 8.0.0.. :O :D

A többit majd holnap...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#8061) eddie17


eddie17
addikt

Ennyit ír a Bridge.

(#8062) soundman1 válasza Gabbbb (#8039) üzenetére


soundman1
senior tag

SEA-s DS-en kiírja, hogy van frissítés, de nem mutatja, hogy mit talál, ezért le se fut. A novemberi biztonsági frissítéssel ugyanezt csinálta.
OTA-n semmi.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8063) tomboy0013 válasza gretzky77 (#8055) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nagyon szar ez a flickr, mobilon egyszerűen nem tudom megnézni, be se tölti rendesen. Nem tudod ezeket valami normális képfeltöltőre, direkt linkkel feltölteni?

(#8064) gretzky77 válasza tomboy0013 (#8063) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem fent van a Flickr alkalmazás és egyből abban nyitja meg,teljesen jól! Én szeretem,mert 1tb ingyen tárhelyet ad és teljes méretben tölti fel a képeket!

Hova töltsem fel?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8065) gretzky77 válasza tomboy0013 (#8063) üzenetére


gretzky77
veterán

[link]

[link]

[link]

Ezek Gcam-mel készültek!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8066) gretzky77


gretzky77
veterán

[link]

[link]

[link]

Ezek pedig a gyári kamera!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8067) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Köszönöm, így már sikerült :)
A gyári kamera továbbra sem nagyon változott.

(#8068) gretzky77 válasza tomboy0013 (#8067) üzenetére


gretzky77
veterán

Mi a baj a gyári kamerával amúgy! Annyira nem használhatatlan vagy rossz sztem! Teljesen vállalható képeket lő

Illetve lehet az üzemidőn kalapáltak valamit,mert 9 órája töltöttem és 40%-on van 4ó12p kijelzőidővel!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8069) luna40 válasza gretzky77 (#8068) üzenetére


luna40
tag

Szerintem teljesen vállalható képeket készít a telefon. Van egy Samu HMX-Q10BP/EDC videokamerám, attól sokkal jobb képet lő a G6 (thinq), még videóban is jobb!

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#8070) tomboy0013 válasza gretzky77 (#8068) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én azt nem szeretem a gyári kamerában, hogy kicsi a dinamikatartomány. Ha sötét és világos rész van a képen akkor a világos kiég, a sötét meg túl sötét, nincsenek részletek. Illetve, hogy olyan a kép mintha zsírkrétával rajzolt lenne ha egy picit ránagyítok a részletekre. A Gcam-mal készült képek egyrészt nem égnek ki, másrészt sokkal természetesebb hatást adnak. Amit a Gcam-ban nem szeretek, hogy előfordul kékes árnyalatú kép. De a Gcam-mal készült RAW-ok viszont nagyon jók. Elméletileg nem kellene különbségnek lenni RAW és RAW között, de a gyári kamera esetén nekem szemcsésebbek a RAW fotók, nem lehet őket olyan szépen kidolgozni.

Az üzemidőn meg remélem csiszoltak mert 7 óta rosszabb lett nekem.

(#8071) Bazs- válasza soundman1 (#8062) üzenetére


Bazs-
tag

Nálam is ugyanez a helyzet. Még a 8.0-t sem tudtam feltenni. Se Bridge, se Ota.
Valakinek van valamilyen ötlete, hogy mi lehet a gond ? (SEA, DS)

(#8072) atillaahun


atillaahun
veterán

Nektek is kikapcsolja az Oreo a mobilnetet hívás közben? :F

[ Szerkesztve ]

(#8073) pit stop


pit stop
addikt

Én is csatlakozom a tulajok köréhez :)
A wifi hiba idegesítő, de amúgy nagyon tetszik eddig.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8074) gretzky77 válasza pit stop (#8073) üzenetére


gretzky77
veterán

Mi ez a wifi hiba? Nálam vagy nincs vagy nem észlelem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8075) pit stop válasza gretzky77 (#8074) üzenetére


pit stop
addikt

Valakinél olvastam korábban.
Be van kapcsolva wifi és mobilnet is --> Hiába jönne net a mobilneten keresztül; meglát egy random wifi jelet, és hiába nem lehet rá csatlakozni azt erölteti (bejelentkezős, vagy akár jelszavas is volt...).
Szóval röviden kilövi mobilnetes netet, akkor is ha van wifi - de azon keresztül nincs net.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8076) rdanika


rdanika
tag

Hát Thinq lett a telóm... Aranyos, hogy próbálkozik az LG... De azért annyira ne várjatok nagy dolgokat majd. :)

Szabad vagyok! -mondta a majom, a rácsnak. Én nem! -mondta a rács, engem majmok köré zártak!

(#8077) soundman1 válasza Bazs- (#8071) üzenetére


soundman1
senior tag

Nem tudom mi lehet a gond nálad, szerencsére az Oreó felment, bár később jött Bridge-n mint az eu-s verzió-ra. Az okt-i verzión vagy még?

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8078) KoryHu válasza atillaahun (#8072) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Nem. Semmi köze az Oreohoz, sokkal inkább a hálózatokhoz. Ha 4G-n vagy, azon nincs hívás, átvált 3G-re vagy 2G-re, ha nincs ott éppen 3G, akkor csak 2G-n megy a hívás, 2G-n pedig egyszerre nem mehet hang és adat (ez 3G-től van felfelé)

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#8079) jimmedly


jimmedly
senior tag

OTAn jött már valakinek?

(#8080) q012345 válasza jimmedly (#8079) üzenetére


q012345
tag

nekem igen, független a készülék

(#8081) Rerrietllub válasza jimmedly (#8079) üzenetére


Rerrietllub
tag

Nekem is jött.
Vodás a teló.

Álruhás bohóc, avagy a félreismert jóbarát!!! - Az Angol Bullterrier -

(#8082) tomboy0013 válasza jimmedly (#8079) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nekem is megérkezett. Telekomnál vásárolt független teló.

[ Szerkesztve ]

(#8083) jimmedly válasza tomboy0013 (#8082) üzenetére


jimmedly
senior tag

Akkor remélem a telenoroson se ülnek sokáig. Annál is inkább mert szerintem ua mint a független rom. Se boot animáció, se telenyomoros inditás, se appok.

(#8084) DeBe


DeBe
tag

Tök jó, a témafelismerés lett volna az egyedüli haszna ennek a ThinQ-nak, helyette kaptunk qlens meg amazonos haszontalan reklámokat :) Taps

(#8085) Ronan968


Ronan968
tag

Vodás telóra is megjött és feltelepített egy kéretlen alkalmazást : Amazon Assistant.,másnak is vagy csak nekem?

(#8086) eddie17 válasza Ronan968 (#8085) üzenetére


eddie17
addikt

Mindenkinek, törölni nem tudod csak letiltani

(#8087) vinpilu válasza Ronan968 (#8085) üzenetére


vinpilu
senior tag

Itt is, ment disabled-be.
Csak beképzelem vagy jobb lett az üzemidő?

(#8088) Ronan968 válasza eddie17 (#8086) üzenetére


Ronan968
tag

Sajnos észrevettem,de nem is értem ,hogy milyen jogon raknak rá egy alkalmazást,amit nem is kértem...

(#8089) jimmedly válasza vinpilu (#8087) üzenetére


jimmedly
senior tag

Az üzemidőt javíthatnák, nekem rosszabb lett az oreon. Az amazonos app p vmelyik samsungomon is fent volt gyárilag, több más kacattal ha jól emlékszem. Azért is tetszett meg anno a G4-en levő rom, mert nem volt tele mindenféle általam sose használt lommal.

[ Szerkesztve ]

(#8090) motofi


motofi
aktív tag

Megjött a frissítés OTA-n függetlenre. Kameránál történt változás. Mi ez a QLens? Lett egy új applikáció Amazon assistant. Továbbá LG G6 think! Most akkor G7 tulajdonságok egyéb okosságok?

[ Szerkesztve ]

(#8091) Krisz1000 válasza pit stop (#8075) üzenetére


Krisz1000
tag

Lehet én vagyok az amatőr de ez nem úgy szokás hogy az ember kapcsolgat a kettő között? Amikor tudja hogy mobilnetet használ akkor lelovi a wifit és viszont? Már csak az akkuval spórolás miatt is?

Régebbi telónál ugy tapasztaltam hogy a weboldalakat is meghülyíti ha oda vissza ugrál vagy ez már megoldot..?

(#8092) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Na rendeltem egy ilyet az Aliról, kíváncsi leszek még nem rendeltem onnan semmit:) Meg jött valami frissítés is ma a telóra!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#8093) Krisz1000


Krisz1000
tag

tegnap volt alkalmam a teló fényességét összehasonlítani egy vadi új huawei M3 8.4 tablettel (nagyon szép képe van), és azt kell hogy mondjam a G6 egyáltalán nem volt rossz...

hunyorítva épp csak egy minimális árnyalattal volt gyengébb a fehérje.

utána átmentem a samu store-ba és egy s8+-szal néztem össze a tablet, ott meg szintén nagyon kellett hunyorítanom, h lássam az s8 elvileg erősebb. de őszintén alig láttam különbséget. (osszenéztük az eladó srác saját s8+ val is)

ezek után tök nem értem, mik ezek a brutál (+20% +50% stb) fényességek, amiket a mobilarénás tesztekben olvasok... ennek ki kéne verni az ember szemét, nem...?

ui: érdekes módon még a g7 volt amelyik érezhetően fényesebb volt.

[ Szerkesztve ]

(#8094) pit stop válasza Krisz1000 (#8091) üzenetére


pit stop
addikt

2018-ban miért kéne kapcsolgatnom? Átmegyek ismerősömhöz, nála néznénk valamit netről - közben csak azt veszem észre hogy nincs net, mert úgy látom, mint ha wifire csatlakozott volna (közben megváltozott náluk jelszó, ezért nem - de közben mobilnet se működik, amíg nem lövöm ki).
Én személy szerint wifit szoktam bekapcsolva hagyni, és ha kell bekapcsolom mobilnetet.
Ez nem volt gond előző Moto-val sem, és LG G4-nél sem. Nekem nem hűlyítette meg - nem is hinném hogy kéne, neki csak az a lényeg, hogy kapjon adatot.

Más: Függetlenre szintén megjött frissítés.

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8095) eddie17


eddie17
addikt

Szerintem jobb lett az akksi kezelés, nekem legalább is tovább bírja a frissítés utáni első feltöltéssel. :K

(#8096) Gabbbb válasza Krisz1000 (#8093) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Anno új s6 szinte kiégette a szemem 40 fokos nyári napon, délben. G6-om nincs ilyen magasságokban, viszont amoled gyorsan veszít a fényerejéből, szóval ki tudja mi is az igazság, lehet mobilarena is kapott egy kis anyagi támogatást a teszt megírásánál. ;]

(#8097) Indiant


Indiant
addikt

Szerintetek megoldható egyszerre a két kamerával kamerázni.a telóval? /pl.: két hátsó/

[ Szerkesztve ]

(#8098) szgzs


szgzs
csendes tag

Hozzám is viszonylag gyorsan elért a frissítés, és az állapotsorban észrevettem egy billentyűzet ikont (vagy visszajelzőt), és nem tudom, hogy milyen funkciót jelöl. Nektek is megjelent ez, és ha igen, akkor tudjátok esetleg, hogy mire való?

(#8099) gretzky77 válasza szgzs (#8098) üzenetére


gretzky77
veterán

Nálam ilyen nagy nincs!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8100) jimmedly


jimmedly
senior tag

Nagyon úgy néz ki pozitív irányba változik az update az Lgnél, mert már Telenorra is megjött OTAN!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.