Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1725) xedamen válasza blade4 (#1718) üzenetére


xedamen
senior tag

P20 Pro is sztereó hangszóróval rendelkezik és Dolby Atmos is van, bár jack nincs...

Én S9+ helyett inkább P20 Pro-t vettem, úgy, hogy ez az első Huawei-em valaha. Megvolt eddig az összes S széria, ami valaha kijött, valamint az összes iPhone is, minden évben :W

Nekem is a kamera számított leginkább valamint az akksi. S9+ a max amit tud, az 4.5 (nagyon max 5 óra) kijelző idő, de ott már mindenféle akksikímélés, fényerő visszavétel mellett. P20 Pro elmegy 6 órát minden nélkül, odafigyelsz, akkor 7. Azért azt meg tudjuk, hogy Samsungnál ez az idővel csak romlik, mert a szoftver elkezd hülyéskedni és az átlag user örül a 3.5 órának is, sima S8 nekem pl 2-2.5 óránál nem tudott többet 3 hónapos szoftverrel. Full gyalu után megint jött a 3.5 óra de aztán indul az egész előről.

DXOmark-on 10 pontot ráver az S9+-ra a Pro, ahol azért 1-2 pont is sokat számít. Volt lehetőségem a hosszú hétvégén fotózgatni, majd osztok meg holnap párat, ha lesz idpm munka mellett.

Őszinte véleményem:
(A képekbe úgy nagyítsunk bele légyszi, hogy 40 megapixel, úgyhogy ha ráböksz a zoom ikonra és szemcsés lesz, akkor nézd meg mennyit nagyít... :R )
+ Akksi bivaly jó
+ Olyan gördülékeny a felület, amilyennel én Androidon még nem találkoztam
(oké,oké animáció skálázás 0.5-re lett állítva, de mindig ez az első nálam)
+ Kamera baromi jó, itt van egy normál mód este és itt pedig egy night mód.
Még egy esti kép autómata módban, egy nappali kép a Gellérthegyről (Szabadság híd) valamint itt van a másik oldal is.
+ Hangminőség Bluetooth fülhallgatómmal eddig a legjobb, főleg hangerőben (USB C-t nem használom)
+ Az új szoftverrel a kijelző érzékenysége baromi jó lett, mintha iOS-en görgetnék.

- A képeken is látszik, hogy a kamera kicsit néha túl tudja húzni a színeket (nekem ez nem negatív, így tetszik)
- A kijelző egy picit lehetne fényesebb, bár ez iPhone X után az első két napban zavart, ma már nem.
(cserébe viszont baromi jól van kalibrálva, nem túlszaturált, mint a Samsung)
- Örülnék talán egy stock témának, mivel a legtöbb téma még nem mindig támogatja az új EMUI-t
- 4K videóhoz remélem lesz stabilizálás, mint tavaly a OnePlus-nál egy frissítésben
- Notch esetében vannak még kompatibilitási problémák némely appoknál, nyílván a fejlesztők majd javítják

Nekem ez a videó sokat segített, amiért nem az S9+ mellett döntöttem
Nem azért írom le, hogy jó telefon, mert épp ilyenem van. Magasról teszek rá, azt is leírtam, mikor a 440 ezres iPhone X-em nem tudott makrózni, mert egy kalap Xar volt a kamera sok esetben.
Szerda óta van meg a P20 Pro, akksi még be sincs állva rendesen (2 hét után szoktam ténylegesen véleményezni), úgyhogy fogok még véleményt írni... Tartsa meg a Huawei a jó szokását, hogy frissítgeti a szoftvert és akkor nem lesz bajuszkötögetés :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.