Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

Huawei P8 Lite - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) btcenter


btcenter
csendes tag

Nem tudok romot telepíteni, "Software install failed!" hibaüzenetet kapok. Több gyári rommal is próbáltam már. Ötlet, hogy mit tegyek?

(#1402) Zsocy155 válasza btcenter (#1401) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Azt is leírhatnád, hogy milyen módon próbáltad.

(#1403) bubus66 válasza Zsocy155 (#1402) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mindegy, hogy a 2 gombossal vagy a 3 gombossal csinálja akkor sem jó nekem is ez a probléma és van még másnak is ilyen problémája.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1404) bubus66 válasza btcenter (#1401) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem is ugyan ezt írta ki.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1405) btcenter válasza bubus66 (#1404) üzenetére


btcenter
csendes tag

És hogy sikerült megoldanod? Ha tudnál segíteni. A telefon vodafone függő, nyitott BL-el.

[ Szerkesztve ]

(#1406) bubus66 válasza btcenter (#1405) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem sehogy

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1407) bubus66 válasza btcenter (#1405) üzenetére


bubus66
nagyúr

Te nyitottad ki a BL-t?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1408) jaanik válasza bubus66 (#1390) üzenetére


jaanik
csendes tag

(#1390) bubus66
Szia látom nálad is ott van "Az USB-tár csatolása az mire szolgál?"

[ Szerkesztve ]

(#1409) btcenter válasza bubus66 (#1407) üzenetére


btcenter
csendes tag

Nem, eleve nyitott. Próbáltam a gyári adatok visszaálítást, az is hibaüzenettel 6%-nál leállt, a telefon ugyan működik, de egyes beállítások eltűntek. A mozgásvezérlés menüpont például teljesen üres. Most van egy hibás szoftverű telefonom amin nem tudok romot frissíteni.

[ Szerkesztve ]

(#1410) bubus66 válasza btcenter (#1409) üzenetére


bubus66
nagyúr

Valami más gubanc van ott különben a vodát ismerve nem nagyon szokott frissítéseket kiadni mint ahogy a telekom se nagyon szokta elkapkodni.

#1408) jaanik

Gőzöm nincs róla nem is aktív

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1411) Zsocy155 válasza btcenter (#1409) üzenetére


Zsocy155
őstag

Az enyém is vodás, nemrég jött a B009-re frissítés, a B130. A mozgásvezérlés nekem nem üres.

(#1412) PietPunto


PietPunto
tag

Hamarosan lejár az előfizum és nézegetem a Huawei újdonságait. Háát valamiért nekem a nagytesó (P8) masszívabbnak tűnik. Ettől eltekintve nagyon jó kis készülék a P8 Lite, de nekem nagyon plasztik. Lehet a fémházas P6 miatt van ilyen érzésem. :))

(#1413) Gebriel válasza PietPunto (#1412) üzenetére


Gebriel
veterán

Most tényleg azért írtál ide, hogy elmond milyen "plasztik" telefon a Lite?
Teljesen felesleges flamelned. :U

(#1414) btcenter válasza Zsocy155 (#1411) üzenetére


btcenter
csendes tag

Nekem is ilyen volt, amíg a rendszer visszaállítás ki nem akadt.

(#1415) djbelo válasza PietPunto (#1412) üzenetére


djbelo
senior tag

Nekem van mindkettő! Így utólag már azt mondom,hogy amennyiért többért adják a P8-at (+60-70) nem ér többet! Gondold meg! Egy biztos a P6-hoz óriásit fejlődtek! + az Emui 3 nagyon király lett rajt!! Bármelyiket is választod nem bánod meg! :)

[ Szerkesztve ]

(#1416) Zsocy155 válasza btcenter (#1414) üzenetére


Zsocy155
őstag

Mitől akadhatott ki?
Én csináltam (a névjegyzék rendezés hibája miatt) wipe - ot és gyári visszaállítást. Szerencsére semmi gond nem volt.

(#1417) bubus66 válasza Zsocy155 (#1416) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én kétgombos módszerrel szoktam a wipet csinálni semmi gond nem volt vele

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1418) choosen válasza MeGabee (#1314) üzenetére


choosen
tag

Szia!

Nekem is el-elveszti a gps jelet, azt hiszem, nekem ez a telefon nem kell.
Másnak jó-e vagy csak nekünk sikerült kifogni rosszat :-(
Endomondo programmal használom, reggel majdnem jól működött, de most mikor próbáltam megint, a 10 km helyett 14 km-ert mért, szerinte egy párszor teleportáltam. Tegnap este szintén ugyanezen az útvonalon 18 km-ert mentem. Kicsit dühítő hogy egy 80 000 ft-os készüléknél ilyen rosz a gps rész.

[ Szerkesztve ]

Gyula

(#1419) bubus66 válasza choosen (#1418) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én Kecskemétem voltam az jó emberek között is nekem 560 KM oda vissza érdekes módon a Radardroid a beállított értekén 1000 m-ren volt a max és 300 a minimum és pontosan jelezte a trafit sőt majd nem 5 m pontosan a helyet ahova mennem kellett ezt volt ezen a héten csütörtökön. Semmi más mit a csak a trafik miatt használtam a Radardroidot és tette a dolgát ( GPS nélkül nem is működik) és a google térképet használja és elég pontosan. Egyszer próba képen ki próbáltunk egy Sony Z3 GPS rendszerét olyan szinten működött hogy olyan helyen akart balra fordítani ahol út sem volt. Az autó km órája meg a Z3 által jelezett km közök kb 30 km volt a különbség és mivel már fejből tudom, hogy hány km ezért az autó km-re volt a jó. Akár a program is hibás lehet.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1420) #51970304


#51970304
törölt tag

Ma èn is boldog tulajdonosa lettem egy p8 lite nak...belaktam...nem akad...tökèletes...teszi a dolgát.Ma rendeltem az ecell ről szilikon tokot ideiglenes megoldáskènt...valaki tud gyári jellegű tokot ehhez a tipushoz? Ha igen kèrem linkelje...köszönöm.

(#1421) choosen válasza bubus66 (#1419) üzenetére


choosen
tag

Ma kb 4x szólt hogy gps signal lost
Holnap reggel elindítom a map my ride+ programot is, bár az endomomdo eddig tökéletesen működött z7 minin

[ Szerkesztve ]

Gyula

(#1422) bubus66 válasza choosen (#1421) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem egyszer sem szólt, eldobta a jelet mint írtam tette a dolgát..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1423) choosen válasza bubus66 (#1422) üzenetére


choosen
tag

Picit érdekes

[ Szerkesztve ]

Gyula

(#1424) draco31


draco31
veterán

Hello!

Valami nagy hibája van a mobilnak?
Fontos a kamera minőség, erős wifi, és egy napot azért nyugodtan bírjon ki az akku.
Ja és ne kelljen főzögetni, stb.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1425) Bálint OS


Bálint OS
tag

Sziasztok. Az alján elvileg dupla hangszóró van vagy csak dizájn? Mert h csak az egyik szól.

(#1426) djbelo válasza Bálint OS (#1425) üzenetére


djbelo
senior tag

Igen! 1 hangszóró van az alján,úgy tudom a másikban mikrofon van.

(#1427) bubus66 válasza draco31 (#1424) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Kamera minősége elfogadható (ha profi képet akarsz akkor ajánlom a fényképezőgépet) Főzni nem kell max sütni Mert én még nem találkoztam se sült se főzött ROM-al (ez nem jelenti azt, hogy nincs is)

Azt, hogy mennyi az akku idő az nagyobban függ a felhasználó használati szokásaitól. Erős a wifi minden nap jár kondi terembe

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1428) bubus66 válasza draco31 (#1424) üzenetére


bubus66
nagyúr

Komolyra fordítva főzött Rom-mal még nem találkoztam, az ne jelenti, hogy nincs. Én csak ajánlani tudnám neked.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1429) MeGabee válasza choosen (#1423) üzenetére


MeGabee
senior tag

Leszedem az endomondo-t, és kipróbálom én is.Nekem a Navigonnal dobálja el, a G. maps-el tökéletesen megy.Lehet összeakadt valami.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#1430) azka79 válasza MeGabee (#1429) üzenetére


azka79
aktív tag

Én a Locus Pro-val szoktam nyaralás alatt, a bejárt útvonalat rögzíteni. A zsebemben volt a telefon úgy használtam, és még a kis sikátoros utcákban is pontos volt a nyomkövetés.

(#1431) PietPunto válasza Gebriel (#1413) üzenetére


PietPunto
tag

Jajj dehogy, eszem ágában sincs flamelni a telefont, csak azt gondoltam hogy a P8 Lite is fémkeretbe öltözik mint a nagytesó, vagy ahogy anno a P6 -al tette a Huawei. :R

[ Szerkesztve ]

(#1432) PietPunto válasza djbelo (#1415) üzenetére


PietPunto
tag

Igen, az feltűnt hogy elég jó lett a kezelőfelület. :C

(#1433) Portász


Portász
tag

sziasztok
Boldog tulajdonosa vagyok én is pár napja , piros szolgáltatónál vett telefonnak.
Igen lehetne fehérebb a fehér , vagy feketébb a fekete .De ebben az árkategóriában még egy teló jöhetett volna számításba Sony Xperia M4 Aqua .Belső tárhely miatt nem nyerő .Igaz lehet bele tenni sd kártyát ,de a játék telepítés szerintem nem megy oda .
8 magos procival 2gb rammal meg nincs más elérhető készülék a szolgáltatónál ebben az árfekvésben.

Telefonnal nagyon megvagyok elégedve ,igaz én egy régi telórol váltottam / nekem nagy ugrás volt /
Igo primo 9,6,29,578681 tettem rá . Tökéletes ,és nagyon pontos ./eyenlöre csak a belső tár helyre tudtam tenni , később kérnék hozzá segítséget ,mert ha az sd-re teszem nem tartja meg a beállításokat ./
Első indításkor pillanatok alatt 10-11 műhold .
Játékok akadás mentessen szépen futnak .
Fényerőt maxra húztam ,nem használom az autó beállítást.
wifi is erős .
Üzem idővel kapcsolatban , igen lehetne nagyobb akku / töltő jár a telefonhoz :) /
Játékok azér szeretnek enni .Készenléti időről nem tudok nyilatkozni .
Fejhallgató szerintem használhatatlan , kiesik a fülemből .
Ami nagyon tetszik hogy a huawei kicsit megváltoztatta az androidot és nincs az a klasszikus menű gomb .
minden alkalmazás kint van a kijelzőn .Android 5 is nagyon szimpatikus .
Nagyon kellemes használni .Jövő hónapban veszek még egyet a feleségemnek .
Negatívumot nem tapasztaltam .

[ Szerkesztve ]

(#1434) bubus66 válasza Portász (#1433) üzenetére


bubus66
nagyúr

Figyelmedet szeretném felhívni a három betűs navi tiltott a fórumon. Nem rossz indulatból mondom.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1435) Gebriel válasza bubus66 (#1434) üzenetére


Gebriel
veterán

Az IGO nem tiltott, csak az az általános, hogy tört verzió amit a userek használnak, mint jelen esetben is.
Bár a születésnapi lehetőségnek köszönhetően sokan hozzá tudtak jutni ingyen.

(#1436) Zsocy155 válasza Gebriel (#1435) üzenetére


Zsocy155
őstag

Így van. A szülinapp-ot még a P6 - ra beszereztem és a P8 Lite - n is jól működik.

(#1437) bubus66 válasza Gebriel (#1435) üzenetére


bubus66
nagyúr

De a Szülinapi app (10 nap) lejárta után szintén tiltott itt a fórumon.

(#1436) Zsocy155

Azt, hogy te mit szereztél be az nem jelent azt, hogy nem tiltott továbbra is.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1438) bubus66 válasza bubus66 (#1437) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én is anno letöltöttem..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1439) Gebriel válasza bubus66 (#1437) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem értem miért lenne tiltott :F

(#1440) bubus66 válasza Gebriel (#1439) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én meg nem olvastam sehol hogy engedélyezett.

Mondjuk ezért

Az tiltás oka egyszerű: alapelveink szerint a warez minden formáját tiltjuk a felhasználói tartalomban.
Ha egy készülékre jogtisztán nem elérhető egy adott szoftver, akkor minden egyes, a szoftver működésével, telepítésével, konfigurálásával, etc. kapcsolatos tartalom "warez".

[link]

Ne hogy itt a jogtisztát akarják használni, azért kérnek tőlem is segítséget privátba.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1441) Zsocy155 válasza bubus66 (#1440) üzenetére


Zsocy155
őstag

Én úgy tudom, hogy aki az adott időn belül letöltötte a jogtiszta programot, annak továbbra is jönnek a hivatalos frissítések. Vagy nem?

(#1442) kort01 válasza choosen (#1423) üzenetére


kort01
aktív tag

Rájöttem, hogy az útvonalrögzítők mikor csinálnak ilyen érdekes nyomvonalakat.

Nekem is nagyon jól működik navigációs programmal a telefon. Kifejezetten figyeltem a pillanatnyi helyzetet (nem az útvonalra illesztetett). Mindig jól és stabilan működött, nem vesztette el a jelet, nem ugrált össze-vissza a pozíció és aránylag pontos is.

Ezek után megpróbáltam a nyomvonal rögzítést, de bekapcsolt képernyő mellett és láss csodát, nagyon szép lett a végeredmény.
Kikapcsolt képernyőnél sajnos nem volt ilyen szép a végeredmény, voltak kihagyások, ugrálások, hiába volt a védett alkalmazások között a rögzítő program. Elképzelhető, hogy valamilyen GPS-hez kötődő szolgáltatást csak leállít az EMUI, meg kellene találni, hogy mit...

Persze nem az a megoldás, hogy bekapcsolt képernyővel rögzítsünk nyomvonalat, ráadásul így sokat is fogyaszt a telefon, de ebből is látszik, hogy a telefon gps része is jó, csak kikapcsolt képernyőnél a gps-t valami időnként leállítja.

Javaslom, hogy így próbáljátok ki.

[ Szerkesztve ]

(#1443) Gebriel válasza bubus66 (#1440) üzenetére


Gebriel
veterán

Ez igaz abban az esetben ha a program beszerzésé, telepítése, és minden ehhez kapcsolatos téma ami érinti a warezt, de ezt szépen le is írták a kollégák.

Viszont a SzülinApp egy legális program, hivatalosan elérhető android készülékre.
Aki akkor letöltötte most is letudja, ugyan azon fiókjával.
Az már más kérdés, hogy ennek telepítéséhez semmilyen segítség nem szükséges, tehát nincs miről beszélni.. :DDD

És mint írtam, ..Az IGO nem tiltott, "csak az az általános, hogy tört verzió amit a userek használnak, mint jelen esetben is."

[ Szerkesztve ]

(#1444) bubus66 válasza Zsocy155 (#1441) üzenetére


bubus66
nagyúr

A szülinapira azt nem tudom de lehet hogy úgy van akkor meg nem tiltott ezen formája.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1445) kort01 válasza bubus66 (#1444) üzenetére


kort01
aktív tag

A Szülinapp IGO legálisan letölthető volt. Aki letöltötte egyszer, az legálisan használhatja örökké, sajnos csak Magyarország térképpel, de ez is nagy segítség sok embernek. Itt megtalálható még a weboldaluk: [link]
Itt elég sok kérdésre választ adnak, érdemes átböngészni.
A korábban írt igo viszont nem legális, azt valóban szükséges tiltani a fórumon.

(#1446) Portász válasza bubus66 (#1434) üzenetére


Portász
tag

köszönöm figyelni fogok rá ,de utólag nem tudom javítani .

(#1447) Portász válasza Portász (#1446) üzenetére


Portász
tag

huawei p8 lite telefonon elinditottam a Real Racing 3 ingyenes ;) Játékot ,és vele párhuzamossan egy másik készüléken amibe egy 4 magos proci és 1 gb ram van .
Én a rajtrácson álltam amikor a másik telefon még a játékot sem töltötte be .
Grafikába is nagy külömbség volt a huawei p8 lite javára .
Ebben az árfekvésben semm ennél a piros szolgáltatónál sem másiknál nem láttam 8 magos procival és 2 gb rammal rendelkező készüléket .
Csak sony xperia m4 aqua ,ami ugye meg csak 8 gb belső tárhelyel rendelkezik amíből marad 1,5 ha minden befrissűált .Annak a készüléknek szebb a kijelzője ,de állítólag sok a meghíbásodás .
Nemtudom nagyon gondolkodtam rajta hogy az legyen ,de abban nem vagyok bíztos hogy csak sd-re lehet e telepíteni .Ha esetleg valaki tudná az megírhatná .
Mert szándékozom még egy telefont venni ajándékba a családba .
Valószinűleg az is huawei p8 lite lessz ,de ha azon megoldható a sd kártyára való játék telepítés akkor még nincs elvetve.

Elöbb jöttem meg és ismét használtam navigácíót ,csak a kiváncsiség és a teszt miatt .
Méter pontos semmi gond nem volt .Vidéki használatot és tapasztalatot tudok írni.

(#1448) Narakh


Narakh
senior tag

Sziasztok!

Nagyon szemezek a telefonnal, és sokat segítene, ha meg tudnátok válaszolni pár kérdésemet. :)

1. Olvastam, hogy az alacsony fényerőt javítani fogják szoftveres úton. Ez megtörtént már?
2. Tapasztalatotok alapján kibír a kütyü két napot visszafogott használat mellett?
3. Van valamilyen tok/bumper, ami már bevált nektek? Nekem speciel ez tetszett meg, de nyitott vagyok minden javaslatra.

Ha segítetek, azt előre is köszönöm.

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#1449) Portász válasza Narakh (#1448) üzenetére


Portász
tag

Normál használat mellet szerintem kibír két napot ,ez alatt azt értem hogy nem játszól .
Én szoktam és ezért nem tudom megmondani .
A tok amit néztél nagyon tetszik nekem is ,de valószínűleg [ez lesz] nekem . Így védve van elöröl is .
Fényerőt nemtudom ,nekem maxon van uj korától .Jött frissités ,de hogy mi az passz .
Csak telepítettem nem olvasgattam utánna .
Azért lehet ám látni napon is :)

[ Szerkesztve ]

(#1450) Portász válasza Portász (#1449) üzenetére


Portász
tag

Utánna olvasgattam a riválisnak tűnő Xperia M4 Aqua telefonnak ,de felejtős .
kevés hely marad és az alkalmazások nem lehet sd kártyára telepíteni .
Annak szebb a kijelzője ,csak azért nézegettem .
Én szinte bíztos hogy veszek mégegy huawei p8 lite telót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.