Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13551) xcsabo válasza CJ4567 (#13549) üzenetére


xcsabo
senior tag

Az a baj hogy én 720p ben vodeozok csak. Ott semmi változás sajna. Majd talán a 9.1 ha lesz egyáltalán.

(#13552) sityupityu válasza CJ4567 (#13549) üzenetére


sityupityu
veterán

Az új animációk mint pl amik az appok bezárásánál vannak (iphone koppintás) nekem bejönnek, de szerintem semmivel sem gyorsabb mint előtte.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13553) hatD


hatD
tag

Akik eredménytelenül várják a rendszer frissítést, azok figyelmébe ajánlom a Huawei által ajánlott megoldást, nem gondolom, hogy valami újdonságot mondanék, de hátha van aki nem ismeri:

A telefon nem kap frissítési értesítéseket

Én megnéztem, de az adatok és a gyorsítótár törlése választása elgondolkoztató figyelmeztetést eredményez, ezért nem mertem törölni azokat.

[ Szerkesztve ]

(#13554) dualcore válasza hatD (#13553) üzenetére


dualcore
őstag

Én megtettem. Semmi változás nem történt, nem törölt semmit a fájlokból (csak vagy 17Kb valamit), de nem is ajánlja fel a frissítést, pedig a művelet végbe ment.

(#13555) Peathee válasza odorgg (#13542) üzenetére


Peathee
aktív tag

Ennek a témának mi a neve?
Köszi! :)

(#13556) Larkin 89


Larkin 89
csendes újonc

Sziasztok! Nekem már kb 2 hónapja megérkezett a 9-es android a telefonra, viszont azóta kilep a telefon, pl messengerbol uzenet iras kozben. Eloszor azthittem en nyomok el valamit, de nem. Es mostmar eljatssza fenykep nezegetes kozben, neha netezes kozben.

Mas tapasztalt hasonlot?

(#13557) odorgg válasza Peathee (#13555) üzenetére


odorgg
addikt

BlueNight-DN

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#13558) sityupityu válasza Larkin 89 (#13556) üzenetére


sityupityu
veterán

Én semmi ilyesmit, de más sem számolt be ilyenről. Nálad lesz a gond.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13559) hatD válasza dualcore (#13554) üzenetére


hatD
tag

Én abban reménykedtem, hogy legalább azoknak megoldást jelent akik kaptak frissítési értesítést, de mielőtt éltek volna vele az eltűnt.
Gondolok itt arra, hogy annak nyomait törli el.

(#13560) BlackLamb válasza hatD (#13559) üzenetére


BlackLamb
tag

Kíváncsiságból rákérdeztem a T-nél mi a helyzet. A gyártóhoz zavartak...

(#13561) dualcore válasza hatD (#13559) üzenetére


dualcore
őstag

Persze semmi gond, csak nekem most volt FR, így nem volt veszteni valóm

(#13562) CzGöbe válasza sityupityu (#13387) üzenetére


CzGöbe
tag

Valamelyik verziónál megváltoztatták a pontszámítás módszerét, azóta többet ír ki eredményül.

#Amíg a föld kerek, mindig lesznek rockerek, de mivel a föld ovális, éljenek a techno partyk tovább is!

(#13563) sajo13 válasza BlackLamb (#13560) üzenetére


sajo13
senior tag

Nekem először kb. 2 hónapja dobta fel a frissítést Pie-ra. Nem éltem vele, ott volt a Settingsben a piros karika állandóan :)
Aztán a Huawei botrány előtt 1-2 héttel egyszercsak eltűnt. Tegnap viszont újra feldobta a telefon, hogy van friss verzió 9.0.1.0185, de nem frissítettem még. Semmit nem mókoltam, a HiCare-t sem használom. Telekomos, független teló.

(#13564) benfolds válasza sajo13 (#13563) üzenetére


benfolds
őstag

szóval akkor ezért dobálja fel nekem is tegnap óta újból...én meg örültem előtte, hogy milyen ügyes vagyok, hogy sikerült letiltanom a tukmálást, nem értettem miért kezdi újra.

(#13565) dualcore


dualcore
őstag

Ekkor csak az a kérdés, hogy nekem szintén Telekomos single, és nem ajánl fel semmit, és nem is talál semmit.
Szerk.
Esetleg arra tudok gondolni, hogy én flottás vagyok nem egyéni elofizető.

[ Szerkesztve ]

(#13566) BlackLamb válasza dualcore (#13565) üzenetére


BlackLamb
tag

Nekem se továbbra sem. Tegnap beszéltem a T-vel ők a Huaweihez irányítottak. A support azt az infót adta, hogy IMEI alapján folyamatosan osztják le a frissítést. Egyszóval várni kell.
Azt azért megjegyeztem nekik, hogy ez az ütemezés elég vicces.

(#13567) Zoz válasza sajo13 (#13563) üzenetére


Zoz
őstag

Nálam szintén Telekomos független, sem korábban, sem most nem dobja fel, keresésre is azt mondja, hogy legyek boldog a januári 384-essel, annál újabb nincs...

(#13568) Larkin 89 válasza sityupityu (#13558) üzenetére


Larkin 89
csendes újonc

Szia, köszönöm a választ. Viszont ma kérdeztem pár Huaweit használó ismerősömet, náluk is fenáll a hiba. Megyek olvasgatok tovább, hátha lesz megoldás.

(#13569) <Adamsky> válasza Larkin 89 (#13568) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szvsz. - ez esetben - semmi értelme olvasgatni. A vége 99,99%, hogy fr. lesz. Minél hamarabb túl vagy rajta, annál jobb (lesz) ;)

(#13570) Foose


Foose
addikt

Ha van még valaki aki single sim és vodás telóra várja a pie-t.... Nekem most jött meg rá a 9.0. (ota-n,buhera nélkül) csak nem tudom, kell-e nekem. Főleg mert a 9.0 kiadása elején elég sok negatív komment jött.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#13571) eazypeezy


eazypeezy
tag

Nálam Telekom Single Sim, ma reggel érkezett meg a Pie.

Kicsit más: tegnap írtam a supportnak, rákérdeztem, hogy várhatóak-e még security patch-ek (meg hogy miért van az, hogy valakinél már hónapok óta pie van, valakinél még 384-es, de erre a szokásos copy-paste-et kaptam), mire azt írták, hogy:

"Minden készülékünket a bevezetést követő két éven át támogatunk, így készülékére továbbra is várhatóak lesznek a biztonsági frissítések."

Namármost a P10 2017 márciusában jelent meg, szóval már több, mint két éve, így nekem nem teljesen egyértelmű ez a válasz :D Arra tudok gondolni, hogy akkor talán év végéig jönnek még frissítések.

(#13572) <Adamsky> válasza eazypeezy (#13571) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Tapasztalatom szerint (és az itt olvasható korábbi hsz.-ek is ezt erősítik) a support elsőre sose ad normális választ. Érdemes ilyenkor egy kicsit szigorúbb hangvételű választ írni ...

(#13573) dualcore


dualcore
őstag

Nekem ma délután jelzett.

(#13574) Darkcomet


Darkcomet
tag

Üdvözlet!

Okoska feleségem valamit elnyomkodott a telefonon. Most minden újraindítás után az jelenik meg a PIN begépelő felületen, hogy " Átváltás erre: karbantartási mód" és csak ilyen módon lehet belépni a telefonba. Itt meg ugye lófasz sincsen neki, se konktakt, se semmi. Az SMS opcióban van egy felugró cucc, hogy " Keresse a tulajdonost a funkció használatának engedélyezéséhez". Tehát ugye szerintem itt valami más üzemmódba került a cucc, de elvileg még minden adat meg lehet rajta. Kérdésem az lenne, milyen módon lehetne visszakerülni a normál kerékvágásba FR nélkül. A segítségekért előre is maximális köszönet.

(#13575) Darkcomet válasza Darkcomet (#13574) üzenetére


Darkcomet
tag

Tárgytalan lett a dolog, megoldódott a probléma.

(#13576) dualcore


dualcore
őstag

Na feltettem a pitét, gondoltam csinálok utána egy FR-t. A gond annyi, hogy nem engedi átirni a No feliratot.

(#13577) pető bá'


pető bá'
őstag

Valaki használ android auto-t P10-zel? Van egy raspberry pi projekt, amivel ki akartam próbálni, de nem ismeri fel a telefont, bár a telefon kiírja, hogy csatlakozott az autóhoz - érdekelne, hogy amúgy működik-e.

"... and I hope you have a great day!"

(#13578) bubus66 válasza dualcore (#13576) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#13576) dualcore

Szia!

Nyomjál rá a felső gombra és után a kell beírni a "yes"-t. Különben meg jobb a Gyári beállítások visszaállítását csinálni. Mert ha ezzel csinálod tud néha okozni egy kis bosszúságot.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#13579) agent11 válasza pető bá' (#13577) üzenetére


agent11
tag

Szia! Én használom és működik rendesen.

(#13580) dualcore válasza bubus66 (#13578) üzenetére


dualcore
őstag

Ok köszi, 2.alkalommal sikerült. Simán lement.

(#13581) pető bá' válasza agent11 (#13579) üzenetére


pető bá'
őstag

Köszi, akkor kísérletezek még vele :)

"... and I hope you have a great day!"

(#13582) hatD válasza dualcore (#13573) üzenetére


hatD
tag

Nekem is 31.-én megjelent az értesítés ue. verzió, este letöltöttem, telepítettem.
Nem tudom, hogy szerver túlterhelés, vagy mi más lehetett az oka, de az első 45% több mint 4 óra alatt jött le, utána viszont percek alatt befejezte.
Eddig problémával nem találkoztam, keresnem kell valami már bevált sötét témát a "kifehéresedés" ellen.
Volt egy jól működö Gcam appom, ez természetesen elmúlt, de erre számítottam.
(ui. Telenor dual sim, független, kártyás.)

[ Szerkesztve ]

(#13583) sityupityu válasza dualcore (#13576) üzenetére


sityupityu
veterán

Én sosem értettem, hogy minek erőltetitek feleslegesen ezt az FR-t. Sokan mondják, hogy minden verzióváltásnál ajánlatos, de a másik oldal meg azt mondja, hogy tök felesleges ha minden rendben van, csak akkor szükséges ha valami nem oké. És szerintem is így van. Én még egyik telefonomnál sem csináltam soha.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13584) agent11 válasza pető bá' (#13581) üzenetére


agent11
tag

Én egy KIA Proceed-ben használom, de egy kicsit csalódás ez az Android Auto. Nem tudom, hogy mennyi múlik a telefonon és mennyi a fejegységen, de nekem iszonyú lassan reagál bármire. Ha navigálok és hívnak, akkor kb. 5 mp is eltelik, mire a kormányon lévő gombnyomástól a telefon rész megnyílik és a másik fél hallja amit mondok. Ez egy példa, de összességében is nagyon lassúnak tartom a reagálást a manuális parancsokra.

(#13585) dualcore


dualcore
őstag

Tőlem sohasem láttad azt, hogy erőltetem valakire az FR-t. Én azért csinálom, mert időnként sok vacok felgyülemlik (appok, reklámok, kukik) és emiatt törlöm a rendszert. 3-4 appom van amit használok, pillanatok alatt belakom újra a telót.

[ Szerkesztve ]

(#13586) dualcore válasza hatD (#13582) üzenetére


dualcore
őstag

Valami sötét téma nekem is kell. Ha valakinek van jó bevált téma, ne tartsa magában. :)

(#13587) cseryz válasza dualcore (#13586) üzenetére


cseryz
tag

Van egy bevállt amit kettőből raktam össze, plusz pár ikont modositottam.
Pure_google nevűből és egy masik full feketéből lett összelegózva.
https://drive.google.com/file/d/1IUop0gsHhnVESFzcCVP4MM2T2X_6cMQL/view?usp=drivesdk
Ha gondolod próbáld ki.
Üdv

(#13588) dualcore válasza cseryz (#13587) üzenetére


dualcore
őstag

Köszi, de valamiért nem engedi letölteni.

(#13589) cseryz válasza dualcore (#13588) üzenetére


cseryz
tag

Bezippeltem, elvileg most jó. kipróbáltam.

https://drive.google.com/file/d/1EePYeKnnNPVIg58lpTai6sQX07e-oJBm/view?usp=sharing

Üdv

(#13590) poganytamas


poganytamas
senior tag

A debreceni Media Marktban a bejáratnál az akciós pulton van egy darab P10-es (kb utolsó darab lehet) 69 ezer forintért. A pultnál kell kiíratni hogy akciós legyen.

(#13591) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Megjött a Pie. A régi rendszeren lehetett állítani az ikon nagyságát, ezt most hol lehet?
Régen a beállítás után kért újraindítást.

(#13592) Jank


Jank
tag

Még véletlen sincs Pie, nincs .... nem nyert.
Inkább veszek egy lottót azt lehet hamarabb kihúzzák. ;]

(#13593) xcsabo válasza Jank (#13592) üzenetére


xcsabo
senior tag

😂

(#13594) pajibá


pajibá
tag

Pie telenor függő ma megérkezett. Ideáig minden ok, és remélem így is marad. :K
FR kell vagy nem?

(#13595) Ceree válasza pajibá (#13594) üzenetére


Ceree
senior tag

Ha van anomalia, akkor kell, ha nincs, nem.

Másolat_eredetije

(#13596) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Telekom pie. On!

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#13597) xcsabo


xcsabo
senior tag

Ha egy üzlet beindul. 👌

(#13598) xcsabo


xcsabo
senior tag

Már csak az Ois hibát kallene orvosolniuk.

(#13599) pajibá válasza Ceree (#13595) üzenetére


pajibá
tag

Köszi szépen. :R
Nincs eddig..

(#13600) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Hol tudom azt beállítani hogy hívás közben a névjegyhez tartozó kép karikában jelenítse meg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.