Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) dualcore válasza wdx (#12499) üzenetére


dualcore
őstag

Pontosan így lennék vele én is. A párom P10 lite-ja szintén a fiókban csücsül, csak néha vesszük elő ha hirtelen kell. 2 hét után még 80% a akksi ha nem használom, és nincs kikapcsolva.

(#12502) CJ4567 válasza wdx (#12499) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam P10 Pluson változatlan az akkuidő.

No Sana No Life

(#12503) BlackLamb


BlackLamb
tag

Valamelyik korábbi verziót valahogy vissza lehet tenni?

(#12504) istvan47 válasza CJ4567 (#12502) üzenetére


istvan47
senior tag

nálam sincs gond vele! :U

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#12505) Garfield85


Garfield85
tag

Kikapcsolás, bekapcsolas után, mintha jobb lenne az akkuidő. Valaki próbálta még?

(#12506) benfolds válasza Garfield85 (#12505) üzenetére


benfolds
őstag

minden frissítés után azzal kezdem. és általában használ. :)

(#12507) sityupityu


sityupityu
veterán

Nekem nem merül jobban, ugyanolyan mint a frissítés előtt.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12508) BlackLamb


BlackLamb
tag

Vajon mi lehet az? Napok óta ez fogyasztja a legtöbbet.

[ Szerkesztve ]

(#12509) Peathee


Peathee
aktív tag

Lehet én vagyok a béna, de hogy kell azt bekapcsolni/beállítani, hogy ha világos háttérképet állítok be a zárolt képernyőre akkor fekete betűs legyen az óra, meg a dárum?

(#12510) benfolds válasza BlackLamb (#12508) üzenetére


benfolds
őstag

cloudba mentés?

(#12511) BlackLamb válasza Peathee (#12509) üzenetére


BlackLamb
tag

Elméletileg automatikus

(#12512) kiralytom


kiralytom
aktív tag

sziasztok.

keresgélem , hol tudnám menedszelni mely alkalmazások működhetnek a képernyő lezárása után és miket lőjön ki, de nem találom, nugatba még emlékszem, de itt nem találom. tudnátok segíteni?

(#12513) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok. Itt egy videó, h mindig visszaáll a kedvencek, hiába rendezem.

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12514) sityupityu válasza kiralytom (#12512) üzenetére


sityupityu
veterán

Beállítások - Akkumulátor - Indítás

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12515) Veron


Veron
őstag

Nektek szokott olyat csinálni, hogy néha -töltőn különösen- elfelejt lekapcsolni a kijelző?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#12516) BlackLamb válasza Veron (#12515) üzenetére


BlackLamb
tag

Talán egyszer, max. kétszer volt ilyen.

(#12517) Veron válasza BlackLamb (#12516) üzenetére


Veron
őstag

és mi oldotta meg?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#12518) BlackLamb válasza Veron (#12517) üzenetére


BlackLamb
tag

Semmi. Máskor már nem csinálta. Akkor meg manuálisan lezártam a gombbal.

(#12519) kiralytom válasza sityupityu (#12514) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Köszönöm

(#12520) wdx válasza Peathee (#12509) üzenetére


wdx
őstag

Azt sehogy. Válassz másik záró témát, mint a magazin feloldás.

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#12521) wdx válasza Veron (#12515) üzenetére


wdx
őstag

Nincs bekapcsolva a képernyőkímélő?

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#12522) Veron válasza wdx (#12521) üzenetére


Veron
őstag

Nincs :(

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#12523) Peathee válasza wdx (#12520) üzenetére


Peathee
aktív tag

Ettől tartottam, hogy nem tud ilyet a teló. Most váltottam vissza a záróképernyő témát a gyárira, az sötétíti a képet az idő mögött.
Eddig olyat használtam ami fent középen mutatta az órát semmi sötétítés nélkül.

(#12524) wdx válasza Veron (#12522) üzenetére


wdx
őstag

Gondolom, volt már FR... Így marad az, hogy valamelyik alkalmazás csinálja, mert ilyen nálam még nem volt.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#12525) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

#12513-ra valaki, valami okosat?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12526) pető bá' válasza cellpeti (#12513) üzenetére


pető bá'
őstag

Esetleg tárcsázóra/névjegyzékre gyorsítótár törlés vagy ilyesmi? :F Nem próbáltam ki, gondolom adatvesztéssel nem jár. A rendezés nálam az elvárható módon működik..

https://hardverapro.hu/apro/mazzer_major_83mm_151c_kessel/hsz_1-50.html "... and I hope you have a great day!"

(#12527) Veron válasza wdx (#12524) üzenetére


Veron
őstag

Jobb ötletem nekem sincs.
És az mitől van, hogy látszólag random a hívásfogadási képernyő? Hol középre kell húzni egy csúszkát, hol pedig egy gombot kell megnyomni.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#12528) pető bá' válasza Veron (#12527) üzenetére


pető bá'
őstag

ha aktív a kijelző (tehát nincs lezárva), akkor csak rá kell nyomni (feltételezi, hogy a kezedben van), lezárt képernyőnél kell elhúzni (a véletlen felvételt elkerülendő).

https://hardverapro.hu/apro/mazzer_major_83mm_151c_kessel/hsz_1-50.html "... and I hope you have a great day!"

(#12529) Veron válasza pető bá' (#12528) üzenetére


Veron
őstag

Ennek igy mar van ertelme. :)

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#12530) cellpeti válasza pető bá' (#12526) üzenetére


cellpeti
veterán

Köszönöm! :R

Más:

P10 Plus támogatja a gyorstöltést? Ha igen, gondolom olyan fej és kábel is kell hozzá...Fejem van az 18W-os, kábelt milyet érdemes?

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12531) CJ4567 válasza cellpeti (#12530) üzenetére


CJ4567
veterán

Támogatja, a gyári töltőre 4.5V/5A, 5V/4.5A van írva. Gyári kábele nem tudom milyen, de van rajta egy 5A jelölés. :DDD Szupertöltésnek hívja a Huawei amúgy.

No Sana No Life

(#12532) pető bá' válasza cellpeti (#12530) üzenetére


pető bá'
őstag

működött, megjavult?

A Huawei gyorstöltéshez emlékeim szerint Huawei töltőfej (FastCharge vagy SuperCharge töltőfej) és kompatibilis kábel kell. Egy Orico-t vettem (Kínából), azzal működött. Kinézetre ilyen, ahonnan vettem, ott fel volt tüntetve, hogy Huawei SuperCharge kompatibilis.

Szóval a gyári fej+5A kábellel elvileg megy.

https://hardverapro.hu/apro/mazzer_major_83mm_151c_kessel/hsz_1-50.html "... and I hope you have a great day!"

(#12533) Pophair válasza cellpeti (#12530) üzenetére


Pophair
csendes tag

Én ilyet vettem P10-hez és tökéletesen működik:

[link]

:R

(#12534) dualcore


dualcore
őstag

Na újabb baki a hangerővel kapcsolatban. Kb 10 perc zene hallgatás után eszébe jut hirtelen hogy a hangos zene hallás károsodást okoz, így leveszi 50%-ra a hangerőt.

(#12535) Ujfelhasznal


Ujfelhasznal
tag

Sziasztok!

Lassan két éves a P10-em (2017. májusi), és bár úgy voltam vele, hogy váltok, de ezt az évet még lazán ki fogja bírni, amit tud, az pedig elég is nekem, sőt sok szempontból pont, hogy nincs azóta sem hasonló (pl. IPS kijelző, viszonylagos kompaktság), így maximum év vége fele, jövőre lesz esedékes. Az aksit cseréltetném, erre vonatkozóan viszont konkrét árat nem dobott ki a Google. Van információja valakinek arról, hogy ez mennyibe kerül, vagy netán garanciában cserélik?

(#12536) Zoz válasza Ujfelhasznal (#12535) üzenetére


Zoz
őstag

Szerintem garanciában kéne cseréljék, ezt írták a Huawei oldalon:
"A 151/2013 (IX.22.) Korm. rendelet alapján, az abban foglalt kötelezõ (12 hónap) jótállási idõn felül, (ide értendõek a felhasználó által nem eltávolítható, beépített akkumulátorok is) társaságunk további 12 hónap önkéntes jótállást vállal a termékeire"
Mivel a P10 beépített aksis, így arra is vonatkozik a 2 év. (A 3. plusz éven elmélkedtünk itt, hogy vajon az vonatkozik az aksira...)

Egyébként mi lett az aksiddal?

(#12537) Ujfelhasznal válasza Zoz (#12536) üzenetére


Ujfelhasznal
tag

Akkor valamit eléggé elnézhettem, mert még át is olvastam ezt a részt, valahogy mégis elkerülte a figyelmem.

Eléggé gyengécske már, az egy napról csak álmodhatok.

(#12538) Sztyepadzso válasza dualcore (#12534) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ezt szerintem minden telefon így csinálja, az utóbbi 10 évben. Valamikor rájuk jön, és akkor elsütik, hogy hangos, meg visszahúzzák a hangerőt.

(#12539) wdx válasza dualcore (#12534) üzenetére


wdx
őstag

Nálam még nem volt ilyen. Mondjuk kihagytam a mostani frissítést...

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#12540) Freeeak


Freeeak
csendes tag

Úgy tűnik néha nem árt ránézni, hogy aktív-e a wifi hálózat.
Ma reggel vettem észre, hogy itthon valamiért mobiladatról megy a telefon. Az adathasználatot elnézve egész hétvégén arról ment. Gondoltam biztosan a UPC box-szal lesz probléma, még viszonylag friss, novemberben lett cserélve, de azzal semmi gond nem volt.
A telefon egyszerűen semmilyen wifi hálózatra nem volt hajlandó csatlakozni.
Egy újraindítás azonnal megoldotta, de eddig ilyet soha nem csinált. Remélem csak egyszeri zavar volt, de ezután sűrűbben ránézek. :)

(#12541) Zoz válasza Freeeak (#12540) üzenetére


Zoz
őstag

Végre nem csak nekem csinálja :))
Már decemberben is írtam. Azóta is csinálta 1-2x :(

(#12542) dualcore válasza wdx (#12539) üzenetére


dualcore
őstag

Nekem felment a frissítés, nem kérdezte hogy akarom e? Egy reggel újraindult készülék várt a januári aktuális szofttal.
Apropó wifi, nekem az a jelenség, hogy csatlakozik működik, majd random megáll, akkor wifi ki és be a telefonon, és megy tovább. Ez is azóta van. Csak elérik hogy lecseréljem. :W

(#12543) <Adamsky> válasza dualcore (#12542) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Kérlek ne érts félre, de furcsa dolgokat művel nálad ez a telefon ...
A hangerővel kapcsolatos figyelmeztetés, szerintem minden Android telefon része. Ha, bizonyos % fölé akarod vinni, akkor le kell OK-ézni egy felugró ablakot, amit talán be is lehet "X"-elni, hogy többet ne jelenjen meg (gondolom én ezt tehettem, mert jó ideje nem láttam semmilyen "warning"-ot). Olyannal pedig, hogy magától (!) visszavegye a hangerőt még nem is hallottam.

" ... csatlakozik működik, majd random megáll ... " - hogy, hogy "megáll"? Mi áll meg? Nem értem.

Nálam a legfrissebb update van fenn, semmi ilyesmit nem tapasztalok.

(#12544) dualcore válasza <Adamsky> (#12543) üzenetére


dualcore
őstag

Természetesen nem értem félre. Lásd részletesen. Nekem sokat szól a telefonról zene. Kocsiban BT-n ,lakásban BT-n, pince-műhely Jack, és ha kint vagyok az udvaron jó időben, akkor a filagoriában is van hangcucc és ott is Jack csatin szól a zene. Na most szinte 90% wifin vagy mobil adaton keresztül szól a Tidal. Vagy offline üzemmódban, de az kevés. Eddig ha elindult a lejátszás, akkor azonnal fel kellett húzni a hangerőt, mer úgy 50%-rol indul, és azonnal jelezte hogy káros a hangerő, de leokèztam és szólhatott órákon keresztül. Most nem jelzi, csak kb 10 perc múlva lehalkul, és kész. Majd minden előzmény nélkül a wifi is megáll, bár azt jelzi hogy csatlakozva van, és minden más készülék működik is közben wifin. Szóval itt van a gond. Majd csinálok egy fr-t, úgyis már régen volt, és megnézem utána is mi a helyzet.

(#12545) <Adamsky> válasza dualcore (#12544) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... nem jelzi, csak kb 10 perc múlva lehalkul ... " - tényleg nem hallottam / olvastam még ilyenről. :F Próbáltad más (nem Tidal) forrással? Ilyenkor, ha visszaállítod, akkor egy idő után megint leveszi? Látszik a hangerő csúszkán is, hogy pl. Te 86%-ra állítod, majd a halkulás után mondjuk 30%-os lesz a média hangerő?

"Majd minden előzmény nélkül a wifi is megáll ... "
Hmm... ez mindig így történik? Először lehalkul, majd "megáll" a wifi?
Ezt a megállást, egyébként, hogyan kell érteni? Úgy mutatja, mintha wifi-n lennél, de...
a) nincs net
b) van, de a 3G/4G hálózatról
Vagy eltűnik a wifi ikon a értesítési sávról, és csak mobilnet van? Esetleg az se?

... attól tartok érk az az "fr.". Vagy, ha az se segít, akkor a szerviz meglátogatása. :(

(#12546) dualcore válasza <Adamsky> (#12545) üzenetére


dualcore
őstag

Igen, próbáltam más forrással is, van rajta mp3 zene, itt is ua a helyzet. A csúszka minden esetben 100%-ra húzom fel, mert mint korábban is jeleztem, és írták is, hogy halk a telefon jelszinteje.
Ha lehalkul, minden esetben 50%-ra húzza vissza. Ha újra felveszem 100%-ra utána már nem csinálja ismét.

Wifi.
Nálam mindíg be van kapcsolva a mobil adat, és a wifi is. Ha hazaérek aut. csatlakozik a wifire, és ugye prioritásként a wifit használja.
Ha megáll a wifi, akkor is csatlakoztatva marad, ezt is jelzi, de adatforgalom 0%. Ha állapotsávról kikapcsolom a wifit, azonnal betölt, vagy folytatódik a kapcsolódás mobiladaton (4G). 2 mp mire újra bekapcsolom vissza a wifit, és immár ez is működik tovább (lecsatlakozik a mobilnetről és vissza wifire)
Minden más működik.
Szóval ennyi röviden, hétvégén csinálok FR-t és utána megnézem mi fog változni.

(#12547) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Tudnátok nekem olyan alkalmazást mondani, amivel egy képre lehet rajzolni?
Sokszor jól jönne egy olyan app. amiben nyilakat, keretezést, mindenféle magyarázó szöveget tudnék pikk-pakk egy adott képre rádobni.

Valahogy így:

Kipróbáltam egy párat, és volt köztük egész jó, de olyat nem találtam, ami pl. képes lett volna átméretezés (egész pontosan le-méretezés) nélkül elmenteni a képet. Nem is értem. Ez akkor "rocket science"? :F

(#12548) Nippon


Nippon
őstag

Sziasztok!
A töltőcsatlakozóm picit megadta magát, nincs eltörve, működik is viszont a kábel állandóan kicsúszik belőle.
Találkozott már valaki ilyen problémával? Bőven garanciális még, milyenek a szerviztapasztalatok?

(#12549) Freeeak válasza Nippon (#12548) üzenetére


Freeeak
csendes tag

Nekem volt tavaly. Elég sokszor kiesett a kábel, plusz szuper töltés sem működött. A megoldás az volt, hogy a csatlakozó körüli területet ki kell takarítani, úgy tele volt zsebpiszokkal. Azóta úgy működik, mint az új. 😁

(#12550) Nippon válasza Freeeak (#12549) üzenetére


Nippon
őstag

Az enyém teljesen tiszta sajnos, legalábbis úgy látom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.