Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ZyXEL NSA325 v2 - Téma összefoglaló és FAQ

Kérlek olvasd el az összefoglalót, mielőtt írnál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) zsül555


zsül555
csendes tag

Hi, valaki tudna abban segíteni, hogy a cucc nem lát ki a netre. Minden ezközömön megy a net, látom a Nas-t és tudom konfigolni is, de sem a fw frissítést, sem az appokat nem látja. Esetleg valami portot nem nyitottam/forwardoltam?
kössz!

up4300+vargalex115+usb hdd > Lubuntu kezdő (mert win-hez szocializálódtam)

(#552) Tonyk válasza zsül555 (#551) üzenetére


Tonyk
veterán

Dns és az átjáró jól van konfigurálva?

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#553) Madoc válasza zsül555 (#551) üzenetére


Madoc
veterán

Lehet hülye kérdés de van benne winyó? Én próbálgattam külsővel, amíg meglett a 2db 2terrás red-em.És én sem tudtam frissíteni és programlistát lekérni.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#554) zsül555 válasza zsül555 (#551) üzenetére


zsül555
csendes tag

Hi, az alkalmazáslistát nem frissíti, nem találom a Transmissiont, csak az alap telepített appok vannak... valakinek volt hasonlóval dolga?

[ Szerkesztve ]

up4300+vargalex115+usb hdd > Lubuntu kezdő (mert win-hez szocializálódtam)

(#555) zsül555 válasza Tonyk (#552) üzenetére


zsül555
csendes tag

Hi, más a probléma, a ping megy sikeresen (nevet pingelve), szóval kilát a Nas, csak nem frissíti az alkalmazás listát és a fw frissítést sem látja... ???

up4300+vargalex115+usb hdd > Lubuntu kezdő (mert win-hez szocializálódtam)

(#556) zsül555 válasza Madoc (#553) üzenetére


zsül555
csendes tag

Köszi, lehet... vann benne egy HDD2TB/ext4 de nem látja, gondolom fotmázni akarja magának (csak tele van cuccal), gondoltam hátha a TRM tudja majd használni a már letöltött cuccot, de nem.
Teszek bele másikat is és arra másolom majd, csak usb-n kicsit lassúlesz.

kössz!

[ Szerkesztve ]

up4300+vargalex115+usb hdd > Lubuntu kezdő (mert win-hez szocializálódtam)

(#557) Madoc válasza zsül555 (#556) üzenetére


Madoc
veterán

Akkor ott a hiba.Saját formázású winyó kell bele és jó lesz!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#558) zsül555 válasza Madoc (#557) üzenetére


zsül555
csendes tag

Szia! Kössz! beleraktam látom is a vinyót de semmi változás.
Frissítem az app listát de semmi (ping megy, net jó) ???
2 kérdés: linuxos gép alol hol látom a nast? hogy tudok a linuxosrór gépemről rá másolni?

kössz

up4300+vargalex115+usb hdd > Lubuntu kezdő (mert win-hez szocializálódtam)

(#559) Madoc válasza zsül555 (#558) üzenetére


Madoc
veterán

Belső kötet létrehozása megvolt? másolni hálózaton keresztül tudsz a nas gyárilag megosztott,vagy az általad létrehozott mappáiba. Win-es gépeim vannak így linuxról majd a többiek. Nas-ból is lehet másolni de az már bonyolultabb: ffp-t kell felrakni és ssh-n keresztül midnight commandert tudsz felrakni és abból mint a total commanderből közvetlenül usb-belső vinyó között tudsz másolni.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#560) Madoc válasza zsül555 (#558) üzenetére


Madoc
veterán

Küldtem privátba egy linket!]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#561) zsül555 válasza Madoc (#560) üzenetére


zsül555
csendes tag

Hali!
A wines gépmből (felcsatolt meghajtókén) 7-8 MB/sec sebességgel másol a nas-ra, nem tudom ez jó e, de nekem kevésnek tűnik, kb usb sebesség...
A nas formázta, és mappákat is tett fe.

[ Szerkesztve ]

up4300+vargalex115+usb hdd > Lubuntu kezdő (mert win-hez szocializálódtam)

(#562) zsül555 válasza Madoc (#559) üzenetére


zsül555
csendes tag

+ a belső (appol indított) fájlkezelővel simán másol usn-re dugott vinyóról, sebességet nem tudom, de kb 1-1,5 TB cuccot szeretnék majd átnásolni (a TRM mappás filmeimet), bár jobb lenne rajtahagyni, de ha rádugom belsőként nem lát rajta semmit (gondolom mivel linuxos routerből van a winyó azért, pedig 777 volt beállítva, és usb-n simán látható minden).

up4300+vargalex115+usb hdd > Lubuntu kezdő (mert win-hez szocializálódtam)

(#563) Madoc válasza zsül555 (#562) üzenetére


Madoc
veterán

Ha saját fájlkezelőből másol az akkor jó.De azért nézd meg amit küldtem mert sok okosság van benne összeszedve ami nekem kb 2-3nap vol mire összevadásztam.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#564) Oldman2 válasza Madoc (#563) üzenetére


Oldman2
veterán

Megosztanád velünk is ezt az Okosság gyűjteményt?
:-)

(#565) Madoc válasza Oldman2 (#564) üzenetére


Madoc
veterán

Ebből és másik zyxel nas fórumokból szedegettem össze és csak bemásolgattam egy docx fájlba.De tessék:[link] Más segítséget én nem tudok adni mert a tudásom nagyjából ennyi.Magamnak bekonfiguráltam és feltettem mindent amit kellet.Nfs-megosztás,minidlna,transmission,ffp.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#566) zsül555 válasza Madoc (#565) üzenetére


zsül555
csendes tag

Szia! Kössz!
Nem megy sehogy fel a TRM! mindent kipróbáltam többször is, de semmi...
nem látok semmi arra utaló jelet hogy bármit is feltelepített volna, többszöri újraindítás után stb de semmi...

"Szóval lépjünk tovább és ezeket a fájlokat be kell másolni a NAS alábbi mappájába:
\admin\zy-pkgs\
/OTT VANNAK:
n:\admin\zy-pkgs\ffp_0.7_arm_004.zpkg
n:\admin\zy-pkgs\Transmission_2.82_arm_002.zpkg
n:\admin\zy-pkgs\web_prefix
n:\admin\zy-pkgs\ZYPKG_INFO.tgz
n:\admin\zy-pkgs\ZYPKGS
/
Ahogy belépünk a programcsomagokhoz, már benne kell lennie a listában a szükséges fájloknak, mehet a telepítés. /*NINCS OTT/
Ha valami oknál fogva nem jelennek meg a szükséges csomagok a telepíthetők között, akkor el kell venni a netet a NAS-tól (pl. routerből net leválaszt, vagy csak a NAS-ban valótlan átjárót megadni a TCP/IP beállításoknál), ellenőrizzük, hogy az általunk felmásolt fájlok vannak-e még a kérdéses mappában, és net nélkül újraindítás, és akkor kelletlenül ugyan, de a NAS végül a felmásolt fájlokat fogja telepíteni.
/*NEM HASZNÁLT. NEM TÖRTÉNT SEMMI/

A művelet után adjuk vissza neki a netet, de azt jó, ha tudjuk, hogy a programcsomagok frissítésére el fog tűnni az FFP a listából, de a fent jelzett fájl visszamásolása után (frissítés nélkül) belépve a programcsomagokhoz, újra benne lesz a listában, erre a későbbi beállítások miatt lesz szükség (esetleges tiltás/engedélyezés)."

???

up4300+vargalex115+usb hdd > Lubuntu kezdő (mert win-hez szocializálódtam)

(#567) zsül555


zsül555
csendes tag

Na és az SSH sem megy, elvileg az ssh admin@nasnév (kiszolgáló neve) lenne de semmi...

up4300+vargalex115+usb hdd > Lubuntu kezdő (mert win-hez szocializálódtam)

(#568) Madoc válasza zsül555 (#566) üzenetére


Madoc
veterán

Létre kell hozni egy kiterjesztés nélküli fájlt, a fájl neve:
web_prefix

A fájl tartalma:
ftp://ftp.zyxel-tech.de/

Ezt a fájlt be kell másolni a NAS alábbi mappájába:
\admin\zy-pkgs\

Mehet a Programcsomagok frissítése, mely után benne lesznek a szükséges programok listában, lehet telepíteni :C

ssh:admin és a jelszó amit adminnak megadtál
vagy:root és az admin jelszava
jelszónál üres marad a mező de beirja amit írsz!

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#569) Tonyk válasza zsül555 (#567) üzenetére


Tonyk
veterán

Ezt írod korábban:

"Hi, más a probléma, a ping megy sikeresen (nevet pingelve), szóval kilát a Nas, "

Most meg hogy nem megy az ssh.

Honnét pingelsz? Telnetből?

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#570) Tonyk


Tonyk
veterán

Boldog Karácsony Mindenkinek!

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#571) Madoc válasza Tonyk (#570) üzenetére


Madoc
veterán

Boldog Karácsonyt!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#572) zsül555 válasza Tonyk (#569) üzenetére


zsül555
csendes tag

Hali!

A tcp-ip oldal alján van egy ping diagnosztika, gondolom a net kapcsolat ellenőrzésére, azt használtam.
Valami egyéb gond lehetett mert egyszer csak minden ok-lett.
A TRM-be visszatettem mindent (kb 1 nap másolás...), de nem úsztam meg a tor ellenőrzéseket, még dolgozik rajt, ez van.
Van linuxos gépem, de arról nem megy az ssh (routerem is opwrt-tés és az megy), csak a wines alól a putty-val, lehet valami kulcs probléma, vagy jog beállítás ???

up4300+vargalex115+usb hdd > Lubuntu kezdő (mert win-hez szocializálódtam)

(#573) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :DD

;) - The Power of the Light Side

(#574) skrisztian86


skrisztian86
újonc

Sziasztok! A mai napon én is büszke :) tulajdonosa lettem egy NSA 325v2-nek. Egyenlőre 1TB-os winchestert raktam bele. Tökéletesen működik a torrentezés, illetve megosztás két darab smart tv-em is látom a tartalmakat, lejátszás, pörgetés minden működik. A következő problémám lenne viszont. Hálózati meghajtóként csatolva az 1 terás vinyómra a másolás 5000-10000 kbits/sec maximális sebességet ér el.
Telekomos IPTV-m van, próbálkoztam elékötni egy routert és azon keresztül se tudtam nagyobb sebességet elérni. Illetve az előlapi usb 3.0-as csatlakozóra rádugva másik 1 terás usb 3.0-ás külső hdd-met se sikerült nagyobb másolási sebességet produkálni Tudna valaki esetleg segíteni, vagy egy cikkel hozzájárulni hogyan tudnám frankón beállítani?

Ui.: Békés, boldog Karácsonyt!

(#575) Tonyk válasza skrisztian86 (#574) üzenetére


Tonyk
veterán

Milyen lan-od van 100-as vagy gigabites?

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#576) skrisztian86 válasza Tonyk (#575) üzenetére


skrisztian86
újonc

ZTE ZXV10 H201L típusú , gondolom ez 100-as.

(#577) Tonyk válasza skrisztian86 (#576) üzenetére


Tonyk
veterán

Hát ha ez 100-as akkor, hogyan szeretnél nagyobb sebességet? szerk: Annyit tehetsz, hogy veszel egy gigabites swichet és azt a router mögé kötöd, arra pedig a nas-t és a gépet ill. azt, ami között gigabites hálózatot szeretnél.

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#578) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hogy kell itt usb-re másolni belső hdd-ről? Úgy hogy gép nélkül is másoljon :F

Nem lehet hogy kijelölök sokat és egymás után másolja őket, ne egyszerre? Ezt a gyökér megoldást

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#579) Tonyk válasza enginev3.0 (#578) üzenetére


Tonyk
veterán

ffp

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#580) atomstefi válasza zsül555 (#554) üzenetére


atomstefi
csendes tag

...

[ Szerkesztve ]

(#581) enginev3.0 válasza Tonyk (#579) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ffp van, azon belül kívül?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#582) Tonyk válasza enginev3.0 (#581) üzenetére


Tonyk
veterán

akkor ssh-n csatlakozol és mc -vel másolsz.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#583) enginev3.0 válasza Tonyk (#582) üzenetére


enginev3.0
félisten

De ahhoz is kell a gép nem?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#584) Tonyk válasza enginev3.0 (#583) üzenetére


Tonyk
veterán

vagy androidos telefon

szerk. ill olyan, amin megy ssh kliens

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#585) enginev3.0 válasza Tonyk (#584) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát elég hülyeség, hogy így van megoldva, mondjuk Dlinknél ugyan ez volt, bár 260Gb pár óra alatt át ment USB3-on, nem tudom mennyivel másolhatott

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#586) martonx


martonx
veterán

Sziasztok!

Vettem magamnak egy Zyxel NSA325v2-es NAS-t. Nagy kérdésem, hogy hogy lehet a nyomoronc LED-jeit kikapcsolni? Rohadtul idegesítően világítanak :(((

Én kérek elnézést!

(#587) enginev3.0 válasza martonx (#586) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem sehogy
Szikszalag

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#588) martonx válasza enginev3.0 (#587) üzenetére


martonx
veterán

Én is ezen gondolkoztam, hogy fekete szigszalaggal leragasztom. De pont azért is zavar, mert a nappaliban van a tv állványon. Leszigszalagozva kb. hülyébben néz ki, mint a világító ledjeivel.
Hihetetlen, hogy 2014-ben nem lehet egy ilyen opciót beletenni a firmware-jébe. Mikor kb. bármelyik gép biosában is meg lehet határozni a led-ek működését.

Én kérek elnézést!

(#589) Anonymus23 válasza martonx (#588) üzenetére


Anonymus23
veterán

Fekete normál vagy alkoholos filccel lehet rajta segíteni, az nem annyira feltűnő, illetve azért picit átlátszik.

;) - The Power of the Light Side

(#590) Tonyk válasza martonx (#588) üzenetére


Tonyk
veterán

És arra nem gondoltál , hogy belülről ragasztod le? Én a 320-amon a bekapcsoló gomb fényerejét 3 papírlappal fogtam vissza

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#591) martonx válasza Anonymus23 (#589) üzenetére


martonx
veterán

Köszi a válaszokat! Azt hiszem egyszerűségében az alkoholos filces verzió a legjobb, miközben a bekapcsoló gomb is működőképes marad!

Köszi mindenkinek az ötleteket!

Én kérek elnézést!

(#592) zsül555


zsül555
csendes tag

Hi,
B.U.É.K!

lassan normalizálódik ahelyzet, megyeget minden

Hiába néztem utána de nem értem miért másol a winyók között usb (~10MB/s) sebességgel.
ssh-mc vel másolok, de szerintem lassú egy satához...
saját maga formázta (és hogy miért tesz rá mind két winyóra ugyanolyan mappa rendszert az rejtély...)

üdv.

[ Szerkesztve ]

up4300+vargalex115+usb hdd > Lubuntu kezdő (mert win-hez szocializálódtam)

(#593) Tonyk válasza zsül555 (#592) üzenetére


Tonyk
veterán

Írás - olvasás egy vezérlőn keresztül, de valóban kicsit karcsú.
szerk: Most néztem egy 320-on ~25MB/sec a két belső hdd között.

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#594) bmarton7 válasza Tonyk (#459) üzenetére


bmarton7
csendes tag

Használom pár hete, teljesen meg vagyok vele elégedve. Ha nem nézzük a transzkódolást nem lehetne megmondani, hogy nem egy gépen fut hanem a nason. Csináltam 1 videót hogy lehessen látni a betöltési sebességet:

http://youtu.be/wMqyw-L2WrU

Samsung tv-s appja persze a tv hardvere miatt lassabban tölti be a borítókat meg a háttér zenéket de ott is teljesen jó, valamit az appal lehet tekergetni a távirányítón lévő multimédiás gombokkal ellenben a gyári “fájlkezelőjéből” elindított lejátszásnak.

Telepíteni is egyszerű:

-Repository frissítés

wget http://wolf-u.li/u/441 -O /ffp/bin/uwsiteloader.sh
chmod 755 /ffp/bin/uwsiteloader.sh
uwsiteloader.sh

érdemes lehet az összes forrást kijelölni

-Telepítés

slacker -a plex

kész.

Elérése:

http://a.nas.ip.címe:32400/web/index.html#

Érdemes a beállításokba minden “Ügynök” forrást kipipálni.

Valamint követni az ajánlott fájlrendezési rendszert hogy a sorozatok, a filmek és az évedok ne keveredjenek.

Movies should be named as follows:
• [Movie_Name (Release_Year)]
• e.g.: "Avatar (2009).mp4"

TV shows should include season and episode numbers in the name:
• [Show Name - sXXeYY]
• e.g.: "Dexter s01e01.mp4"
• Each TV Show episode file should be stored in a set of folders as follows:
• \TV Shows\Show Name\Season\episodes
• e.g. \TV Shows\Dexter\Season 01\Dexter s01e01.mp4
• For TV Shows, the folder structure is important. Make sure show folders contain season folders that contain the actual episode files

Music content should be stored in a set of folders as follows:
• \Music\Artist\Album\tracks
• e.g. \Music\U2\Joshua Tree\09 - One Tree Hill.mp3

([link])

Sajnos ez a program vezetett ahhoz hogy így utólag viszont inkább építenék egy szervert a nas vásárlása helyett. jól jönne az a transzkódolás hogy akkor is tudjam nézni az itthoni filmeket mikor máshol vagyok. Netsebesség miatt max csak avik mennek akadás mentesen. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

2 féle vélemény van, az enyém és a helytelen...

(#595) Tonyk válasza bmarton7 (#594) üzenetére


Tonyk
veterán

"Netsebesség miatt max csak avik mennek akadás mentesen."

:F

Ha a netsebesség a lassú, azon egy gyorsabb nas/gép sem változtatna semmit.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#596) bmarton7 válasza Tonyk (#595) üzenetére


bmarton7
csendes tag

Most akkor lehet én értem félre de nem úgy megy hogy ilyenkor lebutítja a felbontást? Tehát pl egy 1080p-s filmet addig butít hogy a 5Mbit es feltöltésemen is nézhető maradjon? És nincs ilyenkor az hogy előre tudnom kell hogy mi az amit nem itthon akarok nézni és leszedjem aviba hanem ugyan úgy mazsolázok mint itthon a tv-n.

De ez legyen most a legnagyobb problémám. Pár alkalom van az évben mikor ez nem jönne rosszúl. A cikked hatására vettem ezt a NAS-t és nagyon meg vagyok vele elégedve úgyhogy köszönöm! :) Teszteltem azóta egy WD-MyCloud ot. 15 perc után (amiből 8 csak a frissítés volt) húztam szét a fejemet fogva hogy jó köszöntem.

[ Szerkesztve ]

2 féle vélemény van, az enyém és a helytelen...

(#597) Tonyk válasza bmarton7 (#596) üzenetére


Tonyk
veterán

"A cikked hatására vettem ezt a NAS-t"

Az jó, de én nem írtam cikket erről a nasról! ;)

"Most akkor lehet én értem félre de nem úgy megy hogy ilyenkor lebutítja a felbontást?"

De lebutítja a felbontás, de szerintem nem a sávszélességhez, hanem adott eszközhöz. Mondom ezt úgy hogy nem használok plex-et.

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#598) bmarton7 válasza Tonyk (#597) üzenetére


bmarton7
csendes tag

Akkor a leírásod, hogy van hozzá egy kész okosító manuál is és nem nekem kell összevadásznom mindent. :))

(így visszagondolva nemtudom hogy 30k ért milyen szervert lehetne építeni a 0 ból)

[ Szerkesztve ]

2 féle vélemény van, az enyém és a helytelen...

(#599) Tonyk válasza bmarton7 (#598) üzenetére


Tonyk
veterán

Egész jót!

alaplap +cpu ~15E
2GB DDR2 ~6E
Táp ~8E

ház nem kell, a fiókban elzümmög :DDD

Vagy ha megtoldod még egy kicsit az alaplapot :)

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#600) barcaxavi06


barcaxavi06
csendes tag

Sziasztok!

Néhány hete vettem meg a nas-t, összességében elégedett vagyok vele. Linux-szal és hálózati beállításokkal ezelőtt nem kellett sokat foglalkoznom, így eléggé noob lehetek.

Eddig mindent sikerült jól beállítani, FFP-nek még neki sem kezdtem, viszont a port forwardingot megcsináltam (köszönhetően ubid leírásának: [link], dyndns helyett no-ip-vel).

Egy tegnapi újraindítás után viszont, nem tudok hivatalos csomagokat (alkalmazásokat telepíteni), illetve a transmission is úgy tűnik, hogy passzív módban van (minden nyíl piros a GUI-ban, magyar torrentről nem jön szinte semmi, több kapcsolat közül azért beindul). Szinte biztos vagyok benne, hogy a routernél van hiba, de nem találom hogy pontosan mi lehet az. Szerintem minden szükséges portot megnyitottam: 9090, 445, 80, 21, 9089, 9091, 100. (Mondjuk a http://www.canyouseeme.org/ azt mondja, hogy a 9090 és a 9089-es zárt.)
A Router upnp beállítási között pedig látom a bejövő portot, amit a transmission nyitott

Egy másik furcsa hiba, hogy a legutolsó firmware verizó keresésénél is "A kapcsolat a szerverrel megszakadt." választ kapok.

Valakinek ismerősek ezek a problémák? Ha nem tippek esetleg, hogy mit tehetnék?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.