Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) István1980


István1980
csendes újonc

Helló
Nem tudja valaki hogy a selymes víz hatást hogyan kell használni?
Videót indít és a végén csak egy elmosódott képet készít.

(#2752) whYz válasza janosibaja (#2739) üzenetére


whYz
addikt

Akinek ilyen problemai vannak miert nem tesz fel custom romot? Ja hogy itt sirni es a huaweit hibaztatni egyszerubb mint tenni is valamit? Bocs.

Ha olyan keszulek kell ami mindent tud akkor vegyel pixel-t, iphone-t, oneplus-t vagy barmi mast. A huawei nem errol szol.

[ Szerkesztve ]

(#2753) ADAM1337 válasza janosibaja (#2739) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Mivel nem memóriás a kijelző így én nem is próbáltam az aod-ot tényleg kicsit hiányzik, de nem annyira. (volt op3 tulaj vagyok, még mai napig gyorsabbnak gondolom az op-t, viszont azért ez teljesen más kategória.)

(#2754) Vikooo válasza István1980 (#2751) üzenetére


Vikooo
addikt

Állvánnyal. Az előnézeti kepnel mutatja a folyamatot.

(#2755) papelado válasza István1980 (#2751) üzenetére


papelado
aktív tag

Nem videót indít hosszú záridőt.
Állvány kell hozzá és időzítővel indítsd!

YT

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2756) Zsoltg4s


Zsoltg4s
tag

Sziasztok!
Ezt a készüléket tervezem megvenni.
Így, hogy szóba jött az AOD, erről érdeklődnék.
Mit tud kirakni lezárt képernyőre gyárilag, amit stabilan kezel is?
Óra, nemfogadott hívás, sms?

(#2757) hito válasza Zsoltg4s (#2756) üzenetére


hito
nagyúr

Ezek mennek, legjobb tudomásom szerint más sajnos nem. Ja bocs, még a dátum és az akkuszint.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2758) Zsoltg4s válasza hito (#2757) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Köszi a választ...
Alap, de pont elég.

(#2759) Balázs1986


Balázs1986
addikt

A telefonon a HiCare app-ban az Én részben, a Készülék előnyök pontban látszania kell a Képernyőgaranciának a rendes Garancia mellett, rábökve pedig az érvényesség ideje és a felhasználható igények száma (ami 1) is látszik. Ezt esetleg megmutathatod nekik.

(#2760) MAGUS7


MAGUS7
tag

Sziasztok! mivel sajnos a Galaxy S7 Edge készülékem kijelzője nem élte túl a zuhanást,kénytelen vagyok váltani,végül az S9+ és a P20 pro között döntenék,S9+ van Jack,Gear VR,P20 pro különleges kamera,a többi nagyjából azonos,a Jack hiánya mennyire fájó a P20 pro-nál ? van valami hátránya a Kirin processzornak ? esetleg jön mostanában valamilyen újdonság amit érdemes lehet megvárni ?

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#2761) papelado válasza MAGUS7 (#2760) üzenetére


papelado
aktív tag

Csövi!
Jack itt is van(sőt jönnek az egyre jobb hangminőséget produkáló type c fülesek fejesek is idővel)
Vr 5 perc móka
Krininek sok hátránya nincs max benchmark masztinál.

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2762) Vikooo válasza papelado (#2761) üzenetére


Vikooo
addikt

Benchmark maszti 🤣😂

(#2763) Isual


Isual
veterán

Sziasztok!

Húgom a héten szeretne venni egy ilyen P20 Prot.
Kék színben...

Azt írja nekem, hogy nem nagyon talál, lehet ilyet megbízható boltból venni vagy csak fekete színben elérhető?

Előre is köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#2764) papelado válasza Isual (#2763) üzenetére


papelado
aktív tag

Aquaban van meg itt is mindkettő ezer éves megbizható nagy cég.

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#2765) Isual válasza papelado (#2764) üzenetére


Isual
veterán

:R

Úgy tűnik felületes volt

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#2766) Balázs1986 válasza Isual (#2765) üzenetére


Balázs1986
addikt

A Focuscamera-nal is elérhető ha jól láttam, ők sem sarkigsm kategória.

(#2767) racerx


racerx
őstag

Aki használja az AOD- ot, és van tapasztalata vele, kb mennyit kap le az akksi időből? Mert anno az S8 on is sokan állították hogy nem észerevehető, de a tapasztalatom nem ez volt. Óránként 1% biztos megvolt vele ott mínuszba.

(#2768) smobika


smobika
tag

Sziasztok ! Egy kis segitséget szeretnék ! A Firmware Finder for Huawei program már jelzi az új szoftvert (CLT-L29C432B131(8.1.0.131) engedi is a Full OTA-MF Letöltést ! Kérdés ha ezzel a programmal felrakom akkor veszik a garancia, ez nem a hivatalos letöltő szoftvere a huawei-nek ?!!! Válaszokat előre is köszönöm ! :R

(#2769) smobika válasza smobika (#2768) üzenetére


smobika
tag

Ezeket irja róla !

(#2770) xedamen válasza smobika (#2768) üzenetére


xedamen
senior tag

Sajnos a Firmware Finder nem támogatja az Android 8.1-es eszközöket és valószínűleg nem is fogja. Csak hivatalos OTA játszik, vagy bootloader nyitás, root, majd custom recovery...

Egyébként a Firmware Finder nem járna garancia vesztéssel. Van még a FunkyHuawei, de az meg fizetős...

(#2771) smobika válasza xedamen (#2770) üzenetére


smobika
tag

Szia ! Pedig itt a 8.1-hez irja !

(#2772) xedamen válasza smobika (#2771) üzenetére


xedamen
senior tag

A szoftver verziót írja, mutatja, hogy mi elérhető, de nem támogatja a hitelesítést, így nem lehet telepíteni.

(#2773) whYz válasza smobika (#2771) üzenetére


whYz
addikt

Szia.

Firmware Finder-el letoltod a romot, unlockolod a bootloadert, majd TWRP-bol Hurupdater segitsegevel telepited. Nem nehez, de gyari garit bukod unlockolaskor.

[ Szerkesztve ]

(#2774) smobika válasza xedamen (#2772) üzenetére


smobika
tag

Szia ! Köszönöm a segitséget igy már értem, és mivel a gyári garit nem szeretném kockára tenni, megvárom a gyari OTA-frissitést !!! :R

(#2775) xedamen válasza smobika (#2774) üzenetére


xedamen
senior tag

Én is így vagyok vele... Haver most vett S9+t. Veri a nyálát, hogy mindjárt jön a júliusi security patch én meg még májusi ROM-on vagyok. Igazából amíg nincs javítandó bug, addig nem izgat, ő meg küldi a screenshotot a 40 perces SOT-ról 81%-on az akksi és 2 óra készenlét. Enyém most van 1.5 óra SOT-on, 8 óra készenléten és 82%-on. S8 után megfogadtam, hogy nem veszek Samsungot újra (2.5 óra SOT 10-12 óra készenléttel). Ez az első hüvelyem, de baromira megszerettem. Persze, hogy ő várja a havi update-et, hátha javítanak ezt-azt. Július végére ígérték a GPU turbós update-et, az sem zavar ha addig nem jön OTA, hisz semmi bajom vele. Más lenne a helyzet, ha lenne valami bug és nem jönne update 2-3 hónapig...

(#2776) smobika válasza xedamen (#2775) üzenetére


smobika
tag

Igen teljesen igazad van, nekem sincs semmi bajom a telóval, sőt nagyon is örülök hogy eszt a telót választottam nagyon megvagyok vele elégedve minden téren !!! :C

(#2777) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Nálam érdekes ez az akkumulátoros üzemidő. Ha hétvégén van időm, és nyomkodom, akkor kb 5óra készenléttel mindig 9 óra SOT-al zárom a napot. Ha viszont dolgozom, így nem nyomkodom szinte semennyire, akkor elég gyatrán teljesít. Nagyon merül készenlétben. Esetleg valami ötlet? AOD, mozgásvezérlés, helyelőzmények, és egyéb nyalánkságok ki vannak kapcsolva. Még az akkus résznél az appok indítása is személyre van szabva.
Ennyire sokat jelentene a dual sim? Bár használtam 2 hetet single módban is, akkor is ugyanez volt a helyzet. Gyári visszaállítás is volt már... Jelenleg 2 óra 45perc SOT és 40%-on áll. :(

(#2778) voncci válasza Sumptuous (#2777) üzenetére


voncci
aktív tag

Valamelyik program folyamatosan ébreszgeti a telefont, ez látszik. Ki kéne szűrni. Az akumulátor használtnál felül a kis i-re nyomva miket mutat? Nincs ott semmi gyanús? Így tényleg nagyon kevés az akuidőd.

(#2779) Sumptuous válasza voncci (#2778) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Semmit nem ír oda sajnos. Néztem régebben WakelockDetector Lite-al. Van egy mód amivel root jog nélkül is lehet jogusultságot adni neki. (adb shell) De az sem jelzett semmi érdemlegeset. Sőt a wake/awake is olyan 90% körűl volt készenlétben, ami azért nem olyan rossz, mint amit az akku statisztika sejtet. Az akkuhibát kizárom, mert simán tudja a 9 órás sot-ot, mint ahogy említettem is. Illetve 1 hónapos a telefon. Gyorstöltést meg nem használom.

(#2780) philoxenia válasza Sumptuous (#2779) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A hálózatod elég rossz, az sokat le tud szívni, ha mindig keresnie kell. Nekem egyszer wifi szívta így melóhelyen, mert nem volt stabil és nem tudott csatlakozni, csak próbálgatott.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2781) voncci válasza Sumptuous (#2779) üzenetére


voncci
aktív tag

Akkor sajnos, csak egy módon derithető ki.Nem tudom mennyi programod van fent a telón, de egy gyári visszaállítás és egyenként mondjuk akár félnapotna egy program.Nekem egyszer így sikerül rájönni mi okozza a folyamatos ébresztgetést 😏

(#2782) philoxenia válasza voncci (#2781) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Gyári visszaállítás felesleges, minden programot le kell tiltani, ami nem esszenciális és apránként párat visszakapcsolgatni.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2783) voncci válasza philoxenia (#2782) üzenetére


voncci
aktív tag

Az nem tudom, hogy egy telepítette programot hogy lehet letiltani?! Nálam, csak törölni lehet.

(#2784) philoxenia válasza voncci (#2783) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Vezeték nélküli hálózatok-Mobiladat-Hálózati alkalmazások ott látod például minek van jogosultsága a mobilhálózatot használni.
Alkalmazások -Jogosultságok -Alkalmazásengélyek. Itt látod, hogy mi mihez fér hozzá.
Olyan alkalmazás a gyanús, amelyik sűrű küld értesítéseket, vagy sűrűn ellenőrizhet valamit a hálózaton.
Ha letiltod a hozzáféréseket, akkor nem is ébreszthetnek.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2785) voncci válasza philoxenia (#2784) üzenetére


voncci
aktív tag

Lehet, hogy ez is egy járható út. Egy próbát biztosan megér.

(#2786) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Nekem kicsit azért fura, hogy nem a P20 pro győzött, ami ugyebár a fényképezésre lett kihegyezve!
Vagy csak simán auto modban lettek tesztelve?

[link]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#2787) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Miért nem kapta meg az IP68-at???

[link]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#2788) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Ezért meg gratula!

[link]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#2789) Vikooo válasza Mo Bill (#2786) üzenetére


Vikooo
addikt

Minőségi teszt mondhatom. Inkább GSMArena ami mérvadó, index pletykalap...

(#2790) spawn21 válasza Mo Bill (#2786) üzenetére


spawn21
veterán

De most komolyan, dedóban vagyunk?
Szereted a telefont? Vagy csak akkor veszel valamit ha pistike azt mondja? Ne legyünk már ilyen buták

iPhone 13p

(#2791) bikkamokka válasza bikkamokka (#2599) üzenetére


bikkamokka
tag

Sikerült regisztrálnom EMEI számmal.

(#2797) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Csak annyi a hozzáfűzni valóm a kamera teszthez, hogy tetszik a teló, -szép, és jól felszerelt és nem tetszik az elfogult teszt!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#2798) kali válasza Pompi (#2793) üzenetére


kali
legenda

Pedig van még, mert az Index és az ilyen jellegű szakmai(nak vélt) tesztek nem mindenkinél férnek meg egy csárdában... ;]
A linkre húzom az egér mutatóját, alul látom a hivatkozást, hogy ...index...kamera összehasonlítás és onnantól nem tudok rákattintani, mert lekapcsol a rendszer. :DD

(#2799) Destroyer91


Destroyer91
tag

Üdv ismét!

Nagyon pöpec a teló, de lenne egy kis problémám, gondoltam itt is megkérdezem. Ha adatokat szeretnék másolni PC-ről/re, valamiért ótvar lassú az adatátvitel (főleg ha gépre másolok, 5 GB-ra pl másfél órát ír...), mindezt legfrissebb Win 10-el, friss driverekkel és USB 3.0-n próbálom. :F Az előző telefonom egy HTC 10 volt, szintén kb ugyanilyen lassú volt ilyen téren, de akkor azt hittem, a telefon hibája lehet, ezek szerint nem. (pl. a külső 3.0-s vinyóm patentül viszi az adatot, ahogy kell, csak a telefonok bohóckodnak velem)
Esetleg valaki tapasztalt már ilyet? Valami beállítás esetleg a telón vagy a windowsban? :F :O
Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#2800) papelado válasza Destroyer91 (#2799) üzenetére


papelado
aktív tag

1 éve ezzel szívok .Nekem a telóm okés az usb 3as pendriveom egy tetű.Megoldást nem találtam pedig tényleg mindent kipróbáltam

Drágaszágom....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.