Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) gegekutas válasza Zoz (#12149) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Az hogy a térerő problémát megoldja nálad, az egy dolog, már ezért is megéri használni neked, de ha a másik fél nem használja, nem lesz olyan jó minőségű a hang, és nem lesz olyan gyors hívás felépülés mint amire szánva van a volte funkció. Nekem otthon internet alapú a vezetékes telefonom, ha voltéval hívom, a hívásindítás után rögtön csörög, mig volte nélkül pár másodperc mire meg csörren.

(#12152) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Még mindig nem sikerült megoldani a törött kijelő gondot. Már 3x cserélték ki a kijelzőt az egyik boltban, és mind a 3x rossz minőségű volt. :O

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#12153) <Adamsky> válasza Speeedfire (#12152) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Hivatalos szervizben annyival drágább lenne, hogy érdemes ilyen sufni GSM-ekkel vesződni? Egyébként kollégám is - akinek Honor 8-asa van - azt mondta, hogy kijelző csere után látszik, hogy ez már nem olyan mint a gyári. Az övével nem volt különösebb gond, csupán az újon már nem voltak olyanok a színek ...

(#12154) Speeedfire válasza <Adamsky> (#12153) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

El sem tudom érni őket. Nem tudom, hogy mennyi lenne a kijelző csere, mert nem mondanak árat.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#12155) <Adamsky> válasza Speeedfire (#12154) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nem tudom, hogy mi a "trükk", mert nekem szerencsére eddig nem volt dolgom a szervizzel, de itt a fórumban többeknek cseréltek sok mindent (kijelző, alaplap, kamera, stb.) a telefonon. Talán mintha még a futárral történő szállításra (és visszaszállításra) is volna lehetőség.

(#12156) Speeedfire válasza <Adamsky> (#12155) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nem tudom, hogy mi a trükk. Lehet nekem is be kellene menni. De nem igazán esik útba.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#12157) mobal válasza Speeedfire (#12156) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Blaha, Huawei ügyfélszolgálat.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#12158) hori-zoli


hori-zoli
tag

Üdv. Ezt a felfelé húzással megjelenő google oldalt kilehet valahogyan kapcsolni?
Nekem nagyon bosszantó!!

(#12159) Ernesst válasza hori-zoli (#12158) üzenetére


Ernesst
aktív tag

(#12160) hori-zoli válasza Ernesst (#12159) üzenetére


hori-zoli
tag

Szuper, köszi!!!

(#12161) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Van valakinek szerviztapasztalata szellemképesedést illetően? Átlag 40% - on használom automatan a fényerőn, de igy 1év 8 hónap után elkezdett szellemképesedni, valamint fenn picit villodzik is a kijelzo, bár az csak homogén felületen látszik. Vajon ezzel fog valamit kezdeni a szerviz? Ünnepek után be akarom vinni, addig már nem akarok telo nélkül maradni.

(#12162) sityupityu válasza cicaslany86 (#12161) üzenetére


sityupityu
veterán

Én még nem is láttam ilyet...

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12163) laslie92


laslie92
senior tag

Sziasztok. Elküldtem a telefonom Háztól házig garival. Volt már valakinek hasonló? Mennyi idő volt míg a készüléket megjavították?

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#12164) #04331520


#04331520
törölt tag

Mikor lesz rá Pie?

(#12165) <Adamsky> válasza cicaslany86 (#12161) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szerintem ne filózz rajta. Ha, könnyen demonstrálható a hiba, és nem úgy néz ki a telefonod, mint amit a kutya szájából vettek ki (értsd: nincs komoly külsérelmi nyom) akkor szerintem javítaniuk (cserélniük) kell a kijelzőt. Amit ugyanis leírtál, nem jellemző a P10-re.

(#12164) Újgyerek
Nincs időpont. Ha lehet hinni az XDA-s topicnak (és úgy tűnik, lehet, mert vannak fenn beszédes screenshot-ok, plusz beta-s fw. link-ek, ha jól láttam) akkor már folyik a beta teszt.
Én leghamarabb március, április környékére prognosztizálnám.

(#12166) #04331520 válasza <Adamsky> (#12165) üzenetére


#04331520
törölt tag

Köszi. Akkor muszáj lesz egy hard reset az ünnepek alatt.

(#12167) cicaslany86 válasza <Adamsky> (#12165) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Na voltam benn, de nem adtam le, csak januárban. Csak állna ott ünnepek alatt, utana meg ~3-4nap alatt szervizelik azt mondták. Kicsit fura volt azért, bevallom nem éreztem azt, hogy a helyzet magaslatán volt az ügyintéző. Vagy ők nem értenek hozzá, csak felveszik és annyi? Normál garanciajegyem is van kitöltve a férfi meg mondta, h utánanéz, mert neki gyanus az a cég. Mondom ok. :U Aztán mutattam fotót a kijelzorol, mikor nagyon durvan latszik milyen. Arra megkérdezte így elhalványul? Mondon nem, ott konkretan nincs is megnyitva a youtube, csak egy szürke lap és annyira ott maradt. Megmutatta a kollégájának, hogy olyan színben forgalmazták e egyáltalán a telefont. Mondtam, hogy az csak egy karbonmatrica a hatulján.. Mikor kérdeztem kijelzocserere szamithatok e, akkor azt mondta lehet, vagy lehet csak szoftveres a dolog. Hát nem tudom, ezek után kicsit félek, hogy leszaggatják a foliákat, szoftverfrissitik és visszaadják :DD [kép a kijelzőről]

(#12168) wdx válasza cicaslany86 (#12167) üzenetére


wdx
őstag

Ne izgulj, mindenhol ilyen értelmesek. Csak munkalap írásra nem vesznek fel szerelőket, vagy szervizes kollégákat. :)

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#12169) dualcore


dualcore
őstag

Üdv szakik. Valaki meg tudja mondani az okát, hogyha üzenetek írása vagy fogadásakor, pl ha -8 karakter jelenik meg egymás után, akkor egy hangjegy ikon lesz helyette? Ez vicces is lehetne de nem az, több ilyen "szimbólum" van sajnos. Ha egy banki utalás ilyen karaktereket tartalmaz, akkor nem tudok utalni mert nem ismerem a jelszót amit kapok. Viszont ha az üzenetet átküldöm egy másik mobilra, akkor hejes a kódolás, tehát csak ezen a mobilon van hiba. Nincs semmilyen segéd alkalmazás letöltve, vagy smile hülyeség. Köszönöm.

(#12170) wdx válasza dualcore (#12169) üzenetére


wdx
őstag

Nincs véletlenül beállítva, hogy a messenger kezelje az sms üzeneteket?

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#12171) simico válasza wdx (#12170) üzenetére


simico
aktív tag

A gyári SMS kezelő tényleg ezt csinálja. Nekem is a banki üzenetek közt van olyan, ahol a zárójelben levő tranzakcióazonosító végéből valami hülye smiley lesz. Én nem láttam a beállításokban semmi opciót ennek a teljesen értelmetlen baromságnak a kikapcsolására. Szerencsére nekem már csak tranzakciós értesítő üzenetek jönnek SMS-ben, a kétlépcsős hitelesítéshez a bank appját használom, ezért csak mérsékelten zavar ez a baromság.

dualcore
Esetleg próbálj ki egy alternatív SMS-kezelő appot. Régen a Handcent elég jó volt, nem tudom, hogy most milyen - sajnos van egy trend, hogy régi jól bevált appokat egyszercsak totál elszab a fejlesztő.

[ Szerkesztve ]

(#12172) Zoz válasza simico (#12171) üzenetére


Zoz
őstag

Ti még Nougat-on vagytok, vagy már Oreo-on?
Nekem pont az a bajom, hogy Oreo óta nem jeleníti meg a hagyományos karakteres szmájlikat szmájliként.

(#12173) dualcore válasza simico (#12171) üzenetére


dualcore
őstag

Vagy kap egy resetet, és megjavuljanak. Köszönöm az infókat.

(#12174) <Adamsky> válasza cicaslany86 (#12167) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szia! Érdekes sztori, de egyáltalán nem meglepő. Ahogy wdx is írta, a profi technikus "odabenn" dolgozik. Te csak a "pultossal" beszéltél. Ugyan én még - szerencsére - nem jártam a szervizben, de az itt olvasottak alapján (és látva a képet) jó esélyed van egy kijelző cserére.

(#12169) dualcore
Érdekes...
Milyen bank? Nem tudnád hanyagolni az SMS-t? Én már rég áttértem banki és más szinten (gMail, facse, Dropbox, stb.) autentikációs app. használatára.
A 3rd party SMS app (amit simico javasolt) jó ötlet. Szerintem tegyél egy próbát!

[ Szerkesztve ]

(#12175) Cece04


Cece04
tag

Sziasztok,

emui 8.0.0.381 (C432), frissítés óta éjszaka sokkal jobban merül, mint előtte.
(Napközben nem érzek számottevő különbséget)
Lehet valamit tenni vagy várjam a következő frissítést?

:R

[ Szerkesztve ]

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#12176) <Adamsky> válasza Cece04 (#12175) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nálam (380, független, dual-SIM) nincs ilyen gond. A "battery usage" nem mutat semmit? Nézd meg a órás / két órás bontást az "i"-vel. Ha, semmi, akkor én ...
- végiggondolnám raktam-e fel valamilyen új programot mostanság
- nyomnék egy re-boot-ot, és egy cache törlést a recovery-ben (a gyáriban nagyon mást nem is lehet)

(#12177) dualcore válasza <Adamsky> (#12174) üzenetére


dualcore
őstag

Erste bank a szolgáltató. De már mindegy, mert lesz új készülék helyette. :C Ez meg megy le tartaléknak. Köszi. :R

(#12178) wdx válasza simico (#12171) üzenetére


wdx
őstag

Nem tom, nálam nem csinálja oreo-n. Semmilyen smile nem jön át. Csak max a karakterei. Mondjuk nálam be van kapcsolva a 7 bites optimalizáció, bár nem tudom, hogy ennek van-e jelentősége.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#12179) Zoz válasza wdx (#12178) üzenetére


Zoz
őstag

Ezt írtam én is, amióta Oreo van, azóta nem lesznek szmájlik, marad az, hogy kettőspont, mínuszjel, zárójel... bármilyen alkalmazásban, ahol korábban működött.

(#12180) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Használ valaki családtag követő programot? Gondolok itt a Life360 vagy Familywall és hasonlókra. A gondom, hogy a telefon nem akarja a háttérben futtatni és így a másik felet semmiről sem értesíti és én sem kapok értesítést. Hiába zároltam az alkalmazást vagy állítottam be kézzel az akkumulátor lehetőségeknél, hogy fusson. Be lehet állítani, hogy ez menjen?

(#12181) gacsoi válasza Pikkolo^^ (#12180) üzenetére


gacsoi
senior tag

Beállításoknál Alkalmazások és értesítések. Itt kiválasztod az alkalmazások menüpontot, majd lent rákatt a kis fogaskerék ikonra. Speciális hozzáférés,Optimalizálás mellőzése, és itt engedélyezed az applikációt.

(#12182) Pikkolo^^ válasza gacsoi (#12181) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ezt végül megtaláltam, de így sem ment rendesen. Valószínűleg az alkalmazás amivel néztem sem az igazi.

(#12183) sityupityu


sityupityu
veterán

P10-nél az átlátszó szilikontokok között szerintetek melyik a legvékonyabb? Nekem most is egy egyszerű és viszonylag vékony tok van fenn, de amikor vettem azt mondta az eladó, hogy létezik még ennél vékonyabb is csak akkor nem volt nála. Ha esetleg valaki tudna linket adni valami ultra vékony tokról akkor azt megköszönném.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12184) kovlui


kovlui
tag

Sziasztok!

Tud valaki ajánlani autós tartót a telefonhoz? Olyanra lenne szükségem, aminek a tartó konzolja nem takar bele a kamerába. Azaz a kamera kitakarás nélkül lát rá az útra.

(#12185) Veron válasza sityupityu (#12183) üzenetére


Veron
őstag

Nekem 0.3 mm vastag Hafner márkájú van, ami kb. 1000 Ft a BestByteban. Kicsit sorjás az illesztéseknél de amúgy megjárja.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#12186) <Adamsky> válasza kovlui (#12184) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... aminek a tartó konzolja nem takar bele a kamerába."
Ezt elég sok tartó tudja. Persze nagyon nem mindegy, hogy a szélvédőre vagy a műszerfal tetejére van-e felfogatva ....
Viszont! Én erősen lebeszélnélek a telefon dashcam-ként történő felhasználásáról.
1. Igen kicsi az esélye, hogy egyszerre nézzen feléd a kijelző, és rögzítsen jó képet a kamera (vagyis, hogy a lencséje az útra nézzen)
2. Nyáron, nagy melegben igencsak ellenjavallott a készülék direkt napsütésnek történő kitétele.
Ma már gombokért lehet - akár jó minőségű - dashcam-et venni. Én azt tenném a helyedbe.

(#12187) smiti válasza sityupityu (#12183) üzenetére


smiti
addikt

Nekem Nillkin van, vékony és elég tartósnak bizonyul. A másfél év alatt ez a második ami rajta van.

(#12188) Garfield85


Garfield85
tag

Sziasztok! Akciós áron szereztem egy ilyen telót zöld színben.
A gyári kamera appnal van jobb is, vagy nem érdemes próbálkozni?

(#12189) wdx válasza Garfield85 (#12188) üzenetére


wdx
őstag

Szia! Szerintem nincs jobb. Azt kell kitapasztalni, és elég jó képeket lehet vele készíteni.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#12190) CJ4567 válasza wdx (#12189) üzenetére


CJ4567
veterán

Éjszaka a Night Sightos GCam sokkal jobb, mint a gyári kamera.

No Sana No Life

(#12191) simico válasza Zoz (#12172) üzenetére


simico
aktív tag

Oreo, a dobozból kivéve egyből frissítve lett anno. A 7 bites optimalizáció be van kapcsolva. Szerencsére csak a banktól kapok havi 1-2 SMS-t, mástól nem.

(#12192) Garfield85


Garfield85
tag

Gyári Huawei okostokot érdemes venni? Nem szedi le a festéket ha többször ki be szedem?

(#12193) wdx válasza CJ4567 (#12190) üzenetére


wdx
őstag

Köszi, ennek utánajárok :)

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#12194) sityupityu válasza smiti (#12187) üzenetére


sityupityu
veterán

Köszi. Nem minőségi tokra vágyom (nilkin stb) hanem hogy minél vékonyabb legyen. Nekem valami "hártyavékonyságú" tok kellene. Csak azért kell rá, hogy a karcoktól védve legyen, ütésvédelem nem kell.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12195) CJ4567 válasza wdx (#12193) üzenetére


CJ4567
veterán

Itt a link hozzá, amiket használok beállítások azok pedig itt.

No Sana No Life

(#12196) Peathee válasza sityupityu (#12194) üzenetére


Peathee
aktív tag

akkor miért nem a fóliát veszel rá? az pont megfelel az igényeidnek.
[link]

(#12197) sityupityu válasza Peathee (#12196) üzenetére


sityupityu
veterán

Na ilyesmire gondoltam, nem is tudtam, hogy van. Ezt hogy kell felrakni?
Viszont magyar oldalon nem, vagy csak alig látni ilyesmit. Vagy csak én nem találok.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12198) Peathee válasza sityupityu (#12197) üzenetére


Peathee
aktív tag

Ez öntapadós, ragasztani kell. Méretre és formára vágva kapod, neked stabil kézzel fel kell ragasztanod. :)
Én a Westendben az egyik mobilos pultnál is láttam már a metro kijárat felőli oldalon.

(#12199) sityupityu válasza Peathee (#12198) üzenetére


sityupityu
veterán

Ok, köszi szépen. Majd utánanézek.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12200) wdx válasza CJ4567 (#12190) üzenetére


wdx
őstag

Igazad van, nagyon jó, kb p20 pro minőséget tud így a p10. Köszi! De azért még nem stabil a dolog, viszont isten király kb. :)

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.