Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

Huawei P8 Lite - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) z00mhead válasza ADAM1337 (#791) üzenetére


z00mhead
tag

Impresszív munka, le a kalappal!!!
(én azon kevesek egyike vagyok, aki elolvassa az összefogalót, és ez igen jóféle)

Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

(#802) ADAM1337 válasza z00mhead (#801) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

porterocka csinálta az alapját az egésznek, őt illeti a dícséret.

(#803) kolosanyi válasza bubus66 (#794) üzenetére


kolosanyi
veterán

Erőt, egészséget! Én elsejével szereltem fel a 3 év tisztképző után. :)

(#800) Gebriel
Igen, nézzük a jó oldalát. :D Ugyanitt egyszer kibontott Talkband jóárasítva eladó. ;]

(#804) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ez vajon működhet a P8 Lite-al ?
Ez az egyetlen gyenge pontja a telefonnak csak, hogy DS-nél bukó a tárhely.
Huawei Mate7 how dual card dual standby simultaneously inserted SD card
[link]
[link]

(#805) tothferenc


tothferenc
senior tag

azt lehetne valahol állítani, hogy a maileknél ha pc-n elolvasom, akkor a telefonon is elolvasottá váljon? Céges mailcím van, a leveleket rendesen letölti. PC-n outlook-kal van szinkronizálva a céges levélfiók, viszont ha ott elolvasom, a telón még mindig olvasatlanként jelzi. Erre semmilyen beállítást nem találtam.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#806) egabi71 válasza ADAM1337 (#802) üzenetére


egabi71
aktív tag

Nèzètek meg Porterocka blogját.Kár,hogy nincs ilyen teloja,egyenlöre

(#807) bubus66 válasza egabi71 (#806) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mit nézzünk rajta esetleg olvassuk nem. Én tudom mert olvastam az övét. És

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#808) peterdeme


peterdeme
tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem,hogy a mágneses tok használatához kell legyen valamilyen ehhez való tulajdonsága a telefonnak,vagy nem létezik ilyesmi?

Előre is köszönöm! Nem használtam még ilyesféle tokot,de ha megjön a telefon gonolkozok egy olyan tok beszérzésén. :K

(#809) doongoo válasza peterdeme (#808) üzenetére


doongoo
addikt

Igen, kell, hogy legyen a telóban egy szenzor, ami érzékeli a mágnest. Ezt sima mágnessel is tudod próbálgatni. Ha árulnak hozzá mágneses tokot, akkor jó eséllyel van benne szenzor.

(#810) Comecee


Comecee
csendes tag

Sziasztok!

Még vásárlás előtt állok.
Olvastam a Honor6 blogjában, hogy software-esen lehet engedélyezni mindkét sim 4G módját.
Ez valóban így van?

Külföldön dogozom és mindkét kártyámon van mobilinternet.
Természetesen nem együtt használom, de jó lenne software-esen váltani az aktuális 4G funkciót, lévén hogy a két sim nem egyforma méretű!

Motor nélkül is lehet élni, csak nem érdemes... :-)

(#811) doongoo válasza Comecee (#810) üzenetére


doongoo
addikt

Igen, szoftveresen váltható, de ehhez rootolni kell először és aztán megoldható egy plusz sorral a build. propban

Mondjuk ettől még egyforma méretű kártyákra lesz szükséged, mert mindkettő foglalata microSIM

[ Szerkesztve ]

(#812) Comecee válasza doongoo (#811) üzenetére


Comecee
csendes tag

O, de jó, köszi!
Az egyik sim, nem nano?

Motor nélkül is lehet élni, csak nem érdemes... :-)

(#813) z00mhead válasza Comecee (#812) üzenetére


z00mhead
tag

Dede! Az 1. kártya micro, a másik (ahova a microsd is mehet) nano.

Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

(#814) bubus66 válasza doongoo (#811) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem mind kettő foglalat egyforma az egyik micro a másik nano SIM

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#815) petszol válasza ADAM1337 (#804) üzenetére


petszol
tag

Sziasztok.
Ezt Próbálta már valaki?
Ilyen telefon vásárlásán gondolkozom és jó lenne tudni,hogy működik-e.
Ajánlották még a Lenovo P70-es telefont,de az akku igaz nagyobb viszont a térerőre panaszkodtak,hogy gyenge.
Remélem ez a telefon nem lesz ilyen.

Üdv: Petszol

(#816) ADAM1337 válasza petszol (#815) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

P70 van kollégámnak, hw-esen erősebb meg az aksi, viszont jóval nehezebb is, illetve a kamerája ehhez képest elég gyenguska, nagyon mos sajnos.

(#817) petszol válasza ADAM1337 (#816) üzenetére


petszol
tag

Te mennyire vagy megelégedve ennek a készüléknek az akku idejével?
Gondolom azért 1 power bank nem árt mellé?!
Általános vélemény a telefonról?
23 éves majdnem felnőtt gyereknek lenne és nem igazán játékra.
Internet, zene, facebook, office, pdf fájlok olvasása, e-book.
Ezekre gondolom valamilyen szinten elég.
A fényképezés minősége az plusz grátisz.
80 ezret gondolom megér.
MM-ben meg dual.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Petszol

(#818) ADAM1337 válasza petszol (#817) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én megvagyok elégedve, számomra csak a tárhely aggaszt egy kicsit.
Most belakva 3gb szabad helyem van, úgy hogy az sd kártyán van az összes zeném és képem.

Mivel nekem is dualsim kell munkám miatt, ezért nap elején/végén, cserélem az sd-t nano sim-re ez az egy zavar csak vele, én 25 vagyok munkám miatt exchange egész nap megy illetve 2 kártyáról hívások bonyolítása, olykor kis játék, napi szinten zenehallgatás+fotózás.
Nap végére úgy 20-30%-on érek haza vele. (ez reggel 7kor töltőről le este 9-ig tartó időintervallum)
Amúgy teljesen jó vállalható készülék, én spec lumia 930-ról jöttem vissza droidra, azelőtt xperia z-m volt, féltem hogy kevés lesz de MM-ben nyomkodtam és meggyőzött.

Nekem fent van hírdetésbe a telefon itt az aprón, egyedül a honor6 dual ami még alternatíva lehet e mellett de az úgye drágább is, én speciel azzal szemezek a 32gb-s verzióval, ott a 2sim melett van pluszba sd hely.

(#819) petszol válasza ADAM1337 (#818) üzenetére


petszol
tag

Engem a 800 mhz hiánya aggaszt egy picit,mert vidéki vagyok és nem tudom ez mennyire fog hiányozni.
Még nem volt a családban 4g-s telefon.

Üdv: Petszol

(#820) Comecee


Comecee
csendes tag

Köszi a válaszokat Mindenkinek.
Még egy kérdés!
A Telenor ad ki, cserél nano simre, vagy vágassam le bárhol a normál simet?

Motor nélkül is lehet élni, csak nem érdemes... :-)

(#821) petszol


petszol
tag

Valami service menüs kóddal ki lehet deríteni,hogy milyen frekiket tud a telefon,mert találtam leírást amiben meg mást is ír.
[link]

Üdv: Petszol

(#822) petszol válasza doongoo (#811) üzenetére


petszol
tag

És ez a pluszz egy sor írása hogy működik.
Vannak veszélyei?

Üdv: Petszol

(#823) petszol válasza Comecee (#810) üzenetére


petszol
tag

Linket tudnál betenni erről?

Üdv: Petszol

(#824) ADAM1337 válasza petszol (#822) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez a honor 6-ra vonatkozik.
A P8 lite-nak is mind a 2 foglalata tudja a 4g-t, szabadon variálhatod épp melyik legyen a 4g képes, csak újra bekell írni a pint ha variálod.
DE a honor6 dual aktív a P8 lite meg nem, csak dual standby, szóval máshogy kezeli a sim-eket, kérdés hogy mennyire müködhet.

(#825) petszol válasza ADAM1337 (#824) üzenetére


petszol
tag

Köszi.
A kód amit írtál a service menühöz az csak a kártyafüggetlen állapot megtekintésére van ugye?
Frekvenciák támogatását hogyan lehetne kideríteni?

Üdv: Petszol

(#826) bubus66 válasza petszol (#825) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nagy valószinűséggel azokat a frekvenciákat támogatja ami Itt a teszteben le van írva

GSM/UMTS/LTE

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#827) z00mhead válasza petszol (#819) üzenetére


z00mhead
tag

Támogatja a 800MHZ-et, de az már 4G-s hálózat.
Itt egy lista a Magyarországon használt frekikről, ebben nem szerepel még a nemrég kiosztott 800-as sáv.

Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

(#828) petszol válasza z00mhead (#827) üzenetére


petszol
tag

Köszönöm a választ.
Ha jól tudom a 800 mhz a vidéki városokban fog menni,az 1800 mhz az Pest és környéke.

Üdv: Petszol

(#829) bubus66 válasza z00mhead (#827) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mikor fog jönni a 800 Mhz

Oké köszi

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#830) z00mhead válasza bubus66 (#829) üzenetére


z00mhead
tag

Itt egy remek doksi, egyenesen a t-től

Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

(#831) petszol


petszol
tag

Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne. Nem biztos,hogy ide vág. :B
Aki a medi-ben vette a telefont.
Személyes vásárlásnál is jár a 14 napos elállási jog vagy csak online? :F
Csak magánszemély részére áll az elállási jog vagy cégnek is? :F Mert akkor legfeljebb ne kell róla számla.
Még nem vásároltam így. :(
Biztosítást érdemes kötni rá?
Bocsi a nem idevágó kérdésekért.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Petszol

(#832) ADAM1337 válasza petszol (#831) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Tudtommal csak online-ra érvényes.
Biztosítást nem tudsz kötni rá MM-ben, csak szolgáltatónál tudtommal.

[ Szerkesztve ]

(#833) petszol válasza ADAM1337 (#832) üzenetére


petszol
tag

Köszönöm a választ.

Üdv: Petszol

(#834) thomech válasza petszol (#831) üzenetére


thomech
tag

Cégnek nincs 14 napos elállás, legalábbis edigitálnál tuti nincs. MM-be is van extra garancia törésre is, Árkád-ban láttam

(#835) petszol válasza thomech (#834) üzenetére


petszol
tag

Köszönöm a válaszod.
Megvettem a telefont.
Most jön az izzasztás.
Cégnél 3 munkanap az elállási jog.
Biztosítást is lehet kötni MM-ben.
A gyerekem belépett a tulajdonosok táborába.
Kell ilyenkor valamit menteni a telefonról,vagy kezdheti a beköltözést?

Üdv: Petszol

(#836) feketepeti válasza petszol (#831) üzenetére


feketepeti
aktív tag

MM ban is van biztosítás.

(#837) Horipici


Horipici
újonc

Sziasztok!

Valahol volt egy beállítás ami azt írta hogy adatforgalom megtakarítás miatt tömöríti az adatokat letöltés előtt. Bekapcsoltam. Kiírta hogy adatmegtakarítás mennyisége és elindult egy számláló. Azóta semmilyen videót nem nyit meg sehonnan. Lehet hogy nem ez okozza a bajt, de nem tudom máshoz kötni a jelenséget.
Segítsetek! Nem akarnék gyári be vissza.

Előre is köszönöm!

(#838) desrosiers


desrosiers
újonc

Alulról felfelé húzással elő lehet hozni olyan sávot amiben számológép/zseblámpa/stb. hasznos gomb van?

(#839) MeGabee


MeGabee
senior tag

Sziaszok!

Tegnap megkaptam én is végre a vasat, ma beleköltöztem.Elegáns, kultúrált kis készülék, nagyon minőséginek tűnik az egész.

Minden pöpec, eddig egyedül a gyári e-mail kliens az, ami valahogy nem akarja az igazságot, ugyanazt az 5 e-mail-t már vagy 4szer letöltötte, bárhogy állítgattam.(Lehet leszedem az Outlook-ot inkább....)

Ami érdekes, hogy amíg sim kártya nélkül próbálgattam,addig tökéletesen működött a címtár (google fiók szinkronizáció), ahogy beletettem a Vod@fos kártyát, azonnal kiírta, hogy a sim használatához frissítenie kell önmagát.Miután ez megtörtént, nekem sem elérhető a rendezési elvek két menüpontja, és teljes káosz uralkodik a névjegyzékben.Pfff.......

(#838) desrosiers: igen, bár azt nem tudom, hogy állítható-e.Nekem ott Hangfelvevő,Számológép, Zseblámpa és a Kamera van.

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#840) pedrock


pedrock
tag

Sziasztok!

Tegnap óta én is nyomkodom a telefont. A tesztekből olvasva kicsit aggódtam a nagyfényben való láthatóság miatt. Napszemüvegben is olvasható a kijelző. Valóban vannak ennél fényesebb kijelzők, viszont semmi szégyenkezni való nincs. Eddig maximálisan tetszik a telefon. Már csak függetleníteni kell, és remélem akkor mehet bele a 2. SIM kártya is.

(#841) Comecee válasza petszol (#823) üzenetére


Comecee
csendes tag

logout.hu/bejegyzes/black_white/honor_6_osszefoglalo.html

Itt olvastam a második sim 4G engedélyezését.

Majd én is megcsinálom (agusztusban) ha pc közelébe jutok. Én is boldog tulaj lettem :-)

[ Szerkesztve ]

Motor nélkül is lehet élni, csak nem érdemes... :-)

(#842) Comecee


Comecee
csendes tag

Hátlapi matrica képe az összefoglalógoz.

Motor nélkül is lehet élni, csak nem érdemes... :-)

(#843) bubus66 válasza pedrock (#840) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Telekomos független legalább is az enyém az de abba nem mehet e 2. SIM mivel single sim-es ha duál SIM-es az pedig általában alapból független (persze vannak kivételek).

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#844) pedrock válasza bubus66 (#843) üzenetére


pedrock
tag

Szoftveresen van letiltva a 2. sim, vagy hardveresen más a készülék?

(#845) bubus66 válasza pedrock (#844) üzenetére


bubus66
nagyúr

Attól, hogy függetleníted még nem kezeli a kettő SIM-et HW-sen van

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#846) pedrock válasza bubus66 (#845) üzenetére


pedrock
tag

Sajna ez amit nem tudtam, hogy SW, vagy HW különbség van. :(

(#847) pedrock


pedrock
tag

Akinek DUAL SIM-es és nem használja ki, szívesen elcserélem vele az enyémre.

(#848) Csokihab


Csokihab
csendes tag

A képen (link) látható"testreszabás" képernyőt hogyan tudnám előcsalogatni? Fél hónap alatt most látom először, hogy van ilyen.
Ami a használata óta nekem probléma:
-Sokszor nem kapok értesétést pl. Vibertől ha be van zárva az app.
-A telefon befagy. A képernyő nem reagál érintésre. Csak a bekapcs sokáig nyomva tartásos újraindítás segít rajta.
-hasonló probléma hogy néha fogja magát és újraindul. Ezután miután bekapcsol azt írja hogy android frissítése folyamatban, de nekem még mindig a B041-es verzió van fent.
Egyelőre ezek az egetrengető problémáim... Valaki tud segíteni? :/

http://m.mobilarena.hu/dl/upc/2015-07/15/116236_qks9pr20ldypniuq_screenshot_2015-07-15-12-53-50.thumb.png

[ Szerkesztve ]

(#849) GSPLR válasza Csokihab (#848) üzenetére


GSPLR
senior tag

A Testreszabás: Témák->Saját itt pedig alul a Testreszabás.

A másik problémára azt mondom első körben, hogy Wipe (persze mentést csinálj ha van fontos cucc a telefonon).

Huawei

(#850) Zsocy155 válasza Csokihab (#848) üzenetére


Zsocy155
őstag

A témákon belül rámész a saját témákra és ott lesz alul a testreszabás lehetősége.

A többivel pedig szervizbe vinném, mert nem normális, hogy lefagy vagy újraindul. Esetleg valamelyik telepített app okozhatja.

Lassú voltam. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.