Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

Huawei P8 Lite - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) gianone válasza szemesi69 (#16000) üzenetére


gianone
őstag

Én tuti nem raknám vissza, ha nincs baj vele. Már csak a biztonsági javítási szint miatt se.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#16002) mazza válasza Fityusz (#15971) üzenetére


mazza
tag

Szia,

pont ma kezdődött ez jelenség nálam is, de nem jöttem még rá, hogy mi a baj
alig 2 hete volt hard reset, B584 verzió, csak 2G vagy csak 3G-vel is kipróbáltam
a szolgáltató telekom, független készülék

[ Szerkesztve ]

(#16003) gianone válasza mazza (#16002) üzenetére


gianone
őstag

Követem majdnem az összes EMU-s topikot, és mindegyikben panaszkodtak rá. Csináltak velük mindenféle trükköt, de szerintem ez vagy mikrofon probléma, vagy amit még emlegetnek, hogy a 4G torony van messze. Ez mondjuk nálam nem valószínű, és mégis szóltak már nekem is.

Más: nekem valahogy ez B586 nem jön be, többet laggol, mint B584, pedig újraraktam tisztán a full ROM-ot is. Ha nem unnám a belakást, visszatenném B584-et, az viszont messze a legjobb ROM volt. És ez egy sima biztonsági frissítés volt elvileg...

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#16004) mf5113


mf5113
csendes tag

A gyári romot hogy tudom visszateni? visszaküldéskor észreveszik hogy firssítve volt?
A készülék gyári független. Emagon vásároltam.

[ Szerkesztve ]

(#16005) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Apumnak van egy ilyen P8 Lite a hozzá tartozó okosórával, vagy karkötő, nem is tudom melyik akar az lenni. VAn új frissítés hozzá, jelez a progi, elvileg ez a 23-as végű. Sajnos telepíteni nem tudjam, valamiért mindig megszakad a telepítés, random módon 0 és 94% között, eddig utóbbi volt a legtöbb, 2% a legkevesebb.
Mondjuk nem mintha valami olyan javítás lenne, hogy életbevágó, de azért jó lenne frissíteni. Tudja valaki mit tudnánk tenni?

Köszi előre is :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16006) szatomi30


szatomi30
tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy giroszkópot tudok-e valahogyan telepíteni a készülékre (VR-hez kellene) rootolás nélkül? Vagy esetleg van valami más módszer arra hogy tudjak VR játékokkal játszani/videókat nézni? Válaszaitokat előre is köszi! :) :R

(#16007) gianone válasza szatomi30 (#16006) üzenetére


gianone
őstag

Giroszkópot nehéz volna telepíteni, ugyanis az egy szenzor. Ami speciel nincs ebben a telóban. Viszont Huawei megoldotta a többi szenzorral a működését. 6.0-án csak roottal tudod megoldani. Talán ha rollbackelsz Lollipopra, ott működni fog, elvileg még ment. Ne kérdezd melyik ROM-on, már nem emlékszem semmire.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#16008) mf5113


mf5113
csendes tag

A gyári romot hogy tudom visszateni? visszaküldéskor észreveszik hogy firssítve volt?
A készülék gyári független. Emagon vásároltam.

(#16009) AMDaZERG_1 válasza mf5113 (#16008) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Nem jelent problémát, ha hivatalos ROM lett rárakva.
Ugye nem fogsz visszajönni ide a topicba?! Eszméletlen!

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#16010) mf5113


mf5113
csendes tag

Még annyit hogy ami a hátlapon volt fólia (gyári) azt levettem és már nem tudom visszateni, visszaküldésnél ez probléma lehet? még ennyit léci és engem itt már nem láttok.

(#16011) AMDaZERG_1 válasza mf5113 (#16010) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Véleményem szerint, ha úgy adod vissza "nem tetszik a telefon, mert nem működik rajta kielégítően a GTA V" ne legyen karcos. A matrica eltávolítása elvileg nem jelenthet problémát.
Ez a karácsonyi ajándékunk tőled? :P

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#16012) csaba1203 válasza AMDaZERG_1 (#16011) üzenetére


csaba1203
addikt

:D :DD :DDD

(#16013) ANDROID??? válasza mf5113 (#16010) üzenetére


ANDROID???
addikt

Visszaküldöd és kiderül ,aki visszaküldött telt nem hiszem, hogy 1-1,5 heti használat után tette volna meg, mellesleg elég, ha sikerrel jársz a visszaküldésben, nem kell minket értesíteni ;).

[ Szerkesztve ]

(#16014) vectras


vectras
tag

Sziasztok kèrdèsem az lenne hogy vodánál vettem a telót viszont pár hónapja már a B575-ös szoftvert nyúzom. Erre rátudom húzni a vodás szoftvert?

(#16015) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok.

Olyan gondom lenne, hogy ma jött egy update de legyalulta a képeket. Ezzel lehet valamit kezdeni? Sose találkoztam meg ilyennel, mert kepekhez nem sok köze van.

A telefon húgomé, előre is köszi

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#16016) kutga válasza erikke17 (#16015) üzenetére


kutga
nagyúr

Legközelebb állítsatok be felhő mentést.

Let the Zone take me if I am.

(#16017) Tomikaa. válasza erikke17 (#16015) üzenetére


Tomikaa.
tag

OTA frissítésnél nem kéne törlődniük. Rádugod számítógépre és megpróbálkozol fájlvisszaállító programokkal. Nekem a DiskGetor Data Recovery vált be.

[ Szerkesztve ]

(#16018) mf5113


mf5113
csendes tag

a gyári romot hogy tudom visszateni? akármit csinálkok nem engedi felrakni :S
Már probáltam a le+fel hangerő+bekapcsoló gombot lenyomtam és elindította de utána valami hibát ír :S nem tudom visszateni a gyárit, valaki tud valami megoldást? a nkészülék nincs rootolva.

(#16019) gianone válasza mf5113 (#16018) üzenetére


gianone
őstag

Mert nem így működik a rollback. Búcsúajándék a témaösszefoglalóból:

[link]

Reméljük, nem vágod agyon a telót.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#16020) erikke17 válasza kutga (#16016) üzenetére


erikke17
őstag

Az lesz a következő dolog! :)

Tomikaa. - A Camera mappát kiürítette, azon kívül minden megvan amik más mappákba voltak.
Igen én is arra gondoltam valami adat visszaállítóval megpróbálkozom. :)

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#16021) szemesi69 válasza gianone (#16001) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem bírtam magammal, újra fent a B893 EMUI 4.1, meg győztél, állítólag a garit nem érinti :) Délutáni program, factory reset, aztán szűz be lakás :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#16022) Fityusz válasza mazza (#16002) üzenetére


Fityusz
tag

Na már pont írni akartam , hogy senki nem válaszolt:) :))

Nekem még mindig csinálja, váltogattam 2g 3g 4g de semmi változás, és nagyon idegesítő , gyakorlatilag hangosan kell beszélnem , hogy hallják mit mondok. Gondolkodom, lehet viszem be telekomhoz kezdjenek vele valamit , vagy hideg víz?

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#16023) kutga válasza Fityusz (#16022) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem tudsz vele mit csinálni, halk a mikrofon és kész.

Let the Zone take me if I am.

(#16024) Fityusz válasza kutga (#16023) üzenetére


Fityusz
tag

Ezt nem tartom elfogadható dolognak mivel most kezdte , eddig nem volt ilyen hallottak normálisan.

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#16025) kutga válasza Fityusz (#16024) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem a kezdetektől sajnos, se a szoftverfrissítés, se az FR, sem a virtuális hd hívás bekapcsolása nem segített. De ha tudod nélkülözni add le szervizbe.

Let the Zone take me if I am.

(#16026) rmikee válasza gianone (#15960) üzenetére


rmikee
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap írtam az nmhh-nak hogy mi a véleményük erről a Telenoros frissítős témáról, azt majd meglátom...

Üdv
M

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.

(#16027) zso73


zso73
veterán

Sziasztok.
Egy kérdésem volna - Lehet ezt a telefont memóriával bővíteni, vagy sem. Nekem nem egyértelmű még az hüvely oldalán lévő leírás sem. Merthogy nem említ olyat, hogy lehet.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#16028) csako válasza zso73 (#16027) üzenetére


csako
veterán

A tárhelyet lehet bővíteni memóriakártyával (microsd), a memóriát (ramot) nem lehet.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16029) ANDROID???


ANDROID???
addikt

[link] a topiknak

(#16030) TheHeR94


TheHeR94
újonc

Viszont! :D
Sziasztok
Lenne egy olyan kérdésem hogy nemrég vásároltam egy ilyen telefont, gyári független, dual sim-es.
Néztem frissítéseket a neten, jelenleg L21C432B564 ( manuálisan frissítettet) verzióm van. De van egy problémám :W
A gyári billentyűzeten belül a beállításoknál ha görgetem le és fel akad de nagyon, és a google playt is ha görgetem akad :( és bórzaztóan zavar, olvasgattam visszamenőleg és úgy látom másnak is volt ilyen gondja esetleg valaki nem tudja hogy hogyan tudnám megoldani ezt a két problémámat :F

[ Szerkesztve ]

A napjaidnak csak akkor van értelme ha van valami ami leköt és reményt ad.

(#16031) szemesi69 válasza ANDROID??? (#16029) üzenetére


szemesi69
addikt

Viszont kívánom neked is :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#16032) rmikee válasza ANDROID??? (#16029) üzenetére


rmikee
csendes tag

Viszont kívánom!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.

(#16033) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

zso73: lehet bővíteni SD kártyával a felső tálcában 256 GB-ig, de akkor csak egy SIM kártya hasznáható. Érdemes legalább class 10-est venni, de nem tragédia, ha lassabb.

TheHeR94: a Google Play más telefonokon is akad, tehát nem a Huawei hibája, hanem a Google-é. Megoldást nem tudok, mert hiába raknál vissza egy régebbit, frissítené. Talán majd kijavítja a Google.
Billentyűzet: talán egy másik ROM megoldaná.

Mindenkinek boldog karácsonyt!

[ Szerkesztve ]

(#16034) csaba1203


csaba1203
addikt

Boldog karácsonyt kívánok minden fórumtársnak!

(#16035) kefe13 válasza rmikee (#16026) üzenetére


kefe13
tag

Várjuk!

(#16036) joystick101


joystick101
csendes tag

Sziasztok! Ma kapott a fiam egy JBL Bluetooth hangszórót. Ahogy csatlakozik a hangszóróhoz, elmegy, belassul a wifi kapcsolata. Ez mièrt van? Mit tegyek. Köszönöm! Boldog Karácsonyt!

(#16037) huberpe


huberpe
aktív tag

sziasztok!

párom készüléke pár napja brutális tempóban merül (6-os android, nem telepített semmi új appot mostanság). a fő fogyasztó a play szolgáltatások. olvastam itt, hogy az szolgáltatás adatainak törlése megoldás lehet a problémára. a kérdés az lenne, hogy ha ezt megteszem akkor az hatással van e bármilyen beállításra a google appok tekintetében (pl gmail fiókadatok, hangouts beállítások, stb)? nem szeretném feleslegesen szopatni magam. :)

(#16038) szemesi69 válasza huberpe (#16037) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Ha beleolvasol az összefoglalóba, már meg is kaptad a választ, legfelül találod :) A megoldás is le van írva :) Nem fog befolyásolni semmit :)
Boldog Karácsonyt!

Android rendszer fogyasztási probléma:

Sajnos a Google app-frissítés jóvoltából több márkánál is jelentősen megugrott a telefonok fogyasztása. Android 6.+, 5.+ rendszereken jellemző, de ritkább esetben 4.4 -en is előfordul.

Amennyiben az android rendszer tartósan előkelő helyet foglal el a fogyasztási listádon, Neked is ilyen problémád van.

Van rá megoldás, de megelőzni nem kell. Csak akkor csináld végig a következőket, ha nálad is fennáll a probléma:

1. A beállításokban az alkalmazások kezelésében bökj rá a Google Play Szolgáltatásokra, majd távolítsd el a frissítését. CSAK a frissítését! Eltávolítani nem kell, meg csak ROOT jog után lenne engedélyezett, mivel rendszer-alkalmazás.

2. Frissítsd vissza manuálisan apk -val, a Te android rendszerednek megfelelő ARM 64 bites, no dpi verzióval:
- Android 5
- Android 6

3. A beállításokban a biztonsági mentés és visszaállítás alatt a Google mentés sornál vedd ki a pipát.

4. Indítsd újra a telefont.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#16039) szemesi69 válasza joystick101 (#16036) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia!
Ez a hiba pár készüléket érint, nem mindenkinél jelentkezik, de ismert hiba, ha garanciális, mehet szervizbe.
Boldog Karácsonyt!

Xiaomi redmi note 12 pro

(#16040) mazza válasza szemesi69 (#16038) üzenetére


mazza
tag

Szia,

Mi az oka, hogy a no dpi verzióval kell manuálisan felrakni? Csak mert én azt vettem észre, hogy később magától átáll a '446'-ra, ami 320 dpi

(#16041) szemesi69 válasza mazza (#16040) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Miről van szó? Ha merülési problémához tartozik, nekem nem volt ilyen gondom soha, az összefoglalóból emeltem ki segítség képen :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#16042) mazza válasza szemesi69 (#16041) üzenetére


mazza
tag

Igen, a merülési problémára gondoltam, az összefoglalóból. Nálam előfordult régebben a merülés, mostanában viszont ha egy hard reset után vagyok, rögtön a '446' -os apk fájlt töltöm, a '440' no dpi helyett, azért amit fentebb is írtam, és így is jól működik.
A 3 szám amiről szó van: (XYZ) [link]

[ Szerkesztve ]

(#16043) erikke17 válasza Tomikaa. (#16017) üzenetére


erikke17
őstag

Sajnos az a baj, hogy nem látja más szoftver mert nem úgy csatlakozik telefon mint egy USB kulcs, hanem mint média hordozó vagy mifene.

Memóriakártya meg nincs benne, belső tárolón voltak a dolgok. :F

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#16044) Tomikaa. válasza erikke17 (#16043) üzenetére


Tomikaa.
tag

Akkor Play-en keress valami fájlvisszaállítót, de előbb az értesítési sávon menj rá az USB ikonra (ne a gombokra). Fontos, hogy ne a belső tárhelyre mentsen. Vagy esetleg lementesz mindent és rollbackelsz Lollipopra, ott több USB csatlakozási mód volt emlékeim szerint. De én inkább az előbbit javaslom.

[ Szerkesztve ]

(#16045) Williams


Williams
aktív tag

Sziasztok!

Messengernél az értesítési hangot hol lehet megváltoztatni? :B

Köszönöm!

(#16046) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Üdv. Boldog Karit mindenkinek :))

Bizonyára elkerülte a figyelmetek a 16005-ös kérdésem, ezért szeretném még egyszer feltenni, remélem ezúttal tud segíteni valaki.

Köszi, és további Kellemes Ünnepeket mindenkinek :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16047) kutga válasza Williams (#16045) üzenetére


kutga
nagyúr

Az alkalmazáson belül úgy emlékszem.

Let the Zone take me if I am.

(#16048) kutga válasza GrooveHero (#16046) üzenetére


kutga
nagyúr

Az óra vagy a telefon nem frissül?

Let the Zone take me if I am.

(#16049) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Sziasztok! Egyik barátom frissített OTA-n majd a telefonban elszállt a Bluetooth és a Wifi, mit lehet vele csinálni?

(#16050) szemesi69 válasza Just_Reboot (#16049) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem hinném, hogy a frissítés miatt lenne. Egy factory reset nem ártana, ha utána sem jó, akkor szerviz. Ez tipus hiba, nem minden készüléket érint.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.