Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) tomboy0013 válasza Laca0 (#8347) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ha nem elég nyilvánvaló számodra, hogy az itteni tagok főkameráinak fókusztávjából is kiderül hogy nem csak a wide-ból van 2 felé, akkor olvass külföldi fórumokat is. De leírtuk már párszor, hogy van 4,1-es illetve 4,03-as...

[ Szerkesztve ]

(#8352) gretzky77 válasza SZATA (#8350) üzenetére


gretzky77
veterán

Ami 64-es az dual és Hi-Fi dacos

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8353) Laca0 válasza norbert1998 (#8349) üzenetére


Laca0
addikt

Anno a G4-essel volt ilyen bajom.
Találtam egy app-ot, amivel állítható az érzékenység.
Még csak root se kell...
Egyetlen probléma, hogy nem emlékszem az app nevére... :(

Megvan! Touchscreen booster

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#8354) norbert1998 válasza Laca0 (#8353) üzenetére


norbert1998
veterán

Melyik volt ezek közül az? Mert többféle verziót találtam de egyik sem ehhez a telefonhoz. Vagyis inkább speciálisan egy–egy telefonhoz volt csak

(#8355) vinpilu válasza Ganzer (#8345) üzenetére


vinpilu
senior tag

Nova launcher-t használok, azzal cserélem az ikonokat.

(#8356) Laca0 válasza norbert1998 (#8354) üzenetére


Laca0
addikt

SGS Touchscreen booster

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#8357) norbert1998 válasza Laca0 (#8356) üzenetére


norbert1998
veterán

Azt hittem, az csak az sgs-el működik :B

(#8358) gretzky77 válasza KoNZoLik@ (#8310) üzenetére


gretzky77
veterán

És mégis eladod? Mire váltasz?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8359) Ganzer válasza vinpilu (#8355) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Ja, visszaváltottam én is arra.
Más: 3 tabot nem tud memóriába tartani a teló, újratölti. Ezt hogy lehet orvosolni vagy kiszűrni hogy miért csinálja?

(#8360) vinpilu válasza Ganzer (#8359) üzenetére


vinpilu
senior tag

Nem szoktam számolni mennyi van ott, de háromtól több szokott lenni. Egyébként mi van, ha nincs ott a keresett program és máshonnan kell indítani? Túl sokáig tart?

(#8361) KoryHu válasza desigo (#8348) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Mondjuk, hogy a wide gcam a wide kamerát használja? :D amúgy a felbontás ugyanannyi mindkét kamerával.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#8362) Ganzer válasza vinpilu (#8360) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Itt nem arról van szó hogy honnan indítom.. Pl. nyitva egy youtube ahol nézek egy fél órás akármit aminek a felénél tartok. Mellé nyitok egy böngészőt meg mondjuk egy időjárás appot. Alkalmazásváltóval visszalépek youtubra, és újratölti az adott videót. Vagy nézek egy 9gag-et, újratölti, aztán nem tudom már hol tartottam. 4 giga ramnal azért ennyit meg kéne jegyeznie, nem?

(#8363) vinpilu válasza Ganzer (#8362) üzenetére


vinpilu
senior tag

Akkor nem az a baj, hogy 3 tabot tud tartani csak a memóriában, hanem hogy egy félbe hagyott videót újratölt hiába van a program a memóriában, ugye?

Ezt lehet, hogy még nem próbáltam vagy nem vettem észre. Általában ha félbe hagyok valamit, akkor csak napok múlva tudom folytatni. :D

(#8364) SZATA válasza gretzky77 (#8352) üzenetére


SZATA
senior tag

Köszi az infót! Sajnos ebből eléggé keveset találni.

A 32 GB-oson mennyire lehet elférni, szűkös a tárhely. A G4-emen (szintén 32-es) most a belső tárhelyre fotózok és közepes számú telepített programnál is úgymond megtelt.

(A külső SD-re fotózást a sérülékenysége és az esetleges lassabb sebessége miatt nem szeretem.)

[ Szerkesztve ]

(#8365) norbert1998 válasza SZATA (#8364) üzenetére


norbert1998
veterán

Akkor másold később ki. Nekem az 1+1-en 64 giga tárhelynél soha nem volt kevesebb, mint 40 szabadon. Ezért mertem 32-be vágni. Amúgy nagyon tetszik a telo, kár a kijelzoert hogy foltos. Illetve az érintést már kezdem megszokni.

(#8366) Lester75


Lester75
tag

Üdv!Nyaralásra hozzájutottam egy egyszerű bluetooth-os fej(!)hallgatóhoz.Csatlakoztattam a telefonhoz,de a hangzás nagyon "doboz" és halk is.Gondoltam, a kinai Bluedio ennyit tud,de aztán csatlakoztattam laptop-hoz majd a régi ZTE Axon7-hez is és a fejhallgató tisztán és rendes hangerővel szól mindkét eszközön.Van valami egyéb beállítás a G6-on (én nem találtam és tisztában vagyok vele,hogy ebből a verzióból kihagyták a DAC-t) vagy ez ennyi tud?

(#8367) norbert1998 válasza Lester75 (#8366) üzenetére


norbert1998
veterán

A DAC-nak vezetékes fülhallgatónál van szerepe. Ott valami szoftveres hiba/bug lesz a ludas.

Csináltam éjszakai TimeLapse-et.

A gondok a következők a készítéssel: Nincs egyetlen alkalmazás sem, ami hajlandó rendesen megcsinálni a fotókat hosszú záridővel és manuális fókusszal, ISO-val, hát még magát a videót. A létező összes manuális kamerás appot kipróbáltam, egyedül a HedgeCam tudott ilyet csinálni, és azt Lapse It-tel raktam össze videóba.
A gondok ezzel a videóval: Nagyon kockás, zajos, szar.
A gondok a beállítással: közvilágítás jobbról, balról, magas ISO, rövid záridő.

[ Szerkesztve ]

(#8368) koxmatyi


koxmatyi
tag

Sziasztok
Valaki nem tud egy normális vizálló tokot a telohoz ami megbízható jó minőségi?(tengeri használathoz)

(#8369) norbert1998 válasza koxmatyi (#8368) üzenetére


norbert1998
veterán

(miután az én telefonom beázott, mint az állat) vettünk kettőt alirol, a legolcsóbb fajtát. Még úton van sajna és gondolom nem szeptember végére kell neked sem

(#8370) koxmatyi válasza norbert1998 (#8369) üzenetére


koxmatyi
tag

Nekem is van az alirol 1 de kb a második használat után kicsit beszívárog a víz, mondjuk medencénél nem számit de a sos vízet nem szeretném ha bejutna(amugy teljesen jol haszálható lenne víz alatt fényképezésre én még anno kb 4 ezer ft körül vettem)

(#8371) DeBe


DeBe
tag

Tudom, hogy ezerszer ki lett vesézve, de Oreo alatt létezik olyan Gcam verzió ami jól működik? Ha a két legújabb cstark-ot teszem fel akkor az egész telefon laggol tőle, az appok pedig folyamat lefagynak, ha felteszem a cstark wide+tele verziót akkor jól működik a telefon és ritkábban is fagy le de a képek nem olyan szépek, zajosak, este lilák, hibásak, stb

(#8372) norbert1998 válasza DeBe (#8371) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem nem fagy le a cstark-tól, pedig csak a normál kamerás van fent.

(#8373) gretzky77 válasza DeBe (#8371) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem sem volt gondom Gcammel anno G6-on,Oreo alatt sem, fent volt mindkettő (sima, széles)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8374) trobi28 válasza DeBe (#8371) üzenetére


trobi28
addikt

Nekem sem működik rendesen, ezért le is szedtem és marad a gyári. Nálam is kifagyott, beakadt, vacakolt, szóval ment a levesbe. Szintén Oreon.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8375) DeBe válasza trobi28 (#8374) üzenetére


DeBe
tag

most feltettem a régebbi cstark-ot, a 3.1 és 3.2 verziót, kevesebb a beállítási lehetőség de úgy néz ki stabil, és a telefont se öli meg kopp-kopp

(#8376) trobi28 válasza DeBe (#8375) üzenetére


trobi28
addikt

Azt honnan szedted le? Be tudod linkelni? :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8377) DeBe válasza trobi28 (#8376) üzenetére


DeBe
tag

belinkelhetem, de most kimentem napfénybe és szinte lehetetlen képet lőni vele... Én nem tudom mi van ezzel, de komolyan mondom az erős napsütéssel van összefüggésben. Reggel borús időbe semmi baja nem volt. Munkámból kifolyólag sokat fotózok, és valahogy mindig napközben képtelenség fényképezni vele, amikor erősen tűz a nap.

(#8378) trobi28 válasza DeBe (#8377) üzenetére


trobi28
addikt

Ugyan ezt tapasztaltam én is. Amikor bent fotóztam, nem volt semmi baja, mihelyt kimentem a napra, kimeredt a kép, kifagyott az alkalmazás. Köszi, akkor nem erőltetem :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8379) leslie23


leslie23
tag

sziasztok!

lehet bizarr, amit írok, de létezik olyan, hogy átmenetileg beég a kijelző?
az előbb böngészőből kilépve nagyon durván láttam alul az index.hu alsó sávját a lilás-kékes hátteremmel a navbar alatt. :O kikapcs-bekapcs, nem változott semmi, viszont mire felértem ide, megírni ezt a hsz-t, már alig látszik... :DDD
tapasztalt már valaki ilyet? mi a fene ez? még 1 hónapig garis a telefon, vigyem, ne vigyem? egyáltalán ha beég, arra vonatkozik a gyári gari?

(#8380) Adikosa válasza leslie23 (#8379) üzenetére


Adikosa
tag

A jelenség valós, nekem is volt ilyen. Azóta betört a kijelzőm de biztosításban javították. Ez az új kijelző már nem produkálja ezt a jelenséget, szóval valami rossz széria lehetett.

(#8381) babosmiki válasza leslie23 (#8379) üzenetére


babosmiki
addikt

Vissza kell vinni gariba amíg lehet...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#8382) leslie23 válasza babosmiki (#8381) üzenetére


leslie23
tag

köszi!

egy panelcsere mennyi időt vehet igénybe? cseretelefont nem adnak átmenetileg esetleg? ;]

(#8383) gretzky77 válasza leslie23 (#8382) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha lebeszéled velük előre akkor szerintem 1 nap alatt megoldják a Váci úton

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8384) babosmiki válasza gretzky77 (#8383) üzenetére


babosmiki
addikt

+1 :K

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#8385) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Sziasztok!

Ilyen telefon vételén gondolkodom. Mit tapasztaltok melegedés terén?
Esetleg vannak e más problémák vele? Kamera karcolódáson kívül.

Köszönöm.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#8386) norbert1998 válasza Fagyi (#8385) üzenetére


norbert1998
veterán

A melegedés relatív. Nekem a Oneplus One és az LG G2 ehhez képest kazán volt, de ez is azért tud legalább langyos lenni.

(#8387) jimmedly


jimmedly
senior tag

Kollégák jelentkezett egy smartCA frissítés. Ez mi konkrétan? Mert egy marék "lomot" is le akar vele tölteni, amit én nem használok. Deezer, telenor wallet, my contacts, mytv telenor. Elvileg ha a frissítés gombra nyomok ezeket is letölti.

(#8388) pit stop


pit stop
addikt

Hogyan lehet kalibrálni gps jelvevőt?
Fektetett 8asba kell kalimpálni, azt tudom, csak a beállítási menüt nem találtam meg. Egyszer kiírta, hogy gyenge és kalibráljam újra, de akkor nem tudtam azóta meg nem találtam meg...
Köszi!

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8389) eami válasza pit stop (#8388) üzenetére


eami
addikt

GPSt nem kell kalibrálni, a fektetett nyolcas az iránytűhöz van.

(#8390) pit stop válasza eami (#8389) üzenetére


pit stop
addikt

Akkor az, elnézést ha nem voltam pontos.
A lényeg hogy rosszul érzékeli merre állok épp :D

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8391) mcferenc


mcferenc
csendes tag

Sziasztok!

A legutóbbi ThinQ frissítéssel ugye feltelepült az Amazon Assistant alkalmazás is. Na most ha ez be van kapcsolva akkor valami miatt a mini view (egy kezes) funkció nem működik, viszont kikapcsolva az appot újra használható ez a funkció. Most vettem észre, miután felraktam a frissítést és gondoltam leírom ha esetleg valaki szintén találkozik ezzel a hibával :) Az okát mondjuk nem tudom...
Egyébként teljes megelégedéssel használom a telót április óta. Akkujával elégedett vagyok összességében, a gyorstöltő funkciót nagyon szeretem. Xprotector üvegfóliát használok, egy már megvédte a telót :D Toknak spigen rugged armort használok, kicsit csúszós, meg vaskossá teszi a telefont de cserébe alaposan véd. Az üvegfóliával nem teljesen kompatibilis, a tokkal együtt érdemes feltenni, úgy kevésbé fog feljönni később.

(#8392) jimmedly válasza mcferenc (#8391) üzenetére


jimmedly
senior tag

Köszönjük!

(#8393) norbert1998 válasza mcferenc (#8391) üzenetére


norbert1998
veterán

Én meg 160 forintos kínai üveg fóliát használok és egyáltalán nem értem, mi értelme a 20-30-szor ennyibe kerülő daraboknak. Ha pofára esik, mindkettő kuka. Ha meg esetleg nem, biztos nem harmincor több esést bír csere nélkül. A több ezer forintos tokoknak dettó. Ha leesik a kezedbol, a 160 forintos fólia és a 300 forintos átlátszó szilikon tok ugyanúgy megvédi. Ha meg a teraszról a járdára esik, így is úgyis kanál kell az egészhez.

(#8394) Neck válasza norbert1998 (#8393) üzenetére


Neck
veterán

A különbség abban van, hogy a drágább üveg megvédi a kijelzőt, tehát az üveg törik, a kijelző nem. Az olcsó pedig viszi magával a kijelzőt, szinte robban vele.

A tok esetében pedig a tapintás a különbség. Az olcsó az nyúlós takony, koszolódik, sárgul. A drágábbat jobb fogni.

Nekem amúgy Nillkin Frosted Shield van rajta, a hozzá adott 9h+ üveggel, prémium cucc, nagyon ellenálló, de mégis jó fogni.

A kettő együtt volt 3000 forint.
Amúgy aki 100 ezres telót vesz, ne garasoskodjon olcsó kínai takony szilikonnal.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8395) tomboy0013 válasza Neck (#8394) üzenetére


tomboy0013
veterán

Barátnőm rendszeresen szarrá töri az üvegfóliát a telefonján. Filléres ali-s fóliát rendelek neki mindig de a kijelző még sose sérült, pedig már volt mikor 2 emeletet zuhant a lépcsőházban a teló. Nekem se tört meg sosem kijelző csak üvegfólia. Szerintem totál felesleges a drágább fólia.

(#8396) Fagyi válasza norbert1998 (#8386) üzenetére


Fagyi
aktív tag

Köszi! Waze mennyire izzasztja meg, mennyire melegszik fel tőle?

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#8397) pit450


pit450
aktív tag

A menüből indított Hard reset ugyanannyit "ér" mintha a gombkombinacioval csinálnám ?

[ Szerkesztve ]

(#8398) norbert1998 válasza Neck (#8394) üzenetére


norbert1998
veterán

A tapintással nem tudok vitatkozni. Ellenben az 1+1-en én is halomba törtem a fóliát, bár nem esés miatt, de általában úgy kellett lekaparni,úgy szét ment. A kijelzonek sosem volt semmi baja.

Fagyi erre még nem tudok nyilatkozni, de 27-én, ha megkérdezed újra, biztosan tudok rá válaszolni, hogy hogy bírta a 4 órás utat töltővel a tengerig.

[ Szerkesztve ]

(#8399) Kacsapecseny


Kacsapecseny
csendes tag

[link]Android 9 Pie
Ott van az lg g6, de ahogy írva van, az idejét nem tudni ;]

Isten bizony, ateista vagyok!

(#8400) tomboy0013 válasza Kacsapecseny (#8399) üzenetére


tomboy0013
veterán

Na mondjuk ennek speciel semmi alapja nincs :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.