Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12801) Gyulu25 válasza gerenda110 (#12800) üzenetére


Gyulu25
tag

na erre kíváncsi leszek, nekem is van rajta jópár pötty...

(#12802) gerenda110 válasza Gyulu25 (#12801) üzenetére


gerenda110
aktív tag

azt mondta a srác, hogy mindent le ír nekik, hogy ez nem egyedi probléma, kinyomtattam a "festék" szóra rákeresett PH oldalt és csatoltam mellé. bizakodom, mert azt mondta ha csak aksit kell cserélni 1-2 nap, ha házat, akkor kb 2-3 hét:D ja és meg lepődött, mert újságolt a a kolleginának, hogy "KÉPZELD AZ ELSŐ ÜGYFÉL AKI BETUDTA RAKNI SZERVÍZ MÓDBA A TELEFONT ÉS NEM KELL GY.V-T CSINÁLNI" tehát lehet ez egy jó pont volt nekem, a szemében :D minden esetre bizakodom.

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#12803) smiti válasza <Adamsky> (#12799) üzenetére


smiti
addikt

Én még semmilyen hátrányát nem érzem, hogy felraktam a legfrissebb verziót. ;)

(#12804) sityupityu


sityupityu
veterán

Nálam egyedül annyi változás történt ma, hogy megjött a márciusi (386) frissítés.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12805) pető bá' válasza sityupityu (#12804) üzenetére


pető bá'
őstag

mindenkinél így indult ;)

https://hardverapro.hu/apro/mazzer_major_83mm_151c_kessel/hsz_1-50.html "... and I hope you have a great day!"

(#12806) CJ4567 válasza sityupityu (#12804) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam semmi. :(

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#12807) <Adamsky> válasza smiti (#12803) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

... g semmilyen hátrányát nem érzem, hogy felraktam...
Ez lenne az alap. A "gond", hogy túl sok előnyt nem is jelent. Vagyis szvsz. értelmetlen az igyekezet, hogy minél hamarabb felkerüljön. Idővel jönni fog magától...

(#12808) sityupityu válasza pető bá' (#12805) üzenetére


sityupityu
veterán

Hoppá, most megnéztem és HiCare-en nekem is lehetőségem van a frissítésre. Azt írja, hogy 60 napom van rá. Ha nem, akkor újra kell jelentkeznem... :F

szerk: Kipróbálom, letöltöm.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12809) BlackLamb válasza sityupityu (#12808) üzenetére


BlackLamb
tag

Tapasztalatokat kérünk :)

(#12810) sityupityu válasza BlackLamb (#12809) üzenetére


sityupityu
veterán

Sajnos ahol most vagyok csak nagyon lassú netem van, még tölti. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12811) vrgrgwd válasza BlackLamb (#12809) üzenetére


vrgrgwd
csendes tag

Kb. 500 megával több memóriát használ mint az oero, én főleg telefonálásra és netezésre használom, annyira nem zavar. Beállításokat megint összekutyulták, pár dolgot még keresek. Fényképezőt még nem használtam, remélem nem lett roszabb.

(#12812) sityupityu válasza BlackLamb (#12809) üzenetére


sityupityu
veterán

Ma nem fogok sokat szórakozni vele, de így elsőre:
Átvariálták a kamerát, az ikonoknak amikor kilépsz valamiből kicsit olyan hatása van mint az ios-nél (persze nem olyan szép és sima), a föntről lehúzható gyors menü ami eddig tök jól nézett ki a sötét alapjával és a kék feliratokkal, most fehér hátterű lett. Nagyon rosszul néz ki, nem tudom, hogy ezt lehet-e állítani...

szerk: Percről percre folyamatosan javul az egész. A kamera app is szaggatott kicsit először, most már nem csinálja. Amit feljebb írtam, hogy az ikonok ios-hez hasonlóan folyamatosan mennek vissza valamelyik előbb szaggatott de most már nem csinálja

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12813) sityupityu


sityupityu
veterán

Szerintem egyáltalán nem lett rossz így elsőre, majd kíváncsi leszek az akkuidőre. Egyenlőre ami zavar, amit már írtam, hogy a gyorsmenü háttere fehér lett, nagyon bénán néz ki...

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12814) Garfield85 válasza sityupityu (#12813) üzenetére


Garfield85
tag

Beállításokban nem lehet változtatni?

(#12815) sityupityu válasza Garfield85 (#12814) üzenetére


sityupityu
veterán

Majd megnézem, most fáradt vagyok ezekhez. Az egész olyan más lett....számomra egyenlőre nem feltétlen rossz sőt, még valami tetszik is, csakolyan más...

szerk: Most megnéztem ezt a tárhely kapacitást is, tiszta ios koppintás...

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12816) pető bá' válasza Garfield85 (#12814) üzenetére


pető bá'
őstag

Szerintem legfeljebb témákkal, nem találtam éjszakai módot, vagy ilyesmit a beállításokban.

https://hardverapro.hu/apro/mazzer_major_83mm_151c_kessel/hsz_1-50.html "... and I hope you have a great day!"

(#12817) Garfield85 válasza pető bá' (#12816) üzenetére


Garfield85
tag

Valahol,mintha olyasmit olvastam,h a piteben benne lesz a sötét mód. Most is használok sötét témát.

(#12818) Freeeak válasza sityupityu (#12813) üzenetére


Freeeak
csendes tag

Nálam mondjuk Oreo óta fehér minden. Egyébként elvileg itt a beállítás, sorry a linkért, telefonról vagyok.
https://www.lifewire.com/what-is-android-dark-mode-4178630

(#12819) sityupityu válasza Freeeak (#12818) üzenetére


sityupityu
veterán

Köszi. De én nem a dark mode-ról beszélek...

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12820) wdx válasza Freeeak (#12818) üzenetére


wdx
őstag

P20 pro-n az akkumulátor alatt van a kezelőfelület színek sötétítése.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#12821) glehel válasza sityupityu (#12819) üzenetére


glehel
senior tag

a 9-es Emui alá már van rengeteg full sötét téma
https://play.google.com/store/apps/details?id=emui.en.com.pieblack
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.deishelon.lab.huaweithememanager

(#12822) .Macc.


.Macc.
csendes tag

Sziasztok!

Frissítettem a rendszert. A Pie-ben azoknál a névjegyeknél, ahol nincs kép hozzárendelve váltakozóan kékes-zöldes árnyalatokban tündöklő hegyeket ábrázoló kép van. Hogyan lehetne ezeket a régi megszokottra visszaállítani? Vagy legalább a sötét hátteret, amikor hívást indítok, fogadok?
Köszönöm a segítséget!

(#12823) xcsabo


xcsabo
senior tag

Van itt olyan aki Telekomos és már megjött neki? Mármint a frissítés.... 😂

(#12824) pető bá' válasza wdx (#12820) üzenetére


pető bá'
őstag

Sajnos P10-en ott sincs, végignéztem minden menüt.. Szerintem egyébként a szemkímélő üzemmódnál lenne a helye, én szívesen ütemezném azzal együtt mondjuk este 8-9 körülre..

https://hardverapro.hu/apro/mazzer_major_83mm_151c_kessel/hsz_1-50.html "... and I hope you have a great day!"

(#12825) <Adamsky> válasza glehel (#12821) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Próbáltad őket, jók? Mert ebben az XDA-s topic-ban azt látom eléggé tanácstalanok, hogy mit tegyenek fel, mert eddig mindegyikben találtak valami hibát.

(#12822) .Macc.
" ... ahol nincs kép hozzárendelve váltakozóan kékes-zöldes árnyalatokban tündöklő hegyeket ábrázoló kép van."
He? Akkor nem az eddig megszokott kör, benne a kontakt kezdőbetűjével? Egy screenshot-ot tudnál erről betenni?

[ Szerkesztve ]

(#12826) smiti válasza xcsabo (#12823) üzenetére


smiti
addikt

Igen, Telekomtól vásárolt, független dual sim. :K

(#12827) xcsabo válasza smiti (#12826) üzenetére


xcsabo
senior tag

Dettó 🤪

(#12828) sityupityu válasza glehel (#12821) üzenetére


sityupityu
veterán

Te sem érted, hogy miről beszélek... :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12829) pető bá' válasza sityupityu (#12828) üzenetére


pető bá'
őstag

Az, hogy régen fekete volt a statusbar, most meg fehér, azt pont "orvosolná" a dark mode, amivel az egész UI sötét lenne. Ami egyébként a 9.0 egyik nagy újdonsága. Ebben a ROM-ban meg fix fehér minden.

https://hardverapro.hu/apro/mazzer_major_83mm_151c_kessel/hsz_1-50.html "... and I hope you have a great day!"

(#12830) Freeeak válasza sityupityu (#12828) üzenetére


Freeeak
csendes tag

Szerintem ez a gyorsmenü, és ez a megoldás rá. Ugyanaz, mint a fentebbi linken. De ha én értelmezem félre a gyorsmenüt, akkor szkúzi! 😂
https://android.gadgethacks.com/how-to/enable-android-9-0-pies-new-manual-dark-theme-your-google-pixel-0185744/

(#12831) BlackLamb válasza xcsabo (#12827) üzenetére


BlackLamb
tag

Nálam sincs még semmi (T-s)

(#12832) <Adamsky> válasza sityupityu (#12828) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szerintem értik, csak - a maguk módján :) - azt szeretnék a tudtodra adni, hogy nem lehet csupán a quick settings-et besötétíteni. Vagy mindent, vagy semmit. És ezt is csak theme alkalmazásával. Ha, tippelnem kéne, akkor a Huawei kigyomlálta a "dark mode"-ot az Emui-ból. Ez nem Android, hanem egy iOS-s klón, ami apk-kat képes futtatni :(((

(#12831) BlackLamb
Egy ideig nem is lesz. Valahol azt olvastam, hogy ez a független dual-SIM-es készülékeken van csak. Majd csak ezután jönnek a single-SIM-es és a szolgáltatós készülékek.

[ Szerkesztve ]

(#12833) glehel válasza <Adamsky> (#12825) üzenetére


glehel
senior tag

én most p20 prot használok emui 9 el gondolom ha emui 9 kompatibilitás van odaírva jónak kell lennie. ki kell próbálni nem tart semeddig a második amit linkeltem ingyenes.

(#12834) glehel válasza <Adamsky> (#12832) üzenetére


glehel
senior tag

egyébkén megoldható csak a quicksetting is , ki kell törölni magából a témából a fájlokat pld total commanderrel sima zipként kezeli a téma kiterjesztést. ezt én már próbáltam. minden programnak és a rendszer bizonyos részeinek külön fájlból áll a témázás, olyan mint a substratum csak 1 fájlba van csomagolva.

(#12835) .Macc. válasza <Adamsky> (#12825) üzenetére


.Macc.
csendes tag

(#12836) xcsabo válasza .Macc. (#12835) üzenetére


xcsabo
senior tag

Vicces....

(#12837) .Macc. válasza xcsabo (#12836) üzenetére


.Macc.
csendes tag

Engem borzasztóan zavar... Már feltúrtam miatta a fél internetet, de nem találtam rá megoldást. Remélem előbb utóbb érkezik rá valamilyen okosság.

(#12838) <Adamsky> válasza .Macc. (#12835) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Fluimucil Ábel után szabadon: "De miért?" :F
A többi "pités" kollégát ez nem zavarja vagy még nem is látták, mert nem szoktak telefonálni a P10-el? :D

Egyébként ez valami egészen döbbenetes!
- Srácok, mit csináljunk a névjegyzékkel?
- Nem tudom...
- Valamit csináljunk, így nem maradhat
- OK, akkor lecseréljük a "default" képet állat képekre.
- Azt inkább ne, még félreértik ...
- Jó, akkor legyenek hegycsúcsok
- Nagyszerű ötlet!! Ilyet még senki sem csinált. Végre valamibe mi leszünk az elsők.
:W

[ Szerkesztve ]

(#12839) CJ4567 válasza <Adamsky> (#12832) üzenetére


CJ4567
veterán

AMOLED-es (M10P, P20P, M20P) telefonokon ott van a dark mode viszont.

No Sana No Life

(#12840) wdx válasza .Macc. (#12835) üzenetére


wdx
őstag

Engem csak az első 2 napban zavart, utána megszoktam.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#12841) _CICAFIU_ válasza wdx (#12820) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Csak az oled-es telefonoknál. Ips-en ez kimaradt az emui-ból. Töltsétek le play áruházból ezt. Maurydes témáit keressétek. Folyamatosan frissíti őket és van full fekete is (deep black). Ingyenes

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#12842) _CICAFIU_ válasza _CICAFIU_ (#12841) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Bocs a dupláért csak még annyi hogy amiket írtam emui 9-es témák.

Huawei P30

(#12843) pető bá' válasza <Adamsky> (#12838) üzenetére


pető bá'
őstag

De, nyilván nekem is feltűnt, néztem egy pár pillanatra, aztán felvettem a hívást. Látszik, hogy ki hív, így nem zavaró.. Tehát nem, nem zavar - lehetne állítható-kapcsolható-tiltható, de együtt tudok élni vele :P

https://hardverapro.hu/apro/mazzer_major_83mm_151c_kessel/hsz_1-50.html "... and I hope you have a great day!"

(#12844) sityupityu válasza <Adamsky> (#12832) üzenetére


sityupityu
veterán

"Szerintem értik, csak - a maguk módján :) - azt szeretnék a tudtodra adni, hogy nem lehet csupán a quick settings-et besötétíteni. Vagy mindent, vagy semmit. És ezt is csak theme alkalmazásával."

Pontosan így van. :K Én értem amit ők mondanak, hogy a dark móddal sötét lenne, de úgy az egész ahogy te is írod és amit én nem szeretnék... :)

"Ez nem Android, hanem egy iOS-s klón"

Ez szintén így van, írtam is korábban hogy nem kicsit feltűnő... :)

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12845) <Adamsky> válasza sityupityu (#12844) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... úgy az egész ahogy te is írod és amit én nem szeretnék..."
Azért felhívnám a figyelmedet glehel kommentjére. Én még nem próbáltam (Oreo-n vagyok, és eddig nem volt szükségem "témázásra") de Te tehetnél vele egy próbát. :U

(#12846) BlackLamb


BlackLamb
tag

Üzemidő tekintetében mi a tapasztalat a 9-el?

[ Szerkesztve ]

(#12847) cellpeti


cellpeti
veterán

P10/P10 Plus-ra tud valaki valami jó kamera progit ajánlani, amivel kicsit többet ki lehet hozni belőle? Használt már valaki a telóhoz, a kínai oldalakon rendelhető zoom-ot?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12848) pető bá' válasza BlackLamb (#12846) üzenetére


pető bá'
őstag

Én nem vettem észre jelentős változást - eddig is napi szinten töltöttem a telefonomat, vagy éjjel, vagy ha elég sok maradt benne (50%+) akkor reggel.
Ma viszonylag keveset használtam, 1 óra kijelzőidő, szokásos fix wifi és mobilnet bekapcsolva, szinkron, socialmedia, messenger, viber szarságok a háttérben - így van még 66%, Oreo alatt is kb. ennyit tudott. Nálam. Sajnos (?) egyre kevesebb időm van nyomkodni, így ebben nem vagyok hardcore user.. :)

https://hardverapro.hu/apro/mazzer_major_83mm_151c_kessel/hsz_1-50.html "... and I hope you have a great day!"

(#12849) sityupityu válasza pető bá' (#12848) üzenetére


sityupityu
veterán

Én sem vettem észre változást akku időben egy teljes nap után...

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12850) BlackLamb válasza sityupityu (#12849) üzenetére


BlackLamb
tag

Köszönöm! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.