Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) Vikooo válasza racerx (#2648) üzenetére


Vikooo
addikt

Ok köszi

(#2652) winben válasza n42 (#2650) üzenetére


winben
aktív tag

Az enyém is csinálja, ha durván mozgatom ide-oda a kábeleket. Én kontakthibának tudom be, elvégre ebay-ről 1600 ft környékén szereztem be usb-c -> usb-a+hdmi+usb-c átalakítót.

Szerintem egy ilyennel a "kompjúter mód" - ha az illető nem totál kezdő - felejtős. Ha TV-re, projektorra kell dugni valamit bemutatni akkor oké bár a kezelőfelülete így is ambivalens érzéseket kelt bennem. Képernyőtükrözésnél nem tölti ki a 16:9-es képernyőt, desktop módnál meg a vetítőt kell lesni miközben a telót tapicskolod.

Én még tapasztaltam, hogy az egér egy picit késik és a tévéokosítás felől az vette el a kedvem, hogy ez fixen 60Hz-en ad képet és nem áll át 24-re ha olyan filmet vagy sorozatot nézek.

(#2653) xedamen


xedamen
senior tag

(#2654) hito válasza xedamen (#2653) üzenetére


hito
nagyúr

Ez minden héten előjön. Nem kapunk. Kevés hozzá a hardver sajnos :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2655) winben válasza hito (#2654) üzenetére


winben
aktív tag

Jah. Arra nem képes a teló, hogy 4K-ban 29.97 fps-el rögzítsen.
...szívok is vele rendesen...

(#2656) Vikooo válasza winben (#2655) üzenetére


Vikooo
addikt

Mennyi fps-t tud 4K -ban?

(#2657) winben válasza Vikooo (#2656) üzenetére


winben
aktív tag

29.84-29.87 körül alakít.
De mivel le akarok állni a "természetfilmekkel" így nem is lesz szükségem igazából csak 1080p-re. Mivelhogy a desktopom se igazán komálja a 4K-t így nem is fogom sokat eröltetni.

(#2658) Vikooo válasza winben (#2657) üzenetére


Vikooo
addikt

Ezt akartam írni, hogy a 4K 30 fps is nagy falat a desktopomnak, dobna egy hatast a 60fps -tol. 1080 bőven elég és ott van frankó EIS (csak sokat vág a képből).

(#2659) calvin76


calvin76
tag

Valaki (rajtam kívül :) ) tapasztalta olyat, hogy a felső állapotsorba nem jelennek meg a értesítések ikonjai (GMail, viber stb.)? De amikor „lehúzom” az állapotsort akkor látom. Nincs letiltva egyik értesítés sem. Újraindítás után megint működik, de pár nap/hét és ismét „behülyül”.

[ Szerkesztve ]

(#2660) Brain75 válasza hito (#2600) üzenetére


Brain75
senior tag

Ennek a telefonnak a hivatalos ára 259-269000 Ft között van DUAL kivitelben függetlenül és hivatalos Huawei Garival.

Nagyon felment az EUR ezzel együtt a telefon ára is.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#2661) xedamen


xedamen
senior tag

Van köztünk Erste Bank ügyfél? Valamiért az írja nem kompatibilis a netbank alkalmazás, miközben s8-ra telepíthető.

(#2662) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Aki dualsim es mennyi kijelzo idot tud produkalni?
Single simel 5ora felett szoktam lenni ebbol masfelora waze meg kb masfel ora endomondo ami meg gpst hasznal.

(#2663) racerx válasza xedamen (#2661) üzenetére


racerx
őstag

Nálam megy. Igaz előző verziónál szarakodott a billentyűzet bevitel, de ezt elvileg javították.

(#2664) papelado válasza xedamen (#2661) üzenetére


papelado
aktív tag

Nekem telepíthetőnek írja paly store

Drágaszágom....

(#2665) xedamen válasza racerx (#2663) üzenetére


xedamen
senior tag

Én most nyitottam számlát az Erste-nél. A telefon nem is mutatja az app-ot, ha neten nyitom meg a Play Store-t, akkor meg azt írja, hogy a Huawei-el nem komatibilis... :F

(#2666) winben válasza calvin76 (#2659) üzenetére


winben
aktív tag

Nekem akkor csinál ilyet amikor egy app fullscreenbe kerül.
Figyeld csak meg: megnyitsz bármilyen appot - legyen az játék vagy kamera, akármi ami direktben teljesképernyős módot használ - nem foglalja el azt a plusz területet, de a szenzorsziget melletti részt eltünteti.

(#2667) Zedroxine


Zedroxine
tag

Sziasztok!

Remélhetőleg nemsokára csatlakozom a boldog p20 pro tulajok táborába.

Azonban még mielőtt megvenném a telefont, szeretnék tokot rendelni valamit fóliát ha gyárilag nem lenne rajta.

Milyen oldalra nyíló flip-tokot ajánlotok? Amit nem kínából kell rendelni.
Illetve milyen nem!! üvegfóliát?

Köszönöm a segítségeket.

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#2668) xedamen válasza racerx (#2663) üzenetére


xedamen
senior tag

Azt írják tudnak a problémáról... Persze az APK-t meg nem tudom megszerezni... 😭

(#2669) nylontacsko válasza Zedroxine (#2667) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Fólia van rajta gyárilag.
Fel akartam rakatni egy "üveget", de mondta a mobil boltos, hogy ahhoz le kell szedni a gyári fóliát. Mondtam neki, hogy akkor hagyjuk... Majd ha a gyári karcos lesz vagy valami baja lesz.
Mi a baj a kínából rendelt cuccokkal? Itthon is azt kapod 5x annyiért :)

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#2670) Pompi válasza Zedroxine (#2667) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"ha gyárilag nem lenne rajta."

van rajta ;)

flip tokból a gyári?

@nylontacsko az időfaktor számíthat. Jó a kínai cucc, rendszeresen rendelek, de ha instant kell valami, akkor nem opció.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#2671) winben válasza Pompi (#2670) üzenetére


winben
aktív tag

+1 a gyárira.
Én azzal vettem - bevált.

(#2672) Risard válasza Pompi (#2670) üzenetére


Risard
aktív tag

+1 a gyárira.
Szeretem.
Meg rendeltem egy uag tokot hozzá hétvégén kapom meg

(#2673) Destroyer91


Destroyer91
tag

Sziasztok!

Rendeltem én is egy ilyen csodát (HTC 10-et váltok vele), sajnos nem nagyon van időm végignyálazni a fórumot, úgyhogy tudnátok ajánlani egy tokot (sima, valami strapabíróbb és időtálló cucc, nem kell semmi flip meg ilyesmi), illetve fóliát, ha esetleg a gyárit cserélni kell majd? Lehetőleg magyar oldalról, ha van rá lehetőség. :U

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#2674) hito válasza Destroyer91 (#2673) üzenetére


hito
nagyúr

Nem kell végignyálazni, erre van a kereső. Beírod, hogy tok, vagy fólia és...

Minden második nap ki van vesézve a dolog.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2675) Risard válasza Destroyer91 (#2673) üzenetére


Risard
aktív tag

Speedshop uag tok nem olcsó de strapabíró.Fóliát kinntről rendeltem.Screenknight van most fenn de úton van a sokszor szóbakerült cafele féle fólia

(#2676) Risard válasza winben (#2671) üzenetére


Risard
aktív tag

Gyári toknál nálatok jelez ha valamilyen üzenetetek jött viber whats app? Tehát látszódik a kis ablakon?Mert Nekem nem.

[ Szerkesztve ]

(#2677) papelado


papelado
aktív tag

B131 eltünt a szerverekről(FF) Viszont megjelent a B132 hátsó kamera minőség javítással.aJöhetne már..
i mondjuk ez kínai modellekre ott gyorsabb masszívabb a support.

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2678) shift+ő válasza Vikooo (#2658) üzenetére


shift+ő
senior tag

Tényleg sokat vág, viszont irtó stabil. Vettem egy gimnalt, megnézem, hogy kikapcsolt stabilizátorral azzal jobb-e, mint kézből bekapcsolva.

(#2679) janosibaja


janosibaja
őstag

Vettem egy flip tokot, kicsit csalódott vagyok, mert azt hittem, az áttetsző felületen keresztül majd látni fogom az AOD-ot.

De nem, egy darabig jobbra csúszva mutatja a zárképernyő óráját, aztán hamarosan kikapcsol és nem látni semmit. :W

Meg lehet oldani valahogy, hogy folyamatosan mutasson az AOD, ha már áttetsző a flip teteje? :R

(#2680) philoxenia válasza Zedroxine (#2667) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A gyári okostok a legjobb rá.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2681) smobika válasza Zedroxine (#2667) üzenetére


smobika
tag

Szia ! Én ezt rendeltem hozzá és szerintem tökéletesen ileszkedik a telefonra ! Nekem ez vált be, szeretem a Nillkin tokokat, nekem mindeggyik telón ez a márka volt fenn ! :C
https://www.arumania.hu/nillkin-qin-tok-allo-bor-aktiv-flip-oldalra-nyilo-s-view-cover-fekete-huawei-p20-pro-p377461

[ Szerkesztve ]

(#2682) Brain75 válasza whYz (#2634) üzenetére


Brain75
senior tag

Csak egy megjegyzés. Nincs kötelező 2 év EU warranty. Ha Magyarországon vetted és az általános szerződési feltételekben benne van, hogy BL nyitás vagy bármilyen szoftveres módosítás jótállás megvonásával járt akkor ugrott a gari.
Magyarországon amúgy is csak 1 év kötelező jótállás van + 1 év szavatosság, ami megint más téma.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#2683) mrkorooo


mrkorooo
aktív tag

hello

Más is tapasztalt már problémát üzemidővel? Nekem pl 3h a kijelző időm ami vicc. Két hetes készülék..

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#2684) Risard válasza mrkorooo (#2683) üzenetére


Risard
aktív tag

Nem.
3 óra 50% ig merülve van.

(#2685) ADAM1337 válasza mrkorooo (#2683) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Dualsim-el ?
Nekem 5 óra 20 perc körül hasal el.
Nap végére meg kb 50% körül lesz 3óra kijelzővel, waze kb másfélóra ebből.

(#2686) spawn21 válasza ADAM1337 (#2685) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem singel, és kb ugyan az jön ki.

Átlagosan 6-7 óra sot van nap végére. (Nekem az kb este 11)

iPhone 13p

(#2687) -v-


-v-
addikt

Biztos übersokszor elhangzott már, hirtelen keresővel nem találom:
Milyen jó tok van, ami vagy védi a kamerát is szóval konkrétan van ott előtte valami, vagy legalább nem lóg ki a síkból?

(#2688) ADAM1337 válasza spawn21 (#2686) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az kellemesebb mint az enyém. 5óra20p-el van 20%-nál és szól hogy töltsem.
Eddigi legjobb sot-os telefonom.

(#2687) [vilike]: Nekem spigen van és az védi: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2689) papelado válasza ADAM1337 (#2688) üzenetére


papelado
aktív tag

Nekem is ez van 2x már védett amikor kiesett a kezemből az első héten,

Drágaszágom....

(#2690) whYz válasza Brain75 (#2682) üzenetére


whYz
addikt

2 ev eu gari. Barmennyire is szeretne a mostani kormanyzas, de nem irhatja felul az EU-s torvenyeket. :))

Illetve a szerzodesi feltetel se irhat felul semilyen torvenyt. Nem igy mukodik. Ha annyi a gari akkor irhatom a szerodesi feltetelbe, hogy en ezt most nem szeretnem teljesiteni mert nincs kedvem es amugy is lusta vagyok, attol meg a torveny ugyanugy mindenkire vonatkozik es be kell tartani. :DDD

Az, hogy ez a gari/szavatossag (barhogy nevezhetjuk) mire terjed ki, az mar megint mas tema.

[ Szerkesztve ]

(#2691) Risard válasza Risard (#2684) üzenetére


Risard
aktív tag



Nagyon elégedett vagyok.

(#2692) papelado válasza whYz (#2690) üzenetére


papelado
aktív tag

Szappanopera folyt köv és bocs is érte!
Újabb 2 nap ismét levél küldés Huaweinek kb 10. levelem, amiben kérem őket a kód lekérés gari megvonás témában hivatalos doksit prezentáljanak.. ;]
Csak lesz már valami :)) :DD :))

Drágaszágom....

(#2693) ADAM1337 válasza Risard (#2691) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ahoz képest elég szép, hogy térerőd is eléggé ingadozik.

(#2694) Balázs1986 válasza whYz (#2690) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szabadidőmben megint olvasgattam a témában többfelé, ezt találtam a témában, nagyjából azok vannak benne mint amiket máshol szétszórva is láttam. Ez és a többi alapján arra jutottam, hogy:
-van magyar kötelező jótállás, 1 év;
-ezzel párhuzamosan van EU szavatosság, 2 év;
-a jótállállás és a szavatosság nem ugyanaz, jótállásnál az eladónak ki kell vizsgálnia a hibát, és ha nem talál akkor azt bizonyítani, szavatosságnál viszont a fogyasztónak kell bizonyítania a hibát szakértő által, a saját költségén;
-a Huawei határozza meg a második év jótállási feltételeit;
-a Huawei megvonhatja a jótállást a második évre, de 1 év akkor is van a magyar törvény szerint;
Tehát 1 év jótállás és ezzel párhuzamosan 2 év szavatosság mindenképpen van.

[ Szerkesztve ]

(#2695) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Meg tudna addni valaki a legujabb frissites szamat?
Koszonom! :R

(#2696) papelado válasza kakuk100 (#2695) üzenetére


papelado
aktív tag

Melyik régióban szolgáltatónál?

A hazai vodafonos készülékem :
128(C432)

Drágaszágom....

(#2697) Risard válasza ADAM1337 (#2693) üzenetére


Risard
aktív tag

Igen főleg itthon.Sajnos ilyen helyen lakom ahol ramaty a 4g de a teló jól teljesít.😀

(#2698) kakuk100 válasza papelado (#2696) üzenetére


kakuk100
őstag

A mienk fuggetlen, de nem tudom milyen regios. Nekunk is 128 a vege. Hol tudom megnezni a regiot?

(#2699) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Villámkérdés: Külföldön (Olasz Media Markt) vett P20 Pro-t világ garanciával adják? Tehát az itthoni szervizben is lehet érvényesíteni a garanciát?

:R

(#2700) kali válasza Vasinger! (#2699) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Korábban többen is akartak Osztrák/Német MM-ben akciós Mate 10 Pro-t venni és a hazai Huawei képviselet azt nyilatkozta, hogy csak a hazai hivatalos viszonteladóktól származó készülékekre tudják érvényesíteni a gyártói jótállást.
Jobb esetben a hazai MM átveszi és intézi a garanciát, de ez is kérdéses.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.