Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

Huawei P8 Lite - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) kirusz1 válasza Lune (#4999) üzenetére


kirusz1
őstag

Köszi érdekelne megnézem milyen.Mondjuk számit milyen a szellöző rács nem mindegyikre megy rá

Zsocy155
Köszi nézem.

Nekem ilyen volt xperia s hez de ehez kicsi sajnos

[ Szerkesztve ]

(#5002) speti1991 válasza ThorsHUN (#4997) üzenetére


speti1991
csendes tag

Értem :) Köszönöm :) Egyébként korábban még az Alcatel OT Idol 3 volt versenyben, annak sincs rossz kamerája, de aztán elvetettem, többen nem javasolták az Alcateleket.
Szóval na, van még más lehetőség is, tényleg akkor költenék ennyit Huawei P8L-re, ha megéri :)

(#5003) kirusz1


kirusz1
őstag

Láttam müszerfalra rakhatót is az is tetszik (telefontartó)

(#5004) im492


im492
tag

Üdv. Egy kérdésem lenne. Van olyan P8 Lite tulaj,akinek volt szerencséje Lenovo Vibe X2-höz?? Milyen a Huawei-hez képest? Nagyjából egy árban van a MM-ban. Melyiket érdemesebb megvenni? Előre is köszönöm! :)

(#5005) Lune


Lune
tag

Erre esetleg valaki?

Használom a vibert és a messengert, plusz saját telefon csörgést állítottam be. A problémám, hogy legkisebb hangerőn a viber és a messenger jelzője "ordít", a csengés viszont lájtos. Most visszacseréltem egy alap csengőhangra, az is halk. Ha viszont felveszem közepesre a hangerőt, akkor a jelzőhangok már elviselhetetlenül hangosak. Ez másnak is így van, vagy nálam van valami bibi? Esetleg van erre valami megoldás? Viber hangját is kicseréltem valami tompábbra, de így is jelentkezik a probléma.

(#5006) Lune válasza kirusz1 (#4995) üzenetére


Lune
tag

Az enyém ilyen. Lehet szélesebbre vagy keskenyebbre venni. Nagyon bevált.
[link]

(#5007) Andris837


Andris837
senior tag

A mai nappal csatlakozom a P8 Lite tulajdonosok táborához. Egy Xperia M2-t váltok le. ;)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#5009) bubus66 válasza Andris837 (#5007) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia üdv a Huawei P8 Lite fórumon mi lett az M2-vel???

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5010) ignisz


ignisz
senior tag

Sziasztok. Tudna valaki egy linket küldeni MX Player kódekhez, hogy az AC3 lejátssza. Mindenhol csak utalást vagy nem megfelelő típust találok. Előre is köszönöm.

(#5011) Andris837 válasza bubus66 (#5009) üzenetére


Andris837
senior tag

Köszönöm! :)

Hangszóró probléma, recseg ropog. Kijelző, ha külső nyomás éri akkor "foltos" lesz és vagy eltűnik 1 nap alatt, vagy 3 nap alatt, de mire oda jutok, hogy visszavinném szervizbe "megjavul". Kevés a memória. Nagyon kevés.

Kinőttem. Nem lenne rossz, de sok kicsi idegesítő hiba miatt "másodlagos" telefonnak száműzöm. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#5012) bubus66 válasza ignisz (#5010) üzenetére


bubus66
nagyúr

:N értem MX Player Custom Codec with DTS & AC3 Support

How to Add Custom Codec to MX Player to Support DTS and AC3 Audio

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5013) Andris837 válasza bubus66 (#5012) üzenetére


Andris837
senior tag

Ez nekem is hasznos volt most, köszönöm bubus66! :K

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#5014) ignisz válasza bubus66 (#5012) üzenetére


ignisz
senior tag

Köszönöm.

(#5015) SeLe


SeLe
tag

Sziasztok !

Valakinek van hasonló tapasztalata ill. megoldása a következő problémára ?
Egykezes felület nem működik, pedig az egykezes elrendezés be van kapcsolva.
Igazodó billentyűzet OK.
Kártyafüggetlen, B170

Köszönöm előre is a segítséget !

(#5016) nagycoge válasza Lune (#5005) üzenetére


nagycoge
csendes tag

Szia,
Nekem is ez volt az első negatív élményem a készülékkel kapcsolatban...
Sajnos ezzel úgy néz ki együtt kell élni. Nem lehet külön állítani a csengőhang és az értesítési hangok hangerejét.
Talán majd a következő frissítésbe benne lesz :K

(#5017) denis.p


denis.p
tag

Sziasztok,
mint új p8 lite tulaj szeretnék pár dolgot megkérdezni...
1. Notebookról lehet-e a belső memóriára másolni pl. képet, zenét, egyéb fájlokat. Ha igen, akkor azt hogyan?
2. Az telefonra hogy lehet egy név mellé több telefonszámot, mail címet stb hozzárendelni.? Sajna én 1 név mellé csak 1 mobil, vagy vezetékes számot tudok beírni.
3. Telepítettem a Palmary Weather időjárást, de nem tudom hogy kell a widgetjét, vagy bármelyik widgetet a láthatóvá tenni?
Bocsi a láma kérdéseimért, s előre is köszi a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

(#5018) Tamás88 válasza ignisz (#5010) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Én is kipróbáltam (és szerintem is a MX Player a legjobb), de a codec gond miatt letettem a lantot, és felraktam a VLC playert. Ahhoz nem kell külön codecet leszedni, alapból le tudja játszani a AC3-al kódolt videókat.

(#5017) denis.p

1.Hogy érted, mert az USB kábellel is fel tudod másolni (összekötöd a telefont a géppel), illetve ha kiveszed az sd kártyát, akkor bedugod a megfelelő helyre, és ugyanúgy tudsz másolni.

2.Simán lehet, de ugye nem a SIM kártyára mented el, mert ott valóban 1 név = 1 szám lehet.

3.Főképernyőn a hozzáadásnál kell hozzáadni a widgeteket.

[ Szerkesztve ]

(#5019) ignisz válasza Tamás88 (#5018) üzenetére


ignisz
senior tag

Egy zip fájl az egész, könnyü bemásolni.Valahova elkevertem a múltkor, most ezért kellett kédezősködni.

(#5020) denis.p válasza Tamás88 (#5018) üzenetére


denis.p
tag

Igen, azt tudom, hogy az usb-vel át tudom másolni a nottebookról az sd kártyára, de nem az sd kártyára szeretném másolni, hanem a teló belső memojára,, mert 2 sim karit használok.

Igen a sim-re van mentve, de nem találok olyan opciót, hogy a telefonra mentsem. Megnyitom a névjegyzéket, s ott 1-es és 2-es sim szerepel csak, ahová a név mellé 1 tel. számot tudok írni. Azt nem tudom, hogy telefon memóriába hogy tudom beírni?

Nem tom, hogy hol, mit kell megnyomi a hozzáadáshoz? :N

(#5021) tkonya válasza denis.p (#5020) üzenetére


tkonya
aktív tag

Névjegyzék megnyit, importálás/exportálás, ott kiválasztod importálás 1,vagy 2-es kártya, kijelölöd az összes telefonszámot, majd importálás a telefonba.
Igy próbáltad?

Névjegyzéket megnyitva, menü, azonbelül pedig betudod állítani mely névjegyeket mutassa a késöbbiekben.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 30 Fusion

(#5022) bubus66 válasza denis.p (#5020) üzenetére


bubus66
nagyúr

Névjegyzék/Menü/Megjelenítendő névjegyek Abba kell lennie.

(#5017) denis.p

[link]

Megvárod még a drivert feltelepíti és utána ezt kell látnod ami a képen van

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5023) roland7878


roland7878
újonc

SZiasztok. Nekem nem kapcsolódik a PC-hez a telefon. Letöltöttem a HiSuite progit is, de azzal sem. Van valami beállitás ami esetleg befolyásolja? Nem akarnám mindig kiveszegetni az SD kártyát ha nem szükséges. Köszi az infót :)

(#5024) tkonya válasza denis.p (#5020) üzenetére


tkonya
aktív tag

Késöbbiekben új szám felvételekor, pedig az üres kép alatt van egy lenyiló menü, ahol kitudod választani hogy hova mentse a számot.

Motorola Edge 30 Fusion

(#5025) denis.p válasza tkonya (#5021) üzenetére


denis.p
tag

Köszi, úgy látszik (ismét) nem láttam a fától az erdőt :) :R

(#5022) bubus66
Neked is köszi 2x :R

(#5024) tkonya
Igen most már minden OK :)

[ Szerkesztve ]

(#5026) tkonya válasza denis.p (#5025) üzenetére


tkonya
aktív tag

Esetemben, amikor a fentiekkel megvoltam, még elmentettem sd-re is, így bármikor visszaállítható, illetve új szám felvételekor bővithető.

Motorola Edge 30 Fusion

(#5027) bubus66 válasza denis.p (#5020) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#5020) denis.p

[link]

(#5023) roland7878

Telepített drivert?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5028) roland7878 válasza bubus66 (#5027) üzenetére


roland7878
újonc

Igen. Be is jön az SD, és telefon, de pár másodperc múlva eltünik. A HiSuite-tal is próbáltam, azzal sem megy. Írja hogy telepitsem a telefonra, csak nem tudom hogy?

(#5029) bubus66 válasza roland7878 (#5028) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Hisuite tesz fel egy alkalmazást, és azt kell telepíteni.

Próbáld meg ezt de előbb töröld a drivereket

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5030) wolf033 válasza roland7878 (#5023) üzenetére


wolf033
senior tag

Fejlesztői lehetőség-USB hibakereső bekapcs.

(#5031) denis.p válasza bubus66 (#5022) üzenetére


denis.p
tag

Most hogy telepítve lett a HiSuite ,látom a telón lévő fájlokat, de továbbra is az a gondom, hogy a számítógépen lévő (zene, kép, excel, stb) fájlokat nem tudom/lehet átmásolni a teló belső memóriájába pl. a total commanderrel. A hozzáférés le van tiltva üzenetet jelez. Tehát csak rootolt készülékre lehetne átmásolni?

ALE-L21C432B170 a legújabb szoftver, mert azt írja, hogy már a legfrissebb verzión van, de úgy emlékszem korábban, mintha valaki írta volna, hogy 171-es is van ?

[ Szerkesztve ]

(#5032) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Telekomtól vásárolt P8 Lite készülékre 24 hó a jótállás?

(#5033) bubus66 válasza denis.p (#5031) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#5031) denis.p

TC-vel nem is lehet a TC csak pulgin-nal látja a belső memóriát. Az oldalamon fent van a pulgin meg a leírás is.

Igen jól emlékszel de a tiedre a B170 a legújabb mivel Dual SIM-es
A B171 Single SIM-es

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5034) Upo


Upo
addikt

Ezen a lapon, az Ascend P7 készülék fölött van egy Unlock Bootloader link, ami angolul visz tovább. Ez nem működik nekünk?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5035) bubus66 válasza Upo (#5034) üzenetére


bubus66
nagyúr

De igen de csak a facebook belépéssel nem p7-nél van csak hanem a P8 Lite összefoglalójába is. Vagy működik vagy nem. Valamint nem lehet kijátszani mint a másikat titoksító böngészővel. Különben azzal csinálod amelyikkel akarod, amelyik a Logoutomba van az egyszerűbb és nem kell ID kodót generálni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5036) pgemil válasza bubus66 (#5033) üzenetére


pgemil
aktív tag

Szia!
Vak vagyok, nem találom :F

(#5037) bubus66 válasza pgemil (#5036) üzenetére


bubus66
nagyúr

MTP eszközök használata Total Commander-ben ezen a címen

Itt találod meg

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5038) net91 válasza speti1991 (#4996) üzenetére


net91
senior tag

A kép (fénykép) minőségének SEMMI köze a Mpi-hez. Nagyobb Mpi NEM EREDMÉNYEZ jobb képet. Sőt!
Ezt már úgy emlékszem itt a fórumon is kitárgyaltuk. (Fényképezőgépnél is egy 10 Mpi-eles géppel kiváló képeket lehet készíteni. Lásd a sokat dicsért LX7)

Amúgy én elégedett vagyok a kép minőségével.

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#5039) #08132608


#08132608
törölt tag

Telekomra OTA-n jött B181!

(#5040) thornadoj


thornadoj
aktív tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy a programok telepítésére az egész belső tárhely alkalmas? Nekem most ascend g6-om van, és annak a belső tárhelyét (5,5 gb) partícionálták egy 2 gb-os telepítésre szánt tárhelyre, és egy 3,5 gb belső sd-re.

(#5041) #08132608 válasza #08132608 (#5039) üzenetére


#08132608
törölt tag

De nem 5.1.1 hanem csak 5.0.1 :( Lassan azt érzem, hogy kamu ez az 5.1.1!

(#5042) bubus66 válasza #08132608 (#5041) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Telekom lemaradt mint a borravaló mert már mindegyik készülék kapott frissítés csak a Telekomos nem. Mondjuk én nem is használtam a lányomén a Telekomost a legelső perctől kezdve. A Telekomnál valószínű, hogy nem lesz 5.1.1 vagy szintén 6 hónap késéssel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5043) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Sziasztok!

Tegnap megvettem a készüléket és szomorúan tapasztalom ,hogy rengeteg játék nem kompatibilis vele . Esetleg van valami megoldás erre ?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#5044) redati válasza bubus66 (#5042) üzenetére


redati
tag

A vodánál még csak a b140 van.

(#5045) bubus66 válasza redati (#5044) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen azt tudom, hogy a Vodafone-nál a 140-es van.
Dualnál meg B170
Singlenél B171

A vodánál is 130-ra jött a 140-es

A Telekom felébredt, hogy a 130-ra fél év után kiadta a 181

Ha felmész az oldalamra ott meg látod, hogy melyik készülékhez milyen ROM-ok voltak és vannak.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5046) mumuss válasza #08132608 (#5039) üzenetére


mumuss
aktív tag

Az már elvileg 5.1
Akkor sztorno ha csak 5.0.1

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro/Note 10

(#5047) #08132608 válasza bubus66 (#5042) üzenetére


#08132608
törölt tag

Csak gondoltam hátha, hiszen a múltkor te ilyen verziós képet kaptál és az 5.1.1volt. Amint ki jön megy is le a telekomos rom! Bár most folyamatosan 1.1 Gb memóriám van, az nem rossz fb meg messenger mellett.

(#5048) bubus66 válasza #08132608 (#5047) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csak az egy Beta verzió volt és Német

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5049) Lune válasza redati (#5044) üzenetére


Lune
tag

Az hogy lehet? Nekem 130-as van és nem talál frissítést... :/

(#5050) Lune válasza nagycoge (#5016) üzenetére


Lune
tag

Köszi!

Tegnapi negatív élmény. Épp felcsatlakozva a számítógépre pihent a telefon, amikor bejövő hívást kaptam, a kijelző nem reagált, nem tudtam felvenni. Ahogy megszakadt a hívás, a kijelző ismét használható volt...

A hibát próbáltam újra produkálni, nem ment, szóval nem tudom mi volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.