Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) gretzky77 válasza eddie17 (#9149) üzenetére


gretzky77
veterán

Nagyon régről ez a DLL hiba nekem ismerős,próbáld meg,hogy újratelepíted a drivereket sztem csak valami apró hiba úgy rémlik

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9152) KáJé74


KáJé74
csendes újonc

Sziasztok! Érdekelne, hogy járt így más is a V20j felrakása után?
Hiába van beállítva fél percre, mégsem kapcsolja ki a kijelzőt több tíz perc tétlenség után sem. A másik felettébb bosszantó dolog, hogy a futó folyamatoknál az "Összes törlése" gomb megnyomására kilő mindent, majd a Chrome-ot visszadobja. Nem lehet bezárni. Chrome-ba belépve, majd az ablakok számát mutató "'1"-es után kilövöm azt. A futó folyamatoknál ismét feldobja a Chrome-ot. Agyf@szt kapok, komolyan...! :((( :W :O

(#9153) Toby888 válasza KáJé74 (#9152) üzenetére


Toby888
senior tag

esélyes hogy ezt telefon válogatja ?? nekem is fent van a v20j, de minden tökéletesen működik, még a 4G-is, pedig aztmondták hogy felejtsem el a wireless charger-el együtt,és minden patent...

(#9154) Borrower válasza KáJé74 (#9152) üzenetére


Borrower
tag

Szeva! Én nem tapasztalom egyik hibát sem. Minden tökéletesen megy!

Xiaomi 12T

(#9155) Koniman


Koniman
tag

Sziasztok!

A kék logós cégnél vettem a telómat alap biztosítással és sajna úgy alakult, hogy a kijelzót és a hátlapot is cserélni kellene, mert nem bírta a köves felületre való érkezést.

Hogy érdemes intézni és hova vigyem, hogy ne hetekig tartson a műtét?
Bizt. mentés és gyári visszaállítást azért megcsinálom mielőtt átadom a szerviznek.

Köszi a segítséget!

(#9156) depence


depence
tag

Sziasztok!
Kérdés.
Most hogy van a G6-nál a rendszer frissítés? Pie létezik hivatalosan v. nem?
Mi az aktuális rendszeretek?

Köszi!

HP Envy curved 34 AIO, Samsung Galaxy Z fold 3, Panasonic FZ2000, Nikon D3300

(#9157) giroud199 válasza depence (#9156) üzenetére


giroud199
aktív tag

Szia, 8.0.0 a jelenlegi verzió májusi biztonsági szinttel

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#9158) depence válasza giroud199 (#9157) üzenetére


depence
tag

Értem.
Pie XDA developers oldalról oldaható meg? Ha igen, van link a ROM hoz?

HP Envy curved 34 AIO, Samsung Galaxy Z fold 3, Panasonic FZ2000, Nikon D3300

(#9159) minek?:S


minek?:S
őstag

Sziasztok Srácok!

Valaki tapasztalt már hasonlót?

Szóval múlthéten valamelyik nap arra lettem figyelmes éjjel, hogy sötét háttéren nagyon halványan ott maradnak az értesítési sávban lévő dolgok(pl Messenger ikon, Spotify ikon, de az óra, térerősáv, wifi stb ugyanúgy.). Azt hittem, hogy ez végig ilyen lesz, de tegnap délután pl már nem láttam. Jólvan, nem is foglalkoztam vele, aztán este egy ideig játszottam(15-20 perc) a Fallout Shelterrel és sötét háttéren szintén láttam annak is a maradványait. Eddig ilyesmit nem tapasztaltam, valami rossz előjel vagy "normális"?

Üdv.:M.

(#9160) diane válasza minek?:S (#9159) üzenetére


diane
tag

Igen, az enyém is ezt produkálja,úgy 1,5 év után jött ki. Állítólag van pár ilyen "szellem képre" hajlamos kijelző, sajnos.

(#9161) minek?:S válasza diane (#9160) üzenetére


minek?:S
őstag

Fú hát nem mondom, hogy megnyugodtam, de akkor jó tudni, hogy mások is vannak így.. remélem nem lesz több.

Ha jól tudom az enyém 2017 júliusi vásárlás, 2018 március eleje óta van nálam... de egy isten ez a teló még mindig, amennyit kapott, még csoda, hogy kutya baja... (koppkopp)

Üdv.:M.

(#9162) Diamond500 válasza minek?:S (#9159) üzenetére


Diamond500
senior tag

Én is tapsztaltam már

(#9163) Toby888 válasza Diamond500 (#9162) üzenetére


Toby888
senior tag

én meg azt tapasztaltam hogy beázott és a kijelzőn 2 oldald látszik is, de nem mindig, viszont megy a teló :D

(#9164) desigo válasza minek?:S (#9159) üzenetére


desigo
senior tag

Én is tapasztaltam de nem zavaró mert gyorsan elmúlik,nem pedig egy beégésként jelentkezik ami egyre erősebb.

Viszont a Google Maps valamiért nagyon belassult.Már amikor gépelem a címet több secet kell várni mire megjelenik egy betű.Cache törölve

(#9165) minek?:S válasza desigo (#9164) üzenetére


minek?:S
őstag

Igen, nekem is eltűnik egy idő után, csak nem tudtam mire vélni.

Üdv.:M.

(#9166) Adikosa válasza minek?:S (#9165) üzenetére


Adikosa
tag

Nekem hosszabb/intenzívebb használat után jött elő mindig, ha már átmelegedett a telefon. Vagy ha napon volt kint pl.

(#9167) minek?:S válasza Adikosa (#9166) üzenetére


minek?:S
őstag

De én eddig észre sem vettem, most viszont, az előbb is nézegettem a MA!-t telón, és mikor visszamentem a PH! alkalmazásba, akkor a két szélén nagyon visszaütött az előbb nézegetett oldal.. majdhogynem egyre jobban kezdem észrevenni.. azért ez valamilyen szinten nem túl megnyugtató :( Lehet, hogy lassan ideje lenne nyugdíjaznom szegénykémet.

Üdv.:M.

(#9168) soundman1


soundman1
senior tag

Van egy flip tokos g6-om és egy Huawei watch gt-m. A telót hogy tudom úgy beállítani, hogy ha az óra a közelben van, akkor flip felnyitása után egyből belépjen és ne kelljen még a kezdőképernyőt felfelé elsöpörni vagy ujjlenyomattal feloldani, hiszem rajtam van az óra?
Az óra nélkül eddig úgy használtam, hogy az okostok felnyitása után csak az első kamerával vagy ujjlenyomattal lehetett belépni.
Mindent beállítottam, de a kezdőképernyőt mindig kirakja az óra jelenlétében. Smart lock, bluetooth ok, a két eszköz látja egymást.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#9169) Goauld7


Goauld7
csendes tag

Elérhető hivatalos verzió Pie LG Bridge el frissítettem :)
https://www.mylgphones.com/european-lg-g6-h870-gets-android-9-0-pie-update.html

(#9170) soundman1 válasza Goauld7 (#9169) üzenetére


soundman1
senior tag

Köszi az infót.
Esetleg +/- tapasztalatokról írjál. Holnap ránézek, bár és SEA régiós vagyok dual Simes kivitellel.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#9171) gipsztigris


gipsztigris
addikt

OTA-n is megérkezett a 9.0
V30a-EUR-xx

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#9172) gidalight válasza gipsztigris (#9171) üzenetére


gidalight
tag

Aki esetleg már felrakta a pie-t; működik a gcam pie alatt?

(#9173) desigo


desigo
senior tag

+1 nekem is megjött
2187,9 MB

(#9174) minek?:S válasza desigo (#9173) üzenetére


minek?:S
őstag

En is ma kaptam meg. Este frissitem is. Van aki mar hasznalja? Annak tapasztalatok?

Üdv.:M.

(#9175) pit stop


pit stop
addikt

Nálam is megjött, este felrakom.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#9176) pit stop


pit stop
addikt

Nagyon szép és jó, billentyűzet jobb, kamera javult szerintem. Akksiról később lehet nyilatkozni..
Viszont: hogy lehet a gyári névjegyekben/telefonkönyvben beállítani hogy ne a .... keresztneveket rakja előre? Elbaxta egész telefonkönyvem és híváslistám ezzel, de nem találok változtatási lehetőséget...
Köszi

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#9177) gretzky77 válasza pit stop (#9176) üzenetére


gretzky77
veterán

Sziasztok! V30-at használok, arra előbb kiadták a Pie-t viszont sok felhasználó belefutott kisebb, nagyobb bugokba többek között ebbe a névjegyzékesbe is! A frissítést vissza is vonta V30 esetén az LG és még nem kaptuk meg újra, most szivárognak a különböző verziókra!! A névjegyzékes dolog orvosolható ha a nyelvet angolra állítjátok akkor megjelenik a menüpont ahol lehet állítani, viszont ha visszálltok magyar nyelvre akkor elvileg visszakutyulódik! Sajnos ez egy elég nagy baki, nem tudom V30 esetén orvosolják e ,ott még júliusi volt a biztonsági patch nálatok már szeptemberi és benne maradt ez a hiba, ez sajnos nem túl biztató!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9178) Tulku válasza pit stop (#9176) üzenetére


Tulku
veterán

Ugyanez...őrjítő :W

Vissza lehet menni 8-ra vajon? Ez nálam betette a kaput...

(#9179) xsad60


xsad60
csendes tag

Sziasztok! Felraktam a piet de eddig nem győzött meg. Másnál is akad kb minden? Lehúzom az értesítéseket magában az is akadós, de még a billentyűzet is ahogy írom a karaktereket. Mintha teljesen le lenne terhelve a telefon. Este megpróbálok egy resetet, de katasztrófa, ha ez így marad.

[ Szerkesztve ]

(#9180) gretzky77 válasza xsad60 (#9179) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem tudom, hogy raktátok fel,de egy fr ajánlott utána! V30 esetén is ajánlott, volt hozzáteszem nekem semmi gondom a pie-al!

Tulku: LG esetén viszonylag könnyű visszamenni, V30-nál is van aki visszatért!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9181) minek?:S válasza gretzky77 (#9180) üzenetére


minek?:S
őstag

Akkor egyelőre csak nekem tűnik jónak? *koppkopp*

A névjegyzékem olyan, amilyen volt eddig is, az értesítési sáv lehúzása és a billentyűzet sem laggol. Gyorsabb nem lett, kamerát még nem néztem, akku majd kiderül.. de egyelőre úgy tűnik, hogy rosszabb sem.

Ja és simán telefonon frissítettem, mikor feldobta.. cirka 5-10 perc alatt végzett is.

Üdv.:M.

(#9182) gretzky77 válasza minek?:S (#9181) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem sincs semmi gondom vele, teszi a dolgát rendesen de a V30 fórumban is okozott anomáliákat pár embernél! Kopkop

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9183) Borrower


Borrower
tag

Nekem is fent van. Csináltam utána egy visszaállítást is biztos ami biztos. (Főverziónál ajánlott)
Nagyon jól megy hibátlan. 😁Sokkal jobb mint az eddigi verziók. Pörgős, vannak kibővített funkciók stb...Király lett!
Megérte kivárni!👍

Xiaomi 12T

(#9184) vinpilu válasza Borrower (#9183) üzenetére


vinpilu
senior tag

Egyelőre nálam is jó minden.

(#9185) gretzky77


gretzky77
veterán

Hozzáteszem nekem a névjegyek úgy vannak mentve, hogy a vezetéknév rubrikába van az egész név írva! Ezért nem is tudja kevergetni

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9186) Medocsabi válasza Medocsabi (#9130) üzenetére


Medocsabi
addikt

Hát nem tudom mi lehetett,de ma frissített a telefon,és láss csodát megint van ujjlenyomat azonosító😃 öröm bódottá van.

(#9187) Borrower válasza Medocsabi (#9186) üzenetére


Borrower
tag

Az igen!😀😀😀

Xiaomi 12T

(#9188) luna40 válasza gretzky77 (#9185) üzenetére


luna40
tag

Dettó! :C Amúgy minden rendben, OTA-n frissítettem, az OREO alatti akadások is megszűntek, minden simán megy!

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#9189) ferzoli


ferzoli
Ármester

Nem érkezett rá válasz, én is megkérdezem: gcam működik, próbálta valaki pie alatt?

(#9190) gretzky77 válasza ferzoli (#9189) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem V30 van ugyan de pie alatt is megy a Gcam

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9191) Tulku


Tulku
veterán

Név mizérián kívül nálam is csupa jó dolog....
Talán üzemidő is jobb lett, bár ebben szerepet játszik, hogy fekete hátteret beállítottam...
BT-n a zene lejátszó hangja élénkebb lett (középmagas, magas frekvenciák....mindez ES100 és armatúrás füles segedelmével).

Valami megoldást kell találnom erre a névsorrendre...

(#9192) ch.lac válasza Tulku (#9191) üzenetére


ch.lac
tag

IPS-en nem számít a fekete háttér

(#9193) soundman1


soundman1
senior tag

Évek óta nem használom a gyári tárcsázókat csak a TruePhone-t. Érdemes megpróbálni. Pie nélkül tapasztalatom nincs, de eddig kevés hiba volt vele 7-esen, 8-ason.
Sokszor nem emlékszem, hogy mi a neve az illetőnek, a szervezet és titulushoz is beírok több kulcsszót és úgy megtalálom, aki vagy akik kellenek. És még sok jó szolgáltatása van (2sim, sms v. naptárbejegyzés írás indítása a tárcsázó felületről).

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#9194) ferzoli válasza gretzky77 (#9190) üzenetére


ferzoli
Ármester

Köszi! Kipróbálom majd, de nekem egyelőre még nem tálalalta fel a teló(H870DS) a pitét :)

(#9195) vinpilu válasza gretzky77 (#9185) üzenetére


vinpilu
senior tag

Szintén, plusz még angolul is használom a telót, így nem aggódtam, hogy baj lesz a névjegyekkel.

A kijelző színei lettek kicsit furák, nem olyan lágy, mint korábban, hanem kékesebb, még ha a warm felé is állítom is a csúszkát. Illetve, mikor görgetek mondjuk egy cikket a böngészőben, akkor meg mintha besárgulna a görgetés idejére.

(#9196) KáJé74 válasza soundman1 (#9193) üzenetére


KáJé74
csendes újonc

Hali! Ez a névjegyzék dolog engem is hátrányosan érint. Korábban XLS-konverzió után cseréltem a két nevet, hogy jó legyen. Felraktam a TruePhone-t. Nincs jó hírem. Akár a megjelenítésnél, akár a rendezésnél, vagy mindkettőnél változtatok, nem történik semmi... :(((

(#9197) soundman1 válasza KáJé74 (#9196) üzenetére


soundman1
senior tag

Ez gáz! Eddig minden telómon működött. Adtál a teló minden gyári beállításánál hozzáférési jogosultságot?
Egyébként a Truephone/Beállítások/Névjegyzék/Névjegyzék megjelenítése/Vezetéknév elől (vessző nélkül)el működnie kell a cserének. A gyári tárcsázón a keresztnév volt elől, itt 8.0-n megcserélte. Enyém dual SEA régiós, hozzátok képest mindig 1 hónappal később jön az update.

Régebben a myphoneexplorer-t programot használtam mókolásokhoz, de már jó ideje nem volt rá szükség. Remélem nem fog kelleni ...

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#9198) Tulku válasza soundman1 (#9197) üzenetére


Tulku
veterán

Feltelepítettem, minden lehetőséget kipróbáltam, meg sem mozdul semmi...
Ezt ki kell jelentenünk elb@xta az LG rendesen...írhatok át minden nevet...

(#9199) Toby888


Toby888
senior tag

nekem még nincs update H871

(#9200) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok! Érdeklődnék hogy fő verzió frissítésnél előtte vagy utána érdemes gyári vissza állítást csinálni? Illetve hogy a google biztonsági mentés elég-e? Alkalmazásokba készítet dokumentumok ez esetben megmaradnak-e? Köszönöm a válaszokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.