Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) eami válasza Kasya (#6093) üzenetére


eami
addikt

kár hogy root kell hozzá :(

(#6102) -FreaK- válasza Zitta (#6098) üzenetére


-FreaK-
veterán

v10k + k tot

Szerintem aki keres az talál ;) de igazad van abban, hogy nem minden helyzetben használtató.:)

(#6103) DJ. Ru$y válasza eami (#6101) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

1 apk vagy pár enter megoldja (a root-ot) és egy KDZ telepítés megoldja (az unroot-ot). Mi a baj? :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6104) szabochris válasza Bossi (#6077) üzenetére


szabochris
aktív tag

De könnyen beszél aki a nagy budapesten lakik, ember, Debrecenből nem fogok felutazni pestre....
Magyarország nem csak a a főváros, mint sokan hiszik.

(#6105) eami válasza DJ. Ru$y (#6103) üzenetére


eami
addikt

mondjuk az, ha van fent pl MDM ami rögtön letilt egy pár másik appot ha épp rootolt a készülék, vagy van Mobiltárca ami szintén nem hajlandó működni rootolt telón :U

(#6106) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Tudnátok olyan üzenetrögzítőt ajánlani ami megy G3-on és én mondom rá az üzenet szövegét. Kb. az 5 dik csengetés után felveszi a telefont elmondja az én üzenetemet. A Sony-n van ilyen és nagyon bejön nekem.

(#6107) Kasya válasza eami (#6105) üzenetére


Kasya
nagyúr

Xposed alatt van lehetőség úgymond tiltólistára tenni ezeket, amik nem indulnak el. Próbáltál ilyesmit?

(#6108) Bossi válasza szabochris (#6104) üzenetére


Bossi
őstag

Ember... nem Budapesten lakom, igaz nem annyira messze mint Te, és azt, hogy oda kell vinni csak jó tanácsként írtam nem azért, mert okoskodok.

(#6109) eami válasza Kasya (#6107) üzenetére


eami
addikt

nem értetted meg a problémámat. Mobile Device Management szoftver van a telefonomon, ami felügyeli hogy megadott policyk szerint legyenek a beállítások. Egyik ilyen elem, hogy nem lehet rootolt a telefon. Ha rootolt, akkor letilt bizonyos szoftvereket amiket használni szeretnék. A szoftverek futásához pedig szükség van az MDMre. Szóval minden úgy működik ahogy kell. Pusztán arra válaszoltam az előbb, hogy nem az a 3 kattintás fárasztana le, hanem egyszerűen vannak fontosabb dolgok.

Év végén ráadásul mindenki számára indul a Mobiltárca és sajnos az sem indul el rootolt telefonon.

(#6110) Zitta válasza eami (#6109) üzenetére


Zitta
őstag

Szerintem ezt a telefont baszkurálni egyáltalán nem szabad.
Ha valakinek nem jön be, akkor vegyen mást, mert ezt a vasat az életbe nem fogja egy főzött rom se lefedni, még 60%-ban sem - abban biztosak lehettek. :(

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6111) Typhoon47


Typhoon47
őstag

Sziasztok!

Melyik a legfrissebb KDZ rom? D85510H_00? Jah, látom régiófüggetlenek, tehát mehet bárhonnan a D85510J_00.

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#6112) twinkiecz válasza fecske95 (#6092) üzenetére


twinkiecz
tag

Én az ACR-t használom eddig tökéletes!!!

linktr.ee/twinkiecz

(#6113) VIBO


VIBO
őstag

Este 6 van lassan. Akksi 57%-on. Úristen. Pedig akartam rádugni töltőre megszokásból iPhone után, de nem kell :Y :C

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#6114) Kasya válasza eami (#6109) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ertem :R

(#6115) -FreaK- válasza Typhoon47 (#6111) üzenetére


-FreaK-
veterán

A J verziók viszonylag régiek, i-t vagy k-t rakj szerintem.

Szerk.: illetve most latom hogy van L verzió! Este kiprobalom

[ Szerkesztve ]

(#6116) -FreaK- válasza -FreaK- (#6115) üzenetére


-FreaK-
veterán

Mégse, még nincs semmi letoltes, csak egy német embernek jelent meg eddig. Hát akkor várunk.

Zitta: szerintem meg hatarozottan szabad, sőt, érdemes is lesz ha lesznek főzött romok. Mit értesz "lefedés" alatt?

[ Szerkesztve ]

(#6117) lefkosia válasza twinkiecz (#6112) üzenetére


lefkosia
őstag

Véleményem szerint a legjobb hangrögzítésre az ACR! Nem kell root! Kb. 6 hónapja használom, hibátlan app

The Truth Is Out There

(#6118) Typhoon47 válasza -FreaK- (#6115) üzenetére


Typhoon47
őstag

Most visszaolvastam és H-t találták többet kifogástalannak, így feltettem és mostanra szedtem ki az összes bloatware, amihez egyébként szerintem jobb (sokkal precízebb) a XDA-s írás, amiben RemovedApps-ba pakolgatjuk az összes nekünk nem tetsző apk-t. szerintem azt lenne inkább érdemes odaírni, lemagyarítani. De egyébként a 0. hsz kitűnő! :R

"Education is important but big biceps are importanter"

(#6119) Lecs@ válasza -FreaK- (#6116) üzenetére


Lecs@
addikt

Erre gondolsz ?

(#6118) Typhoon47 : Ez is egy nagyon jó alkalmazás. Magyar nyelvű, és tudod törölni a system appokat. És zárójelbe beis rakja mit nem szabad törölni pl. Magyar nyelvű, és van " kuka " , ahol ott vannak az eltávolított appok, bármikor vissza tudod rakni. Pici, egyszerű. Ezt használom.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#6120) saintex72


saintex72
aktív tag

Megérkezett a google cardboard, ahogy ígértem, a véleményem röviden: jó :)
Bővebben, tök jó.
Még bővebben, tök jó, de nem annyira mint gondoltam.
Arra, hogy kipróbáljuk a vr-t, arra tökéletes. A gyári google cb programban vannak jópofa dolgok. A youtube nagyon látványos. Half sbs videók 3d-ben nézhetők, ahogy gondoltam. A hullámvasút tényleg szuper.
Jó jaték, de ezen nincs ember aki hosszab távon tudna filmeket nézni az biztos. Szerintem nagyon igénybe veszi a szemet. A legtöbb külsös program elég gyenge minőségű munka.
Ősszesítve azt a 3,5 dollárt amennyiért már lehet kapni, azt mindenképp megéri, gondolom ami műanyagból készül és 30-40 dollár, az pont ugyan ennyit tud. Legalább mindenki kipróbálhatja, hogy mégis miről fog szólni a vr őrület a közeljövőben.

(#6121) -FreaK- válasza Typhoon47 (#6118) üzenetére


-FreaK-
veterán

Milyen leírásra gondolsz? Linket pls. :)

(#6119) Lecs@: arra, arra, megláttam az xda-s topic címét, oszt örültem. Korai volt :)

Ezt a progit majd kipróbálom, mert én még nem találtam használhatót.. egyik sem tudott mindent eltávolítani, a Titaniumot kivéve..

(#6122) eami válasza saintex72 (#6120) üzenetére


eami
addikt

köszi az összefoglalót :R honnan is rendelted?

(#6123) saintex72 válasza eami (#6122) üzenetére


saintex72
aktív tag

Dealextreme

(#6124) Typhoon47 válasza -FreaK- (#6121) üzenetére


Typhoon47
őstag

[link]

A system app remover sajnos nem sokat tud kezdeni a "should keep" progikkal.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#6125) fecske95 válasza Kasya (#6093) üzenetére


fecske95
tag

Tökéletes! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#6126) jacis válasza VIBO (#6113) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is 60% körül van estére úgy hogy reggel 6:3-kor veszem le minden nap a töltőről.
Szeretem ezt a telefont nagyon.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6127) fecske95 válasza jacis (#6126) üzenetére


fecske95
tag

Ebben mennyi kijelző idő van ilyenkor 60%-nál? Melyik ROM- van fenn?
A 10c után a 10h most jobb de még mindig 4 óra + valami volt a kijelző idő nap végére nálam...

[ Szerkesztve ]

(#6128) jacis válasza fecske95 (#6127) üzenetére


jacis
nagyúr

i Rom van fent. A kijelzőidőt megnézem és megírom majd.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6129) fecske95


fecske95
tag

Skypeot használ valaki? Most próbáltam kétszer is összeomlott, amikor az első/hátsó kamerát próbáltam váltani hívás közben...
Elment a hang lefagyott az egész... stb.
root/xposed/G3 TweaksBox van fönn gondolom az nem zavarhat be neki?

[ Szerkesztve ]

(#6130) DJ. Ru$y válasza fecske95 (#6129) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az új verziók fosok állítólag. A droid app-os topikban kérdezz rá melyik a legutolsó stabil.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6131) Rx válasza fecske95 (#6129) üzenetére


Rx
aktív tag

Én szoktam és semmi baj nincs vele.
Full gyári minden a telón. :)

Más.
Kamerázni szeretnék és az első kamerára átváltva csak egy kis kockában jelenik meg a kép a kijelző közepén...nem tudom, hogy sikerült ez a művelet, de nem tudom/találom, hogy hogy lehetne vissza állítani...Valaki tudna segíteni? :)

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#6132) Grawens válasza Rx (#6131) üzenetére


Grawens
senior tag

Kapcsold ki a vakut miután átváltottál az első kamerára. ;)

(#6133) fecske95 válasza jacis (#6128) üzenetére


fecske95
tag

köszi...

Más:

Tegyetek már rendet a fejemben a 10i -s Hong Kongi romot letöltöttem innen és kétszer is feltettem mid a kétszer az összes t-s appot fel akarta pakolni ez utan ugyan azzal a módszerrel felment a h-s ROM ott semmi ilyesmi nem akart települni...

Rossz forrás találtam, vagy nem tudom? Minden esetre örülnék, ha valaki be tudná linkelni az 10i Hong Kongi romot ami jól szuperál a telóján... Lehet én vagyok láma de kerestem itt is a fórumban és a xda-s linken is + itt is

[ Szerkesztve ]

(#6134) DJ. Ru$y válasza fecske95 (#6133) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vannak ilyen meg "olyan" ROM-ok, tedd fel, root, .OP mappa törlés, reset probléma megoldva, de ezt is leírták előtted már másnak is. ;)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6135) Rx válasza Grawens (#6132) üzenetére


Rx
aktív tag

Köszi! :R

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#6136) VIBO válasza fecske95 (#6127) üzenetére


VIBO
őstag

Hogy lehet csekkolni, hogy a kijelző mennyit ment?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#6137) Gelmi


Gelmi
tag

Sziasztok!

LG G3-al hogyan kell a telefonképernyőt fényképezni?

A jövő azoké, akik hisznek álmaik szépségében!

(#6138) VIBO válasza Gelmi (#6137) üzenetére


VIBO
őstag

vagy quickmemo+-al vagy van vmi bill kombó de azt nem vágom...

[ Szerkesztve ]

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#6139) GuruZone válasza Gelmi (#6137) üzenetére


GuruZone
őstag

egyszerre + nyomvatart

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#6140) DJ. Ru$y válasza Gelmi (#6137) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Lehúzod az értesítési sávot és "Quick Memo+" vagy a virtuális gombokhoz beteszed a Quick Memo + gombot.

VIBO
Beállítások -> Akkumulátor -> Aksi ikonra katt -> Legörgetsz -> Megnyitod a Képernyőt -> "Idő be"

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6141) Gelmi válasza DJ. Ru$y (#6140) üzenetére


Gelmi
tag

Köszönöm a gyors válaszokat! :R :R :R

A jövő azoké, akik hisznek álmaik szépségében!

(#6142) VIBO válasza DJ. Ru$y (#6140) üzenetére


VIBO
őstag

:R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#6143) DJ. Ru$y válasza Gelmi (#6141) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Annyiból jobb, a Memo (szerintem!!), mint a Droid Print Screen, hogy kapásból lehet jelölni rajta amit "mutatni akarsz" meg vágni, hogy ne az egész képernyőt küldd, csak a részletet, ezért használom a prt scr helyett.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6144) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ezek alapján. Inkább maradjunk lock-olva aztán jöjjenek a normális gyári frissítések. :Y

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6145) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

A topikot már jó ideje figyelemmel kísérem és igazából lenne egy nagyon láma kérdésem..

Miért kell a root ? ( Nem röhög ! ) Mert olvasva a sok véleményt kiderül, hogy nem is olyan egyszerű ez a barkácsolás.
Mi lesz jobb? Gyorsabb lesz, nyerek + 2 óra akku időt, jobb fotók, leszedek gyári cuccokat amik nem kellenek és akkor még jobb? vagy mi? Ha jól emlékszem valamelyik topikban ahol ezt tárgyalták az volt a bevezető, hogy " aki nem tudja mi az annak nincs is rá szüksége" ez tök jó... Miért? Akinek szüksége van rá és tudja mi az előnye az úgy született?? Na a lényeg: milyen mutatói változnak meg a telefonnak alapjaiban? Előre is thx a válaszokért. :R

Ui. Vagy ez elsősorban a szolgáltatón keresztül megvett telókra értendő? A független telókra nem? Thx

[ Szerkesztve ]

(#6146) DJ. Ru$y válasza Gempas 70 (#6145) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az a mutatója változik meg a konkrét roottal, hogy admin leszel. Láma példa: Általános felhasználó vagy egy gépen, de ha kikapcsolod kihúzod, rádugod egy szerverre, elvégzel ezt azt (leírással) akkor onnantól Rendszergazda jogokkal rendelkezel.

Ez esetben pontosan igaz amit olvastál. Ha nem vagy biztos magadban (nem értesz ilyen szinten az androidhoz, nincs tapasztalatod), akkor nincs rá szükséged. :K

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6147) Gempas 70 válasza DJ. Ru$y (#6146) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Értem. de attól, hogy admin vagyok még nem lesz semmi.. ill. értem, hogy én irányítok.. de mit is? Mi a végeredménye annak, hogy admin lettem? :) Valami konkrét hozadéka kell hogy legyen.

(#6148) GuruZone válasza Gempas 70 (#6147) üzenetére


GuruZone
őstag

Én speciel gyűlölöm az alkalmazásokban megjelenő reklámokat (nem csak játékokban)!

Magam szeretném eldönteni, hogy mi foglalja a telefonon a tárhelyet, a felesleges rendszerappokat vagy egyéb törölhetetlen appokat csak root után tudod eltakarítani.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#6149) DJ. Ru$y válasza Gempas 70 (#6147) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Használhatsz olyan alkalmazásokat amik rootot követelnek, ha eddig nem használtál nyilván ez után sem lesz rá szükséged, ezért írtam amit.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6150) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

OK. köszi a válaszokat.

Nekem nem kell root.. Na most a G3 az jó a gyári cuccal is? vagy erősen igényli a beavatkozást,
G2 -m volt amíg nem hagytam ott valakinek ajándékba a benzinkúton.. és most ezen a G3-on filózok csak hát megnőtt a lelkem. A Sony Z3c meg kisebb.. bakker de sok bajom van..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.