Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31251) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Én visszarakattam a szervizben az 5.1 et. Sokkal sokkal gyorsabb lett a telo, nem akadozik a görgetés pl. Googleplayben, beállításoknál, sokkal smoothabb lett minden. A kamera is jobb lett, nem mos, eddig ugy tűnik kevésbé melegszik a teló, ez volt a 6.0 a legnagyobb problémám. Nem igazán látom semmiben a 6.0 előnyét elég bugos optimalizalatlan rendszer Az akkuidő sem tűnt jobbnak 6.0 alatt. Lehet a 6.0.1 sokat javítana de nem tudni mikor adják ki, szerviz sem tudta.

[ Szerkesztve ]

(#31252) Ferenc


Ferenc
csendes újonc

Sziasztok!
esetleg vélemények erről az üveg fóliáról?

[link]

(#31253) Technoman válasza Ferenc (#31252) üzenetére


Technoman
őstag

Nyugodtan megveheted. Szuper :B Nekem a kezdetektől fogva ilyen van fent (cca 8 hónapos a telóm). Átlagosnál kicsit jobb igénybevétel mellett használom (kirándulás + volt már kőre leejtve, farzsebbe hordás + volt már kulcs mellett is) Még nem tudtam megkarcolni. Nillkin, mást nem is vennék
Ja, még soha, sehol sem jött fel a fólia.

[ Szerkesztve ]

(#31254) Kennan


Kennan
újonc

Köszönöm a korábbi reagálásokat! :)

Tegnap visszaérkezett a szervizből a teló, javították a mikrofon hibáját. Az első egy órában nagyon komolyan melegedett, de most (lekopogom) már visszaállt normál hőmérsékletre. Általában 38-40 fokot jelent ez. Meg tudnátok erősíteni, hogy ez korrektnek számít-e? :)

[ Szerkesztve ]

(#31255) gabor_01 válasza ToniSoprano (#31251) üzenetére


gabor_01
senior tag

Ha szervizben teszik fel a 6-ot, akkor az is ugyanúgy jó lenne.

(#31256) Ferenc


Ferenc
csendes újonc

oK, köszönöm akkor meg is rendelem! :)

(#31257) brd válasza hard74 (#31137) üzenetére


brd
nagyúr

Jól látom, hogy az csak nagyobb kép, de nem igazi Full Screen? Ill. megvetted a programot, vagy anélkül ki lehet valahogy próbálni? (Ez letiltott feature, csak fizetősen érhető el, ha jól látom.) Mert ha nem működik, azért drága kiadás lenne. :)

The only real valuable thing is intuition.

(#31258) Stauffenberg válasza joekajoeka (#31248) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Elárulnád végre, hogy melyik márka, melyik modellje a megtestesült TÖKÉLETESSÉG, ami soha nem romlik el?

(#31259) Reinkz válasza sszemtelen (#31250) üzenetére


Reinkz
senior tag

Mondjuk én spec. nem kaptam új bőrhátlapot mert hogy a szélein is meg kopott .., nem tudom mivel lenne jobb ha havonta vissza rohangálnék vele hogy sarkai meg koptak minthogy fél év után vittem csak el.

ToniSoprano:

Lassan majd rootolhatod is :D , mert napi szinten csilingel majd hogy elérhető a 6.0

[ Szerkesztve ]

(#31260) dkovizoli válasza brd (#31257) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ha jól tudom, a play-ben vásárolsz valamit és nem tetszik, fél órán belül ha letörlöd, visszatérítik az árát. Én legalábbis visszakaptam. Tehát van módod kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#31261) SharpSA válasza dkovizoli (#31260) üzenetére


SharpSA
veterán

Én 2 órát tudok. Akkor mennyi az igazság?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#31262) #16514048 válasza Stauffenberg (#31258) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem azt mondom, hogy máshol nincsenek hibák, vagy hogy létezik tökéletes telefon, de azért van valami abban amit mond.

Itt az átlagosnál jóval többször jönnek elő hibák, szinte minden napra jut legalább egy új kijelző beégés, vagy bootloop sztori. Nekem ez az első telefonom, aminél előjött bármiféle hardveres hiba, sőt, az egész családban ez az első. Leszámítva az amoled beégéseket, de annál ez mindig benne van, IPS-nél viszont nem illene, ennek ellénére két perc böngészés után már ott maradnak a állapotsor ikonjai...

Bootloop is csak idő kérdése szerintem, már fel vagyok rá készülve. Elég erősen használom a telót, amit lehet, hogy nem bír hosszabb távon, mert sokan azt írták, hogy akkor ment tönkre, amikor jobban megterhelték és nagyon melegedett.

Ettől függetlenül nagyon szeretem a telefont, nem bántam, hogy ilyet vettem. Na meg amíg van garancia, addig nincs gond, leszámítva azt, hogy amíg szervízben van, addig teló nélkül maradok.

(#31263) brd válasza hard74 (#31102) üzenetére


brd
nagyúr

Én az egyik A54-eset is kikapcsoltam, így az első 3 maradt aktív, visszaállítottam a GPU-t max. 300MHz, alap governorra és így ez úgy tűnik, jóval többet számít, mint a GPU visszafogása. Így sikerült 3:49 SOT-ot elérni úgy, hogy ebből Hearthstone használat 2:35 volt. Ez utóbbi programmal magletiltás nélkül max. 1 óra körüli SOT volt lehetséges. Majd megnézem ezen játék nélkül is persze. :) Sebességben nagy különbséget nem fedeztem fel, persze picit lassabb, de nem vészes. Most arra keresek megoldást, hogy előtérben lévő alkalmazásfüggően automatikusan lehessen változtatni a magok letiltott állapotát és esetleg a GPU órajelét, vagy a governor típusát (ez utóbbi elvileg Taskerrel lehetséges, de a magletiltást/engedélyezést egyelőre nem tudom, mivel lehetne kivitelezni).

The only real valuable thing is intuition.

(#31264) #86973952 válasza #16514048 (#31262) üzenetére


#86973952
törölt tag

Csak konkrétan használhatatlan a G4 topik. Elég lenne az előző napi x100 hozzászólásra a ctrl+c és ctrl+v.

Lassan már kulcsszavakra sem lehet keresni, mert ezer hozzászólást hoz fel, aminek a vége megint a bootloop, milyen panel, jaj beégett. Érthető, hogy ha van probléma, arról beszélni kell, de nem ugyanazt minden egyes nap...

Meg nem értem minek ezen rágódni. Erre van a szerviz.

(#31265) racerx válasza ToniSoprano (#31251) üzenetére


racerx
őstag

Na jó, nálam meg 6 jobb, hagyjuk már az ilyeneket, hogy a kamera jobb vagy roszabb akármelyik verzió alatt....

(#31266) Technoman


Technoman
őstag

Nemtom'. Én TELJESEN megvagyok elégedve ezzel a telóval, mert:
1. hivatalos helyen vettem, jó árasítva, tehát nem valami agyonhekkelt, lopott, másvilágból származó produktumom van
2. Nem tudok annyira unatkozni, hogy hajtson a "buhera szakkör" és az egyéb ilyen dolgok (még a menüje is eredeti, minek változtatni amivel elégedett vagyok)
3. Nem ezen élem ki a szociális igényemet (igaz, utálom is a FB-ot és a többi hasonlót)

(#31267) racerx válasza SharpSA (#31261) üzenetére


racerx
őstag

Jóval kevesebb már, valami 10 v 20 perc.

(#31268) hacki87 válasza racerx (#31267) üzenetére


hacki87
senior tag

szia! most néztem meg a support.google.com on:

Minden Android-alkalmazás és -játék két órás próbaidőszakot kínál. Az alkalmazásokat és a játékokat a megvásárlásuktól számított két órán belül visszaküldheted, és teljes visszatérítést kaphatsz. Ugyanazt az alkalmazást vagy játékot nem küldheted vissza többször.

Az utasításokért lépj a Megvásárolt alkalmazások és játékok visszaküldése lehetőséghez.

(#31269) #86973952 válasza hacki87 (#31268) üzenetére


#86973952
törölt tag

Így van. Illetve van lehetőség ezen felül is visszatéritésre. 48 órán belül a Google -nek kell kérvényt küldeni, 48 órán felül pedig a fejlesztő hatásköre eldönteni.

(#31270) SharpSA válasza hacki87 (#31268) üzenetére


SharpSA
veterán

Igen, akkor jól emlékeztem. Korábban 1 napról levitték fél órára, aztán emelték 2 órára.

Itt van a leírásban:
A vásárlást követő két órán belül
Alkalmazások és játékok:

Nyisd meg a Google Play Áruház alkalmazást Play Store.
Koppints a MenüMenüÉs mégFiókÉs mégRendelési előzmények lehetőségre.
Keresd meg a visszaküldeni kívánt alkalmazást vagy játékot.
A visszatérítési folyamat befejezéséhez és az alkalmazás eltávolításához érintsd meg a Visszatérítés lehetőséget.

Megjegyzés: Egy adott alkalmazást vagy játékot csak egyszer küldhetsz vissza visszatérítés céljából. Ha ismét megvásárolod, többé nem kaphatsz visszatérítést.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#31271) #82729984 válasza #16514048 (#31262) üzenetére


#82729984
törölt tag

"Itt az átlagosnál jóval többször jönnek elő hibák, szinte minden napra jut legalább egy új kijelző beégés, vagy bootloop sztori."

Ezzel az a bibi, hogy valójában az történik hogy valakinek elromlik a telefonja, majd ahelyett hogy szervizbe vinné 2 héten keresztül naponta 3 kommentben elmondja hogy elromlott a telefonja.

Vegyük ezt a képernyő beégést. Ez a sztori kb. 1 hete jelent meg itt, egyetlen egy db embernél, és ez az egy ember azóta naponta 10 kommentben sirja teli a fórumot ezzel. Felületes szemlélőnek az látszik hogy itt minden napra jut egy beégés, holott arról van szó hogy ugyanaz az ember irkál folyamatosan...

Ez amúgy számomra új dolog, más fórumokon kevéssé találkozok azzal hogy ahelyett hogy valaki szervizbe vinnék inkább heteken át telisirja a forumot... Főleg annak fényében hogy az LG szerviz az egyik legjobb magyarországon, tehát még csak arról sem beszélhetünk hogy azért nem viszi szervizbe mert 3 hónap az átlagos javitási idő...

(#31272) #16514048 válasza Technoman (#31266) üzenetére


#16514048
törölt tag

Még jó, hogy ezeknek pont semmi köze nincs hozzá, hogy elromlik-e. Neked eddig szerencséd volt, de a hivatalos helyen vett, buherálatlan G4 is ugyanúgy tönkremehet. Pár napja még én is teljesen meg voltam vele elégedve...

(#31271) Porthoszx:
azokban a topikokban, amiket követtem ugyanúgy sírtak oldalakon keresztül a hibák miatt, csak ott tényleg pár emberről volt szó, itt jóval többeknek romlott el.

A kijelző beégés meg nem 1 hete jelent meg itt, hanem már hónapokkal ezelőtt.

[ Szerkesztve ]

(#31273) siofok


siofok
őstag

Sziasztok!
Picit öregbítettem csütörtökön a G4 hírnevét a tvben. :)
Akit érdekel,mobil fotós téma volt.
21. perctől

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#31274) trobi28 válasza siofok (#31273) üzenetére


trobi28
addikt

Ügyes vagy :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#31275) Reinkz válasza siofok (#31273) üzenetére


Reinkz
senior tag

nagyon jó képek (;

(#31276) Cry0 válasza siofok (#31273) üzenetére


Cry0
őstag

Gratula :C

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#31277) joekajoeka válasza Stauffenberg (#31258) üzenetére


joekajoeka
tag

Hát nem létezik tökéletes telefon ezzel tisztába vagyok.

Én idáig maximálisan meg voltam vele elégedve, gyors, sosem fagyott le, nincs lag, kamera szuper, a hang nekem nagyon jó, és az aksira sem panaszkodom, nagyon jó a mérete is 5,5" képest, jók a betekintési szögek, 32GB + SD kártya lehetőség, sokat olvastam teszteket, néztem összehasonlítást mielőtt megvettem volna, és ez tűnt a legoptimálisabb választásnak, meg most is ez tűnik a legjobb választásnak. Ennek a van a legjobb ár értek aránya.

DE

Úgy nézem nem hiába ilyen olcsó, nagyon spóroltak az anyaghasználattal a kijelzőnél (beégés) is és az alaplapnál is (bootloop).

Nem akartam AMOLED kijelzőt semmi képen pont a beégés miatt, a legjobb választásnak tartottam mivel nem amoled nem kellett féljek hogy beég kijelző (így gondoltam).
És mi fogadott 8 hónap után? egy beégett kijelző :Y :Y :Y

Ha elromlott volna a kamera, hangszóró, wi-fi része, akármi barmi nem eset volna ilyen rosszul, és leírom azt is hogy miért:
Hiába viszem javítani ugyan azt a technológiájú quantum lofaszt teszik vissza bele, csak annyi hogy új lesz, ami megint fog menni pár hónapot, majd megint beég, ez biztos maga a technológia hordozza mivel ilyen meg nem volt LCD kijelzővel legalább is nem ilyen mértékbe hogy a világon mindenhol teli vannak a fórumok.
Tehát gyakorlatilag nem számít, hogy kicserélik vagy adnak egy új készüléket, a pénzemért egy nagyon gyenge minőségű telefont/kijelzőt kapok, ami gyorsabban elkopik mint a cipőm talpa.

Előtte volt egy LG Optimus HUB-om amit nagyon-nagyon sokat használtam 4 éven át tűz forró napokon gps-kent sokszor a melegtől kikapcsolt és mai napig tökéletes a kijelzője csak nagyon lassú.
Ha akarnak tudnak csinálni jó kijelzőt, de minek, jó ez így is, komoly átverés.

Na és aki aki azt mondja hogy 1 hete jelent meg a probléma és csak nekem van ilyen bajom azoknak ajánlom a következő linkeket:

LINK1
LINK2
LINK3
LINK4
LINK5
LINK6
LINK7
LINK8
LINK9
LINK10

:C

Ezek után a pénzemet akarom vissza kapni nem meg egy javított készüléket amiről tudom hogy ugyan olyan rossz csak teljen el egy kis idő.

(#31278) #82729984 válasza joekajoeka (#31277) üzenetére


#82729984
törölt tag

Olyat is tudsz linkelni ami ebben a fórumban történt?
Ezt irtam:
"Ez a sztori kb. 1 hete jelent meg itt, egyetlen egy db embernél, és ez az egy ember azóta naponta 10 kommentben sirja teli a fórumot ezzel"

Persze tudom nem várhatom el a szövegértést, az olyan szócskák megértését mint az "itt"... Ha gondolod megszámolhatom azt is hogy napi hány kommentet nyomsz ide ez ügyben... Lehet tévedtem és nem is 10-et (hanem 20at) :DDD

"Tehát gyakorlatilag nem számít, hogy kicserélik vagy adnak egy új készüléket, a pénzemért egy nagyon gyenge minőségű telefont/kijelzőt kapok, ami gyorsabban elkopik mint a cipőm talpa."

Na ha már itt vagyunk és úgy látszik egyszer csak kibújik a szög a zsákból, felvilágosítanál minket tudatlan LG tulajokat hogy mely telefon is az ahol a pénzedért cserébe (ugyanennyi pénzért) egy nagyon nagyon jó minőségü, abszolút tökéletes hibáktól mentes telefont kapunk? De tényleg ne tartsd magadban, ne szivasd a jó népet azzal hogy nem nem árulod el nekik, csak az LG-t fikázod...

ui: amúgy nem veszed észre hogy mennyire gáz amit csinálsz?... Arról nem beszélve hogy mekkora gerinctelen sunyi alak vagy... (és ide először más jelzőt akartam beszúrni).
Először telisirod itt a fórumot meg elküldöd az LG-t az anyjába, majd közlöd hogy bár garis a készülék de te nem viszed szervizbe, hanem inkább megpróbálod rásózni valakire, hátha nem veszi észre a hibát... Na tudod mit? Az ilyenek meg is érdemlik hogy besz@rjon nekik a telefon. Csak azt kapod vissza amilyen a saját viselkedésed.

(#31279) #16514048 válasza #82729984 (#31278) üzenetére


#16514048
törölt tag

Keress rá, innen is tudott volna legalább ugyanennyit linkelni.

Mellesleg a legkorábi eset decemberben volt azok közül amiket én találtam, szóval nem egy hete kezdődött ez.

[ Szerkesztve ]

(#31280) Aryon87 válasza #82729984 (#31278) üzenetére


Aryon87
félisten

+1 :K

Aztan majd csodalkozik, mikor a nyakaba kapja a "vasarlo megtevesztese" cimert...
Mert ez ido alatt mar meg is csinaltak volna a telot. Utana mind adja el, es vegyen iphost...
De hat mondhatunk neki barmit, trollkodik meg itt egy darabig, hacsak koxx kollega ki nem vagja innen...

Kdavid, nem azzal van a baj hogy van beeges sztori jopar, hanem az amit o muvelt.
Nekembis beegett a kijelzom, sot a G5neknis be fog, mar halovanyan latszott a tegnap, megsem fikazom le az LG-t.. Plane nem napokon at, ahogy kollega teszi.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#31281) hacki87 válasza #82729984 (#31278) üzenetére


hacki87
senior tag

Lehet az én G4-mel van a baj mert se a kijelzője nem égett eddig be se nem bootloopól. :) 511-es és December óta van nálam. Én meg viszem magammal mindenhova. Nyáron melóba a zsebembe van ami tiszta pára lesz az izzadságtól. Most nyaraláson a strandon amikor használtam full full fényerőn, hogy lássam mit fotózok vagy olvasok. Néha unalmamba 3-4x lefutattom az antutut egymás után csak hogy melegedjen... lesz 60 70 fokos. Még mindig működik. Legdurvább az volt szerintem amikor smart tvre kiraktam a fifát és azzal játszottam majd utána egy antutu. Akkor irtam is ide, hogy nem gáz, hogy 60 70 fokos. Egyszer volt restart gondom mert a nano simet csak úgy simán bele raktam és néha elmászott akkor restartolt. Plusz gariba cserélték a bőr hátlapot mert kijött a cérna.

Tudom nem te problémázol csak te válaszoltál neki én meg tovább. :)

(#31282) joekajoeka válasza #82729984 (#31278) üzenetére


joekajoeka
tag

Mondom ha negativumot mer irni itt az ember az LG-rol azt mindennek lehordjatok, aruld el nekem miert szemelyeskedsz? Senkit sem hordtam le ennek meg annak te miert csinalod?

(#31283) Aryon87 válasza joekajoeka (#31282) üzenetére


Aryon87
félisten

Lehetbirnina negativumot is, de nem olyan formaban ahogy azt te csinalod..
Es igaza van Porthox-nak, az tenyleg sunyi dolog hogy a jelenlegi allapotaban akarod masnak elpasszolni...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#31284) joekajoeka válasza Aryon87 (#31283) üzenetére


joekajoeka
tag

Miert? Van garancia, viheti javitani ha zavarja.
Engem meg az zavarna ha tudnam hogy kibontottak es ahogy tudjak ossze rakjak, soha nem azzal a precizitassal rakjak ossze mint a gyarba.
Pont.

[ Szerkesztve ]

(#31285) joekajoeka válasza #82729984 (#31278) üzenetére


joekajoeka
tag

Az lg is rasozza a hibas keszuleket az emberekre hatha nem veszik eszre vagy lejar a gari.

(#31286) #82729984 válasza joekajoeka (#31282) üzenetére


#82729984
törölt tag

Én nem hordtam le senkit, csak ténymegállapítást tettem.

Aki megpróbálja a vevőt átejteni azzal hogy hátha nem veszi észre a hibát amiről pedig tudomása van, miközben amúgy ráadásul ezt a hibát a szerviz ingyen megcsinálná neki garanciába, az nálam a gerinctelen sunyi kategória.

Van nálam más kategória is, pl. a becsületes eladóé aki azt mondja hogy figyelj ennyi az ára és ez a hibája van amiről én tudok de a szerviz gariban megcsinálja csak nekem nincs hozzá kedvem/engem nem zavart stb, kell/nem kell.

Nálad elég kontrasztos, hogy miközben szerinted az LG átejtett téged a szerinted kétes minőségü telefonnal és ez mekkora köcsögség az LG részéről fujj, közlöd hogy amúgy te ugyanugy át fogod ejteni a potenciális vevődet...

Másfelől nyugodtan lehet negativot is irni senki nem szokott belekötni abba amikor valaki azt irja hogy pl. "bakker az én telefonom is bootloopos lett, hová lehet visszavinni?"

Akkor szokott probléma lenni amikor az illető heteken át sportol rajta a fórumon ahelyett hogy elvinné szervizbe ahol ingyen gariban megjavitják...

(#31287) Aryon87 válasza joekajoeka (#31284) üzenetére


Aryon87
félisten

Tobb a macera neki, mint neked. Neki meg bizonyitania kell hogy toled vette meg stb. Te meg besetalsz, megjavittatod, es o ujkent fogja megvenni toled, es elegedett lesz, nem pedig anyazik..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#31288) OPiiPO válasza siofok (#31273) üzenetére


OPiiPO
addikt

Grats!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#31289) SharpSA válasza joekajoeka (#31284) üzenetére


SharpSA
veterán

Neked valami nagy kattanásod van az erős előítéleteid miatt, ráadásul még általánosítasz. Mi ez a hülyeség, hogy rosszul javítják meg a készüléket. Mindig mindenhol ezt tapasztalod? Vagy csupán magadból indulsz ki, mert te ezt tennéd? Én is szervizelek más jellegű készüléket, valóban vannak trehányak, de azért nem általánosítok. Szerintem vegyél egy nagy levegőt, számolj el tízig és gondolod újra az egészet. Részéről ez elég ostoba hozzáállás, amit a javításról gondolsz és mondasz, azaz írsz.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#31290) gipsztigris válasza siofok (#31273) üzenetére


gipsztigris
addikt

Gratulálok a kiváló képekhez! :R

A többieknek.
A trollt pedig nem kéne tovább etetni, mert qrvára meg fog nőni!....szerintem. :)
)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#31291) nyesix


nyesix
senior tag

Gondoltam most már én is írok a sok p@csogo miatt. Igen, beégett a kijelző nálam is. És igen melegszik a telo, ha meg van hajtva. És meglepő módon minden nap tölteni kell, ha használod. Ez ilyen, cserébe olyan képeket csinálok vele, mint soha korábban.... És a képeket lementem, azok megmaradnak, 1 - 1,5 év múlva meg úgyis telefon csere lesz.

[ Szerkesztve ]

(#31292) andrys83 válasza nyesix (#31291) üzenetére


andrys83
aktív tag

Ugyan ez!Ma megnéztem nekem is látszik de van mikor eltünik.a telefont nem azért vettem hogy ha kikapcsolva töltőn van nézzem a semmit,így rohadtul nem érdekel mit látok rajta.ha meg bekapcsolom leszarom hogy nagyitóval miroszkóppal mit látok.nem értem az ilyen miért nem adja el mit jön ide sirni.vegyen mást!

(#31293) Sanya válasza joekajoeka (#31285) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nem mennél át az index.hu fórumára?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#31294) zetecR válasza siofok (#31273) üzenetére


zetecR
addikt

Gratula! :)

Csak azt nem említetted, hogy beég a kijelző és bootolop-os lesz a teló... :D

(#31295) koxx válasza joekajoeka (#31285) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Komolyan mondom, hogy ezt itt es most fejezd be. A kovetkezo lepcso topiktiltas lesz.

(#31296) atike válasza joekajoeka (#31285) üzenetére


atike
nagyúr

....mi értelme van annak amit csinálsz...? Valamit kompenzálsz...? De komolyan. Olyan légből kapott b*romságokat tudsz összehordani, hogy az félelmetes...

Alig várom, hogy megérkezzen a "hibás" készülékem - elvileg jövő héten váltok G4-re... :) És azt elhiheted, hogy eléggé körbejártam a kérdést - nagyon jó telefon! Ismeretségi körben már több is van, negatívumot senki nem mondott róla, dicséretet ellenben annál többet.

(#31297) joekajoeka válasza atike (#31296) üzenetére


joekajoeka
tag

Használd egészséggel!

(#31298) Pistakiss válasza siofok (#31273) üzenetére


Pistakiss
őstag

Gratulálok!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#31299) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Mostanában töltés közben forró a töltőfej és a telefon sem langyos. Jelent ez valamit?

Üdv Szabi

(#31300) neo_xperia válasza siofok (#31273) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Ez már azért, na! Fantasztikus :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.