Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

Huawei P8 Lite - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) SP!T válasza bubus66 (#1999) üzenetére


SP!T
addikt

Ha már ennek ellenére megtetted, hogy leírtad ezt, kifejthetted volna. Ez így eléggé degradáló.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2002) bubus66 válasza redati (#1993) üzenetére


bubus66
nagyúr

Itt lehet vitatni [Re:]Super AM-OLED vs. IPS

(#2001) SP!T

Hogy ne legyen degradáló, valamint nem akartam vitát szitni Csak annyit akartam, írni. "Nem szoktam oldalról nézegetni a telefont"

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2003) Portász válasza redati (#1993) üzenetére


Portász
tag

M4 Aqua telefonba nekem is a kijelző tetszett .
Két telefon hasonlításáról van videó bőven a neten .
Ezért gondolkodtam rajta ,de egy kicsit utána olvasgattam a készüléknek és bizony vannak gondok.
Belső tárhely nagyon sovány ,frissítések után nem marad hely egy jó játék feltelepítésére sem .
Állítólag jobban melegedik a kelleténél ,de lehetne még sorolni .Ezért döntöttem a huawei p8 lite mellet .
Egyáltalán nem bántam meg ,sőt .....
Kijelző szerintem teljesen rendben van ,maxra húzott fényerővel használom .
Betekintési szöggel sincsen semmi baj .Döntögetem mindenfelé ,szerintem teljesen rendben van .
Pár nap múlva feleségemnek is veszek egyet :)

(#2004) SP!T


SP!T
addikt

Nem tudom észrevettétek-e, de a fényképezőbeállításokban van olyan, hogy a volume +/- gombokat fókusz léptetésre állítsd. Tehát manuálisan fókuszálhatsz! Nagyon király! Végre lehet lőni mobilhoz képest értelmes makrókat. Az AF sokszor mellé fókuszál sajnos, tehát ez egy tök jó funkció.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2005) redati


redati
tag

Sikerült este is normális képet lőnöm automata vakuval.
Beállítottam az automatikus vakut, megérintettem a képernyőt a fókuszáláshoz, és a kis kör mellett megjelenő napocskára kattintva feltoltam az értéket maximumra. Tökéletes lett a kép :-)

(#2006) bubus66 válasza SP!T (#2004) üzenetére


bubus66
nagyúr

Kaptál már vissza igazolást vagy kódot?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2007) Portász válasza redati (#2005) üzenetére


Portász
tag

szuper ,kipróbálom :C

(#2008) SP!T válasza bubus66 (#2006) üzenetére


SP!T
addikt

Egyelőre nem. Múltkor is hétvégén írtam nekik és csak következő munkanap válaszoltak. Gondolom ma vagy holnap reagálnak. Remélem... :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2009) MeGabee válasza SP!T (#2008) üzenetére


MeGabee
senior tag

Nekem se küldtek még semmit. :O (Már várom hogy hányas számú supportert kell leanyázni :D )

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2010) egabi71


egabi71
aktív tag

Sziasztok,Müködö Root: https://mega.nz/#!r0YjzaTQ!H86qcQMbqzTtoFWbBcU9Lgb27yLTk9fv9JfB9NRatfk Mindenki csak saját felelöségére.

(#2011) egabi71


egabi71
aktív tag

A video http://www.rootjunky.com/miscellaneous/huawei-p8-lite/

(#2012) MeGabee


MeGabee
senior tag

Aki esetleg lusta,mint én,és nem akar kínából rendelni tempered glass-t,annak itt egy korrekt ajánlat.Méretpontos a fólia,kivágva a szenzoroknál és a hangszóró-kamera párosnál.Nekem fel is tette rá,bár biztos sikerült volna magamtól is,de így volt a biztos. :R

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2013) jaanik válasza egabi71 (#2011) üzenetére


jaanik
csendes tag

Köszönöm tökéletesen müködik

[ Szerkesztve ]

(#2014) bubus66 válasza egabi71 (#2010) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi de Nyitott Zárt BL-lel működik stb???

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2015) wolf033


wolf033
senior tag

A feleségemnek Én is újítottam egy ilyet. A régi Samujához képest ez azért elég komoly előrelépés. :)

Szülinapjára kapta. Azt hiszem nekem is kell egy ilyen. :DDD

(#2016) net91 válasza egabi71 (#2010) üzenetére


net91
senior tag

És hogyan kell használni?

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#2017) egabi71 válasza bubus66 (#2014) üzenetére


egabi71
aktív tag

A root hoz nem kell nyitni a bl t. Ha jol emlèkszem a recovery cserèhez viszont már kell,de majd Porterockával felveszem a kapcsolatot ez ügyben. Twrp már van hozzá.

(#2018) egabi71 válasza jaanik (#2013) üzenetére


egabi71
aktív tag

Szivesen

(#2019) johnnyhu


johnnyhu
csendes tag

Sziasztok
Akiknek már van ilyen telefon őket kérdezném leg inkább hogy p8 lite-on jól megy a 4G vidéken is? Válaszokat előre is köszönöm

(#2020) wolf033 válasza johnnyhu (#2019) üzenetére


wolf033
senior tag

Nincs egy kicsit túllihegve ez a 4G.

Nekem abszolút nem volt érv a telefon megvásárlásánál a 4G. Eddig is elvoltam 4G nélkül és az Én telefonomon továbbra sincs (még) :) 4G. Lehet Én gondolom rosszul ezt a 4G-t...?

(#2021) Portász válasza johnnyhu (#2019) üzenetére


Portász
tag

Vidéken nincs 4G :D

[ Szerkesztve ]

(#2022) MeGabee válasza johnnyhu (#2019) üzenetére


MeGabee
senior tag

Azért azt vágod,hogy ez a szolgáltatódon múlik,és nem a telefonon???
Ha a lakóhelyeden elérhető a LTE,akkor a telefon ezt tudni fogja......

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2023) egabi71 válasza Portász (#2021) üzenetére


egabi71
aktív tag

Szolnokon van ès automatikusan át áll arra.

(#2024) wolf033


wolf033
senior tag

Ha kikapcsolom a telót akkor az ébresztő nem jelez?

(#2025) bubus66 válasza egabi71 (#2017) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké de akkor úgy írd hogy működik zárt és nyitott BL-len is. Mert van olyan készülék amelyik csak nyitott BL-en működik. Azért kérdeztem mert a program azt írja ha nyitva van a BL.. Csak akkor nem kell nyitni, ha külön lehet a recoveryt és a ROOT-ot feltenni, de akkor sem vagyok benne biztos, hogy a BL-t nem kell nyitni mivel azt is fastboot-ba teszi fel

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2026) johnnyhu válasza MeGabee (#2022) üzenetére


johnnyhu
csendes tag

Köszi a választ hát csak azért kérdeztem mert láttam hogy van valami 800 mhz lte amit nem minden készülék támogat és elvileg vidéken ez az elterjedtebb ezért kérdeztem amugy telenoros hálózaton lenne és itt elvileg van is lefedettségük.

(#2027) bubus66 válasza egabi71 (#2017) üzenetére


bubus66
nagyúr

Itt pedig azt írja, hogy nyitni kell a ROOT-hoz is.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2028) MeGabee válasza johnnyhu (#2026) üzenetére


MeGabee
senior tag

Mivel ez tudja a 800MHz-es 4G frekit kezelni,így nem lesz vele problémád.

(#2024) wolf033: Elvileg kéne tudnia ébreszteni kikapcsolt állapotban,bár bevallom sosem próbáltam még ezzel.Tesztelem reggel :D

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2029) egabi71 válasza jaanik (#2013) üzenetére


egabi71
aktív tag

A Tied nyitott vagy zárt bl s?

(#2030) Gebriel válasza MeGabee (#2028) üzenetére


Gebriel
veterán

Csak el ne késs. :D

(#2031) btcenter válasza bubus66 (#2025) üzenetére


btcenter
csendes tag

Ha megnézitek a BL nyitás videóját is, a videó alapján lehet unlock kódot generálni a huawei weboldalán. Ezután már egy pillanat alatt kész a BL nyitás, és a root is. Én megcsináltam, és tökéletesen működik. Köszönet az infóért. :R

(#2032) bubus66 válasza btcenter (#2031) üzenetére


bubus66
nagyúr

Itt nem arról van SZó hanem akkor nem LEHET ZÁRT BL-re a ROOT. Ez volt a kérdésem mert oda tettél egy linket meg oda írtad, hogy műkődik, azt én meg tudom nézni (meg még itt egy kettő user) de van aki szeretné megcsinálni, és nekiáll mondjuk zárt BL és csókolom lesz...

A Másik a BL nyitáshoz nem kell videó mert én jó párszor posztoltam a e-mail kérést.

videó alapján lehet unlock kódot generálni a huawei weboldalán. nekem nem sikerült de kérésre küldtek egyett

Tehát Az iTT lévő Root Csak nyitott bootloaderrel működik.....

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2033) bubus66 válasza btcenter (#2031) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bocs de a huawei oldalán nem lehet kódot generálni mert nincs is benne P8 lite egy másik oldalról lehet leszedni egy programot.. De hangsúlyozóm nekem nem sikerült vele.. Mindegy én kértem az ismerősömnek és kb 2 óra alatt meg is jött..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2034) ravebp válasza wolf033 (#2024) üzenetére


ravebp
senior tag

Nem.a Windows se ébreszt ha kikapcsolod.erre (is) jo a repülő üzemmód.

Rave

(#2035) #18193920 válasza bubus66 (#2032) üzenetére


#18193920
törölt tag

23x írtad már le BL-t, ebben a topikban :R
Nincs egy picit ez a dolog túllihegve? :D

(#2036) #18193920 válasza ravebp (#2034) üzenetére


#18193920
törölt tag

Ebben a formában ez a közhely már megbukott, ugyanis számos ZTE, Lenovo, Zopo, THL készülék ébreszt kikapcsolt állapotban.

[ Szerkesztve ]

(#2037) Gebriel válasza #18193920 (#2036) üzenetére


Gebriel
veterán

És a Huawei is. Vagy is nekem nem. Kikapcsoláskor rá kérdez, hogy ébresztő aktív maradjon-e, de hiába, mert nem ébreszt. :N

[ Szerkesztve ]

(#2038) #18193920 válasza Gebriel (#2037) üzenetére


#18193920
törölt tag

Természetesen nem azt mondtam, hogy nem ébreszt.
Csak a közhelyre reflektáltam, hogy már megdőlt és minden valamit magára adó cég készüléke tudja ezt a dolgot.

(#2039) Gebriel válasza #18193920 (#2038) üzenetére


Gebriel
veterán

Elsőre is értettem. :)
Csak közben én meg közöltem, hogy a Huawei hiába tudja, még sem ébreszt.

(#2040) #18193920 válasza Gebriel (#2039) üzenetére


#18193920
törölt tag

Nem igazán értem, ha tudja de nem csinálja, akkor nem tudja :D
Akkor én is jól értettem elsőre :R

[ Szerkesztve ]

(#2041) btcenter válasza Gebriel (#2039) üzenetére


btcenter
csendes tag

Akkor pontosítsunk, a te telefonod nem ébreszt valami oknál fogva, én most teszteltem az enyémet, és rendesen ébreszt kikapcsolt állapotban. Pontosabban a beállított időpontban bekapcsol a telefon, majd ébreszt.

(#2042) btcenter válasza bubus66 (#2033) üzenetére


btcenter
csendes tag

Ha megnéznéd a videót látnád, hogy melyik telefont kell választani, hogy jó legyen (mert a p8 lite nincs a listában). A szoftver amit te írsz csak a teló id számát generálja, az unlock kódot igenis a huawei hivatalos weboldalán tudod generálni (ehhez kell az id szám). Mondom, hogy megcsináltam és működik!!! Az email -es kódkérésről csak annyit, én két hete kértem mindkét címről, a mai napig nem méltattak válaszra.

[ Szerkesztve ]

(#2043) #18193920 válasza btcenter (#2041) üzenetére


#18193920
törölt tag

Szuper akkor legalább ez tisztázódott, akkor tudja ezt a dolgot.
Nem hátrány az biztos.

(#2044) MeGabee válasza btcenter (#2041) üzenetére


MeGabee
senior tag

Így bizony :D Bekapcsol repülőgép üzemmódba,ébreszt,és ha leállítod,akkor normál üzemre vált.
Megy ez mint a gatyába csinálás :DD

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2045) bubus66 válasza #18193920 (#2035) üzenetére


bubus66
nagyúr

Te meg jó lenne ha nem 23......... OFF-t írnál.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2046) feketepeti válasza egabi71 (#2017) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Csak az a baj, hogy recovery csere nélkül nem tudsz rootolni :)

BL unlock, ideiglenes recovery csere, root, recovery vissza, ez a rootolás menete jelenleg.

Nem láttam még ténylegesen működő megoldást ezen kívül.

(#2047) #18193920 válasza bubus66 (#2045) üzenetére


#18193920
törölt tag

OFFT vagy OFF-ot? :R
Részemről nem volt 23 (a BL igen)
Azon kívül akkor és oda írok, ahová úri kedvem tartja.
(Pláne ha off topikba rakom.)
:P

[ Szerkesztve ]

(#2048) Qru válasza #18193920 (#2047) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az még nem jelenti azt, hogy szétoffolhatod a topikot. Fejezed be kérlek az offolást.

#nincsbennetarcsi

(#2049) #18193920 válasza Qru (#2048) üzenetére


#18193920
törölt tag

Rendben :D SRY

(#2050) ravebp válasza #18193920 (#2036) üzenetére


ravebp
senior tag

Sorry akkor rosszul tudtam, illetve félig, mert akkor kikapcsolva mégse ébreszt, de időre be tudja magát kapcsolni, hogy ébresszen :)

Rave

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.