Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

Huawei P8 Lite - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Csokihab válasza bubus66 (#500) üzenetére


Csokihab
csendes tag

Köszönöm a képeket! Azóta már megrendeltem a telefont, hiszen a szívem is ehhez húzott. Úgy érzem jól döntöttem, bár a nagytesóját is szívesen fogadnám. :D

(#502) wayne1 válasza Zsocy155 (#490) üzenetére


wayne1
senior tag

Nem a voda hibája. Kicsit vissza kell olvasni :) Nemrég jeleztem itt ezt a problémát és ki is tárgyaltuk, hogy SW hiba, amit elvileg augusztusban orvosol a Huawei.

(#503) bubus66 válasza wayne1 (#502) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor nekem miért jó ha SW hiba lenne akkor senkinek sem lenne jó.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#504) wayne1 válasza bubus66 (#503) üzenetére


wayne1
senior tag

Passz :N
Nekem Telekomos van, abban is hibás. A munkahlyemen függetlent árulunk, megnéztem az is szintén hibás. Szóval nem tudok rá mit mondani.

341-es hozzászólás

[ Szerkesztve ]

(#505) Zsocy155 válasza wayne1 (#502) üzenetére


Zsocy155
őstag

Visszaolvastam. Úgy vettem ki, hogy mások tudják állítani csak nem igazán csinál semmit. Én viszont nem is tudom állítani, nem engedi.

(#506) bubus66 válasza wayne1 (#504) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem is Telekomos és működik rendesen. De reméljük javítják, ugyan ugy mint a karakterkódolási hibát, jeleztem feléjük

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#507) bubus66 válasza wayne1 (#504) üzenetére


bubus66
nagyúr

Egy jó hír javítva lesz a Névjegyzék hiba, a Csörgés hiba a fényerő, és a karakterkódolás. Ígéret 1 hónapon belül.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#508) Zsocy155 válasza bubus66 (#507) üzenetére


Zsocy155
őstag

Ez valóban jó hír, de a szolgáltatói ROM-okra gondolom várni kell még egy kicsit.

(#509) bubus66 válasza Zsocy155 (#508) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az enyém független nézd meg a tiedet. Szerintem ami volt frissítés most az független volt a szolgáltatótól.

Itt leírtam, hogyan lehet megnézni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#510) Zsocy155 válasza bubus66 (#509) üzenetére


Zsocy155
őstag

Ezt megnéztem amikor hazahoztam. Az enyém voda függő.
NW_LOCKED

(#511) bubus66 válasza Zsocy155 (#510) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor a tied nem független

A 4. pont alatt lehet megnézni, hogy 1 SIM-es vagy 2 SIM-es a készülék.

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#512) dropi válasza bubus66 (#511) üzenetére


dropi
aktív tag

Bocs, de ezt a menut hogy lehet elohivni?

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#513) Zsocy155 válasza dropi (#512) üzenetére


Zsocy155
őstag

Ott van 2 hozzászólással feljebb. :)

Tárcsázóba beütöd: *#*#2846579#*#*

[ Szerkesztve ]

(#514) Zsocy155 válasza bubus66 (#511) üzenetére


Zsocy155
őstag

(#515) dropi válasza Zsocy155 (#513) üzenetére


dropi
aktív tag

Oooo, bocs, hulye vagyok, tenyleg :)
Koszi!

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#516) dropi válasza Zsocy155 (#514) üzenetére


dropi
aktív tag

Amugy enyem is eusingle, viszont ez hardveresen is butitva van, vagy csak szoftveresen?

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#517) pzol


pzol
csendes tag

Most vettem meg a telefont, és gondom van a Bluetooth párosítással a kocsibankocsiban . Eddig minden telefon gond nélkül kapcsolódott, de a p8 csak elkezdi... aztán semmi.
Van valakinek esetleg ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#518) Zsocy155 válasza pzol (#517) üzenetére


Zsocy155
őstag

Nekem gond nélkül csatlakozott.
Még a P6-nál vettem észre, hogy amikor csak folyamatosan csatlakozást ír akkor gyenge volt az akksi a headset-ben.

(#519) Horipici


Horipici
újonc

Sziasztok!

Nem tudom milyen android van a P8 Lite-on, most láttam a hivatalos oldalon az 5.0 verziót. Érdemes e rátölteni, és ha igen hogy csináljam?

(#520) erahurka válasza Horipici (#519) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy tudom 5.0-val jött, vagy 5.0.2-vel, szóval szerintem nem érdemes mókolnod vele.

(#521) Horipici válasza erahurka (#520) üzenetére


Horipici
újonc

Köszi!

(#522) Zsocy155 válasza Horipici (#519) üzenetére


Zsocy155
őstag

5.0-val és EMUI 3.1-el jött, de ezt a te telefonod is írja, ha megnézed.

(#523) bubus66 válasza dropi (#516) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#516) dropi

Mi van butítva?

Az Öve nem független nincs buktatva egyik sem csak az öve tele van minden féle szolgáltatós alkalmazásokkal.

(#519) Horipici

Tessék

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#524) dropi válasza bubus66 (#523) üzenetére


dropi
aktív tag

Én nem függetlenítés dologra gondoltam, hanem, hogy 1 vagy 2 kartyát kezel.

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#525) pzol válasza Zsocy155 (#518) üzenetére


pzol
csendes tag

A kocsi akksija biztos nem merült le... :DD
Van valakinek valami ötlete? Újraindítottam jóhéhányszor, de semmi.
Korábban már számtalan telefont csatlakoztattam a kocsi kihangosítójához.

(#526) bubus66 válasza dropi (#524) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem volt egyértelmű mért lenne butitva mert egy kártyát kezel?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#527) bubus66 válasza bubus66 (#526) üzenetére


bubus66
nagyúr

Vagy is melyik lenne lebutítva? Így már nem annyira bonyolult de az előbbi kérdésed messze irányult ettől..

Mert az egyik ismerősöm is barkobázott a kérdéseden...

Arra viszont rá tudsz szerintem keresni, hogy mi a kettő közötti külömbség

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#528) dropi válasza bubus66 (#526) üzenetére


dropi
aktív tag

Ez a telefon alapból két simes, a szolgáltatók rendelik meg egysimesnek. Arra probalok meg valaszt kapni, hogy ennek megfeleloen csak szoftveresen tiltjak le benne azt, hogy a masik simet is fogadja, kezelje, vagy masik alaplappal is szerelik, szoval fizikailag is mas a telefon hardvere. Azert nem annyira bonyolult ez a kerdes ez :)

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#529) Zsocy155 válasza pzol (#525) üzenetére


Zsocy155
őstag

A kocsi akksija eszembe sem jutott. :)

[ Szerkesztve ]

(#530) wayne1


wayne1
senior tag

Ma megjött a tokom hozzá :D

(#532) GSPLR válasza wayne1 (#530) üzenetére


GSPLR
senior tag

Jól választottál, én is a P7 készülékemen Nillkin Frosted-et használok. Kiváló és még jól is néz ki, rádobsz még egy edzett üveget azt helló (nálam elől és hátul is van, de én bolond vagyok). :)

Huawei

(#533) wayne1 válasza GSPLR (#532) üzenetére


wayne1
senior tag

Képzeld el még arra várok :D Egyszerre rendeltem, de ez valamiért extra gyorsan megjött.

(#534) #86973952 válasza wayne1 (#530) üzenetére


#86973952
törölt tag

Sanszos, hogy majd repedni fog a tok. Nekem az összes telefonon repedt. Főleg a kamera résznél, illetve mellette az éleknél.

pzol:
Próbáld meg, hogy SD -re mentés után tolsz neki egy wipe -ot. HA az nem oldja meg, akkor 3 gombossal újratenném az FW -t.

HA az sem, akkor szerviz.

Egyébként milyen a BT eszközről van szó (ami a kocsiba van építve)?

[ Szerkesztve ]

(#535) #16820480 válasza #86973952 (#534) üzenetére


#16820480
törölt tag

Valami nem stimmel ezzel a Nillkin tokkal, a Lumia 930 topikban is emlékszem, hogy több embernek is repedezett a Frosted shield. Aztán vettünk többen hozzá ilyen nem túl márkás kínai tokot, sokkal jobb minőségű volt.

(#536) kolosanyi válasza #16820480 (#535) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egyébként hogyhogy te is erre váltottál WP-ről? Nálam ez véletlen volt, épp tele lett a burám a Windows hülyeségeivel, meg azért a 630-nál egy komolyan telefont szerettem volna, ezt meg pont leárazták a Telekomnál. :)

(#537) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Jó Reggelt! :)
Úgy néz ki beállta az akksim. Az éjszaka, majdnem 9 óra alatt 2%-ot merült! Pedig intelligens üzemmódban volt (wifi, hálózat, stb).

(#538) #16820480 válasza kolosanyi (#536) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem váltottam semmire WP-ről, csak náluk dolgozom, így használom végülis napi szinten a készülket (most éppen P8 meg a Lite van itt kéznél). :B

(#539) z00mhead


z00mhead
tag

Valaki frissített már a B052-es firmware-re?
Az enyémen még a B046-os van, a frissítés nem is talál semmit, de a Huawei honlapján fent van egy új verzió: http://consumer.huawei.com/hu/support/downloads/detail/index.htm?id=46440

Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

(#540) #86973952 válasza #16820480 (#535) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem nem elég rugalmas. Ezért reped meg a kamerához közel, az éleknél, illetve törik a peremnél.

[ Szerkesztve ]

(#541) bubus66 válasza z00mhead (#539) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Tied dual SIM-es????

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#542) z00mhead válasza bubus66 (#541) üzenetére


z00mhead
tag

Igen, én úgy vettem. Függetlenül.

Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

(#543) jambizoli válasza z00mhead (#539) üzenetére


jambizoli
csendes tag

Tegnap tettem fel de nem ota hanem sdről. Semmi változást nem tapasztaltam.

(#544) Zsocy155 válasza z00mhead (#542) üzenetére


Zsocy155
őstag

Vigyázz, valamelyik nap volt itt valaki, aki szintén függetlenül vette, dual sim-esnek és kiderült, hogy nem dual sim-es.
Nézd meg a beállításoknál, hogy van e 2 sim kezelés.

(#545) z00mhead válasza Zsocy155 (#544) üzenetére


z00mhead
tag

Normál boltban vettem és volt szerencsém nemrég külföldön kipróbálni, és működik (és igen van "Dupla Kártya Kezelése" menüpont is)

@jambizoli
Reméltem némi akkuidő javulást, mert egyébként semmi egyéb problémám nincs a telóval

[ Szerkesztve ]

Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

(#546) bubus66 válasza z00mhead (#542) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi a válaszod.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#547) jambizoli válasza z00mhead (#545) üzenetére


jambizoli
csendes tag

10 óra alatt 25% 30 perc telefonálás 1 óra kélernyő folyamatos 4g és wifi on

(#548) z00mhead válasza jambizoli (#547) üzenetére


z00mhead
tag

köszi. akkor megnézem.

Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

(#549) eddie17


eddie17
addikt

Nyomkodtam egy ilyen tepsit pár napja, és úgy éreztem végre lenne mire lecserélni az F6-ot. Gyors, szép, egyszóval tetszik. Nem gondoltam volna hogy a Huawei felé fogok kanyarodni. :) Ismerős által még szerviz hátterem is lenne. :) Remélem nem fog hamar kifutni.

(#550) bubus66 válasza eddie17 (#549) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia nem fogod megbánni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.