Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

Huawei P8 Lite - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) bubus66 válasza bubus66 (#1098) üzenetére


bubus66
nagyúr

Huawei P8 Lite B049 Android 5.0 Lollipop Firmware V100R001C432B049 [Single SIM] Hungary

Most töltöm fel akit érdekel az oldalamon meg találja vagy privátba küldök linket. Ha van data.hu prémiumod azt jelezd.

(#1100) azka79

Én általában a 2 gombos módszerrel meg csinálom a full wipet majd utána frisstek

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1102) Zsocy155 válasza azka79 (#1100) üzenetére


Zsocy155
őstag

Mit szeretnél feltenni?
Attól függ, hogy törlődnek-e a beállítások, hogy melyik módszerrel teszed fel.
Ha a telefon jelez és úgy frissítesz akkor nem törlődik semmi, de ha a 3 gombos, teljes telepítést csinálod akkor törlődik minden.

(#1103) azka79 válasza Zsocy155 (#1102) üzenetére


azka79
aktív tag

Ok! ertem. Thx

(#1104) peterdeme válasza bubus66 (#1094) üzenetére


peterdeme
tag

Nekem 041-es van fennt, és nem is kap újabb verziót.Normális ez? Esetleg hogyan lehetne manuálisan frissíteni? Hi Suite-vel próbáltam, de ott is ugyanez a helyzet, nincs frissítés.

(#1105) bubus66 válasza peterdeme (#1104) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem is az volt fent én tettem fel a 049-et

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1106) peterdeme válasza bubus66 (#1105) üzenetére


peterdeme
tag

Azt hogyan lehet? Teljesen hivatalos megoldás? Gondolom garanciavesztéssel nem jár,ha megcsináltad :D

(#1107) bubus66 válasza peterdeme (#1106) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hogyan járna azzal mikor a Huawei oldaláról szedtem le 3 gombos módszerrel gyönyörűen fel lehet varázsolni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1108) pedrock válasza V.Stryker (#1092) üzenetére


pedrock
tag

Én is sokáig néztem mindkettőt. A P8 Lite lett a vége. Tudásban elég, és árban nagyon jó volt a T-nél. Adtak hozzá ajándék Talkband B1-t.
Fém ház szerintem annyira nem játszik szerepet, ha tokban tartod. Full HD kijelzőre pedig semmi szükség a hétköznapokra. Összehasonlítva a kettőt, biztos látni 20 cm-ről a különbséget a kijelző közt, de ki nézegeti 20 cm-ről a telefonját?

Saját tapasztalatom: Nagyon jó hangminőség. Gyors rendszer, apró csiszolni valók vannak még rajta. Üzemidővel elégedett vagyok. A kijelző alsó fényere egy kicsit alacsonyra sikerült, megszokás kérdése.
Talkband B1: Sose használtam előtte kihangosítót, nem voltam oda érte. Most meg alig akarom levenni a karomról :)

[ Szerkesztve ]

(#1109) V.Stryker válasza pedrock (#1108) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi. :R Közben megrendeltem a sima P8-at. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1110) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Vékony, átlátszó szilikon tokot itthon hol lehet venni olcsón? vagy kitől? Az ebay-es 3 hét szállítást nem várnám meg... :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1111) peterdeme válasza bubus66 (#1107) üzenetére


peterdeme
tag

Köszönöm! :)

Automatikusan nem fog jönni rá update? Vagy majd csak ami jobban számottevő?

(#1112) z00mhead


z00mhead
tag

Ha már tokok: én ezt vettem meg és nagyon nem bántam meg.
Kellemes fogású tok, sarkokat szépen körbefogja, gyári Huawei (ami nálam sokat számít) és jól is néz ki.
Merem ajánlani, és még nem is olyan drága.

@V.Stryker: pl itt

[ Szerkesztve ]

Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

(#1113) ADAM1337 válasza z00mhead (#1112) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez műanyag ?
Én már csak protektorosat használok, a sima műanyagok eléggé törnek.(elhasználódásból nem ejtés sajnos.)

Nekem a note3-mon spigen neo hybrid van.

[ Szerkesztve ]

(#1114) z00mhead válasza ADAM1337 (#1113) üzenetére


z00mhead
tag

Egyfajta műanyag igen, de a rugalmas és "puha" tapintású (tudom, hülyén hangzik, de akkor is)

[ Szerkesztve ]

Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

(#1115) k.kristof válasza azka79 (#1100) üzenetére


k.kristof
őstag

Épp most végeztem egy 046 -> 052 frissítéssel, semmi nem veszett el, ha jól látom, de biztos ami biztos, csináltattam előtte biztonsági mentést. Helyi frissítéssel tudtam csak frissíteni, mert a telefon és a Huawei asztali szoftvere szerint is friss volt.

(#1116) V.Stryker válasza z00mhead (#1112) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi, ez jó is. :R

A firmware-t hol szoktátok lesegetni, hogy jött-e új a készülékhez?

Nem követtem eddig, rootolni ér?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1117) djbelo válasza V.Stryker (#1109) üzenetére


djbelo
senior tag

:C Sok örömöt hozzá! :)

(#1118) komistvan válasza pedrock (#1108) üzenetére


komistvan
tag

Neked működik rendesen a talkband ,lite-vel?

[ Szerkesztve ]

ALE-L121

(#1119) pedrock válasza komistvan (#1118) üzenetére


pedrock
tag

Tökéletesen megy. Mi nem működik neked rajta?

(#1120) bubus66 válasza k.kristof (#1115) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én soha nem szoktam mentést csinálni főleg nem vissza állítani (kivétel a névjegyekről) teljesen szűz telepítést van 20 percem, hogy letiltsam a szemeteket meg az alkalmazásaimat vissza tegyen.

(#1118) komistvan

Nem csak Lite-val megy tökéletesen, hanem az asszony Nokia XL-lel is

(#1116) V.Stryker

Általában felkerül az oldalamra.

Vagy itt

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1121) bubus66 válasza ADAM1337 (#1113) üzenetére


bubus66
nagyúr

ADAM1337

Szia küld át a félig kész anyagot ha még más nem tartott rá igényt

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1122) komistvan válasza pedrock (#1119) üzenetére


komistvan
tag

Bejövő hívásoknàl van gond. Felveszem és lassítva hallom a hívót a hívó pedig gyorsítva hall engem. Kimenő hívásnál nincs gond. Másnál is jelentkezett ez a gond és nem igazán találtam rá megoldást. Más telefonnál úgy látszik nincs ez .

[ Szerkesztve ]

ALE-L121

(#1123) komistvan válasza bubus66 (#1120) üzenetére


komistvan
tag

Igen. Telenoros alcatel idol 2s-el semmi gond csak az én litem-el csinálja nagy örömömre :-(

[ Szerkesztve ]

ALE-L121

(#1124) k.kristof válasza bubus66 (#1120) üzenetére


k.kristof
őstag

Bátor ember vagy, én inkább mentek, mint hogy utólag derüljön ki, valami elveszett.

(#1125) Funthomi


Funthomi
aktív tag

Sziasztok!

Hétfőn én is megkaparintottam egy ilyen telefont. Eddig hozza a jó formáját, viszont lenne néhány kérdésem:
-az értesítési sávban a gmail leveleknél az üzentek tárgya fekete és nem mindig olvasható. a fórumban írták már ezt, de nem emlékszem, lenne erre megoldás?
-a jegyzettömböt lehet ugye kóddal védeni. az első indításnál még megkérdezte a kódot, majd ha nem sokkal később indítom el újra, akkor elmarad a kód kérése. picivel hosszabb idővel megint megkérdezte. ti is jártatok így?
-jól látom, h az üzeneteket nem lehet kóddal védeni? van rá alternatív progi tudom, de lehet első körben nem azt használnám, ha nem szükséges.

Köszönöm a válaszokat!
Üdv:
Funthomi

YOLOska

(#1126) bubus66 válasza k.kristof (#1124) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen mindig is bátor voltam, talán még a GB korszakomba mentettem útóljára mióta ráfáztam az ilyen vissza állítgatással azóta nem is érdekel ( és soha semmim nem veszett el). Viszont gondom sem volt hogy össze akadtak az alkalmazások, meg félnapokat kell kutakodni hogy mi élesztgeti a telefon. Van 15-30 Percem arra, hogy fel telepítsek minden ami meg nagyon kell az már regés régen felhő tárba van. . De ezekből is csak képek szoktam vissza állítani. A Névjegyek pedig meg vannak a gépem is az SD-is meg a gmailba is bárhonan 1 perc alatt vissza állíthatók. Az Alkalmazások, meg 10 perc alatt vissza telepíthetők, és így van egy teljesen friss rendszerem...

Más Vezetéknév/Keresztnév inaktivitás és egyéb hibák ( karakter kódolás stb) javítására jövő hónapra ígértek frissítést. Meg valami fényérő szabályzás magyaráztak, de én nem tudom miről lenne szó.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1127) bubus66 válasza komistvan (#1123) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1123) komistvan

Mint írtam semmi gondom nincs Talkban-dal se Lite-nél, se a az asszony Nokia XL-jánél és tökéltessen lehet hallani, akár hívok vele akár hívást fogadok vele

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1128) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Bocs srácok, ha hülyeséget kérdezek, de nekem eddig sok évig csak almás telóm volt...

Szóval azt hogy lehet beállítani, hogy ha jön egy email, akkor kicsit kapcsoljon be a kijelző, ne csak csippanjon, hanem lássam is, hogy jött valami, röviden az első pár sort, ahogy az értesítési területen is jelzi...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1129) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

A gyári gmail app -ot miként lehet az értesítési területre bevarázsolni, hogy ha jön egy email, akkor a kijelző feléledjen és megjelenjen? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1130) Zsocy155 válasza V.Stryker (#1129) üzenetére


Zsocy155
őstag

Van egy olyan, hogy értesítéskezelő, azon belül tudsz állítani.. Nekem a gmail-en belül is kellett állítani, hogy minden emailnél jelezzen ne csak hébe-hóba.

Mégis csak P8 Lite-t vettél?

(#1131) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Szolnokon vagy környékén van valaki aki megcsinálná a Telekomos telefont, hogy kezelje a két sim kártyát?
Vagy esetleg van valahol magyar nyelvű leírás, hogy miként lehet megcsinálni?
Nem a függetlenítés a cél, hanem a 2 darab Telekomos előfizetés egyidejű működtetése.

(#1132) V.Stryker válasza Zsocy155 (#1130) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem, sima P8-at, csak ott döglött a topik. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1133) Zsocy155 válasza V.Stryker (#1132) üzenetére


Zsocy155
őstag

Ebből is látszik, hogy a Lite jobb választás. :DD

(#1134) V.Stryker válasza Zsocy155 (#1133) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ha ha. :) Amúgy fene tudja...lehet.

Na, de az email...most nézem,hogy ott az értesítés kezelőben nincs benne a gmail, csak a gyári email app....de azt nem használom.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1135) Zsocy155 válasza V.Stryker (#1134) üzenetére


Zsocy155
őstag

Először én is ott próbáltam, de csak ritkán jelezte a belövő e-mailt, ezért elkezdtem a gmail-ben nézegetni a beállításokat. Valahogy úgy volt, asszem, hogy mindent szinkronizáltam és azóta rendesen értesít.
Mondjuk a kijelző nem ébred fel, csak a kis led villog zölden.

(#1136) V.Stryker válasza Zsocy155 (#1135) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Addig én is eljutottam. :) A kijelző feléledésre gondoltam. Na mindegy.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1137) Funthomi válasza Funthomi (#1125) üzenetére


Funthomi
aktív tag

Erre valaki esetleg? :)

Egyébként gmail-nél csinálja/csinálta azt, ha pl. 6 új üzenet jött, akkor volt egy ikon, h 6 új üzenet+6 db értesítés mind a hatról egyenként. Ezt miért?

YOLOska

(#1138) peterdeme válasza V.Stryker (#1136) üzenetére


peterdeme
tag

Rendszerszinten be van állitva a kijelző feléledése érdesitések érkezésekor? :)

(#1139) Zsocy155 válasza peterdeme (#1138) üzenetére


Zsocy155
őstag

Azt hol lehet állítani?

(#1140) V.Stryker válasza peterdeme (#1138) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Be van... na, de most ki is próbáltam. A hivatalos gmail app-al csak villog a led. Viszont ha a huawei saját levelezőjét is belövöm, amikor az észleli a levelet, akkor feléled a kijelző és kiiírja,hogy ki küldte az emailt.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1141) feketepeti


feketepeti
aktív tag

Végül kicserélték a telómat, mert nem bírt elkészülni.

Raköltözök lassan :) csak legyen időm

Root tekintetében még mindig parancssoros módszer van?

(#1142) Funthomi


Funthomi
aktív tag

Próbáltam mérni sebességet, 4G-vel a speedtesttel, de elég karcsú lett (29ms, 9,71Mbps/17,35Mbps és Vodafone). Illetve az Adatforgalom-kezelés menüben konkrétan 0 byte-ot mutat a mobilnetre. Nekem ez így nem tűnik frankónak. Nektek esetleg ötlet?

YOLOska

(#1143) peterdeme válasza Zsocy155 (#1139) üzenetére


peterdeme
tag

A beállitásokban,a képernyőzár és jelszó almenüben.

(#1144) Zsocy155 válasza peterdeme (#1143) üzenetére


Zsocy155
őstag

Nekem ott nincs ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#1145) peterdeme válasza Zsocy155 (#1144) üzenetére


peterdeme
tag

Hmmm o.O

(#1146) peterdeme válasza Zsocy155 (#1144) üzenetére


peterdeme
tag

Próbáld meg a képernyőár stílusát visszaállítani a gyárira,lehet az a gond...pl.akkor se mükszik a dolog,ha jelszót vagy mintát állítasz be.De ahogy látom,ez neked nem áll fenn.

(#1147) Zsocy155 válasza peterdeme (#1146) üzenetére


Zsocy155
őstag

Úgy sincs. Lehet a vodás rom a hibás.
Tiéd független vagy szolgáltatói, névjegyzékben nálad lehet állítani a vezeték illetve a keresztnevet?

(#1148) bubus66 válasza Zsocy155 (#1147) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Függetleneknél hiba de ma beszéltem a Huaweivel és jövő hónapra ígérték a frissítést.

(#1146) peterdeme A 052-es ROM a tied?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1149) Gebriel


Gebriel
veterán

Én néztem be valamit? B1-el nem lehet telefonálni csak ha kivettem a tokjabol a headsetet :F

(#1150) bubus66 válasza Gebriel (#1149) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen csak akkor lehet ha kiveszed a tokjából

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.