Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) Meggyi001

Ha már volt, bocsi érte:

Srácok, ez ajándék :)...asszem csak ma.

https://gamergep.hu/

(#13752) Tutu7030 válasza Meggyi001 (#13751) üzenetére


Tutu7030
veterán

(#13387) leslien :)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13753) Meggyi001 válasza Tutu7030 (#13752) üzenetére

Ja, már a másik topicban megkaptam,akkor bocsánat.....basszus, túl sokat dolgozok úgy látom, mindig lemaradok mindenről :B

https://gamergep.hu/

(#13754) Peter.70 válasza Tutu7030 (#13752) üzenetére


Peter.70
őstag

De ezen nem működik a dupla kopp:(

(#13755) Luperator


Luperator
tag

Rádugtam ma a telefont egy Samsung led tv-re és a telefonon engedélyt kért is a tartalom hozzáférésre. Tette ezt egymás után vagy hatszor. Ezt mind le is okéztam csakhogy egyszer ez eltűnt és a telefont úgy kezelte mintha tölteni raktam volna fel. Három usb port különböző feszültséggel és megpróbáltam minden, nem megy. Ötlet? Eddig amit ráraktam mindent vitt úgyhogy nem hiszem hogy a tv-vel van baj.

Oprendszer 6.0 az enyémen.

[ Szerkesztve ]

(#13756) Meggyi001 válasza Peter.70 (#13754) üzenetére

Ezt tedd be a dupla kopp-hoz a nova beállításoknál, és menni fog: Lock Screen tök kicsi, 21 Kb.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#13757) ChrisDzsi95 válasza Peter.70 (#13754) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Értesítési sávon működik.

(#13758) hard74 válasza Meggyi001 (#13756) üzenetére


hard74
senior tag

Nem mell már a novában a dupla kopphoz külsö alkalmatás. Gesztusok-kézmozdulatok-dupla érintésnél már alapból benne van a screen lock.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#13759) ChrisDzsi95 válasza hard74 (#13758) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

És tényleg :C

(#13760) Peter.70


Peter.70
őstag

Nem találom az fm rádiót, hogy tudom elő varázsolni?

(#13761) Meggyi001 válasza hard74 (#13758) üzenetére

Upsz, erről is lemaradtam, köszi az infót.

https://gamergep.hu/

(#13762) Stauffenberg válasza Peter.70 (#13760) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

LG frissítési központból letölthető. Írták már korábban.

(#13763) S e t h válasza Meggyi001 (#13756) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha meg már lúd, akkor legyen kövér, feltéve ha még akciós, én tegnap vettem meg.
C Locker Pro (Widget Locker)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13764) Peter.70 válasza Stauffenberg (#13762) üzenetére


Peter.70
őstag

Azzal mindössze az a bajom, hogy nem érzékeli, hogy csatlakoztatva van a telefon a számítógéphez. Az usb drivert telepitettem, vagy win 10-en nem megy?

De azért köszönöm:)

[ Szerkesztve ]

(#13765) 70hook


70hook
csendes tag

Hívás beállításoknál beállítható "Kapcsolatjelző vibrálás" működik rendesen valakinél 6.0-n?
5.1-en még ment, de most vagy csak alig érezhetően, vagy egyáltalán nem vibrál.

(#13766) Stauffenberg válasza Peter.70 (#13764) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem kell hozzá számítógép, ez a telefonon van, nem tudom mi a pontos neve (ugye egy hónap a szeretett G4 nélkül megteszi a hatását).

(#13767) gretzky77 válasza w333 (#13734) üzenetére


gretzky77
veterán

Azért a W10 sokat változott 8.1-hez képest, a kínszenvedéstől szerintem messze van a 950, 1 hete használom és semmi gondom vele!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#13768) Peter.70 válasza Stauffenberg (#13766) üzenetére


Peter.70
őstag

Köszönöm, sikerült:)

(#13769) eladogeppc válasza gretzky77 (#13767) üzenetére


eladogeppc
veterán

Engem az bosszantott, hogy a Here Drive mellett ha valaki Rádiót hallgat, a Here hangoknál a rádió elkussol.
Ugyanez a helyzet ha egy Mp3at hallgatsz. Nem lehalkítja a Here a zenét, hanem 0ra vágja.
De rengeteg apró dolog kell még a jó windows phonehoz.
Sok kényelmi szolgáltatás hiányzik belőle.
A "Ne zavarj" opció, normális szinkronok.
Normálisabb állapot sáv.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13770) Quqesz válasza Luperator (#13755) üzenetére


Quqesz
nagyúr

És mit akartál lejátszani és hogy? Mhl v háttértárként v mi? Amikor kiírja a töltést nem rakja oda az usb kapcsolatot is(ott lehet variálni még)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13771) SharpSA válasza S e t h (#13763) üzenetére


SharpSA
veterán

Csak annyi a baj vele, hogy hiába állítok be mintát és az összes dolgot, amit csak lehet, simán fel lehet oldani a készüléket például a home-mal...is...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#13772) Luperator válasza Quqesz (#13770) üzenetére


Luperator
tag

Most azt meg nem mondom, hogy konkrétan melyik variáció volt az de a lényeg hogy az a verzió amikor háttértárként lehet használni. Mtp talán? Mikor engedélyt szinte az is volt bejelölve utána ugrott át magàtól a töltésre. Próbáltam azt is választani külön hátha az a baja de nem, nem nagyon törődött vele mintha valami probléma lenne.

(#13773) zack


zack
nagyúr

Ezzel a 6.0-val valami nagyon nem okés. Játszottam 20p a Fruit Ninja-val, és szó szerint forró lett a kijelző felől. Direkt kipróbáltam az arcomhoz téve, és ez már az a hőmérséklet, amit nem bírok sokáig.
Na ez már elég nagy probléma. Mert ha a kijelző ennyire forró, mi van a proci körül? :U
5.1.1 alatt ilyenre nem emlékszem.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13774) Technoman


Technoman
őstag

A világ nem áll meg:[link]

(#13775) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Üdv a topiclakóknak! :) Csatlakoztam ma hozzátok egy G4-el, mégpedig fekete bőrhátúval :)
Lefrissítettem a programokat, meg egy biztonsági frissítés is volt.

Amúgy itt is meg tudom nézni szervízkóddal, hogy függő-e a telefon vagy sem? T-nél vettem, de pl a P7-em is ott vettem és az független készülék (legalább is a kódja alapján).

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#13776) Stauffenberg válasza Zsmester89 (#13775) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Összefoglalóban a kód a rejtett menühöz.

(#13777) Adamul


Adamul
tag

Sziasztok!
Mostantól én is egy G4 büszke tulajdonosa lettem! Lenne is rögtön egy olyan kérdésem, hogy a gyári menüben ahol egy halom (szolgáltatói) ikon van alapból, hogyan tudok mappákat létrehozni? Mert hát mégiscsak rend a lelke mindennek... :R

(#13778) Aryon87 válasza zack (#13773) üzenetére


Aryon87
félisten

V20A forrosodik. V20B mar nem :)
Nekem azbelobbin mar netezes kozben forrosodott. Most ~2 oran keresztul ment a youtube, semmi baja nem volt, es kb 20%-ot merult csak.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#13779) MaxxDamage válasza Stauffenberg (#13776) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nálam nem sok tapasztalható (és bármire megyek, ugyanaz a szöveg olvasható)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#13780) Quqesz válasza MaxxDamage (#13779) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha nem kér pin kódot(tehát a véglegesen lezárva olvasható), akkor független. A hálózatzárnál kezd...

Luperator
De minek kötöd össze a tv-vel? Videó meg kép esetében ott van jobb felül egy telfon ikon kifele mutató nyíllal és azzal át tudod küldeni a tvre. Én nem dugtam még össze usb-vel tvvel,de a mass storage már régen nincsen benne az androidba. Az mtp adott lehetőséget,de én cssk pc-n próbáltam. Lehet vmi kompatibilitási hiba....(usb hibakeresés véletlenül nincs bekapcsolva?)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13781) Zsmester89 válasza MaxxDamage (#13779) üzenetére


Zsmester89
őstag

Ott pint kér :W
----
A menüben való mappa létrehozás engem is érdekelne.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#13782) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Hello!
Garaniciában akkor elvileg cserélik a kamera lencsét és az infrát? bár már a házamat is ki kell, mert alol felül is berepedt a jacnél és az infra protnál...

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#13783) zack válasza Aryon87 (#13778) üzenetére


zack
nagyúr

V20B-ről beszélek ám. :U Ráadásul tiszta telepítésű. Nincs is még belakva. Van rajta vagy 10db telepített progi.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13784) djoei


djoei
tag

Sziasztok valaki tudna linkelni legfrissebb független 5.1 kdz-t.6 ról mennék vissza.
Ha a lengyel v10e nél nincs újabb akkor nem kell.
köszönöm

(#13785) Luperator válasza Quqesz (#13780) üzenetére


Luperator
tag

Szia!

Valóban a Miracast segítségével tényleg látható a telefon képe a tévén, de nekem szimpatikusabb lett volna usb-n keresztül. Tölti is addig és filmet is tudok nézni. Ismerős Z1 Compactja még tudta ezt mert láttam,arról néztünk filmet és 5.1-nél nem hiszem, hogy régebbi rendszer lett volna.

Usb hibakeresés nincs bekapcsolva, folyamat engedélyt kér a hozzáféréshez és hiába van engedélyezve, megtagadja. De amúgy mindennel ezt csinálja mert mióta 6.0 van, a számítógépnél is problémázott addig míg nem lett telepítve az illesztőprogram. Gyanítom kompatibilitás lesz csak tudnám, ebbe ugyan miért kellett belenyúlni.

(#13786) hnyagboy


hnyagboy
tag

Sziasztok
Lenne egy kérdésem
A legújabb KingoRoot elugrasztaná a Bootloaderemet ha azzal rootolnám az 5.1 telefonomat?
Köszi

Samsung Note 20 Ultra 5G

(#13787) Duffy válasza Zsmester89 (#13781) üzenetére


Duffy
csendes tag

Elvileg ha egymásra húzol a menüben két ikont, akkor belerakja azokat egy mappába.

(#13788) Quqesz válasza Luperator (#13785) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tudod a 6.0 a nagy engedélyezési mizériáról szól és sztem akadt hiba azért benne. Nekem pl ha gépre dugom mindég kéri az engedélyeztetést és nincsen máskor ne kérdezzen rá pipa. Az viszont igaz,hogy az 5.1 alatt felrakott ezközillesztőt nem kellet újra rakni a gépen mikor felment a 6.0 a telóra,egyből felismerte nekem(lehet pont ezér kér engedélyt mindég). Z1c -n az 5.1 volt az utolsó rendszerfrissítés. Amúgy a miracast a képernyőtükrözés,amiről meg én beszéltem az meg a média fájl átküldése(smartshare), ott nem kerül a képernyőre a telód képe,csak lejátsza a tv-d a kijelölt médiafájlt.(ilyen app pl: iMediaShare is)

Zack
Ez a teló nem is hátul,inkább elöl szokott melegedni a kijelző jobb felső részén. Én nekem is úgy tűnik a 6.0 melegebre hajtja a procit(ilyen jelenség fordult elő pl G2 loli frissítésénél is). Most vagy vmit elszúrtak v az lg úgy érezte szabadabban mehetnek a pacik és ez hőemelkedést eredményezett.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13789) Quqesz válasza Zsmester89 (#13781) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor az függő....a mappa létrehozásához meg az ikonokat egymásra kell húzni(de szokot játszani,hogy inkább odébb tologatja amire ráhúznád)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13790) Luperator válasza Quqesz (#13788) üzenetére


Luperator
tag

Hát igen... Csak a tv van vagy egy éves modell, nem hiszem hogy fel van készülve erre és lehet itt bukik a dolog. Mindenesetre sajnálom, mert a 64 gigás kártyára több film fér fel mint a pendrivera ami itthon van.

(#13791) Zsombe válasza S e t h (#13763) üzenetére


Zsombe
senior tag

Te is váltottál Note 4-ről? :)

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#13792) MaxxDamage válasza Quqesz (#13780) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Mindre kattintva azt írja ki (ezt a véglegesen lezárva) és kódot nem kér semmit. (akkor megnyugodtam) ;)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#13793) zack válasza Quqesz (#13788) üzenetére


zack
nagyúr

Szinte minden telefon a kijelző oldalán forrósodik. Üveg felület, könnyen átmelegszik.
Lehet a thermal throttling kevésbé szól bele, de ez így akkor is kapufa. Mert ez 25p után nem meleg, hanem forró. El sem tudom képzelni, hogy egy komolyabb játékkal mit művelne, ha a Fruit Ninja így forrósítja. :U
Ezért is megyek vissza hétvégén a V10E-re. Lesz root, és a meg fog szűnni a melegedési probléma.
Ahhoz képest, hogy főverzió ugrás volt, nem sokat hozott a 6.0 az 5.1-hez képest.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13794) Gyugyu1987


Gyugyu1987
tag

Sziasztok!
Nekem ez a 6.0 nem jött be! Előszőr a 20a most a 20b is sz@r@kszik! Befagynak az alkalmazások (bár lehet hogy az csak azért,mert nem mindegyik támogatja a 6.0-t) bár amelyik előtte ment másnapra megbolondul. Észrevettem, hogy spontán bekapcsol a kijelzőm, pedig nem indult el semmilyen program, vagy nem jött értesítőm! Olyan is volt, hogy bezártam minden programot lezártam a kijelzőt, majd amikor kb egy óra múlva felnyitom, spontán valamelyik program meg van nyitva, de csak fekete háttérrel. Amikor megpróbálom bezárni visszalép asztalra, ekkor "kocka" gomb, de ott nem is jelzi, hogy meg van nyitva. 2-3 naponta csinálja, mindig más programmal! Gondoltam arra, hogy visszamegyek 5.1-re! Ott minden jó volt! Ja semmi új progi nincs azóta, minden progim a régi! És volt gyári visszaállítás lgup után!!

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#13795) hnyagboy


hnyagboy
tag

Sziasztok
Használ valaki itt Gear Fit órát a telefonhoz?
Mert már tettem fel egy apk-t a telefonra de ez elég hiányos.
Hátha lenne rá jobb megoldás
Köszi

Samsung Note 20 Ultra 5G

(#13796) zack válasza Gyugyu1987 (#13794) üzenetére


zack
nagyúr

Még a végén kiderül itt is, hogy nem minden arany ami fénylik. :U
Egyelőre úgy tűnik kaptunk egy full béta 6.0-át, és a kezdeti lelkesedés után, kezdenek előjönni a nem is oly apró hibái.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13797) Stauffenberg válasza zack (#13796) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Egyáltalán nem biztos, hogy a hiba az LG-nél van, ugyan nem néztem utána, hogy Nexus-on milyen a 6.0, de 3 évnyi folyamatos Nexus használattal a hátam mögött mondom, hogy ilyen hibák simán maradhatnak benne.

Gondolj az 5.0-ra, ami botrányos volt, jött is elég gyorsan az 5.1, ami végre az "igazi" Lollipop lett.

Most azért ennyire nem gáz a helyzet talán (de ugye én még mindig nem tudtam tesztelni), de jön hamarosan a 6.0.1, amiben túl sok újdonság nem lesz (csak pár új emoji), de az ilyen bugok gyomlálását a semmitmondó "stability improvements" alá rejtik el a changelog-ban. De az LG maga is próbálkozhat vele mondjuk a V20c meg V20d frissítésekkel.

Meglátjuk.

Ugyan jó dolog ha egy frissítést nagyon gyorsan megkapsz, de ilyen kisebb-nagyobb bugok simán maradhatnak. Még Nexuson is, ezt tapasztalatból mondom, csak Nexuson általában 1-2-3 héten belül jön a fix (amit lehet ennyi idő alatt foltozni).

(#13798) Vikooo válasza zack (#13796) üzenetére


Vikooo
addikt

En nem talalkoztam ilyen jellegu problemakkal, nalam mas jott elo: akkustatisztikaban nevtelen fogyasztok jelennek meg. Nem, nem eltavolitott alkalmazasok fogyasztasa, nemtudom mi lehet. Factory Reset nem volt meg, majd ma. Meglatjuk.

[ Szerkesztve ]

(#13799) Vikooo válasza Stauffenberg (#13797) üzenetére


Vikooo
addikt

Kivancsi vagyok milyen gyorsan jonnek a fixek az LG tol

(#13800) zombinyul válasza Vikooo (#13798) üzenetére


zombinyul
addikt

Ilyenek nalam is voltak, 1-2 nap es eltunnek, ne foglalkozz veluk. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.