Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) #18001664


#18001664
törölt tag

128 tölthető!
HiCare frissítésen belül, ott megtalálja, aztán OTA-n legfrissebb teljes csomag letöltése!

(#2052) papelado válasza #18001664 (#2051) üzenetére


papelado
aktív tag

3.5 giga de csak patch és smart lock?
Semmi kamera update mint pár külföldi állította?Érdekes...Letöltés 5%...

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2053) #18001664 válasza papelado (#2052) üzenetére


#18001664
törölt tag

Ennyit ír a magyar changelog igen...új funkciót nem látok a kameránál, 60fps stabilizálás továbbra sincs, a fotók minősége meg majd kiderül...

(#2054) papelado válasza #18001664 (#2053) üzenetére


papelado
aktív tag

60 fps tuti soha nem lesz stabilizálva.4K-t eisel lehetne de szerintem ez már csak a mate 20por nál lesz üzleti okokból.

Drágaszágom....

(#2055) merlin201 válasza #18001664 (#2053) üzenetére


merlin201
tag

Szia,
Ez a full OS ezért ilyen nagy a méret.A külön update ami jön majd az pár száz MB-t lesz. Kérdésem hogy a full pack nem törli az adatokat? Vagy ezt is simán rá lehet tenni és a user adatok megmaradnak. Köszi

(#2056) papelado válasza merlin201 (#2055) üzenetére


papelado
aktív tag

Nekem a sima ota multkor is több giga volt...107---120

Egyébként azt írja nem wipeol

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2057) #18001664 válasza merlin201 (#2055) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nem törli...ezt írja is az update előtt a leírásban!

(#2058) philoxenia válasza papelado (#2054) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

4K 60 fps mekkora fájlméret percenként?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2059) papelado válasza philoxenia (#2058) üzenetére


papelado
aktív tag

86MB

Drágaszágom....

(#2060) merlin201 válasza #18001664 (#2057) üzenetére


merlin201
tag

Köszi. Akkor ráküldöm.

(#2061) philoxenia válasza papelado (#2059) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem 10mp FHD 60 fps 33.5 MB lett....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2062) papelado válasza philoxenia (#2061) üzenetére


papelado
aktív tag

Nem tudok ezzel mit kezdeni 86mega 1 perc nálam.

Drágaszágom....

(#2063) philoxenia válasza papelado (#2062) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nálam be se lehet állítani a 4k 60 fps-t... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2064) papelado válasza philoxenia (#2063) üzenetére


papelado
aktív tag

Senkinél se.NINCS 4k60fps.Elbeszéltünk egymás mellett szerintem. ÉS 4k nál még ois sincs eis se.
Most mértem 1080p60fps 1 perc most 120 MB lett

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2065) philoxenia válasza papelado (#2064) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Elvileg a hardver tudhatná, nem? Lehet tudni, hogy videózásnál melyik kamerát használja, vagy esetleg többet is?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2066) whYz válasza robekraptor (#2045) üzenetére


whYz
addikt

Szia

En ilyet vettem es tokeletesen mukodik. Nincs rajta kulon usb vagy barmi mas, de a kepet/hangot atviszi. Ha eger/bill kell akkor ott van a Bluetooth lehetoseg.

(#2067) hito válasza philoxenia (#2065) üzenetére


hito
nagyúr

Én úgy tudom, hogy hardveres akadályai vannak a dolognak. Mindenesetre várom, hogy a hacker közösség mit hoz ki a kamerából, ha hozzá tudnak nyúlni.

Más: az előbb fogta magát a készülék és egy elég fontos beszélgetés közben kikapcsolt, majd újraindult. Ráncoltam a szemöldököm rendesen. Azért ez nem fér bele. Remélem hosszú ideig nem lesz többet ilyen.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2068) papelado válasza hito (#2067) üzenetére


papelado
aktív tag

Nézz át mate 10 topikba ott komplett hard factory resetet csinált a cucc zsebben .. :DDD
NEkem is sok app hülyül meg ma a keep.Nem, tudom huawei és vagy oreo gond.

Drágaszágom....

(#2069) Pompi válasza papelado (#2052) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

XDA-n szuperlatívuszokban beszélnek a 128-as fw camera frissítéséről, kíváncsi leszek mit mondtok, meg, hogy nálunk sima P20-on mi lesz.

Feel Good Inc.

(#2070) papelado válasza Pompi (#2069) üzenetére


papelado
aktív tag

Egy ember volt a topik indító(Az is csak inkább a funkyhuaweit reklámozza szerintem azért áradozik,hogy regeljenek az emberek) .Most elmondom kb semmi érdemi.Ugyanúgy túlélesít

Drágaszágom....

(#2071) Aryon87 válasza papelado (#2052) üzenetére


Aryon87
félisten

Mate10Pro-ból kiindulva a kamerafrissítést nem tűntetik fel, viszont az is kap azért csiszolást, ahogy a többi dolog is egy picivel jobb lesz. Ezt csak akkor látjátok ha felteszitek, és tesztelitek.

(#2068) papelado
mate 10 topikba ott komplett hard factory resetet csinált a cucc zsebben

Az egy kőkemény user error lesz, kizártnak tartok egy ilyen esetet :))
Ha enyém csinálna ilyet, menne is a háztól.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2072) hito válasza papelado (#2068) üzenetére


hito
nagyúr

Kollégámnak meséltem a dolgot, rögtön mondta is, hogy mi lenne ha a "911" hívása közben történne minden vészhelyzetben/életveszélyben. :U Én nem mentem el eddig, de gondolatébresztő volt ez a fél mondat tőle.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2073) papelado válasza Aryon87 (#2071) üzenetére


papelado
aktív tag

Mint látod Hito esetéből egyáltalán nem biztos ,hogy user error...

(#2072) hito
Gáz megértem.

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2074) Aryon87 válasza papelado (#2073) üzenetére


Aryon87
félisten

Az ő esetében még elhiszem, mert jártam meg régebbi telefonnal ezt, hogy spontán újraindult. De azt a másik esetet már nem.

Hito, nem lehet hogy a power gomb benyomódhatott telefonálás közben?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2075) Pompi válasza hito (#2072) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Gáz, de ilyen a legjobb családban is megesik, azaz találkoztam ezzel más márka prémium készülékénél is (hívás közbeni újraindulás).

Feel Good Inc.

(#2076) hito válasza Aryon87 (#2074) üzenetére


hito
nagyúr

Közelében nem volt az ujjam :N

Pompi: ez vitán felül áll.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2077) szlaci888 válasza #18001664 (#2051) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Érdekes, nekem azt mondja nincs frissítés, független DUAL SIM verzió

(#2078) papelado válasza Aryon87 (#2074) üzenetére


papelado
aktív tag

Én is csak megerősíteni tudom,hogy az oreo alapu emui a huawei készülékeken instabil.
A legutolsó ami nekem hívás közben ujjraindúlt az pont egy Huawei p6 volt.

Ja igen és nézz át a p10 honor topikokba ..Fagyás ,black screen...

Pompi
LG G4,5,6 nem.
Illetve egy moto xt720 de azt inkább ne is említsük...

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2079) merlin201


merlin201
tag

Szia. Sajnos velem is történt olyan hogy az egyik pillanatról a másikra telefonálás közben újraindult a telefon és kiírta hogy formázás. Az agyam eldobtam ekkor. Nem tudom mitől lehetett. Mondjuk egy kis kínai telo volt de akkor is. Ez még 7.0 rendszeren volt.

[ Szerkesztve ]

(#2080) Aryon87 válasza papelado (#2078) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem nem az EMUI-val van a gond, hanem az Oroval. Más márkáknál is megy a szenvedés, akár Oreós, akár Oreóra frissítésről legyen szó. Arról nem is beszélve, hogy néhány alkalmazás sincs rendesen optimalizálva rá.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2081) gerner1 válasza Aryon87 (#2080) üzenetére


gerner1
veterán

Ebben van valami...

(#2082) kali válasza papelado (#2078) üzenetére


kali
legenda

Az EMUI-val semmi gond Oreo szintjén sem, bár a P20 családdal nincs komolyabb tapasztalatom, de a Mate 10 Pro-t a megjelenés napjától használom és a stabilitással semmi gond, sosem volt fagyás, újraindulás, vagy bármi hasonló probléma.
Annyi volt eleinte, hogy viszonylag korán kapott 8-as Androidit a telefon és sok külsős alkalmazás nem volt még rendesen optimalizálva az új főverzióra, de ez más gyártóknál is gond volt, illetve valahol még most is jobban az, mert később kaptak főverziós frissítést és még most is reszelgetik.

[ Szerkesztve ]

(#2083) philoxenia válasza papelado (#2078) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pedig azon még nem volt ujjlenyomatolvasó... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2084) papelado válasza kali (#2082) üzenetére


papelado
aktív tag

Ahogyan a huawei/honor topikokat elnézem a hh nem tudja lekezelni az oreot.
Felesleges ebbe túl belmenni.Neked és nekem is valahol igazunk van maradjunk annyiban semmi nem lehet tökéletes.
Aryonsal meg pláne nem vitázom mert ő mindig abba szerelmes amilyen készüléke éppen van ;]

Ui viszont rövid idő alatt lett nagyon ügyes fotós.Emlékszem olvasgattam még G4 időkben kikészítette az embereket a topikban :D :R

#2083) philoxenia

vút?

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2085) philoxenia válasza papelado (#2084) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ujjraindult azt írtad. Ujjra indul a legtöbb telefon tudtommal, bár végül is a bekapcsológombot megnyomhatod mással is...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2086) Mazsika


Mazsika
őstag

Nem tudjátok, hogy lockscreenen ha megjelenik valami értesítés akkor hogy lehetne több infót látni pl messengernel az üzenet szövege is, nem csak annyi, hogy messenger értesítés stb
Koszi

Dáccsika

(#2087) kali válasza papelado (#2084) üzenetére


kali
legenda

Nézz be más gyártók topikjaiba is, ahol van Oreo, mindenhol vannak pozitív és negatív tapasztalatok, ráadásul ez nem csak nem csak a telefontól és annak a rendszerétől függ, hanem a felhasználótól is, ő is hibalehetőség.
Ha problémám lenne a telefonnal, már régen lecseréltem volna, nem azért dicsérem, mert ilyenem van, hanem mert tényleg elégedett vagyok ezzel, sok telefonom fele vagy harmad idő után lecserélődött...
A Mate 9-nek ennyi idő után már bőven kerestem az utódját, pedig azzal sem volt gondom.
Utána a Nokia 8 csak 2 hónapig volt meg.

A Mate 10 Pro tapasztalat alapján, simán megvenném látatlanban a P20 Pro-t például, annyira bízom most a gyártóban hardveresen és szoftveresen is.

[ Szerkesztve ]

(#2088) papelado válasza kali (#2087) üzenetére


papelado
aktív tag

Benéztem ezért írtam amit.Engedd el kérlek.Te is én is leírtam mások is utoljára azért.. nincs tökéletes készülék.
Ettől függetlenül én szeretem a Huaweiket. Sőt most is az van és nem sírok fenyegetőzők fröcsögök csak leírom ha valamit tapasztalok .Továbbit PM ben most már bőven túl offoltuk és kimerítettük a témát.Köszi

(#2086) Mazsika

TAlán így?

Vagy

Ez talán?

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2089) joop1122 válasza Mazsika (#2086) üzenetére


joop1122
újonc

Beállítások, arcfelismerés és az intelligens zárképernyő értesítést kell kikapcsolni.

(#2090) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, valakinek nem sikerült felerőltetni egy normális AOD-ot a mobilra?

Mivel a LED értesítés alig látható (s egyébként sem konfigurálható normálisan), nagyon hiányzik valamilyen megoldás, hogy ne kelljen mindig felnyitnom a telót, ahányszor kicsit ott hagyom egy asztalon, hogy jött-e valami értesítés.

A Glance Plusban reménykedtem, de ledobja magáról a Huawei :W

(#2091) Mazsika válasza joop1122 (#2089) üzenetére


Mazsika
őstag

Erre gondoltam, köszi!

papelado köszi neked is!

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#2092) xedamen


xedamen
senior tag

Pro módban elérhető lett a 102400-as ISO 😊😉

(#2093) papelado válasza xedamen (#2092) üzenetére


papelado
aktív tag

Jaja brutál..és zajos hirtelen nem is tudom mire jó.

Drágaszágom....

(#2094) frigoo


frigoo
aktív tag

Sziasztok!

Beszáltam a lkubba én is egy P20 Pro-val. Rögtön lenne is egy kérdésem: nincs véletlenül valakinegy egy zacskónyi kijelzővédő üveg szélei alá való kitöltőfolyadéka átvételre? Már úton van kínából, de nagyon szúrja a szemem.
Meg amúgy amennyi üveget elb@*ztam erre a telefonra, az már nem normális. A full üveg jó lenne, de ha bármilyen szilikon, vagy keménytokba beleteszem a telót, felkezdi a szélét. A gyári fóliát levettem sajnos, maradt a nem teljes felületet fedő üvegek. De itt a szélek maradnak levegősek. Uh. ezért kellene ez a folyadék.

(#2095) hito válasza papelado (#2093) üzenetére


hito
nagyúr

Hát erre azért lehetett számítani :) A kb. 8x ekkora APSC szenzor sem bír még iso 6400-t sem zaj nélkül. Azt néztem, hogy P20 Pro iso 1600-ig szépen dolgozik, fölötte már (főleg sokkal) csak játszani jó.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2096) papelado válasza hito (#2095) üzenetére


papelado
aktív tag

Kicsit elhamarkodtam jó lehet ez bizonyos szitukban.
Atomrobbanás

Ez a kép korom sötétben készült tényleg feketeség..
És ekkora isohoz képest nem is annyira bántó mint vártam.
Nem mondom tükrös oké de játszásnál kicsit több.

Drágaszágom....

(#2097) hito válasza papelado (#2096) üzenetére


hito
nagyúr

Vicces/jópofa :) Színek viszont nem nagyon vannak.

A 128-ast nekem se találja még. Most akkor megint azok fogják utoljára megkapni, mint akik múltkor? :U Csak mert ha etapokban ereszti ki a Huawei, akkor figyelhetnének arra, hogy vetésforgóba menjen a dolog, és akik múltkor a legkésőbb kapták meg, most azoknak menjen az elején.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2098) Huroq válasza hito (#2097) üzenetére


Huroq
senior tag

Én az előző frissítést az elején megkaptam, de most nekem sem ajánlja fel. Nem tudom milyen elgondolás szerint szórják ki.

(#2099) hito válasza Huroq (#2098) üzenetére


hito
nagyúr

Itt csak egy szempont lehet: hogy nekem a lehető legrosszabb legyen :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2100) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Sziasztok érdeklődnék hogy a videózás teljesen zoomolva mennyire torzít/szemcsés? Mate 10 Pro eléggé ez vajon jobb azért annál hamár csúcskamerás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.