Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) csöves2 válasza #82729984 (#13059) üzenetére


csöves2
csendes tag

Szia. Ha hivnak es letakarod a fényérzékelőt akkor a kijelző világít vahy sötét marad. Illetve bármilyen más üzenetküldő alkalmazásnál ha ugyanígy teszel akkor mi a jelenség?
Nekem-bár most 5.1 van-de 6.0-nál nem világított a kijelző hivás közben. Kivettem a zsebemből és időbe telt mire felvillant a kijelző.

(#13952) Peter.70 válasza Technoman (#13948) üzenetére


Peter.70
őstag

Ezt én is tapasztaltam. Bekapcsolom a hey adatokat és máris talál legalább 15-20 műholdat, van hogyt többet is

(#13953) Stauffenberg válasza Technoman (#13948) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ezt én is csípem, elmegyek futni és villámgyorsan talál műholdat. Eddig sportolásra direkt egy ósdi Samsung Galaxy S Advance-t használtam, mondván ha valami baja lesz, nem fáj érte a szívem, de utáltam mikor bemelegítettem és már elkezdeném a távomat, de ez a trágya jó ha 3-5 perc alatt fogott be elegendő számú műholdat (igaz utána nem veszítette el soha). Sajnos győzött a kényelem, így a G4 jön velem futni, mert még alig indítom el az Endomondót, már stabil a vétel.

(#13954) Quqesz válasza Technoman (#13948) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én is csak megerősíteni tudom. A gps tesz progival szoktam csekkolni és amíg a G2 esetében jó esetben max 34 volt a max jelerőség egy műhold esetében,addig itt nem egy 40+-os. Sokkal érzékenyebb a vevő és villámgyors a pozícionálás.

Fornettisuti
Nekem is ez ugrott be,asszony z1c-je csinált ilyet és amikor kapott egy frissítést múlt csak el(de más hülyesége megmaradt).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13955) fornettisuti válasza stickrs (#13932) üzenetére


fornettisuti
veterán

ilyet eddig csak sony teloknal lattam

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#13956) Tutu7030 válasza dimrus2 (#13950) üzenetére


Tutu7030
veterán

Működik még cm12-n is. Megmutattam 12 éves unokaöcsémnek, és ő is mutatott valamit. :D
Adat és wifi kapcsolat letilt, chrome böngésző elindít, majd próbálj megnyitni egy oldalt. Amikor bejön a trex, katt rá, és én sem mondom tovább. :D:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13957) htc07 válasza Tutu7030 (#13956) üzenetére


htc07
addikt

ugyanez asztalin, szóköz gomb. :DDD

amúgy már 2.3-ban is volt valami hasonló úgy emlékszem, csak ott valami értelmetlen easter egg. :D

[ Szerkesztve ]

(#13958) Stauffenberg válasza dimrus2 (#13950) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez már benne volt a Lollipopban is, értelemszerűen oda illő kivitelben. :)

(#13959) dimrus2 válasza Tutu7030 (#13956) üzenetére


dimrus2
tag

:C

LG G4 Titan/Arany QC, LG G3, LG 4xHD, Motorola Defy, Nokia több típus éveken át.

(#13960) stickrs válasza fornettisuti (#13955) üzenetére


stickrs
senior tag

és ott mi lett a vége? szerviz?

Quqesz: reboot után, és minden kamera programnál ezt irja ki nem csak a gyárinál :(((

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#13961) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

6.0 alatt egyébként van Facebook névjegy szinkronizálás?

Tudom a Google már nagyon régen kivette ezt a rendszerből (2.3.3 Gingerbread óta tiltva van gyárilag), de a gyártók önszorgalomból általában belerakják. Azt olvasom, hogy a G3 telefonkönyve még tudott Facebookkal szinkronizálni. A G4 (legalábbis 5.1 alatt biztosan) viszont nem tud.

Annyira nem hiányzott eddig ez a funkció, de egyre több az olyan névjegyem amihez már nagyon régi kép tartozik. Kézenfekvő lenne egyet szinkronizálni, de nem tudja sajnos. Third party appot nem akarok erre használni. Ha nincs, akkor nincs, letojom. De ha mégis megoldható, akkor érdekel, hogyan.

A Messengerben és Facebook appban való funkciók csak arra jók, hogy a névjegyeket feltöltsék, de szinkronizálás a saját névjegyzékkel nem történik.

(#13960) stickrs: Ha nem hardveres eredetű a probléma, akkor menj be az alkalmazáskezelőbe, ott Kamera, azon belül pedig menj a leállításra, majd az adatokat és a gyorsítótárat töröld. Ezután indítsd újra a telefont. Azt nem tudom van-e valamilyen társfolyamat, ami a kamera elérésében játszik szerepet és azzal is érdemes lenne-e eljátszani. De egyelőre ezt próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

(#13962) falijja


falijja
őstag

Helló mindenki.. kijelző szín profil jött az új szoftverbe..? vagy volt e eddig..? Gondolkozom egy g4 vásárlásán, de eddig minden lg kijelző gagyibb volt az aktuális samukhoz képest szvsz..és igen szín hűbbek is már az amoledek, de nekem nem is ez lenne a lényeg csak hogy tudnám e a saját ízlésemnek megfelelően állítani/paraméterezni a kijelzőt...mert tesztek alapján kamera kb egyenlő, szoftver lg..és kb minden lg kivéve a kijelzőt...
Választ előre köszi.. :R

(#13963) Stauffenberg válasza falijja (#13962) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem nézz meg egyet élőben. Ha AMOLED-szerűen szirupos színeket szeretnél, akkor nem ez lesz a te telefonod, de ha a természeteshez közelebb álló színeket akarsz, akkor teljesen korrekt (fotósként mondom), csak a hűvösebb színhőmérséklet árnyalja a képet.

5.1-en biztosan nincs kalibráció vagy színprofil. De gyanítom 6.0 esetében sem, de majd megerősítik a mályvacukrosok.

(#13964) Quqesz válasza falijja (#13962) üzenetére


Quqesz
nagyúr

nincs és lg telefonban még nem találkoztam ilyen funkcióval(4X HD,G2,G3s,G4). Nekem nem is hiányzik, kb meg vagyok elégedve a kijelző színeivel. Az amoled túlszaturált,de tény lehet már kalibrálni(lehet pont amiatt,mert sokaknak nem tetszett a túlszaturáltság),ettől még jó kijelző(amíg nem ég be,és s6 esetében állítólag létező probléma)

stickrs
ez baj,sztem FR.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13965) Stauffenberg válasza Quqesz (#13964) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez off, de nem lehet kalibrálni. A kalibrálás egészen más. A Samsungok előre elkészített színprofilokkal dolgoznak, amiből te kiválaszthatod azt, ami az ízlésedhez a legközelebb áll. Vannak telefonok, ahol színhőmérsékletet lehet állítani, de az sem kalibrálás.

Az igazi kalibrálás a gamma, szaturáció és az RGB csatornák önálló beállítását jelenti, ideális esetben műszerrel, ami létrehoz egy színprofilt. Androidon viszont a lehetetlennel egyenlő egy műszerrel elkészített színprofilt beállítani, módosított kernel kell hozzá. Nexus 7-hez találtam egyszer, de nem próbáltam ki.

[ Szerkesztve ]

(#13966) Quqesz válasza Stauffenberg (#13965) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Oké,ilyen mélységekben nem lehet, lcd tv-ben van ilyen. Az asus tabom viszont ennél kicsit többet enged, mármint samuhoz képest, de az sem igazi kalibrálás akkor.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13967) falijja válasza Stauffenberg (#13965) üzenetére


falijja
őstag

Nekem elég lenne az is ha olyan lenne előre kalibrált..de akkor ezek szerint nincs még most sem.
Pedig már kb minden gyártó használja ( pl lenovo) nem véletlen..de azért megnézem majd élőbe is hátha nem olyan fakó már az én szememnek sem, g3 ban már volt aszem valami kicsi lehetőség...
köszi a válaszokat.. :R

(#13968) zack


zack
nagyúr

Csinálnám a root-ot de valamiért nem akarja. A teló a COM6 van.

Amikor beírom a parancsablakba "Send_Command.exe \\.\COM6"-ot a következő sorban ez fogad: author: blog.lvu.kr
Special command: ENTER, LEAVE

Valamiért nem adja a "uid=(0)root gid=(0)root" sort...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13969) zack válasza zack (#13968) üzenetére


zack
nagyúr

Sikerült, csak fel kellett tennem egy V10-et előtte. V20-ról nem ment.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13970) zombinyul válasza falijja (#13967) üzenetére


zombinyul
addikt

En tobb evi amoledezes utan valtottam G4-re. Ket percig kicsit szokatlan volt, de ez a kijelzo meg az en amoledhez szokott szememnek is gyonyoru.
Jo, mikor fekete hatter mellett kiteszi ejjel tolton az orat, oldalrol nezve eleg szurkes az a fekete, de nem fako, nem csunya a kijelzo. Ezt a kis "malort" elnezem neki szivesen, mert ez legalabb nem eg be (a mai technologias amoledek kepesek 1-2 honap alatt beegni. Nekem is beegett az osszes amoledes cuccom pillanatok alatt). Az amoled valoban eletteltelibb, de tavolabb all a valosagtol, viszont a feketeje tenyleg fekete (labjegyzet: a G4 feketeje IPS panelek kozt eleg jonak szamit).
Kar tartani tole, hidd el nekem. :)

Mas: miota megvan a telefon, ma reggel esett egyet jarolapra. Nem magasrol, nem nagyot, de lepergett a telefon elete lelki szemeim elott. :D Halistennek' karc nelkul meguszta a balesetet, pedig semmifele tok nem volt rajta.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13971) aladab


aladab
tag

Mégis van egy kis bibi a v20b-vel. Egyszerűen nincs HSDPA net, vagy 3G-t vagy 4G-t jelez. A munkahelyem közelében nincs mindig jó 4G térerő, a 3G viszont iszonyat lassú. Eddig H-n szoktam itt netezni, de valahogy nem vált rá át 3G-ről. Esetleg valakinek hasonló probléma? Szk Orange a mobil, de kdz-vel frissítettem, nem tudom, melyik a lényeges infó ezek közül. Köszi :)

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#13972) zombinyul


zombinyul
addikt

Na, vegre 20a-val is kezd kellemes uzemidot produkalni a telefon. Mindjart 1 ora kijelzoido, 89% az akksiba, szinte vegig a Chrome ment, ami tobbet fogyasztott a kijelzonel. Par napja ilyenkor 70% korul tartottam... Naprol napra erezheto a javulas, kezdek elegedett lenni.
Raadasul a stabilitasa is 5.1 szintu, mind az alkalmazasok, mind maga a rendszer borzasztoan stabil. Ha igy javul a tovabbiakban is, nagyon joba leszunk. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13973) Tutu7030 válasza aladab (#13971) üzenetére


Tutu7030
veterán

Telenor HU
(most csak így tudtam prezentálni, mert itt van 4G)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13974) aladab válasza Tutu7030 (#13973) üzenetére


aladab
tag

Nekem ez van ott..

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#13975) Tutu7030 válasza aladab (#13974) üzenetére


Tutu7030
veterán

Érdekes. :F

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13976) aladab válasza Tutu7030 (#13975) üzenetére


aladab
tag

Én se értem. Csak tegnap melóban figyeltem fel ra, mivel otthon wifin vagyok vagy ott simán megy a 4G is mindig.

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#13977) Horovic válasza zombinyul (#13970) üzenetére


Horovic
aktív tag

Hogy rakod ki az órát, hogy folyamatosan mutassa az időt? Köszi!

(#13978) zombinyul válasza Horovic (#13977) üzenetére


zombinyul
addikt

Nem folyamatosan, hanem csak ha toltore teszed, es nem zarod le a kijelzot, hanem megvarod mig magatol kapcsol le...

Egyebkent: beallitasok / kijelzo / tovabbi / almodozas / ora, ott ertelemszeruen tudod kalibralni a dolgot.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13979) Horovic válasza zombinyul (#13978) üzenetére


Horovic
aktív tag

Nekem így nem csinál semmit. :F

(#13980) Vikooo válasza falijja (#13967) üzenetére


Vikooo
addikt

Esetleg még ezt olvasd el és nézd meg a méréseket!

GSMArena

(#13981) zombinyul válasza Horovic (#13979) üzenetére


zombinyul
addikt

At kell allitani hogy tolton is aktivalja, ne csak dokkolon. Nezd at a beallitasokat, pont tegnap kellett nekem is atallitani

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13982) Quqesz válasza aladab (#13974) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Azért más,mert neked a 6.0 van fent. nekem is így néz ki a menü. A 3G az lehet HSDPA(H) v HSUPA(H+),a 4G meg LTE....ha csak annyit ír ki hogy 3G, akkor az HSDPA hálózat.
most kipróbáltam és a te beállításod szerint egyből kirakta a H betüt,majd a H+-t (vodafone hálózat,v20A) nekem.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13983) Tutu7030 válasza Quqesz (#13982) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nekem is 6.0 van (v20b).

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13984) Quqesz válasza Tutu7030 (#13983) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na akkor ez jó,mert nekem olyan a menü,mint aladab-é. :K Hmmmm csak arra tudok akkor tippelni,hogy neked független telód van,nekünk meg nem(nekem csak a rom nem független). :F

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13985) BigBlackDog válasza Tutu7030 (#13983) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Nálam 5.1 alatt is így néz ki (független készülék).

(#13986) Tutu7030 válasza Quqesz (#13984) üzenetére


Tutu7030
veterán

A tipped jó, tényleg nem szolgáltatós a telefonom. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#13987) dkovizoli válasza Tutu7030 (#13986) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az enyém viszont elméletileg telenoros és mégis úgy néz ki, mint a tied. A rom viszont v20b eur xx.

(#13988) Sanya


Sanya
nagyúr

dual sim készülék szervíz menü:
*#546368#*818#*

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#13989) Quqesz válasza dkovizoli (#13987) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha jól tudom a telenor nem adott ki saját rom-ot, hanem a függetlent tolja, míg a tré ês voda ad ki. Ez lehet a különbség talán...(persze kivéve, ha vki a függetlent tolja fel lgup-al). Nekem pl a voda romja frissült fel lg bridge-vel.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13990) MaxxDamage válasza aladab (#13974) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ezt mire érdemes rakni? (eddig a legelső volt) használatban, de munkába utazás közben a két nagyváros és 2 kicsibe van csal 4G/LTE , a többibe meg E (Edge) kb. amivel semmi sem jó...nem tölt be az oldal, olyan sz*r az a hálózat (ezt nem értem én, mert régen mikor az volt a max.akkor simán jó volt és bejöttek az oldalak még ha lassan is (akkoriban az volt a megszokott)

Azt akarom elérni (ha lehet) hogy 3G alá ne váltson semmiképp! (inkább ne legyen net, mert ha van is 3G alatti hálózat....nem lehet használni semmire...!
Vagy magát a Telekom hálózattal van a gond? (Vodafone ra váltásra, váltásban gondolkodom)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#13991) Quqesz válasza MaxxDamage (#13990) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én pl csak a 2g használom,mert sok mindenre elég(szinkronizálások,telefonhívás),valamint kevesebbet fogyaszt a teló. De ha böngészni akarsz,akkor ha nem városban vagy gyengusz nagyon. Én hagynám auto mód és akkor mindég lesz hálózatod,de ha csak 3G-re rakod és nincsen arra amerre mész,akkor még telefonon sem fognak elérni. A vodafone hálózatán is vannak foltok meg gyengen hálózatok. De a legjobb helyen egyik ismerősöm lakik,a szolgáltatók kimutatták, hogy mind a háromnál fekete lyukban van...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13992) MaxxDamage válasza Quqesz (#13991) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az f*sz* .... Ennyit a 98%-os lefedettségről... :))

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#13993) Quqesz válasza MaxxDamage (#13992) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mentem pestről komáromba vonattal,mobilhálózat auto mód és volt ahol csak tekert.....de ez mind a 3 szolgáltatóra igaz

Más
Ha ezt tényleg megcsinálják az első samu,ami felkeltené a kíváncsiságom:
[link]
Bár röhögnék ha az lg is előállna vmivel,ők is fejlesztik rendesen....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13994) Peter.70 válasza Tutu7030 (#13983) üzenetére


Peter.70
őstag

Nekem is így néz ki telenoros 6.0 V20A

(#13995) Stauffenberg válasza MaxxDamage (#13992) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A maradék 2%-ban van. :D Amúgy ismerős a szitu, barátnőmék hétvégi háza egy egyáltalán nem eldugott, háromezres faluban van. Telekom térerő nulla (teljesen nulla, nem csak mobilnet nincs, semmi egyéb sem), de csak a faluban, amint kilépsz a faluból kifogástalan HSPA és 3G fogható. Árnyékoló tereptárgyak nincsenek, hacsak nem olyan messze van a legközelebbi adótorony, hogy a Föld görbülete miatt a derék magasságú buckák már takarnak.

Van ilyen, sajnos. Reméljük a 800 Mhz-es LTE eljut oda hamarosan.

(#13996) Aryon87


Aryon87
félisten

Sikerult megint leejtenem a telefont, ezuttal az ajto kuszobet talalta telibe. Tok sarka el is tort, igy az mar nem vedi meg a 3. esestol. Szilikon tok visszakerult, de annal se stabil a fogas. Esedekes nagyon az uvegfolia vasarlasa, hol erdemes venni (9H vagy milyen kellene) es mennyibe kerul egy ilyen? Kokibe egy gsm pultnal 4500 felrakassal egyutt. Megeri ott?

kep

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#13997) dkovizoli válasza Aryon87 (#13996) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én jóval olcsóbban vettem aukciós oldalon (v) 990ft. Ott vettem N5-re és G3-ra is teljesen jók. Pont tegnap jött meg G4-re is csak még nem raktam fel. Nexus-on most fogom cserélni kb egy év után. Van egy-két karc rajta de nem zavaró. Viszont mivel melóban is mindig nálam van, kapott valami ütést , mert van két keresztirányú repedés. Szóval én meg vagyok elégedve az olcsóbbal is.

(#13998) Mike81 válasza dkovizoli (#13987) üzenetére


Mike81
senior tag

Azért lehet ez,mert a Telenornak nincs saját romja. Általában nincs is teleszemetelve semmi szolgáltatós sz@rságokkal ;-)G2-n így volt szerintem itt sincs ez máskép.

[ Szerkesztve ]

(#13999) Peter.70 válasza Aryon87 (#13996) üzenetére


Peter.70
őstag

Nekem ilyen tokom van [link]

(#14000) aladab válasza Quqesz (#13982) üzenetére


aladab
tag

De v20a-alatt, amit Bridge-el tettem fel, simán ment a H+, és ugyanígy 3G-re volt állítva, mint ahogy a képen. Most v20b alatt csak 3G-t mutat, ami viszont nagyon lassú, és sehol nem kapcsol át HSDP-re.. Egyébként szlovák Orange-bol van a mobil, elméletileg független.

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.