Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27019) morneo.it válasza s3nsitivity (#27018) üzenetére


morneo.it
senior tag

Én arra gondoltam, hogy állítsa át a hálózatot erre, amennyiben otthon neki kettő routere van :)

Más.

Írtam a mobilkereskedes.hu-nak emailt, mi az a 24 hónap garancia (amivel drágább leheletnyit a készülék, mintha csak 12 hónap garanciával venném). 31 percen belül válaszoltak, most, szombaton. Ez +1 nekik :)

A készülékre 12 hónap gyártói + 12 hónap forgalmazói garancia vonatkozik. ez az LG esetében 12 hónap, ami azt jelenti, hogy ebben az időszakban a gyártói márkaszerviz javítja a készüléket probléma esetén. Az általunk forgalmazott készülék eredeti,az LG által közölt paramétereknek mindenben megfelel. Mivel Európai Uniós piacra szánt modelleket forgalmazunk, nem csak Magyarországon, hanem az Unión belül is tudja érvényesíteni a gyártói garanciát.
Az elállásra az átvételtől számított 14 napja van, amennyiben magánszemélyként (nem cégnévre, nem egyéni vállalkozói számlára) vásárol. Az átvételtől számított 3 munkanapon belül észlelt és jelzett, rendeltetésszerű használatot akadályozó hiba esetén kérheti a készülék cseréjét is.

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.