Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7613) -PLevi- válasza Lalaland (#7610) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Azt szerintem meg lehet oldani, de nem tudom pontosan hogyan, mert sosem használtam ezt a funkciót, sőt ha szembejön (pl. MIUI), le is tiltom egyből. Számomra roppant zavaró például zenehallgatás közben, meg eleve nagy kezem van, így nem szorulok rá. :)

(#7611) Hrabci

"Ilyen beállításokból kiléptetések a korai miuikban voltak kb. két hónapja, mexel romjával (meg leak rommal -mert persze az is volt fent jó darabig- ) sem tapasztaltam még hasonlót sem."

Nekem is csak akkor fordult elő, viszont többször közvetlenül egymás után, de amikor pár óra múlva újra néztem már jó volt. Se előtte, se azóta nem tapasztaltam hasonlót, remélem csak egyszeri hiba volt.

"A 2es sim kód probléma az a múlt heti miui verzióban javításra került, de egyébként 56szor is be lehet írni, nem megy puk ágra, csak nem tudod használni a telót, mert nem enged tovább."

Igen, erről tudok, csak amikor írtad már fent volt a 03.06.
A SIM beírásos dolgot pedig én is így találtam logikusnak, de gondoltam rákérdezek. Köszi! :)

(#7612) mexel
Igen, ez lesz, már le van töltve az áprilisi XS-féle. De szerintem előtte még az EMUI-t (02.09) próbálom ki. :)
A munkáidért pedig nagy köszönet! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.