Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) philoxenia válasza Gedeon31 (#9550) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tényleg jobb volt a P9 első kamerája is, bár azt is csak tükör helyett használtam néha. Igazából komolyabb szelfit wifis fényképezőgéppel lehet lőni. Azt nem tudom, hogy lehetne-e wifiről irányítani ennek a telefonnak a hátsó kameráit. Gondolom root minimum kéne hozzá.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9552) knox83 válasza philoxenia (#9549) üzenetére


knox83
senior tag

Persze, világos de akkor is gáz. Nyilván nem fogok ezért cserélni, de ha ilyen lesz a p30 pro 32es előlapi kamerája is...Elvégre fotós telefonnak akarják eladni szerintem abba egy értelmes előlapi kamera is benne kéne hogy legyen. Főleg hogy a régebbi modellek klasszissal jobbak..na mindegy nen rage-elek😁

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#9553) philoxenia válasza knox83 (#9552) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szoftverrel szerintem javítható lenne valamelyest.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9554) Gedeon31 válasza philoxenia (#9553) üzenetére


Gedeon31
addikt

Akkor nem vennék meg a P30 Pro-t :)

(#9555) knox83 válasza philoxenia (#9553) üzenetére


knox83
senior tag

Lehet, de huaweieknek könnyebb a biztonsági frissítéseket küldeni😁 amúgy vicc, hogy ez a telefon igazából nem kapott komolyabb frissítést az emui 9-en kívül.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#9556) st3v3np3t3r válasza knox83 (#9555) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

konkrétan milyen újításokra vagy frissítésre gondolsz? :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9557) wdx válasza knox83 (#9546) üzenetére


wdx
őstag

Meg is lett tisztítva az előlapi kamera a fénykép előtt? Izzadt fül érintkezik vele minden hívásnál...

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#9558) knox83 válasza wdx (#9557) üzenetére


knox83
senior tag

Ezen nem is telefonálok arra van egy céges ájfon 5s😁

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#9559) knox83 válasza st3v3np3t3r (#9556) üzenetére


knox83
senior tag

Tudnék küldeni listát Richard Yunak😁😁

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#9560) cintula187


cintula187
addikt

Ez a kis aranyos friss SIM-el is kb hetente egyszer legalább kódot kér újraindítás után. :W

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#9561) st3v3np3t3r válasza knox83 (#9559) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

és mi tart vissza?

cintula187 mi a gond? mi nem jó?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9562) Sumptuous válasza cintula187 (#9560) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Ez nekem is feltünt, de nem láttam még újraindulni a telefont. Szerintem nem is indul igazábol újra, csak van benne egy időzítő, ami lejár..Bár nem értem mi értelme, de elképzelhető, hogy nem is hiba. Bár elég bosszantó így...

Szerk. Upsz..Lehet rosszra válaszoltam, de volt itt korábban téma, hogy kéri a telefon a feloldókodot, mintha újraindult volna. Erre reagáltam..Bocs :R

[ Szerkesztve ]

(#9563) st3v3np3t3r válasza Sumptuous (#9562) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

elvileg 3naponta kéri biztonsági okokból a képernyőzár feloldó kódot....teljesen normális...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9564) cintula187 válasza st3v3np3t3r (#9563) üzenetére


cintula187
addikt

ha valóban csak kéri és nem úgy "viselkedik" addig amíg nem írom be, mintha tényleg újraindult volna (kód beírásáig se gsm se wifi) akkor megszokható, de idegesítő is.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#9565) philoxenia válasza cintula187 (#9564) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kód beírásáig ha hív valaki nem írja ki a nevét? Mert újrainduláskor azt csinálja...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9566) cintula187 válasza philoxenia (#9565) üzenetére


cintula187
addikt

Ki fogom próbálni ha megint csinálja.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#9567) knox83 válasza Sumptuous (#9562) üzenetére


knox83
senior tag

Nekem indult újra többször android 8 alatt, de hála istennek a wipe cache megoldotta. Ez a három nap szerintem nem igaz. Néha feldobja.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#9568) cintula187 válasza knox83 (#9567) üzenetére


cintula187
addikt

Se a wipe cache se az új sim nem oldja meg végleg 9-es android alatt. Valahol 2-3 nap és 1 hét között legalább egyszer csinálja.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#9569) glehel válasza cintula187 (#9568) üzenetére


glehel
senior tag

belementek a telefon névjegye / Állapot menüpontba és ott a Futási idő na annyi ideje nem volt újraindítva vagy indult újra magától!

(#9570) knox83 válasza cintula187 (#9568) üzenetére


knox83
senior tag

Tudom, de nekem frankón újraindult, néztem a futási időt. Mindig android frissítés után pár nappal csinálta.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#9571) Tompie


Tompie
őstag

Sziasztok!

Jelenleg abban a fázisban vagyok, hogy érdemes-e lecserélni a P10 Plus-om P20 Pro-ra?
pro vs kontra? 😊

Köszönöm

(#9572) st3v3np3t3r válasza Tompie (#9571) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

P10 Plus vs P20 Pro
hardveresen fejlettebb a P20 Pro...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9573) wdx válasza Tompie (#9571) üzenetére


wdx
őstag

Túl nagy különbség nincs, csak 20MPx-el több, IP67, nagyobb kijelző, .... Amúgy szerintem a P10 (és PRO) egy remek készülék, de ez sem "kutya" :)
Attól függ, hogy mennyi árban a különbség. P10-hez hasonlítva ég és föld, de tegyük hozzá, hogy a P10 sokkal inkább kézre álló, és milliószor könnyebb.

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#9574) Tompie válasza wdx (#9573) üzenetére


Tompie
őstag

A képek minősége az ami megfogott éjszakai képeket az én fotós tudásommal azt látom tű élesek.

(#9575) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Most vettem èszre, hogy van amikor csak sima töltèst mutat a telefon, de van mikor szuper töltèst. Minek a függvènye ez?

[ Szerkesztve ]

(#9576) philoxenia válasza .zSoLTi. (#9575) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A fölvett töltésmennyiségnek, ha a gyári töltőjével töltöd mindig. Azzal, ha kisebb a töltöttség, eleinte nagyobb árammal tölt.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9577) Tompie válasza wdx (#9573) üzenetére


Tompie
őstag

Egyébként én P10 Plust írtam nem sima P10-et ;)

(#9578) racerx


racerx
őstag

Ájánljatok valami tokot lécci, ami kb a Nillkin nature és a Spigen armor között van, mert van mindkettő, de a spigen vastag , nem kényelmes, A Nillkin viszot rohadt kényelmes, vékony (igaz nem véd annyira de, eddig semmi baj se volt), a szélén recézett jó kézbevenni. Ilyen kéne valami, csak ha lehet egy picit jobban nyúljon fel a kijelző fölé, mert ennél más a második Nillkin üvegem széle töredezik be (bár lehet hogy nem a 0.2-es, hanem a 0,33-mast kellene vennem),.

(#9579) Rotyi válasza racerx (#9578) üzenetére


Rotyi
aktív tag

(#9580) racerx válasza Rotyi (#9579) üzenetére


racerx
őstag

Ilyenem van, kényelmetlen a fogása.

(#9581) micafighter válasza racerx (#9580) üzenetére


micafighter
nagyúr

A gyári TPU tok amit a telefon mellé adtak nem vastagabb picit a nillkinél?

(#9582) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok,

Kivétlesen dupláznom a kérdésemet, hogy több véleményt is kapjak. Duplázáson azt értem, hogy a megfelelő topikban is feltettem a kérdést, de úgy gondolom itt is megkérdezem. (Ha rosszul gondolom törlöm a hsz-t)
A téma az lenne, hogy szeretnék egy bluetoot fülest venni a telefonohoz (P20pro) és kíváncsi lennék ti miket használtok?!
Árban 30K Ft a felső határ.
Kivitel: in ear ("agybadugós")
Felhasználás: 30 perc futás, sok irodában ücsörgés (zene hallgatás)

Kicsit elvesztem a tesztek rengetegében, ezért kérek segítséget.
Eddig ezekre jutottam:

JBL reflect mini

JBL reflect mini 2

Sennheiser CX 6.00

Sennheiser CX sport

Ami fontos lenne még, hogy az árkategóriában a legjobb hangzás legyen. Olvasom, hogy a bluetotth átvitel miatt egy itt gyengébb, másik ott.... Azért olyat nem szeretnék ami auido élményből kevesebbet ad, mint a gyári, vezetékes füles. Beszéd funkció mellékes.

Előre is köszönöm a tippeket.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#9583) Rotyi válasza racerx (#9580) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Szerintem ami ennél vékonyabb, az már az eséstől, ütéstől nem nagyon véd. A gyáritokban én féltettem, ebben sem érzem 100%-ig biztonságban.
Ezen kívül nekem még van egy Ringke Fusion X. Az robusztusabb, abban csak akkor van ha külső helyszínen melózok.

Ami majdnem az, az nem az!

(#9584) racerx válasza micafighter (#9581) üzenetére


racerx
őstag

Jó ötlet, meg se néztem :)

(#9585) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Megjött a Nillkin H+ Pro üvegfóliám. [link] lehet vékony meg hamarabb törik ,de sokkal jobb ,mint az Xprotector Tempered Glass ,amit előtte tettek fel. Szebben feltudtam tenni és tökéletesen illeszkedik mindenhol szépen :)

(#9586) cintula187 válasza Gedeon31 (#9585) üzenetére


cintula187
addikt

De üvegüveg? Úgy értem merev tehát nem fólia. Jól fekszik rá?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#9587) Gedeon31 válasza cintula187 (#9586) üzenetére


Gedeon31
addikt

Annyira nem értek hozzá ,de üvegfólia. Nem 0.33 ,hanem 0.2 mm. Érintésre sokkal jobb . Tökéletesen illeszkedik mindenhol.

(#9588) st3v3np3t3r válasza Gedeon31 (#9587) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

olyan nincs, hogy üvegfólia... üveg vagy fólia... ha merev akkor üveg,ha hajlékoby akkor fólia :DDD ez védőüveg amit te rendeltél

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9589) Gedeon31 válasza st3v3np3t3r (#9588) üzenetére


Gedeon31
addikt

Őszintén nem érdekel minek hívják :D , A lényeg nem olyan ,mintha kesztyű lenne az ujjamon ,mert olyan vastag ,ami rajta van :D

(#9590) merlin201 válasza st3v3np3t3r (#9588) üzenetére


merlin201
tag

Szia.
Elméletileg ez is üveg de hajlékony.
[link]

(#9591) st3v3np3t3r válasza merlin201 (#9590) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ez vékonypár tized mm vastag, d de ez inkább plexi mint üveg, hasonló volt nekem is

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9592) micafighter válasza racerx (#9584) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én a gyári TPU tokra rendeltem egy dbrand fóliát, hogy jobban tapadjon a fogása, Oneplusnal csináltam ilyen tok modolast, ott nagyon bejött, majd teszek fel rola ide képeket ha megjött és kész.

(#9593) Gedeon31 válasza micafighter (#9592) üzenetére


Gedeon31
addikt

Egy linket tudnál erről a foliáról adni?

(#9594) micafighter válasza -Maci- (#9582) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én ezek közül egyiket se venném meg. Próbáltam egy jópár bluetooth fulest. Ha olcsó kell, akkor xiaomi sport, az itthon kapható a xiaomi hivatalos boltjaban, létezik belőle youth edition, azt lehet itthon nem forgalmazzák, a kialakítás más kicsit, próbáltam mindkettőt, nekem a youth kényelmesebb volt igy végül azt vettem.

Ha pedig minőség kell akkor jaybird, elég sok fülesük van sporthoz, ha nézel szetszedős teszteket, akkor látod hogy ők csinálják meg a legjobb minőségre a szigetelést ami sportnál nem egy utolsó szempont, volt nekem is jaybird füles, imádtam, ha lesz rá pénzem megint veszek valami újabb modellt.

Ezek hangzásra is rendben vannak egyébként. A mikrofontol nem fogsz hasra esni, de előbb telefonáltam vele szélben, és megértettek a masik oldalon, 0 gond volt.

[ Szerkesztve ]

(#9595) micafighter válasza Gedeon31 (#9593) üzenetére


micafighter
nagyúr

https://dbrand.com/shop/huawei-p20-pro-skins

Gyárilag a telefonra lenne, de én simán bármi féle gond nélkül felraktam a Oneplusom tokjara, tökéletes volt esztétikailag is, és a fogása is ezerszer jobb lett.

Szerintem raktam fel rola anno képeket, majd pénteken lesz egy kis időm és megkeresem a oneplus topikjaban és belinkelem ide, de lassan megjön már a P20 Pro folia is, majd arrol is irok ide meg jönnek képek.

Vannak texturazott fóliák, eszméletlen jó tapadassal, az biztos nem csúszik ki a kezedbol.

[ Szerkesztve ]

(#9596) Gedeon31 válasza micafighter (#9595) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm 😊. Régebben láttam hasonlókat telefonokon, igaz csak képen előben még nem, de jól néztek ki.

(#9597) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Az AOD beragadt és 3 napja Monday-t ír. A dátum változik de a nap nem (azt mondjuk nem értem miért angol de nem zavart eddig).
Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#9598) racerx válasza micafighter (#9592) üzenetére


racerx
őstag

Jó ötlet, köszi.

(#9599) ddt500hu válasza ddt500hu (#9597) üzenetére


ddt500hu
veterán

Megoldódott. A téma hülyült meg.

(#9600) -Maci- válasza micafighter (#9594) üzenetére


-Maci-
őstag

Szia,

Köszönöm szépen! Eddig nem ismertem a Jaybird-et, de tegnap este óta szemezek vele. Nagyon bejönne a Tarah, vagy az X4. Egyetlen hátrányuk, hogy saját töltő dock kell hozzá.
Illetve úgy veszem észre, hogy itthon nem nagyon kapni. a hivatalos honlapon pedig nincs szállítási opció USA-n kívül. Te honnan szerezted be?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.