Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) xcsabo válasza dualcore (#13200) üzenetére


xcsabo
senior tag

Ja.. Sim csere trükkel.

(#13202) dualcore válasza xcsabo (#13201) üzenetére


dualcore
őstag

Nekem mindenki Telekomos a környezetemben.

(#13203) oroszkrisz


oroszkrisz
tag

Kedves Összes! Feltettem a 9-es androidot amikor megérkezett pár nappal ezelőtt, amiket rövid használat után tapasztaltam:
-kinézetben kicsit más
-a hangerő beállítás a média hangerejét állítja
-akkuidő számottevően nem változott (4 nap alatt)
-a gyári kamera felülete megváltozott, a videó felvétel alapból zoomolt képpel indul, valahogy (talán felbontás átállítással) sikerült helyretenni, a tekerős mód állítás nekem nagyon nem praktikus, amikor "hirtelen" kellene a kamera túlpördül, nem áll meg, szerintem nem jó
-a "ne zavarj" funkció működése megváltozott, eddig az alkalmazások hangját is szűrte, a 9-nél csak a telefonhívás és sms hangját (nekem ez eddig is egy fontos funkció volt, korlátozott lehetőségekkel, így már teljesen használhatatlan számomra)
-a kamera összeakadt a hívásrögzítővel =egyszercsak nem tudtam videót csinálni mert azt mondta a hang eszköz már használatban van... Nálam itt verte ki a biztosítékot és álltam vissza 8-ra. A PC-s alkalmazás segítségével lehetséges, de óvatosan, mert 9-re gyorsan és adatvesztés nélkül átállt, visszafelé egy factory reset-tel indul, én buktam mindent! (ha jól emlékszem nem figyelmeztet a program downgrade előtt, csak annyit ír, hogy lehetséges az adatvesztés, ami egy olyan folyamatnál, ahol fr az első lépés... Na mindegy)

(#13204) CJ4567 válasza dualcore (#13200) üzenetére


CJ4567
veterán

P10 Plus-om van, Pite sehol. (telekomos, single)

No Sana No Life

(#13205) BlackLamb válasza dualcore (#13200) üzenetére


BlackLamb
tag

Nem...
Kezd elég idegesítő lenni. Eddig csak pár nem volt, hogy mindenki megkapja. Most meg hetek, hónapok.

(#13206) glehel válasza oroszkrisz (#13203) üzenetére


glehel
senior tag

a 9-es verzió nem támogatja a hívásrögzítést API szinten ez nem a telefon és a szoftver hibája, azért akadt össze mert eddig a hívásrögzítő másik belső forráson keresztül rögzitette a hangot.

(#13207) _CICAFIU_ válasza BlackLamb (#13205) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Nyugi mikor a p20 kapta meg a 9-es androidot valakinek megjött már decemberben, sokan (köztük én is) meg februárban kapták meg. Pedig gyári független dual simes telefonom van szal nem szolgáltatós. Nálam annyi volt hogy telekomos kártyával használom és csak vártam. Próba képp beleraktam egy vodás kártyát és egyből felajánlotta az új droidot. Szal érdemes ezzel is próbálkozni.

Huawei P30

(#13208) dualcore válasza BlackLamb (#13205) üzenetére


dualcore
őstag

Köszi srácok az infót. Gondolom azért van a csúszás mert még javítanak rajta, hogy klappoljon a sok telekomos szar...ág hoz. :U

glehel

A Mate 10 prom miután megkapta a Pitét, azóta is megy a hívásrögzítés. Igaz az ismerősi körben másnak megállt azonnal. Egyenlőre nem mókolok semmit mert működik, és az jó nekem.

(#13209) <Adamsky> válasza oroszkrisz (#13203) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... a "ne zavarj" funkció működése megváltozott, eddig az alkalmazások hangját is szűrte, a 9-nél csak a telefonhívás és sms hangját ... "

Úgy érted, hogy pl. egy Viber-es "pittyegés" (ha üzenet jön) hallatszik? Hmm... meglepődnék, de majd tesztelem...

"a kamera összeakadt a hívásrögzítővel =egyszercsak nem tudtam videót csinálni mert azt mondta a hang eszköz már használatban van..."

Ezt is ki fogom próbálni.

(#13206) glehel
" ... a 9-es verzió nem támogatja a hívásrögzítést API szinten ... "
Én ezt nem tapasztaltam. Sőt! A CallRecorder (skvalex) ugyanúgy a "standard API" felvételi módot használja, mint eddig (az Oreo alatt). Ebből a szempontból szerencsések vagyunk, hogy a Huawei nem követi a Google iránymutatásait...
Egyébként tartok tőle, hogy aki ragaszkodik a hangfelvételhez - előbb vagy utóbb - root-olnia kell majd. A Google-nél most nagyon ráfeküdtek erre a témára.

Ja, jó hír! Ha, minden igaz, akkor a 9.1-es Emui-ban végre lesz bluetooth absolute volume. Tudom - itt a topic-ban, meg talán az egész fórumban, - ez kb. csak engem érdekel, de mégis nagyon örülök neki. Már jobban várom a 9.1-et, mint anno a 9-et (amit mondjuk kb. semennyire) :D

[ Szerkesztve ]

(#13210) yodee_ válasza oroszkrisz (#13203) üzenetére


yodee_
őstag

A hangerő gomb funkciója választható a beállítások menüben, csak alapértelmezetten a médiát állítja.

<Adamsky>

Mi az a bluetooth absolute volume?

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#13211) CJ4567 válasza _CICAFIU_ (#13207) üzenetére


CJ4567
veterán

Beletettem a telefonba egy lejárt Telenoros kártyát kb. 2 hete, felajánlotta a 386-ot, és ennyi, Pie sehol.

No Sana No Life

(#13212) xcsabo válasza CJ4567 (#13211) üzenetére


xcsabo
senior tag

Előbb a hicare appban kell keresgélni.

(#13213) glehel válasza <Adamsky> (#13209) üzenetére


glehel
senior tag

A Google a 10-es verzióban már visszarakta a hangrögzítő API-T!

(#13214) pcnet válasza <Adamsky> (#13209) üzenetére


pcnet
addikt

"Ebből a szempontból szerencsések vagyunk, hogy a Huawei nem követi a Google iránymutatásait..."

GDPR értelmében, Európa területén tilos a hívásrögzítés. Bank, mobil szolgáltató is csak úgy rögzítheti a hívást, ha ezt közli Veled és Te beleegyezel. Google csak betartja a törvényt. Nem lehet, hogy más (nem európai) régióval használod a telefonod? Nem szabadna, hogy működjön a hívásrögzítés.

glehel: Csodálkoznék, ha Google, az Android 10-zel vissza tenné az API-t. Ne ért félre, nem kötekedni akarok, nem vagyok jogász sem, de ha egy fejlesztő felhasználja az API-t, akkor Google is sáros, hogy a rendelkezésére bocsátotta.

Amúgy Galaxy S9 topicban többen pl Thai SIM kártyával és ROM-mal, működésre bírták a hívásrögzítést. A Thai SIM csak addig kell, amíg a régió kódokat beállítják, utána már magyar SIM-mel is működik.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#13215) .Macc.


.Macc.
csendes tag

Viszonylag hamar megérkezett a Pie frissítés, de olyan sok érdekességet csinált a telefon, hogy már meguntam, majd rászántam magam és visszatettem az Oreo-t.
Sajnos nem voltam elég szemfüles és már elkéstem a rendszerfrissítés kikapcsolásával.
Tudnátok abban segíteni, hogy van valamilyen lehetőség root nélkül megtalálni a közel négy gigás fájlt és törölni?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#13216) <Adamsky> válasza glehel (#13213) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Próbáltad a beta-t, vagy olvastad? Érdekes ez a kiveszem-beteszem hozzáállás... tudom-tudom, erről részben a hülye politikusaink tehetnek. :W

(#13214) pcnet
"GDPR értelmében... "
... ááá, ne is mond! Mikor meghallom ezt a négy betűt, elkap a harctéri idegesség. A halálba szivatjuk magunkat az ilyen, és ehhez hasonló szabályozásokkal. Az igazán hülyéket és a dörzsölt bűnözőket mindezek semmiben sem gátolják meg, csak az átlag ember mindennapjait keseríti meg. Szerintem.

No, de a lényeg, hogy a hangfelvétel mindenféle trükközés nélkül működik (Oreo-n és Pie-on).

(#13217) dualcore válasza <Adamsky> (#13209) üzenetére


dualcore
őstag

Az hogy a P30 megkapta az Absolute volume-t, még nem garancia arra, hogy a p10 is megkapja.

(#13218) glehel válasza pcnet (#13214) üzenetére


glehel
senior tag

[link]
Bocs android R talán

[ Szerkesztve ]

(#13219) yodee_ válasza dualcore (#13217) üzenetére


yodee_
őstag

Ismét megkérdezném, mert érdekelne. Mi az az absolute volume és miért jó?

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#13220) <Adamsky> válasza dualcore (#13217) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Természetesen nincs rá garancia, de arra van, hogy irtózatos hisztit csapok a support-nál :)
Sőt, nem várok a 9.1-ig. Hamarosan egyébként is írni akartam nekik, mert van náluk egy nyitott ticket-em ...

(#13215) .Macc.
Szerintem kicsit kibabráltál magaddal. Az Oreo downgrade-hez ugyanis fr. kellett. Ha pedig már fr. akkor adhattál volna a Pie-nak is egy esélyt. Factory reset után ugyanis 100%, hogy jó lett volna a Pie is, ill. tuti nem csinált volna mindenféle "érdekességeket".

(#13210) yodee_
Ha, aktív, akkor szinkronban van a telefon hangereje a bt.-s hangkeltő hangerejével. Pl. zenehallgatás közben, ha hangerőt állítasz akkor a telefon media hangereje is állítódik (megjelenik a csúszka)
Egyébként csak a keresőbe kellett volna bedobd, mert rengeteget nyígtam emiatt (is) itt a fórumba. ;)

[ Szerkesztve ]

(#13221) CJ4567 válasza xcsabo (#13212) üzenetére


CJ4567
veterán

Ott se adja fel a frissítést.

No Sana No Life

(#13222) yodee_ válasza <Adamsky> (#13220) üzenetére


yodee_
őstag

Nekem mióta 9-es droid van fent azóta állítja... Bose Sound Link Mini 2-vel.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#13223) <Adamsky> válasza yodee_ (#13222) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"... mióta 9-es droid van fent azóta állítja ..."
Oreo-n nem működött Pie-on pedig igen? ... hááát ... Te, akkor nagyon szerencsés lehetsz.
Tuti egyről beszélünk? Próbáld csak ki, hogy zenehallgatás közben a telefonon leveszed a hangerőt, majd a Bose-on megpróbálod felhangosítani. Ha, siker, akkor - szerintem - megtaláltad az egyetlen olyan készüléket, amivel ez az egyetlen Huawei P10 hibátlanul működik :)

(#13224) benfolds


benfolds
őstag

miért van itt mindenki ráfüggve a hívásrögzítésre? minek akarjátok felvenni a telefonbeszélgetéseket? :U

(#13225) glehel válasza benfolds (#13224) üzenetére


glehel
senior tag

Én pld ha beszélek valakivel és mond adatokat pld telefonszámok, email, időpont, egyéb fontos adatok és nem tudom leirni mert nincs mire és pld még vezetek is nagyon jó vissza hallgatni 😀

[ Szerkesztve ]

(#13226) <Adamsky> válasza glehel (#13225) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

+1
A felhasználói profil nálam is ugyanez. Vagyis nem zsarolásra, vagy ki tudja milyen visszaélésre használom. :)
Betiltani, kivenni ezt a funkciót, igazi baromság, szűklátókörűség. Szokták emlegetni a késeket esetét (ugye azzal is lehet almát hámozni, de életét kioltani is), de ennyi erővel a fényképezés / videózás lehetőségét (vagy mondjuk a zoom-ot a P30 Pro-ban) is be lehetne tiltani. Na, mondjuk akkor lenne igazán parasztlázadás. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13227) Pophair válasza laszi84 (#13191) üzenetére


Pophair
csendes tag

Szia!

Sajnos a frissítést nem jelzi a telefonon, pedig korábban kb egy hétig tolta hogy frissítsek.
A hívásoknál sajnos nálam továbbra is észlelhető a probléma. Az ismerősi körben másnál is jelentkezett, a piros és a kék szolgáltatónál is, nem csak P10-en hanem almás telefonon éppúgy.
Továbbra is tanácstalanul állok a jelenség előtt...

(#13228) Erdész85 válasza CJ4567 (#13221) üzenetére


Erdész85
csendes tag

Sokáig nekem se jött meg a frissítés, csak HiCare mutatta a béta verziót. Huawei ügyfél szolgálaton megkérdeztem és azt mondták, hogy a HiCare-ről ne töltsem le, várjam meg még a telefon nem jelzi, mert a telefonokra IMEI szám alapján küldik ki a frissítést. Nem sokkal később meg is érkezett a 9-es emui.

(#13229) <Adamsky> válasza Erdész85 (#13228) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Huawei ügyfél szolgálaton megkérdeztem és azt mondták, hogy a HiCare-ről ne töltsem le ... "
Nem tudom mitől béta a béta, de ha visszaolvasol, akkor itt a fórumban is kitárgyaltuk, hogy a türelmetleneknek pont ugyanaz jött le, mint annak, aki türelmesen kivárt.
Az ügyfélszolgálat meg ... adott kérdésre van egy válaszuk (ha van).

(#13227) Pophair
Ha, több különböző készülékeken és szolgáltatónál is jelentkezik a hiba, akkor szvsz. nincs min. "kattogni". Remélhetőleg előbb vagy utóbb javításra kerül (szolgáltatói oldalon).

(#13230) Erdész85 válasza <Adamsky> (#13229) üzenetére


Erdész85
csendes tag

Amikor itt többen kezdték írogatni, hogy HiCare-en megjelent az emui 9, rákerestem én is. Nekem is megjelent, de nem frissítettem, várva a rendszer frissítési értesítést. Pár nap múlva eltűnt a HiCare-es frissítési lehetőség és kb 1 hét után ismét megjelent de a verzió szám után zárójelben a beta felirattal. Ezek után kérdeztem meg a Huawei-t, mert a verzió szám egyezett, csak az utóbbinál volt béta felirat. Ők sem értették uh mondtam, hogy küldök kijelző képet, de nem kérték, én meg nem csináltam (amit bánok már).

(#13231) yodee_ válasza benfolds (#13224) üzenetére


yodee_
őstag

Lehet Én értem félre, illetve működött eddig is csak sosem jutott eszembe kipróbálni. Az első videón látszik hogy a hangszórón nyomom a hangerős és mozog a csúszka, illetve a csúszkáz mozgatom és a hangszórón villog a led hogy hangosodik:

Videó 1

A másodikon amit Te is mondtál, hogy zene közben lehalkítom és a hangszórón hangosítom vissza:

Videó 2

Így gondoltad?

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#13232) <Adamsky> válasza yodee_ (#13231) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szerintem ezt nekem szántad :)
Érdekes, már-már zavarba ejtő. :) Az mondjuk már ennyiből is látszik, hogy tök máshogy működik, mint nálam (bármivel). De, nem is úgy, ahogy a LineageOS-es tablet-emen. Na, majd készítek én is pár videót...
A PowerAMP-ban nem állítottál át semmit? Ott azért lehet ezzel-azzal trükközni.
Egyébként a "normális" az lenne, ha a média hangerő csúszkája ugrana fel (akárhol állítod a hangerőt).

(#13233) yodee_ válasza <Adamsky> (#13232) üzenetére


yodee_
őstag

Bocs rossz válaszra nyomtam, és már későn vettem észre. A PowerAMP-ot csak feltettem, de amint láttad a beállítások menüben is állítja szépen. A média csúszkát állítja, nem a csengőhangot. Amúgy ha minden jól megy akkor holnap elhagylak bennetek. Már meg van a P30 Pro csak tokra és fóliázásra vár a dobozában :) Szuper kettő év volt de úgy jött hogy jó áron tudtam váltani.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#13234) <Adamsky> válasza yodee_ (#13233) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... amint láttad a beállítások menüben is állítja szépen."
Igen, csak míg az első videón a média hangerő állítódott, addig a második esetén a bluetooth volume (ezt mondjuk egyébként sem értem). :F

"Már meg van a P30 Pro csak tokra és fóliázásra vár ... " - erős váltás lesz ... méret, és súly szempontból. :) Őszintén remélem nem bánod meg.

(#13235) sityupityu


sityupityu
veterán

Csak érdekességet írom offban:
Ugye a huawei-nél (pl itt is) össze-vissza jönnek a frissítések ugyanarra a telefonra, nem mindegy, hogy ki milyen szolgáltatónál van stb. Ma vettem az asszonynak egy galaxy s9-et. Még nincs itthon, úgyhogy én játszadozom vele. Ennél a telefonnál sim nélkül is minden gond nélkül jönnek le a frissítések. Oreo volt rajta gyárilag. Kíváncsiságképpen először végigfrissítettem az oreo-t, a végén meg egyből dobta fel a pitét. Nem kellett hozzá sem szim sem pedig egyéb trükk. Gyárilag független telefon.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13236) oroszkrisz válasza glehel (#13206) üzenetére


oroszkrisz
tag

A hívásrögzítés működött, kamera hangrögzítője nem tudott működni tőle.

(#13237) oroszkrisz válasza <Adamsky> (#13209) üzenetére


oroszkrisz
tag

Vibert nem használok, de a messenger bizony nem némult el, ahogyan az korábban tette.

(#13238) oroszkrisz válasza yodee_ (#13210) üzenetére


oroszkrisz
tag

Ezt a 2 nap alatt nem figyeltem meg, de hasznos, ezt kifejezetten szerettem!

(#13239) oroszkrisz válasza benfolds (#13224) üzenetére


oroszkrisz
tag

Miért van mindenki ráfüggve a frissírésekre? Kinek mi... De ha érdekel elárulom.

(#13240) oroszkrisz válasza .Macc. (#13215) üzenetére


oroszkrisz
tag

Arra a kérdésre, hogy hogy lehet kilőni(letörölni, elnémítani) a letöltött 9-es frissítést (ahogy azt korábban .Macc. kolléga is kérdezte) esetleg tudtok válaszolni?

[ Szerkesztve ]

(#13241) Casti98


Casti98
tag

Sziasztok! "package checksum error" ba futottam FF android frissítésnel. P10 L09C432B185on :F vagyok es anno FF el jutottam idaig is. Mindent megfeleloen csinaltam es nem enged letolteni barmilyen updatet is. :W Tudtok ra megoldast, hogyan lehetne orvosolni?

[ Szerkesztve ]

"Je ne regrette rien..."

(#13242) BlackLamb válasza sityupityu (#13235) üzenetére


BlackLamb
tag

Pont az ilyen dolgok miatt gondolkodok én is már más márkában következő telefonnak. Pont Samsungban. Az A40,50 nagyon bejön.

(#13243) <Adamsky> válasza Casti98 (#13241) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Úgy tudom, hogy az FF döglött.

(#13244) Erdész85 válasza oroszkrisz (#13240) üzenetére


Erdész85
csendes tag

A rendszerfrissítést teljesen ki akarod kapcsolni, úgy hogy értesítést se jelezze a telefon, azt az alábbiak szerint lehet megoldani (nekem bevált):
1., FR / rendszer verzió visszaállítás után amint megvan a fiók hozzáadás és a kezdeti beállítás megvan, kikapcsolod a beállításokban a rendszerfrissítést. Ez nem marad végleges sajnos, kellenek a továbbiak.
2., Play áruházban megkeresed a telepített alkalmazások között a System Update-et és kikacsolod az automatikus frissítéstét.
3., Telefonon a beállítások / alkalmazások alatt megkeresed a System Update-et és törlöd az adatait. Ezzel törlődik a már megkezdődött letöltés is. Ha már itt vagy minden értesítési formát kapcsolj ki.

4., Rendszer frissítésekbe kikapcsolsz minden frissítési formát és többet nem fog jelezni.

Ha meggondolnád magad és mégis frissíteni szeretnéd a rendszert, elég a System Update alkalmazást frissíteni, mert a beállításokat úgyis felülfogja írni.

(#13245) Garfield85 válasza BlackLamb (#13242) üzenetére


Garfield85
tag

Huawei P smartot hasznalok játékra sim nélkül amire jött frissítés,igaz simmel valamivel hamarabb kaptam volna,mivel egy srác már írta,h jött neki és én is akkor kaptam mindig. A lényeg lehet Samsung is hamarabb kapja simmel.
Másik dolog annó feleségem samsungjara mondták lesz Oreo,jött is jópár hónap késéssel,ugyanakkor megjelent Huawei ugyanolyan áru már rég megkapta. Tavaly olvastam,h az S9 már x hónapja megjelent,de az S8 még nem kapott oreot,szóval ott sem sietik el a frissítést.

(#13246) CJ4567 válasza Garfield85 (#13245) üzenetére


CJ4567
veterán

Az S8 már rég kapott Oreo-t, még az S7 is Oreo-t futtat. :F Vagy félre értem, amit írtál?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#13247) oroszkrisz válasza Erdész85 (#13244) üzenetére


oroszkrisz
tag

Arra lettem volna kíváncsi, ha már felugrik az értesítés, hogy frissíteni akar, van-e rá lehetőség hogy ezt az állandó "zaklatás" kilőjem, mivel ezt a fr után elfelejtettem. :( 1 napig nyomkodtam a telóm mire nagyjából visszállítottam mindent, most akkor kezdhetem elölről? Apropó, ha csak az fr segít ezen, esetleg valami jól működő eljárás, hogy lementsem a telón lévő appokat beállításokkal együtt? Az tart a legtovább egy ilyen "belakás" alkalmával, hogy minden beállítást újra meg kell csinálni, bejelentkezéssel együtt, a hisuite nem sokat ér ilyen célból

(#13248) Garfield85 válasza CJ4567 (#13246) üzenetére


Garfield85
tag

Biztos félre olvastad,vagy csak nagyjából olvastad el,írtam tavaly,de pontosabban több,mint éve. Ah előzőleg írtam x hónapja (több hónapja) megjelent az S9,de S8 még nem kapott oreot. A lényeg ott sem sietik el a frissítéseket,sőt ismerőseim alapján még rosszabb,mint a Huawei. Személy szerint engem hidegen hagynak a frissítések,nem ez alapján választók telefont. Csak szerintem ez ne legyen szempont,h amiatt váltok samsungra,mert jobb a frissítés.

(#13249) CJ4567 válasza Garfield85 (#13248) üzenetére


CJ4567
veterán

Valamit félreértettem, így már világos.

No Sana No Life

(#13250) Erdész85 válasza oroszkrisz (#13247) üzenetére


Erdész85
csendes tag

Próbáld ki az első lépés (FR) kihagyásával. A letöltött frissítést a System Update adataként tárolja a telefon uh törlődnie kell annak is egy adatok törlése műveletnél. Értesítéseknél mindent kikapcsolsz, de nem csinálod meg amit korábban írtam, akkor csak a beállításokban fogja jelezni egy kis pöttyel a rendelkezésre álló frissítést, amíg az alkalmazás nem frissül. Utána újra zaklatni fog.
A HiSuite segítségével letudod menteni számítógépre a telefon tartalmát (főképernyő elrendezés, beállítások, riasztások, alkalmazások és adataik, telefonkönyv, sms, képek, videók...), amit bármikor visszaállíthatsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.