Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12851) Franky74


Franky74
tag

Hali! Észrevettem egy anomáliát(ha annak tekinthető).
A pie telepítésnél fenn volt a messenger app, amit törölt a rendszer. Miután újra visszaraktam, másnapra újra törölte. Így a messenger lite marad...

[ Szerkesztve ]

(#12852) xcsabo


xcsabo
senior tag

Valaki rakott már fel olyan Gcam appot ami teljesen működött P10-en?
Én próbálgatok most kettőt is.

(#12853) <Adamsky> válasza Franky74 (#12851) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... a messenger app, amit törölt a rendszer. Miután újra visszaraktam, másnapra újra törölte."
Ez, hogy a p.-be ne lenne anomália? :Y Nem lehet, hogy vm. cleaner progi csinálja?

@dreta: nálad mi a helyzet? A Chrome még mindig használhatatlan?

(#12854) pető bá' válasza Franky74 (#12851) üzenetére


pető bá'
őstag

Újraindítás után törölte, vagy végig be volt kapcsolva a telefon?
Ez egyébként tuti megér egy factory reset-et..

https://hardverapro.hu/apro/mazzer_major_83mm_151c_kessel/hsz_1-50.html "... and I hope you have a great day!"

(#12855) yodee_ válasza Franky74 (#12851) üzenetére


yodee_
őstag

Nekem semmi ilyet nem csinál. Tökéletesen teszi a dolgát.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#12856) Franky74 válasza pető bá' (#12854) üzenetére


Franky74
tag

A teló végig bekapcsolva volt, cleaner progit csak a sajátját indítottam el. De nem töröltem app-kat.

(#12857) wdx válasza cellpeti (#12847) üzenetére


wdx
őstag

Használtam hozzá kínai zoom-ot. Nagyon nem jó, legalábbis amit én rendeltem. Über gagyi. :)

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#12858) cellpeti válasza wdx (#12857) üzenetére


cellpeti
veterán

és ez a gcam progi milyen? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12859) xcsabo válasza cellpeti (#12858) üzenetére


xcsabo
senior tag

Google cam....

(#12860) xcsabo


xcsabo
senior tag

Nekem meg mindig nincs upgrade. 😪

(#12861) BlackLamb válasza xcsabo (#12860) üzenetére


BlackLamb
tag

Nálam se de ahogy a kolléga írta, még egy darabig ne is várjuk.

(#12862) eazypeezy


eazypeezy
tag

Lehet alap dolgot kérdezek, nézzétek el nekem, de az mitől függ, hogy mikor kap az emberfia security patch-et? Elvileg már rég van márciusi is, nekem viszont még mindig a januárin csücsül. A verzióváltás nemigazán érdekel, de ez valahogy nem hagy nyugodni :D

(Single sim, telekomnál vásárolt)

[ Szerkesztve ]

(#12863) donjohnson válasza eazypeezy (#12862) üzenetére


donjohnson
addikt

nem egyszerre küldik rá a telókra nehogy lehaljanak a szerverek. egyébként a frissítés menüpontban jobb felül a 3 pöttyre bökve "legfrissebb teljes csomag letöltése" gombra se adja be?

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#12864) dreta válasza <Adamsky> (#12853) üzenetére


dreta
tag

Szia!

Mint fentebb írtam, visszatettem a 8.0-t, ezen a Chrome-mal (és nem Chrome-al, P10-el) nincs probléma, tökéletesen működik. Viszont a downgrade után lett 2 új anomália. A beállítások-alkalmazások-adott alkalmazás-értesítéseknél hiába kapcsolom ki az összes értesítést, 1-2 napon belül visszakapcsolódik.
Ugyanez igaz a Google Assistantra is (swipe up), amit ugye az Alapértelmezett alkalmazások-Segítség és hangbevitelnél kapcsolunk ki. Egy kicsit zavaró, hiszen volt factory reset low level a visszaállításnál, majd csináltam még egyet. És egy kicsit erőszakosnak találom, hogy naponta többször feldobja a frissítés lehetőségét.

(#12865) eazypeezy válasza donjohnson (#12863) üzenetére


eazypeezy
tag

Nem, uccse adja be. Ezt meg is értem, hogy nem mindenkinek egyszerre pusholják, ha mondjuk hibajavításról/verzióváltásról/új funkciókról van szó, de azért egy security patch értelmét veszti, ha hónapokat kell rá várni :D
Egyébként tavaly az utolsó kb 3 hónapban jött rendszeresen, minden hónap elején, de ez az újévben elmaradt sajna :)

(#12866) donjohnson válasza eazypeezy (#12865) üzenetére


donjohnson
addikt

nem tudom akkor, fura.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#12867) eazypeezy válasza donjohnson (#12866) üzenetére


eazypeezy
tag

Mindegy, megvárom áprilist, hátha jön akkor. Ha nem, akkor majd FF-el megoldom :)

(#12868) hobbitka_


hobbitka_
tag

sziasztok!
néztem, hogy ez az ajánlott üvegfólia: https://www.xprotector.hu/termekeink/mobiltelefonok/huawei/huawei-p10/tempered-glass-0-33-328/
Abban tudtok segíteni, hogy vásárlás után hol érdemes feltetetni és mennyibe kerül? Vagy nem cseszem el akkor sem, ha én próbálkozom?

[ Szerkesztve ]

(#12869) josik


josik
aktív tag

Nálam tegnap jelezte a frissítést. Telenor, sinle sim. Még nem frissítettem. Talán hétvégén.

Te is fiam Bluetooth...

(#12870) dreta


dreta
tag

Az előbb feltettem tölteni a saját töltőjével és kábelével. Még nem láttam ilyet az akksi ikonban töltésjelzőként. Szerintetek mit jelenthet?
Kihúztam, visszadugtam és utána már ott volt a normális 3 "villám".

(#12871) donjohnson válasza dreta (#12870) üzenetére


donjohnson
addikt

a 2 villám lassabb töltés gondolom mint a 3 villám.
charge - fast charge - super charge.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#12872) pető bá' válasza donjohnson (#12871) üzenetére


pető bá'
őstag

pontosan!
Valami kontakthiba lehetett elsőre.

https://hardverapro.hu/apro/mazzer_major_83mm_151c_kessel/hsz_1-50.html "... and I hope you have a great day!"

(#12873) yodee_ válasza dreta (#12870) üzenetére


yodee_
őstag

1 villám normall6, lassú töltés, sima 5V 2A töltővel pl
2 villám gyorstöltés, gyári 10000mAh külső akkuval
3 villám szuper töltés, gyári töltő fejjel

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#12874) eazypeezy válasza CJ4567 (#12798) üzenetére


eazypeezy
tag

Lehet, hogy már neked is frissült időközben 386-ra,de ha nem, akkor tegyél bele egy vodafone/telenor sim-et, ha van kéznél egy. Nekem így egyből jött a B386 (márciusi security patch).
Valahogy sejtettem, hogy a Telekom lesz megint a hunyó...

(#12875) ViTToRe válasza .Macc. (#12822) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Van esetleg erre megoldás? :) Szinte minden névjegynél, kontaktnál / hívásnál kékes,zöldes erdő - tenger van, nem pedig egy standard szín. Világos háttér esetén a világos karakterek sem jók... .Ezen túl viszont semmilyen téma vagy módosítás nem változat ezen - kicsit gagyi hatása van ettől...

Frissítést követően ez az egyetlen negatívum- üzemidő, általános működés teljesen ok

(#12876) xcsabo válasza eazypeezy (#12874) üzenetére


xcsabo
senior tag

ez hihetetlen. volt itt a fiókban egy ezer éves pannonos micro sim, ollóval levágtam nano-ra és lőn rögtön frissített. kapja be ő magentasága. még jó hogy minden simemnek ugyanazt a pint adom. :)

(#12877) Franky74 válasza xcsabo (#12876) üzenetére


Franky74
tag

Az új frissítéssel elb@szták a galériát. Belépéskor Albumok, További albumok fülek fogadnak, ha belépek a További albumok >> Egyéb mappába mutatja a többi képet tartalmazó mappákat, DE kevesebb képet mutat a mappában, mint ami valóban van benne! Hiába nyitom meg, nem is látom a képeket(pedig több van benne).

[ Szerkesztve ]

(#12878) xcsabo válasza Franky74 (#12877) üzenetére


xcsabo
senior tag

Ez volt oreo-n is.

(#12879) xcsabo válasza ViTToRe (#12875) üzenetére


xcsabo
senior tag

valszeg a képet kellene fizikailag felülírni a sys mappában valahol. de ehhez hard usernek kellene lenni.

(#12880) xcsabo válasza Franky74 (#12877) üzenetére


xcsabo
senior tag

találtam egy ilyet:
[link]

(#12881) xcsabo


xcsabo
senior tag

akit érdekel....
szerintem egy elég jó sötét téma:
[link]

(#12882) Hory84 válasza xcsabo (#12880) üzenetére


Hory84
tag

Contact Tiles is hasonló, csak szerintem szebb.

(#12883) sityupityu válasza Franky74 (#12877) üzenetére


sityupityu
veterán

Szerintem meg nincs gond a galériával....Megváltoztatták, de nekem nincsenek hiányzó képeim.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12884) Dave920117


Dave920117
tag

Sziasztok!

Megpróbálnám eladni a telefont. Szerintetek mennyi lehet érte a reális ár? Kb. másfél éves a telefon, kifogástalan állapotban van. Kiterjesztett garancia él még rá 2020 nyaráig. Ja, és hol éri meg hirdetni? :)

Köszönöm

(#12885) pető bá' válasza Dave920117 (#12884) üzenetére


pető bá'
őstag

45-55 körül mennek hardveraprón, max 60, P10 Plus már 60-70 körül van. Én máshol nem hirdetném, még PH! helyi adok veszek topikban esetleg. Nem tudom mekkora kereslet van rá, én ismerősöknek próbálnám meg elpasszolni első körben :)

https://hardverapro.hu/apro/mazzer_major_83mm_151c_kessel/hsz_1-50.html "... and I hope you have a great day!"

(#12886) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Ez a pite jó nagy semmi ...
Persze ez csak (kis) részben a Huawei hibája.
Tegnap este "kopogtatott" az update, amit ma - egy backup-ot követően - fel is tettem.
A quick settings és a contacts olyan, amilyen ...
A settings se lett lett jó, de talán rosszabb se. A gesture vezérlés nem lenne rossz, de az a baj, hogy választani kell közte és az "off screen" vagyis home gombos vezérlés között. Ez azért probléma, mert autóban - a tartóban lévő telefon esetén - előbbi nem igazán esik kézre. Kézben tartva viszont néha használnám a gesture-öket... hát, így nem fogom.
Ja, location accurancy-t (High accuracy, Battery saving, Device only) többé nem lehet állítani (szőrén-szálán eltűnt). A "High accuracy" megmaradt (nyilván), de pl. a Battery saving-et, amiben nekem a legtöbbet volt a telefon - eddig - nem tudtam beállítani. Lehet ehhez is kell majd vm. 3rd party okosság ...
Ja, Viber-ben végre lehet notification hangot állítani. Hurrá!

[ Szerkesztve ]

(#12887) BlackLamb


BlackLamb
tag

A Hicare nálam behalt :)

(#12888) Peathee válasza hobbitka_ (#12868) üzenetére


Peathee
aktív tag

Ha türelmesebb vagy, akkor inkább ebay-ről rendeld meg tized áron...
Ez ennyiért rablás.

(#12889) xcsabo válasza BlackLamb (#12887) üzenetére


xcsabo
senior tag

Nálam is.

(#12890) Peathee


Peathee
aktív tag

Megcsináltama frissítést a 9-es verzióra.
Mivel fehér lett a fentről lehúzható értesítési sáv/ meg funkciók panel keresnem kell egy normális sötét témát.
Tud valaki egy jót? nem baj ha fizetős. Csak ne legyen túl giccses, hanem szinte alap gyári Pie9-nek nézzen ki.

Köszi szépen.

(#12891) benfolds


benfolds
őstag

na jó, visszaolvasva én már csak arra lennék kíváncsi, hogy hogy lehet megakadályozni a frissítést, úgy hogy ne ajánlgassa később sem. :U az eddigi beszámolók alapján 100%, hogy nem akarok frissíteni.
nekem tök jó ez a telefon most úgy, ahogy van, kivéve, hogy a sports-trackerrel sokkal pontatlanabb, mint az előző telefonjaim.

(#12892) hori-zoli


hori-zoli
tag

Üdv.
Az miért van, hogy kikapcsolom ezt a google nyavaját kepernyő felcsúsztatásnál, de magától vissza kapcsolódik??

(#12893) xcsabo válasza Peathee (#12890) üzenetére


xcsabo
senior tag

Fura hogy a Mate 9 ben van dark mode ebből meg kivették.

(#12894) CJ4567 válasza xcsabo (#12893) üzenetére


CJ4567
veterán

Mert a Mate 9 Pro-nak AMOLED kijelzője van.

No Sana No Life

(#12895) xcsabo válasza CJ4567 (#12894) üzenetére


xcsabo
senior tag

no igen, végül is az energia spórolásnak rendelünk mindent alá. a külcsín már smafu.

(#12896) <Adamsky> válasza benfolds (#12891) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én - mindamellett, amit korábban írtam - lebeszélnélek arról, hogy Oreo-n ragadj. Azért a Pie nem rossz (pici gyorsulást is érzékelek, bár ez lehet placebo :) ). Én csak annak a csalódottságomnak adtam hangot, hogy egy főverzió váltástól többet vártam volna. A "hibák" többsége - így vagy úgy - orvosolható. Cserébe, egy új rendszert kapsz, amit továbbra is frissít a gyártó (szembe az Oreo-val).

(#12897) mim93


mim93
újonc

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy elszállt a kamerám. Távolra nem tud fókuszálni, csak közelre. Elötte pár nappal frissült a telefon(még mindig android 8-as van rajta, aktuális verzió: VTR-L29 8.0.0.386(C432)). Véletlen fedeztem fel, hogy ha monokróm módban van, akkor élesen tud fókuszálni. Érdemes várnom egy újabb frissítésre? Vagy küldjem szervízbe? Azért egy naplementét nem fekete fehérben szeretnék lefényképezni 🤔
A gyári visszaállítást már próbáltam nem hozta helyre. De ha van valakinek valami más ötlete szívesen fogadom.

Köszönöm a válaszokat 😊

[ Szerkesztve ]

(#12898) <Adamsky> válasza Hory84 (#12882) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Egy link-et tudnál dobni? Amit eddig próbáltam, mindben elég hülyén nézett ki az SMS alkalmazás (az xcsabo-jéban is)

(#12899) benfolds válasza hori-zoli (#12892) üzenetére


benfolds
őstag

Ja igen, ez a másik problémám nekem is. :) Én még nem találtam rá megoldást.

(#12900) benfolds válasza <Adamsky> (#12896) üzenetére


benfolds
őstag

Kivárok, egyelőre jó ez így.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.