Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) spawn21 válasza Sumptuous (#2850) üzenetére


spawn21
veterán

Akkor gyorsan szabadulj meg tőle :P

iPhone 13p

(#2852) papelado válasza spawn21 (#2851) üzenetére


papelado
aktív tag

+1000 ajajaja én is azonnal szabadulnék Borzasztó dolgokat látni borzasztó :)) ;] :))

(#2850) aureeel

"akadozik néha a telefon. "

-Se egy teszt se a userek ezt nem tudják megerősíteni userr erro szerintem.Factory reset.

'Érződik rajta, hogy nincs optimalizálva a entrópia generátor"

-Szerintem de sőt a demokleturátor instabilizátor problémát is remekül oldották meg Huaweiék

"Régebben készítettem romot egy kínai telefonra, ott foglalkoztam ezekkel, és sajnos látom a különbséget, ami zavar"

-Ez jó hír ,hogy szaki vagy .Feltennéd valahová a romodat kipróbálnám!Bármyilen kínai készüléket betudok szerzni egy tesztre .

" Ha egy kicsit figyeled az animációkat, észreveheted te is! Csak nehogy zavarjon utána :))"
-Igen biztos az én meg a többiek szeme rossz .Az enyém így 45 felé tuti mert én teljesen fluid animásciókat látok system wide.
:R

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2853) johnsmithnex válasza Sumptuous (#2850) üzenetére


johnsmithnex
tag

Igaz nekem sima P20 van, de ugyanezt tapasztalom. Az animációk akadoznak, képgörgetés, áttünések stb. Nem fluid a rendszer. Facebook, insta is akadozva gördül, de ez már az app hibája is lehet.

(#2854) pampika válasza papelado (#2852) üzenetére


pampika
őstag

Azért a nagy lelkesedés mellett maradjunk objektívak is valamelyest. Igenis bőven lehet itt-ott apró döccenést kifogni. Sokszor túlzottan takarít a memóriában (pl. Google play newsfeedben 8/10-szer újratölt, vagyis közben kigyakta a rendszer. 6 GB RAM van benne, de 3 környékén már erősen takarít. Chromeban is simán lehet látni hosszabb oldalak lapozásánál, hogy fehér lap villan be a tényleges tartalom mutatása helyett.
Szelfi kamera borzalmas, a hátsó meg néha maszatol és zsírkrétával rajzol...

Szóval valóban egy remek telefon összességében, de azért a tökéletestől még messze van ;)

(#2855) Sumptuous válasza papelado (#2852) üzenetére


Sumptuous
senior tag

@spawn21: Azért ennyire nem zavar a dolog, hogy megváljak tőle :)

@papelado:
Egy: Mint ahogyan említettem is, 3 másik készüléken is tapasztaltam ezt, szóval nem hinném, hogy "userr erro"
Factory reset pedig volt már..ezt is írtam régebben.

A második ponton jót nevettem :D köszi!

Harmadik: Itt van, tessék. :) Nyugodtan szerezhetsz egy Le Max 2-őt. Elégedett leszel :)

Negyedik: Nem arról van szó, hogy a szemed rossz, hanem így szoktad meg, és valószínűleg nem ez az első dolog, amit észreveszel. Ez nem a te hibád.

Egyébként nem támadó volt a hozzászólásom.. sőt. :D Szeretem ezt a hozzáállást, hogy bármi ami negatív tapasztalat, az biztos hogy user error. Meg ez a telefon semmi más nem lehet, csak és kizárólag tökéletes :D
Ettől függetlenül szeretem a készüléket, nem cserélném le semmire. De ne legyünk már ennyire elfogultak :)

(#2856) papelado válasza Sumptuous (#2855) üzenetére


papelado
aktív tag

Szerintem engedd el.minden topiknak megvan az embere mint te nincs ezzel semmi gond az égvilágon sőt remekül szorakozok!

A romod kösz remek majd felpakolom de amint látom a FC zik rendesen sokakanál sok helyen de biztos gyors cserébe ;] Ez itt off PM be jöhet

Drágaszágom....

(#2857) papelado válasza pampika (#2854) üzenetére


papelado
aktív tag

"Azért a nagy lelkesedés mellett maradjunk objektívak is valamelyest. Igenis bőven lehet itt-ott apró döccenést kifogni."

-Apró döccenést melyik ma létező készüléken nincs???Samu ,szifon,sony htc ...Mindenhol
Nem erről volt szó olvasd el a kolléga hszét

"Azért a nagy lelkesedés mellett maradjunk objektívak is valamelyest. Igenis bőven lehet itt-ott apró döccenést kifogni."

-Palabrét használok nincs semmi gondom a hírolvasóval.

"Chromeban is simán lehet látni hosszabb oldalak lapozásánál, hogy fehér lap villan be a tényleges tartalom mutatása helyett."

Samu browsert használok adblockkal 50 lapnál sincs ilyen gondom tégy vele egy próbát ...

"Szelfi kamera borzalmas, a hátsó meg néha maszatol és zsírkrétával rajzol..."
Mindkét esetben ajánlott nem pacal után fotózni... ...néha...
Sokat segít egy törlés!

Kérlek linkel dmár hol állítottam ,hogy tökéletes?!

Drágaszágom....

(#2858) finu


finu
tag

Sajnos az akku valóban gyengébb mint amire számítottam, Mate 10 pro után.

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#2859) papelado válasza finu (#2858) üzenetére


papelado
aktív tag

Na ja mate 10 hez viszonyítva lehet (Nekem mondjuk átlagosan 5 -6 óra kemény használat mellett ez csodás).De ha s8ad lett volna ... ;]

Drágaszágom....

(#2860) finu válasza papelado (#2859) üzenetére


finu
tag

Csak telefont veszek.😉 Pedig minden ugyanaz benne.

[ Szerkesztve ]

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#2861) papelado válasza finu (#2860) üzenetére


papelado
aktív tag

A kijelző se ugyanaz.Az alaplap se.A kamerák se.Szoftver se. :K

Drágaszágom....

(#2862) Sumptuous válasza papelado (#2856) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Neharagudj, de nem erőltetem meg magam annyira, hogy leálljak veled PM-ben üzengetni. De egy biztos, a te 44 évedből bőven volt időd ezt a stílust a maximumra járatni, és már elvből sem hagyod abba. Sajnos úgylátom a szemed tényleg nem a régi már, ugyanis FC-t sosem emlegettek a felhasználók. Bár bevallom, mostanában nem nézem a rom forumát. De ebben biztos vagyok. Ha már blamálni akarod a munkásságom, akkor legalább ésszerű eszközöket használj, és értelme is legyen.

Eszerint lehet függetleníteni a single sim-es készülékeket. Csak nehéz találni hozza megfelelő sim tálcát. Valaki közületek próbálta már?

(#2863) finu válasza papelado (#2861) üzenetére


finu
tag

Igazad van, pedig jó lenne ha tudnád hozni azt a szintet.

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#2864) papelado válasza Sumptuous (#2862) üzenetére


papelado
aktív tag

Nem az a gond,hogy kritizálsz hanem olyan köröket futsz amin ez a topik már rég túlvan.
Ráadásul gyomorforgatóan próbálod belemegyrázni,hogy amit te látsz az kőbevésett igazság lagos és kész!
Amikor meg szembesítünk vele ,hogy talán mégsem tragédia SŐT!! semmivel nem rosszabb mint más készülék akkor is kötögetsz tovább nem bírod elviselni az ironiát...

Tényleg add el rossz kamerák lagos nem csúcsmodelhez méltó a sebesség,stb...
Én ilyenkor már rég eladtam volna és vettem volna ..ja mit is?...
Tényleg nem értelek meg sok más srácot se .Ha akkora profi vagy gyárts rá romot vagy add el
Ha ennyire zavar ilyen tényleg szinte vagy tényleg nem is létező apróság akkor ez nem a te készüléked.
Én biztos nem szenvednék vel hiszen mi lesz később amikor jönnek a 120Hz kijelzők majd a 3 haverod is vált te meg itt leszel kénytelen nézni a mikromikromikro lagokat.

"Eszerint lehet függetleníteni a single sim-es készülékeket. Csak nehéz találni hozza megfelelő sim tálcát. Valaki közületek próbálta már?"

Ettől nem független lesz a készülék hanem kétkártyás.Dualsimesíteni lehet.Minimális kockázat azért van vele mert ugyan még soha nem hallottam ilyet de a szolgáltatóknak megvan a lehetőségük a mókolt készülék bannolására

És ha márkérésem ellenére sem voltál képes PM ben folytatni akkor ezzel itt be is fejezhetjük elmondtad te is én is necro love! :R :D

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2865) Sumptuous válasza papelado (#2864) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Rendben, mindegy :) Én ezt az egészet nem akartam. Sőt szerintem összetévesztesz valakivel. Én csak arra voltam kíváncsi, hogy az az update meglépett-e a szemem elől, vagy a mostani az, csak nincs benne a changelogban az szöveg, amit régebben olvastam.

De ha a SIM1 slot mondjuk telenoros, és valaki követi a linkelt módszert, akkor lesz egy élő SIM2 foglalata, ami szintén csak telenoros kártyát fogad be? Véleményem szerint a metódus után mindkét slot független lesz. Másképp nem nagyon van értelme. :R

(#2866) spawn21 válasza finu (#2858) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem pedig nem :)

Nekem volt, kb ugyan azt tudja. De az kb ugyan ez. Nem?

iPhone 13p

(#2867) mjani1172 válasza papelado (#2856) üzenetére


mjani1172
addikt

"Szerintem engedd el.minden topiknak megvan az embere mint te nincs ezzel semmi gond az égvilágon sőt remekül szorakozok!"

Ez tökéletes jellemzése a munkásságodnak is.
Az "ember aki összeforrt a készülékkel" , mint valami Marvel hős, a legkisebb kritikára(teljesen mindegy hogy valós vagy valótlan) azonnal reagál, megtorol és személyeskedik.

[ Szerkesztve ]

(#2868) philoxenia válasza mjani1172 (#2867) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A kritikákon már túl vagyunk, annál már régebbi a telefon. konkrét hibák, segítség kérése és adása, erre való a topik.
Amúgy ezt a szmúsz/nemszmúsz témát ár anno is ...vára untam a Samu vs Ájfon vitákban.
Eddig a Hua topikok többsége el tudta ezt engedni. Nekem pl. teljesen mindegy, hogy egy, vagy két tized másodperc alatt jelenik meg valami...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2869) S e t h válasza Sumptuous (#2865) üzenetére


S e t h
nagyúr

Respect.
Fanokkal nem szabad.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2870) papelado válasza S e t h (#2869) üzenetére


papelado
aktív tag

Mennyi a p20pron on a sotod?

Drágaszágom....

(#2871) papelado válasza philoxenia (#2868) üzenetére


papelado
aktív tag

+1000 erről kellene szólni a topiknak !Komolyan néha egyesek úgy beszélnek erről a készülékről mintah egy hulladék lenne...

#2867) mjani1172

Annyira össze vagyok forrva,hogy használom.
De nem annyira mint butuskán sugallod.Ha így lenne akkor az elmúlt években nem használtam volna csak a nagy gyártók készülékei közül ezeket a márkárat:Htc,sony,lg,samsung,xiaomi,moto,apple,nokia,
És akkor a sok kis kínaíról nem is beszéltem.-De te látom jobban ismersz önnmagamnál is ez becsülendő gondolom jól keresel vele! :R
Vissza a topikhoz srácok Philoxenia nagyon jól összefoglalta,hogy nem az egyéni kis vitatható dolgokról kell szólnia a topiknak hanem: "konkrét hibák, segítség kérése és adása,"

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2872) hirtelen válasza papelado (#2871) üzenetére


hirtelen
csendes tag

Már három hete megvettem a telefont, de itt nincs kedvem hozzászólni, vagy kérdezni, mert aki csak egy hajszálnyi problémával áll elõ - miközben írja, hogy szereti a telót, újra ilyet venne - annak ezen a fórumon izomból nekirohannak.

Leginkább te vagdalkozol. Nézz már magadba egy kicsit! Miért kell mindenkibe belekötnöd?

Egy fórum arra való, hogy segítsük egymást, tippeket adjunk, hogy hogyan köszörüljük ki a teló esetleges hátrányait, használjuk ki az elõnyeit. és ha valaki téved, hülyeséget kérdez, akkor sem kell vérét venni. Nem azért van a topic, hogy kedvedre sárba taposs bárkit a nicked árnyékából vagdalkozva.

Ha ezt így folytatod, rövidesen jól fogod itt érezni magad, mert mindenkit elriasztasz, s önmagaddal fogsz elégedetten beszélgetni.

A topic jelenleg szinte csak rólad szól, meg az okoskodásaidról, a másokat leszóló dumádról. Ez borzasztó! Ne tojd tele a szövegeddel az egész felületet!

(#2873) #18001664 válasza papelado (#2870) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nekem a 6.5-7 óra mindig megvan, folyamatos WiFi, mobilnet és GPS kapcsolattal. előfordult már 8 óra is de akkor sokkal közelebb voltam az adótoronyhoz aminek hála nagyon erős jelem volt, ez rengeteget számít!

(#2874) kali válasza spawn21 (#2866) üzenetére


kali
legenda

Ami papíron mérvadó, az a kamerák és a kijelző eltérése, azok tekintetében valamennyivel biztos többet fogyaszt a P20 Pro.
A szoftver passz, de az frissítésről frissítésre változhat minden telefonnál.

[ Szerkesztve ]

(#2875) lenzso válasza hirtelen (#2872) üzenetére


lenzso
tag

+1000

(#2876) papelado válasza hirtelen (#2872) üzenetére


papelado
aktív tag

"mert aki csak egy hajszálnyi problémával áll elõ"
Konkrét kamu és vagy te se olvastál vissza.Hiszen láthatod pár hete pont engem oltottak le amiért pl a kamerát és egy két dolgo kritizáltam.

"Leginkább te vagdalkozol. Nézz már magadba egy kicsit! Miért kell mindenkibe belekötnöd?"
Ezn hszrészed alapján teljesen hiteles volt az én kötök bele emberekbe miután első hszedben felém és a topikban belémkötsz személyeskedsz!

"Ha ezt így folytatod, rövidesen jól fogod itt érezni magad, mert mindenkit elriasztasz, s önmagaddal fogsz elégedetten beszélgetni."
Nem is tudtam,hogy egy pchi dokival van dolgom.Köszi managelm eddig is ment valahogyan ;]

"Ha ezt így folytatod, rövidesen jól fogod itt érezni magad, mert mindenkit elriasztasz, s önmagaddal fogsz elégedetten beszélgetni.

'"A topic jelenleg szinte csak rólad szól, meg az okoskodásaidról, a másokat leszóló dumádról. Ez borzasztó! Ne tojd tele a szövegeddel az egész felületet!"

Az a borzasztó ,hogy teljesen szétoffolod a topikot a telefonról egy szót sem szóltál csak engem oltogatsz"Tedd offba vagy kérlek pm be az ilyen jellegű érzelmi alapon fórumozásaid.Nagyon szépen köszönöm' :R

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2877) papelado válasza #18001664 (#2873) üzenetére


papelado
aktív tag

Igen az teljesen jó én nekem azért kevesebb mert aktívan használom sok esetben a miracastot és Type c HDMi.-t ami azért durván eszi az akksit.Hálozatom szerencsére ahol legtöbbet vagyok remek az nem tényező nálam!

#2878) S e t h
Szia !
Melyik frissítés van a telefonodon még 128 on vagy?Nekd nem ment ma el a voda hálózat?

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2878) S e t h válasza papelado (#2870) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezzel nagyjából magadat minősítetted.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2879) #18001664


#18001664
törölt tag

Kár, hogy ide jutott ez a topik, nem szívesen olvasgatok már itt.

(#2880) hito válasza #18001664 (#2879) üzenetére


hito
nagyúr

Én is így vagyok ezzel. Tiszta lehangoló :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2881) janosibaja válasza #18001664 (#2879) üzenetére


janosibaja
őstag

Szintén :(((

(#2882) speter33 válasza hito (#2880) üzenetére


speter33
aktív tag

Szintén

(#2883) #18001664


#18001664
törölt tag

Ideje lenne akkor tiszta lappal "újraindítani" a topikot és lehetőleg tényekre hivatkozni mindig, nem megsértődni és nem trollkodni.

(#2884) nimba1


nimba1
aktív tag

Nekem is megjött a 131.
Független :)

(#2885) #18001664 válasza nimba1 (#2884) üzenetére


#18001664
törölt tag

Telekomos L29 még nem kapta meg, legalábbis én most néztem és semmi. Lehet holnapra ideér. :)

(#2886) trichie16 válasza nimba1 (#2884) üzenetére


trichie16
csendes tag

Telekomra is megjött ma. (Legalábbis az enyémre ezek szerint :D )

[ Szerkesztve ]

(#2887) richies


richies
senior tag

Sziasztok. Par napja van meg a telo s sokszor panaszkodnak hogy nem ertenek tisztan. Ha kihangositva van, meg rosszabb a helyzet.

Iphone 6se vel hasonlitottam ossze es eg es fold a kulunbseg.

Valaki van tapasztalta ezzel?

128as fw van s full terero.

Koszonom

Rozsomak of Power

(#2888) #18001664 válasza richies (#2887) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nekem ilyen problémám eddig nem volt, én is jól hallottam mindenkit, meg a másik fél is engem.
Csinálj egy gyári visszaállítást, ha utána sem jó akkor irány a szervíz.

(#2889) Bferibörs válasza finu (#2858) üzenetére


Bferibörs
addikt

Sziasztok!
Ez mit jelent konkrtabban?
Telefon vásárlás előtt állok.
P20 pro
mate 20 pro
s9+
a sorrend amiket eggig néztem. Fontos az üzemidő nálam, 10-12 órát ki kell bírjon wifi hotszpotként is, vagy 5-7 óra képernyő időt.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2890) #18001664 válasza Bferibörs (#2889) üzenetére


#18001664
törölt tag

Mate 20 Pro még nincs, Mate 10 Pro van.
A Mate 10 Pro és a P20 Pro nagyon jó üzemidőt tud, az S9+ sokkal gyengébb ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

(#2891) Bferibörs válasza #18001664 (#2890) üzenetére


Bferibörs
addikt

bocs elírtam, köszi!

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2892) pampika válasza Bferibörs (#2889) üzenetére


pampika
őstag

Ha folyamatosan hajtod hotspotként, akkor necces az a 10-12 óra sztem. Bármilyen telefonnal, főleg, ha több gép is rá van kötve. Erre áthidaló megoldás lehet egy powerbank, van már 20-30 Ah-s is.

A SOT-ot viszont fogja hozni simán.

(#2893) Bferibörs válasza pampika (#2892) üzenetére


Bferibörs
addikt

jelenleg lenovo p2- őt használok erre, 5000 akksi 5,5 col, azért nem egész nap megy a megosztás, azzal együtt ( 3-5 óra megosztás, 3-4 óra kinelző idő) kellene kibírja a kb. 10 órát, hogy ne kelljen közben tölteni.Vagy új hálózati és autós töltőket kell vennem amik támogatják a p20- at.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2894) spawn21 válasza #18001664 (#2879) üzenetére


spawn21
veterán

Lassan minden topik ilyen.
Nekem az egész oldal egy trágya lett. Visszasírom a Symbian korszakot, meg a régi Windows telefonokat.

Egy normális téma sincs már. Szoftvert buzerálni már nem kell, mert alig vannak gondok.
Tehát marad a milyen csini telcsi tokot ajanlotok. Hé linkelje már, mert lusta vagyok beütni a googleba.
Hé, mien fóliát vegye, stb stb.....

iPhone 13p

(#2895) janosibaja válasza Bferibörs (#2893) üzenetére


janosibaja
őstag

Ezért szerintem nem kell az autós töltőt cseréltetned.

Egy előző Samsungom annyira melegedett töltés közben, hogy a nyári tűző napon le is állt rendszeresen. Ezért - bár tudom, technikailag ócska megoldás - annak idején én gyengébb töltőre cseréltettem a szervizben a beépített autós töltőt, hogy csak "csordogáljon" bele a szufla.

Ez a töltő tölti most a P20 Pro-t is, egész úton megy a Waze, de lassan azért feltöltődik közben. Ha nem gyorstöltésre akarod használni az autós töltőt, hanem csak üzemelteted a mobilt, akkor szerintem nincs ok a cserére.

(#2896) Bferibörs válasza spawn21 (#2894) üzenetére


Bferibörs
addikt

köszi!

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2897) Balázs1986 válasza spawn21 (#2894) üzenetére


Balázs1986
addikt

+1
Az utóbbi időben valahogy nagyon félrement a célközönség, lassan közelebb vagyunk a hsz-ek értelmi szintjében a Blikkhez, mint a szakmához. Bár lehet én vagyok a hülye, hogy szakmai hobbiként tekintettem a lapcsaládra\fórumra.

ON: C432 független dual sim, megkaptam a .131-et. Még nem jelzett magától, az előbb nyomtam rá kézzel a keresésre. A Tippek GUI biztos fontos újításokat hoz :D A kameránál viszont ha a zoom tényleg alulra kerül, akkor az hasznos lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2898) pampika válasza Bferibörs (#2893) üzenetére


pampika
őstag

Ez így már reálisabb, hogy tudja hozni. Volt olyan nap, hogy hasonlóra volt szükség és ilyesmi időket produkált estére. Nyilván cserébe este mehet is töltőre :)

(#2899) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Mindjárt jön a bezzeg a mai fiatalok, nem úgy mint mi három hónapja.... ;]

Mindenkin múlik aki ide ír, hogy a topik milyenné válik. A P7/ P9 topikban azért olyan két-három évig lehetett egy színvonalat tartani.
Az olyan "hibaleírásokkal", hogy "lassú"meg "ennyi pénzért lehetne jobb" pláne, hogy "azt hittem szebb képeket csinál" nemigen lehet mit kezdeni.
A mikor jön már a frissítés meg dettó. Érdemben nem tesz hozzá századszor beírva.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2900) Newlachka válasza philoxenia (#2899) üzenetére


Newlachka
őstag

melyik 65-ben? :DD

Én nem vagyok a nagy öreg,de ezredszer írom le,hogy ez egy telefon.és másodlagos funkció a fényképezési tudása,és nem nem tud fényképező gép minőséget,cserébe 7mm vékony és elfér a zsebetekbe..
Bezzeg amikor tárcsázós telefonnal fényképeztünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.