Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) st3v3np3t3r válasza micafighter (#9450) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ha rámész hogy allow... utána is mindig megkérdezi?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9452) wdx válasza micafighter (#9450) üzenetére


wdx
őstag

Szerintem ez a feature az android 8 körül jöhetett be... Nézd meg, hogy a beállítások, alkalmazások, alatt a tasker engedélyei között van-e lehetőség a bluetooth vezérlésére. Szerintem nem lesz ilyen lehetőség.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#9453) micafighter válasza st3v3np3t3r (#9451) üzenetére


micafighter
nagyúr

Sajnos igen, minden alkalommal megkérdezi, amikor ki vagy be lapcsolná a Bluetoothot.

(#9454) st3v3np3t3r válasza micafighter (#9453) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

akkor ez google sajátosság...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9455) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Sziasztok! Jelenleg egy Xiaomi mi 8 készüléket használok, de van itthon egy p20 pro, amit meg tudnék örökölni. Kérdés, hogy melyiket érdemesebb megtartani?

(#9456) .zSoLTi. válasza FrankMonzano (#9455) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Mi 9-en elgondolkodnèk, de mi 8 azèrt gyengèbb, főleg kamera terèn.

(#9457) st3v3np3t3r válasza FrankMonzano (#9455) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ha szeretsz fotózni, akkor egyértelműen p20 pro...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9458) winben


winben
aktív tag

A P20Pro fájlrendszer limitációjáról tud valaki valamit? Minden eddigi app nyafogott, hogy 3.5G a megengedett fájlméret (fat32), mivel nem SD kártya így nem lehet csak úgy exFAT-ra formázni.

A lényeg: szoktam rendezvényeken videózni, PowerDirector vágott anyag 50mbit, sztereó, majdnem 1 óra. Amikor megvágtam a videót esett le, hogy 4K felvétel 50 perccel sokkal többre fog rúgni, mint 3-4G, de próbacseresznye engedtem neki a projekt exportálást, majd reggel látom, hogy kész és 20G lett a vége. Szóval inkább az android appok korlátozása lesz ez.
A videófájl nem hibás, most ment fel youtube-ra, módfelett meglepő.

screenshot

(#9459) wdx válasza winben (#9458) üzenetére


wdx
őstag

Furcsállnám, ha fat32-ön lenne a belső tárhely.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#9460) wdx válasza winben (#9458) üzenetére


wdx
őstag

Jól sejtettem; f2fs.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#9461) st3v3np3t3r válasza wdx (#9460) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ott a pont.. f2fs... a 4gb-os korlát problémát az appban keresném...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9462) winben válasza wdx (#9460) üzenetére


winben
aktív tag

Akkor viszont az érne egy külön misét, hogy az OpenCamera miért nem hajlandó 30-40-50 percet stabilan egyben felvenni...

(#9463) wdx válasza winben (#9462) üzenetére


wdx
őstag

Jó kérdés... :) nekem tökéletesen megfelel a gyári kamera app is, így nem tudom a választ. Valószínűleg az alkalmazás beállításai, vagy maga az alkalmazás hibás.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#9464) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok,

Időnként, lapozgatás közben létrejön az alábbi fény jelensé. Egy kék csík, ami követi az ujjam. Fogalmam sincs mitől van és tudatosan nem is sikerült produkálnom.
Esetleg valaki tud segíteni, hogy mitől lehet?

Köszönöm szépen

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#9465) Rotyi válasza -Maci- (#9464) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Ezt kapcsold ki:

Utána a duplakoppos képernyőkép készítése sem fog működni.

[ Szerkesztve ]

Ami majdnem az, az nem az!

(#9466) -Maci- válasza Rotyi (#9465) üzenetére


-Maci-
őstag

Kikapcsoltam. Remélem ez volt a gond.
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#9467) Rotyi válasza -Maci- (#9466) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Igazán nincs mit.

Ami majdnem az, az nem az!

(#9468) Harcsai


Harcsai
senior tag

E-recoverys 195re most jött a 203 ota. Ha valaki meg ketkedne..

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#9469) Trolee


Trolee
aktív tag

Hello!
Valahogy be tudom állítani csere nélkül hogy 2 SIM legyen a preferált adathasználatnál?
Továbbá ezekre keresek választ, köszi :R :

" Gyári fóliát hol tudok venni? Lehetőleg belföldi kéne.
Vagy olyan üvegfóliát aminek nem levegős a széle, mert ilyet sem találtam még.
Nem baj ha nem ér ki a széléig, "

" Nem lehet beállítani hogy az éresítési sávot le lehessen húzni az ujjlenyomatolvasóval?
Mate-n lehetett, továbbá ott a Chrome-ba alul volt a lapsáv.
Ezeket lehet állítani? "

(#9470) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Na, ez most jött nekem. Gondolom semmi extra.

(#9471) st3v3np3t3r válasza SoulReaver (#9470) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

csak biztonsági javítás...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9472) SoulReaver válasza st3v3np3t3r (#9471) üzenetére


SoulReaver
veterán

Kicsit lagol a teló azóta. :(

(#9473) knox83 válasza SoulReaver (#9472) üzenetére


knox83
senior tag

Nekem is de utána abba maradt. Eléggé el lett felejtve ez a telefon, csam biztonsági frissítést kap csak..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#9474) laci1892 válasza SoulReaver (#9472) üzenetére


laci1892
senior tag

Kicsit? Anyós p smartja gyorsabb.... Az igazság az hogy kezd fel b*ni a dolog ( újraindítás volt, telefon kezelő is lefutott)

[ Szerkesztve ]

(#9475) st3v3np3t3r válasza SoulReaver (#9472) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nekem frissítés után nem volt gondom

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9476) cotag


cotag
senior tag

Sziasztok. Szeretnék egy alkalmazást elrejteni, de nem tudom megoldani.
Segítene valaki?
Köszönöm előre is.

(#9477) szabeska válasza laci1892 (#9474) üzenetére


szabeska
addikt

Cache torlest erdemes nyomni recovery menuben minden frissites utan. Nalam sincs lag.

[ Szerkesztve ]

F1

(#9478) Marc864 válasza Rotyi (#9465) üzenetére


Marc864
tag

Pont most akartam ugyanezt kérdezni, az általad javasolt beállítas kikapcsolása nem kapcsolja ki ezt a featuret. Valami bütyök gesztus vagy mifene volt 8.0-n.
Ha bütyökkel (vagy mint én keményebb bőrű ujjal) húzod a kijelzőn akkor jön elő, spéci kivágásokat lehet így csinálni.
Rohadt idegesítő. Már vagy 2x 30 percet szantam a beállításokra hogy megtaláljam de nem sikerült

(#9479) Sumptuous válasza Marc864 (#9478) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Azért ennyi idő alatt illő lett volna megtalálni, de segítek: "Beállítások-> Intelligens aszisztens-> Mozgásvezérlés" és itt a "Kéz gesztusok" alatt kapcsold ki mindet.

Így nézzen ki:

[ Szerkesztve ]

(#9480) Eliott


Eliott
tag

Sziasztok!

TV csere/vásárlás van tervben az új albérletbe, amit mindenféleképpen használnék EMUI Desktop módban is (ugye telefon + átalakító + HDMI kábel).

A kérdésem annyi lenne, hogy itt kell-e figyelni valamilyen specifikációra (pl. HDMI bemenet verziója stb.) vagy típustól / árkategóriától függetlenül minden "újabb" féle-fajta TV-nél működni fog a dolog (legyen az egy 60 ezres alap noname vagy egy 150+ ezres márkás LCD Smart / nem Smart TV)?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#9481) st3v3np3t3r válasza Eliott (#9480) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

az emui desktop megy vezetéknélküli módban is... ehhez elég egy jobb fajta smart tv ami támogatja a vezetéknélküli kijelző üzemmódot

nekem egy 5éves lg 3d smart tv-vel tökéletesen működik

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9482) vigyori78 válasza Trolee (#9469) üzenetére


vigyori78
őstag

Hello!
Valahogy be tudom állítani csere nélkül hogy 2 SIM legyen a preferált adathasználatnál?

1 Jó fólia

Még egy jó fólia

[ Szerkesztve ]

(#9483) Marc864 válasza Sumptuous (#9479) üzenetére


Marc864
tag

Köszönöm :) illő módon ezt meg is találtam de a fent említett feature továbbra is működik.

[ Szerkesztve ]

(#9484) Marc864 válasza Sumptuous (#9479) üzenetére


Marc864
tag

Hahh! Restart után már nem! Ezer köszönet :D

(#9485) Sumptuous válasza Marc864 (#9484) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Engem is nagyon idegesített.. Szerintem ez az egyik leghasztalanabb fícsőr ebben a telefonban.. :D Még ha jól működne sem használnám. Nincsmit. :R

(#9486) Tybor99


Tybor99
tag

Üdv tudom hogy működik a kamera szoftver de jó lenne szerintem ha a user dönthetné el hogy mikor használ 3x tele lencsét és mikor hybridzoomot ...... számomra fontos a villámfotózás hétvégén a kisebb villám is ki égett mint -aaaa p9 azért az elég nagyokat is el lehetett kapni ezzel viszont már látom hogy éjszaka is nd filtert kell alkalmaznom ,.... viszont mi van ha én 3x lencsét szeretnék használni fény grafitivel mert az f2.4 kedvezőbb ennek a hobbinak ? szerintetek hülyeség lenne ha manuálisan lehetne a lencsét állítani ? számomra idegesítő hogy csak jó fény viszonyok mellet vált át és akkor van minősége a cuccnak :/ .... nah de majd veszünk még az nd8 lencse mellé egy nd1000-is hátha több sikerrel járok ;)

(#9487) laci1892 válasza szabeska (#9477) üzenetére


laci1892
senior tag

Cache memória törlést hogy tudom el végezni? Illetve amatőr a kérdés, de ez elvileg nem jár adatvesztéssel igaz?

(#9488) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Frissítsen Ön is még ma! Kihagyhatatlan akciónk keretében most 17 Mb helyett csak 3 Mb a frissítés! Mire vár még? :D

Komolyan ez mi a ló#$@&?

(#9489) szabeska válasza laci1892 (#9487) üzenetére


szabeska
addikt

Telefon kikapcs teljesen, majd hangero fel+bekapcs gomb nyomva tartva bekapcsolod, amig egy szurke hatteru menu meg nem jelenik. Ott a wipe cache-t valasztod hangero gombokkal navigalva, es bekapcs gombbal nyomsz ra. NE a factory resetet, mert az gyalul mindent. CSAK wipe cache, ami gyorsitotarat torol.

[ Szerkesztve ]

F1

(#9490) Trolee válasza vigyori78 (#9482) üzenetére


Trolee
aktív tag

Köszönöm szépen, valamiért nem találtam. :R

(#9491) micafighter válasza Tybor99 (#9486) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én ugy tudtam a 3x zoom a fotó alkalmazásban a tele lencse, az 5x pedig a hibrid zoom, akkor ez nem ennyire egyszerű?

(#9493) atomka78


atomka78
tag

Sziasztok. Tudnátok nekem pár mondatban segíteni? Most van tervben egy P20 Pro Vásárlás nagyon jó áron,Telekom-tól teljesen új.
Ajánlott? Mik a Hátrányok és előnyök? Köszönöm szépen.

(#9494) micafighter válasza atomka78 (#9493) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én Samsung S8 és S8+ mellett használom a P20 Pro-t, szeretem az S8+t is, de igazából elég sok előnye van a P20 Pronak, ha ki kéne emelni valamit, akkor az akku időt és az infra portot emelném ki, na meg a kamera. Hátránya egy van amivel eddig találkoztam, az az, hogy az always on displayt nem lehet annyira személyre szabni mint a Samsungnál, de igazából a Samsung megoldása is kezedtleges a Motorola megoldásához képest.

[ Szerkesztve ]

(#9495) Rotyi válasza atomka78 (#9493) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Hátránynak én is az AOD-t mondanám, de nekem nem hiányzik. Ami engem ezzel a készülékkel szembe a legjobba zavar, az igaz minden hasonló kategóriájú telefonra, de talán az összesre, hogy olyan mint egy sérülékeny ékszer. Üveg hátlap ami fényes. Vezeték nélküli töltést és a 3,5mm-es jack csatlakozót szokták még hiányolni sokan, én tudok ezek nélkül élni.
Előny az erős akkuja és villámgyors töltője. A fényképezés terén kiválóan teljesít, de a videózás az nem az erőssége szerintem.
Én nagyon szeretem az infra portot is, mert több TV-t, beltérit és még a munkahelyi klímát is vezérelni tudom vele.
Van rajta gyári kijelzővédő fólia, nekem szeptember óta az védi, de olvastam már olyan véleményt is, hogy gagyi.

Ami majdnem az, az nem az!

(#9496) micafighter válasza Rotyi (#9495) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez az ékszer tolog tényleg igaz sajnos a legtöbb gyártora. Eközben a Motorola pl olyan telefont meg kijelzőt csinál a prémium kategóriában, ami gyakorlatilag elpusztithatatlan: https://youtu.be/fTJOL5ikuZA

Annyi a hátránya hogy mivel műanyag a kijelző igy könnyebben karcolodik, de teszel rá egy kijelző védő üveget és problem solved. Ilyen megoldások helyett jönnek az ékszerek a legtöbb gyártótól, de egyszer hátha ez is mainstream lesz, az ujjlenyomat olvasónak is kellett pár év meg a vizallosagnak is, hogy mainstream legyen.

[ Szerkesztve ]

(#9497) wdx válasza Eliott (#9480) üzenetére


wdx
őstag

Szerintem erre kb a gyártó se tudna válaszolni. Véleményem szerint mindegy, milyen tv-t veszel hozzá, csak minimum full HD legyen. Jelenleg nincs módom kipróbálni alacsonyabb felbontás mellett (HD ready, azaz kb 1280x700, 1366x800-as) mellett, mert nincs ilyen átalakítóm még, de érzéseim szerint kell neki a full HD, és a minimum 1.2-3-as HDMI szabvány. Ezt viszont már kéne tudnia minden tv-nek.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#9498) Pubi78 válasza micafighter (#9494) üzenetére


Pubi78
csendes tag

Köszönöm szépen.
Rotyinak is 😀
Annyi lenne hogy nem írja sem a huawei oldal sem az árukereső az infrát. Ez mindkét verzióban van?(sima és dual sim)

(#9499) Krisz1000 válasza st3v3np3t3r (#9409) üzenetére


Krisz1000
tag

köszi, közben átnéztem XDA-t, és láttam, gyalázat.
mármint a huawei.... ebben vszeg nem fogunk egyetérteni, de...

ő löki ezeknek a keze közé a vevőit, az ő üzletpolitikájuk az oka ennek
még 2 évig meg is érteném, de utána, akinek lejárt a garija, azzal mi van? övé a teló, megvette, nem?

175 tényleg pofátlanság de 60... valszeg ennek költsége van, szerintem ex kriptobányász gépeken keresik a kódot brute force-olással, azért is panaszkodnak hogy akár 2 hétbe is beletelik.
meg a tudás, meg az áram...

vannak ott más érdekes dolgok is, pl letiltott Tmobil imei feloldás. jééé... ilyet lehet? és csomóan írják h működik, használják. jó ez az EU+T kombó hogy ezt is hagyják nekik.

ezek után azt hiszem lemondok a huaweiről...

(#9500) Krisz1000 válasza st3v3np3t3r (#9409) üzenetére


Krisz1000
tag

ja még annyit szeretnék kérdezni, mert itt szerintem jobban értetek hozzá, hogy a Mediapad M3 8.0"-ból azért van most ennyi keveset használt eladó, mert csomóan rájöttek hogy sosem fogják tudni rootolni a tabletet?

mert amúgy egy nagyon fasza kis tablet, volt nálam pár napig és azóta is sajnálom h vissza kellett adnom :( tűéles gyönyörű képernyő, kevés bloatware, állati jó kezelhetőség ujjlenyomatolvasóval, jó hang kivül belül, brutál aksi... kicsit fura h bárki el akarja adni, nagyon egy szerethető darab volt, tkp az fordított a HW felé.

amig az új fejlemények el nem vették a kedvem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.