Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

Na, holnap kapom a kicsikét, Samsung után (S6 és S7 Edge jelenleg) kíváncsi vagyok, hogyan szerepel majd. :)

(#9952) Astrolagoon


Astrolagoon
junior tag

Hali!
P20 pro ról váltottam P30 Pro-ra

Nagyon jó kis telefon elégedett vagyok de ajánlom akinek viszket a tenyere várjon szerintem őszig Mate 30 Pro-ig!

Igazán nincs szégyenkezni valója a P20 Pro-nak
A P30 pro meg igazán nem érdemelli meg a P30 Pro nevet ez csak egy ráncfelvarrás inkább egy P20 Pro Plus nak nevezném.
Ez nem negatív csak tudom milyen a tenyérviszketés váltást suttogó vállon üldögélő kisördög :)) :DD :))

[ Szerkesztve ]

(#9953) knox83 válasza Astrolagoon (#9952) üzenetére


knox83
senior tag

😁 Nézd meg a 30as forumot, olyan street fight megy, hogy öröm olvasni😁

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#9954) JohnDoe_Hun válasza JohnDoe_Hun (#9949) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Megjött a válasz a Terrafon-tól. Azt írják h ők intézik a garanciát és saját költségükön futárral szállíttatják. Nekem ez belefér még.

(#9955) st3v3np3t3r válasza JohnDoe_Hun (#9954) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

és úgy fog kinézni a valóságban, hogy te elküldöd nekik,ők meg továbbküldik hollandiába...:) majd a megjavított készülék visszamegy hozzájuk,utána hozzád:)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9956) .zSoLTi. válasza st3v3np3t3r (#9955) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Pikk-pakk 2 hónapon belül :-)

(#9957) JohnDoe_Hun válasza .zSoLTi. (#9956) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Valszeg igen.

(#9958) FirstAndroid válasza knox83 (#9953) üzenetére


FirstAndroid
tag

Akkor talán jól döntöttem a P20 Pro-val?

(#9959) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nem értem a parát. Egy Hüvely nem romlik el.... ;] [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9960) st3v3np3t3r válasza philoxenia (#9959) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

:DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9961) knox83 válasza FirstAndroid (#9958) üzenetére


knox83
senior tag

Szerintem igen:) ár érték arányban jobb.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#9962) whYz válasza knox83 (#9953) üzenetére


whYz
addikt

Nem csak nezi, de o a legnagyobb streetfighter ott. :DDD

(#9963) NoOne1976


NoOne1976
őstag

A segítségeteket szeretném kérni új tulajként. És üdvözlök mindenkit :)
Hol tudom beállítani a következőket, mi a megoldás, mert nem találom.
1. Értesítési led nem működik. Villogó jelző fény opció be van kapcsolva.
2. Viber nem jelzi, hogy jött üzenet, nincs ott a kis szám. Pedig értesítés engedélyezve van elvileg. Értesítési sávba se pakolta be a rendszer.
3. Fényképezéshez mi az optimális képernyő arány, ha akarok normál papírképet előhivatni? Jól gondolom, hogy a 4:3?
4. Honor8-nál a Huawei Swype billentyűzetet nagyon megszoktam. Hiányzik az alapból kitett ékezetes betű.
Előre is köszönöm a segítséget és ha nem a Google ajánljátok megoldásnak.

[ Szerkesztve ]

(#9964) philoxenia válasza NoOne1976 (#9963) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Papírképhez(híváshoz) a 2:3 arány az ajánlott, látszik a fotópapírméreteken is. 9x13; 10x15; stb....
Valójában azért előhívatás előtt mindig érdemes átnézni a képeket és olyankor tudsz vágni belőlük. Így inkább témafüggő, hogy melyik arány a jobb pillanatnyilag.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9965) mufi


mufi
senior tag

Beegett a waze ennek a sz@rnak a kijelzojere. :W
Valamiert kiraktam egy feher hatteret, nezem hogy mi a banat van koszos a kijelzo....hat nem...ott a hatterben a waze halvanyan :W :W ilyet....

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#9966) _CICAFIU_ válasza mufi (#9965) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Pont ezért nem kéne soha oledes telefon. Hiába szebb meg ilyenek de maradok az ips-nél.

Huawei P30

(#9967) Rotyi válasza _CICAFIU_ (#9966) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Valamit valamiért. Ez igaz az ips-re és az oledre egyaránt.

Ami majdnem az, az nem az!

(#9968) whYz válasza mufi (#9965) üzenetére


whYz
addikt

Haha na ezert kell android autot hasznalni inkabb es a telefon kijelzojet kikapcsolva hagyni vezetes kozben. :DDD

(#9969) .zSoLTi. válasza mufi (#9965) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Ezèrt is gyülölöm az oled kijelzőt :-/

(#9970) Astrolagoon válasza _CICAFIU_ (#9966) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Ips is beég meg szellemképesedik...

(#9971) mufi válasza whYz (#9968) üzenetére


mufi
senior tag

Haha. Hasznalnam, ha az olyan lenne a skodan mint az ios. Android auto? Te viccelsz? Lattad a skoda android appokat esetleg navigaciot? A kislanyom kinai jateklaptopjanak komolyabb szoftvete van...meg, hogy is jon ide as android auto?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#9972) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok, ahogy beleolvasgattam a topikba, láttam nem sok szó esik a kijelző beégésről.

Nekem 11 hónapos a telefon (használtan vettem), a kijelző közepén függőlegesen voltak négyzetek beégve.
Fehér,, kék és zöld színű homogén háttérnél látszottak a legjobban. (sajnos nem csináltam képet róla)

Visszavittem a telefont és természetesen garanciában javították.

Viszont, ami érdekes, hogy mindent IS cseréltek.... (nem baj)

A FirstPhone végezte a gariztatást, mivel készleten nem volt alkatrészük, ezért a Telemaxhoz küldték, szűk egy hét alatt megvolt a művelet.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#9973) whYz válasza mufi (#9971) üzenetére


whYz
addikt

Barmelyik autohoz tudsz venni android auto kompatibilis head unitot min 20k forintert. Utana beulsz a kocsiba es ott latod a dolgokat de a telefonod dolgozik. P20 pro mar tamogatja az android auto wirelesst is pie ota.

Most nezem, hogy az ujabb skodak is android autoval jonnek, szoval ne szold le. :)

[ Szerkesztve ]

(#9974) st3v3np3t3r válasza _CICAFIU_ (#9966) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nekem az lg v20 ips kijelzője is beégett kb. 4 hónap után... mondjuk az ips előnye,hogy ha kikapcsolják a kijelzőt,a szellemkép eltűnik,olednél végleges... az oled kijelzőt sosem szabad 70%nál nagyobb fényerőn használni... minél nagyobb a fényerő, sokkal nagyobb esélye van,hogy beég...nekem manuális fényerőszabályozáson van

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9975) knox83 válasza tesz-vesz123 (#9895) üzenetére


knox83
senior tag

Most teljesítmény módban használtam ugyanúgy 1n19ó és fél órával volt rövidebb a kijelző idő. (5ó12p)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#9976) mufi válasza st3v3np3t3r (#9974) üzenetére


mufi
senior tag

Ezt hol irja a hasznalati utasitasban? Csereli ezt a huvely? Mekkora eges lesz a fonok elott, ha cseremobilt kerek, megmondta, hogy iphonet kerjek....

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#9977) _CICAFIU_ válasza Rotyi (#9967) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Igen ez igaz

Huawei P30

(#9978) Astrolagoon válasza mufi (#9976) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

szifon is beég... ;]

(#9979) mufi válasza Astrolagoon (#9978) üzenetére


mufi
senior tag

Ismeros 4 evig hasznalt szifon 7et....fonok os...barmennyire xar kimondanom...de ki sem mondom ...igen, neha beeg a szifon is...de ez kb fel eves telo...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#9980) Csabikavagyo válasza st3v3np3t3r (#9974) üzenetére


Csabikavagyo
tag

Sőt ha megnézed az öngyújtó tesztet akkor is ez a jellemző. Az IPS-nél eltűnik az OLED-nél megmarad a nyoma. Tehát akkor ég be ha melegszik a kijelző. Mint pl.: navigáció és játék közben. Természetesen nem 10 percekről van szó. :U

(#9981) Asbee válasza mufi (#9979) üzenetére


Asbee
veterán

Iphone 7 mióta oled? Az oledek ott is beégnek ilyen használatnál.

[ Szerkesztve ]

(#9982) st3v3np3t3r válasza mufi (#9976) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ez nem leírás kérdése...persze garanciában cseréli a Huawei...

sajnos mind az ips-nél,mind az oled-nél,ez gyártástechnológiai probléma

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9983) st3v3np3t3r válasza Asbee (#9981) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

az am"oled" is oled,csak aktív mátrixos oled... a hangsúly a LED-en van... a túlzottan magas hőmérséklet hatására folt képződik a ledek elötti filmrétegen,az IPS-TFT esetén a kristályok iránya ragad be,ami lehülés után normalizálódik...

olednél is,meg az ips-nél is a túlzott fehér okozza...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9984) wdx


wdx
őstag

Leginkább a zöld szín ég be, de a kék is hajlamos, csak jóval kevésbé. A fehér szín mindegyiket bőven tartalmazza. Ergo sötét mód ajánlott. Régen ezért volt az amolednél 2x annyi zöld...

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#9985) Asbee válasza st3v3np3t3r (#9983) üzenetére


Asbee
veterán

Ki beszélt erről? Tisztában vagyok ezzel. Az összehasonlításra gondoltam. ips vs oled beégés téren nem túl korrekt. És akkor erre rámondani bezzeg az iphoneon.

(#9986) Astrolagoon válasza mufi (#9979) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

3 napos szifon is beéghet(láttam t pontban) ez nem év hanem minőség/használat kérdés.Néha a P20 pro is beég kb 10.000 hszből 2 nél volt ilyen.. .. erre van a garancia nem?

Szerintem zárd rövidre a teljesen felesleges klöreid vidd szervizbe!

[ Szerkesztve ]

(#9987) mufi válasza Asbee (#9981) üzenetére


mufi
senior tag

Nem mondom, hogy nem, csak en lattam meddig es hogyan hasznaltak (nekem akkor meg csak nem is volt p20, sott, nem is letezett amikor a szifon 7en toltak a wazet ejjel nappal), s az nem egett be...elviszem szervizbe, nyilvan ez nem kerdes csak q gaz...q gaz...hogy pont az en keszulekemmel tortenik ez, mert szifon helyett ezt valasztottam...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#9988) philoxenia válasza mufi (#9987) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azt nem értem, miért nem az iOS navigációját tolták rajta.... Ja mondjuk az lett volna az igazi beégés... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9989) cintula187


cintula187
addikt

Tegnap települt Telekomos készülékemre az alábbi:
9.0.0.236 GPU Turbo. Miez a turbo?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#9990) st3v3np3t3r válasza cintula187 (#9989) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

link

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9991) tl-x


tl-x
őstag

Ma én is elcsábultam és rendeltem egyet a telekomtól. Ha minden igaz hétfőn megkapom. :DD

(#9992) eris94


eris94
tag

Üdv!
Újdonsült P20 Pro tulaj vagyok. Szifon 6 Plusról váltottam, nagyon meg vagyok elégedve a kicsikével :)
Egyetlen problémám, hogy a jó kis Apple Watch 3-am papírnehezékké vált.
Tudnátok helyette javasolni olyan okosórát/karkötőt, ami:
- képes zenét vezérelni
- jelzi az értesítéseket szöveggel (ékezetekkel)
- méri az alvást/pulzust?
Lehetőleg minél olcsóbban, max 20-30k környékén.
Köszi a segítséget :)

(#9993) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Sziasztok! Nekem sima P20 van, de nem igazán pörög az a topik. Tehát az lenne a kérdésem, hogy az alkalmazásváltóban a lakat mi célt szolgál? A chrome ugyan úgy bezárja a lapokat belakatolva. P20 pro-nál 6GB rammal nem zárja be?

(#9994) whYz válasza MeSKA (#9993) üzenetére


whYz
addikt

Ha nincs eleg ram akkor bezarja, de a tabokat elmenti, szoval ujra kellene toltenie amikor megnyitod a chrome-ot. Erdemes lenne beallitanod a beallitasok akksi menuben, hogy a chrome futhasson a hatterben.

(#9995) tl-x válasza eris94 (#9992) üzenetére


tl-x
őstag

Szia! Hasonló cipőben vagyok én is 6s-ről és Apple Watch S1-ről váltok. Én a Huawei Watch GT-t (classic) néztem ki. Amúgy ha megosztod a telóval a wifit nem működik az óra (messenger értesítések stb.)?

[ Szerkesztve ]

(#9996) Harcsai


Harcsai
senior tag

Amúgy, mi történik, ha not aprowed romot beregisztrálok ff-ben, és a hisuite módszerrel azt mondom, tegye fel?
Bocs, ha már volt.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#9997) kovlui válasza whYz (#9973) üzenetére


kovlui
tag

Tudnál esetleg linkelni ilyet?

(#9998) st3v3np3t3r válasza Harcsai (#9996) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

az erecovery nem fogja engedni a telepítést,mert nincs a csomag digitalisan aláírva...

nekem 2 frissebb márciusi javítást jelez approved-esnek...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9999) Harcsai válasza st3v3np3t3r (#9998) üzenetére


Harcsai
senior tag

Nálam jelenleg a 245 a legfrissebb approwed. Márciusi, és fel is tette.
Köszönöm.

Azt nem tudod véletlenül, vagy szándékosan :)) hogy hol kapcsoltam be azt, hogy ha a képernyőn tartom két ujjam, akkor az ott általa felfedezni vélt tartalmakra rákeres, és ablakban feldobja a találatokat?

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#10000) Ernesst válasza Harcsai (#9999) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Beállítások / Intelligens asszisztens / HiTouch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.