Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) sityupityu válasza dreta (#12448) üzenetére


sityupityu
veterán

Telenorosra is ma jött meg...

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12452) <Adamsky> válasza wdx (#12450) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... bluetooth alatt nincs eq ... " - epic fail. De, azért szüntessük meg a jack-et, legyen minden vezetékmentes. Csak épp az alapját nem teremtjük meg. :W

"Ez a 9-es még nem az, aminek lennie kell."
Azt hittem ez a Xiaomi / Miui sajátja. Ott volt elég gyakori, hogy Miui verzió (ami nem feltétlen esett egybe Android főverzió ugrással) tűntek el, vagy működtek hibásan dolgok. Aztán teltek, múltak a hónapok, és ha szerencsénk volt, újra működött az, ami a régi rendszeren. Ehhez képest a sokat szidott MS olyan gördülékenyen intézi a Win10 build-ek frissítését, hogy csak na (szigorúan magánvélemény).

(#12453) benfolds válasza Pikkolo^^ (#12444) üzenetére


benfolds
őstag

ez neked hogy jön be ilyen könnyen? én ha direkt akarom, akkor is csak harmadik-negyedikre sikerül. :U

(#12454) pető bá' válasza benfolds (#12453) üzenetére


pető bá'
őstag

'Koppintva' kell rajzolni. Na ezt fogalmazza meg valaki értelmesen :D
Nekem szándékosan 9/10-szer sikerül, a véletlen rajzolás elég ritka.

Itt egy kép, ilyen módon nagyon ritka, hogy nem sikerül elsőre..

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/mazzer_major_83mm_151c_kessel/hsz_1-50.html "... and I hope you have a great day!"

(#12455) benfolds válasza pető bá' (#12454) üzenetére


benfolds
őstag

igen, ez megvan, bár én az osztott képernyőre gondoltam, használom is azt a funkciót alkalomadtán (yt "háttérben"), mondjuk elég nehezemre esik akkorát koppintani a kijelzőre, amekkora az előcsalogatásához szükségeltetik. (véletlenül meg még sosem sikerült)

[ Szerkesztve ]

(#12456) pető bá' válasza benfolds (#12455) üzenetére


pető bá'
őstag

Az osztott képernyőt az alkalmazásváltóból is elő lehet hozni, úgy talán kézenfekvőbb..

https://hardverapro.hu/apro/mazzer_major_83mm_151c_kessel/hsz_1-50.html "... and I hope you have a great day!"

(#12457) CJ4567 válasza <Adamsky> (#12452) üzenetére


CJ4567
veterán

Pedig a 1809 nem volt valami gördülékeny build.

No Sana No Life

(#12458) hatD


hatD
tag

A telefonnal fotózó túrázók figyelmébe ajánlanám az Iránytű app fotós képességét, amely abból áll, hogy a vízszintesen tartott képernyőn megjelenő (esetleg kalibrálandó) iránytű ennél többet is tud, amennyiben a képernyő síkját függőlegesesre állítjuk.

Bekapcsolja a kamerát, a kijelző felső szélén középen megjelenik a kamera síkjára merőleges égtáj, az égtájhoz viszonyított fok eltéréssel, a felső jobb vagy bal sarokban egy nyíl, hogy merre keresd az Északot.

Bekapcsolt GPS esetén alul megjelennek a tartózkodási helyünk koordinátái.

A képernyő jobb szélén a kék pötty jelzi, hogy két képernyő választható, a másodikkal egy vízmértéket helyezhetünk a képre.

Dedikált exponáló gombot én nem találtam, de ragyogóan működik a felvétel a jól ismert képernyő felvétel két koppintásos, vagy a hangerő le és főkapcsoló megnyomásával.
A képek elfogadható minőségűek, Exifjük nincs és természetesen a Screenshot mappában találhatóak, formátumuk PNG.
Elnézést kérek, ha kicsit túlmagyaráztam.

(#12459) benfolds válasza pető bá' (#12456) üzenetére


benfolds
őstag

ó, ezt nem tudtam, tök jó, köszi!

(#12460) Gyulu25


Gyulu25
tag

Sziasztok! Ezt nem tudja valaki véletlenül hogy hogyan lehet eltávolítani? Köszi

(#12461) donjohnson válasza Gyulu25 (#12460) üzenetére


donjohnson
addikt

kapcsold ki a data saver-t / adatmegtakarítót.
beállítások / vez. nélküli és egyéb hálózatok / mobiladat / adatmegtakarító

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#12462) Gyulu25 válasza donjohnson (#12461) üzenetére


Gyulu25
tag

Köszönöm, megoldódott. :R

(#12463) xcsabo válasza Gyulu25 (#12460) üzenetére


xcsabo
senior tag

Ez csak az adatforgalom mutató asszem.

(#12464) kiralytom


kiralytom
aktív tag

Sziasztok. Felhasználóként milyen üzemidővel bír egy dual sim-es készülék átlagos felhasználás mellett?

A felhasználó szokásai:
- szinkronizálást nem használ
- napi átlag 30-60 percet telefonál
- böngészés és chat kb. 2 óra általában wifin
- játék zéró
- videó és zenehallgatás minimális, max 30 perc
- fotózás és navigáció ritkán, alkalmanként

Ajánlanám a készüléket használt megvételre.

(#12465) pető bá' válasza kiralytom (#12464) üzenetére


pető bá'
őstag

Szia!

Ez ilyen 2-3 óra SOT-nak hangzik, egy napot nagyon kényelmesen kibír, ha mondjuk wifi-mobilnet is ki van kapcsolva, amikor nem használja, akkor 2 napra tippelnék. De agyonoptimalizálva lehet, hogy 3 is kijön,ez nagyon felhasználó függő..

https://hardverapro.hu/apro/mazzer_major_83mm_151c_kessel/hsz_1-50.html "... and I hope you have a great day!"

(#12466) wdx válasza kiralytom (#12464) üzenetére


wdx
őstag

Igen, így legalább 2 napot ki kell bírnia. Többet nem érdemes nyúzni, mert 30% környékén érdemes felrakni tölteni, hogy idő előtt ne menjen tönkre az akkumulátor.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#12467) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Mi Band 2-t használ esetleg valaki? Régebben semmi gondom nem volt vele. Egy darabig nem hasznaltam az órát, volt 2 szoftverfrissites telefonon, most újra szeretném használni, de max fél nap után eldobja az órát, kilövi az appot. :(

(#12468) Garfield85 válasza cicaslany86 (#12467) üzenetére


Garfield85
tag

Én használom, nekem nem dobja el. Bocs, Huawei Band 2 re gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#12469) pető bá' válasza cicaslany86 (#12467) üzenetére


pető bá'
őstag

Miband 1s van nagyon régóta, időnként észreveszem, hogy kilövi, de már minden engedélyezve van. Lehet, hogy update után nem indul újra nálam, igazából nagyon ritkán tűnik fel..

https://hardverapro.hu/apro/mazzer_major_83mm_151c_kessel/hsz_1-50.html "... and I hope you have a great day!"

(#12470) adamos0606


adamos0606
tag

Sziasztok!

Ki lehet azt kapcsolni, hogy ne dobja fel minden nap, hogy ú j frissítés elérhető. Nougaton nem dobta ezt az éresítést.
Én nem mindig frissítek egyből a legújabb verzióra, így elég idegesítő, hogy naponta feljön ez az ablak és csak akkor tűnik el, ha a mégse-re nyomsz....

(#12471) Dave920117


Dave920117
tag

Sziasztok!

Tegnap este kb. 23-24%-on tettem le a telefont és nem volt kéznél a töltőm, tehát hagytam így. Reggelre leesett a töltöttségi szintem kb. 14-15-re. Sosem volt még ekkora "esés" éjszaka, semmi használat mellett. Előfordulhatott az alacsony töltöttség miatt ez az esés? Vagy ez valami probléma előjele?

(#12472) sityupityu válasza Dave920117 (#12471) üzenetére


sityupityu
veterán

Az alacsonyabb töltöttség biztos hogy nem okozója ekkora esésnek....Viszont lehet, hogy beragadt valami program-alkalmazás és az okozta.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#12473) xcsabo válasza sityupityu (#12472) üzenetére


xcsabo
senior tag

Csak úgy lehet. Nálam a play services szokott ilyet csinálni.

(#12474) Batistuta7


Batistuta7
tag

Sziasztok. Van már 9es verzió dual simesre ?

(#12475) beg válasza Batistuta7 (#12474) üzenetére


beg
veterán

Nincs.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#12476) cellpeti


cellpeti
veterán

Üdv. Nektek nem merül jobban a teló, mióta megjött rá az új frissítés?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12477) xcsabo válasza cellpeti (#12476) üzenetére


xcsabo
senior tag

Franc se tudja..... Talán.

(#12478) smiti válasza cellpeti (#12476) üzenetére


smiti
addikt

Konkrétan melyik frissítésről van szó?

(#12479) donjohnson válasza cellpeti (#12476) üzenetére


donjohnson
addikt

most hogy mondod amúgy igen. januári 384-es.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#12480) Dave920117


Dave920117
tag

Szia, nekem is jobban merül a telefon a frissítés óta.

(#12481) xcsabo


xcsabo
senior tag

Pedig csak biztonsági frissítés volt.

(#12482) Garfield85 válasza cellpeti (#12476) üzenetére


Garfield85
tag

Nekem is feltunt, h gyorsabban merül.

(#12483) Veron


Veron
őstag

Visszaadták újra a telót a szervizből, mert még mindig hangos a kihagosításkor. Kicserélték a hangszórót, de ugyanolyan: a média hangerőt szépen lehet skálázni, a hívásokét nem. Úgy látszik, ez ilyen. :(

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#12484) adamos0606 válasza adamos0606 (#12470) üzenetére


adamos0606
tag

Erre van megoldás ? (azon kívűl, hogy frissítek? :) Vagy mindenkinek naponta feldobja, hogy új frissítés elérhető és ez ilyen?

(#12485) cellpeti


cellpeti
veterán

Eddig simán ki írt nekem 2 napot. Most meg 1,5 is alig

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12486) Garfield85 válasza adamos0606 (#12484) üzenetére


Garfield85
tag

Ha nem írt senki akkor gondolom mindenki frissít a legujabbra.

(#12487) corrino válasza adamos0606 (#12484) üzenetére


corrino
újonc

Ez engem is érdekelne. eddig azzal kisérleteztem ,hogy elveszem a net hozzá férést.
Nem jött be.
Elvettem az összes hozzáférés engedélyezését/telefon,rendszerbeírások? módosítása/
Nem jött be. Annyi eredménye lett hogy eggyel több "elutasítom" gombot kell megnyomni.
Lassan érik egy ROM csere.Ezért s az AppGalleryért is.
:-/

(#12488) cellpeti


cellpeti
veterán

Kovi kérdésem. Telefonkönyvben a "Kedvencek"-et elvileg sorba lehet rendezni, ahogy én akarom. Meg csinálom a sorrendet, majd rányomok a pipára, de mégse úgy rendezi. Ötlet?

Illetve... Van aki moddolt romot használ a telohoz?

Illetve használja valaki a gCam-ot?

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12489) pető bá' válasza cellpeti (#12488) üzenetére


pető bá'
őstag

Telefonkönyvre: nálam úgy rendezi ahogy állítom, mondjuk sosem használtam, most kellett előkeresnem, hogy hol van ilyen :D

https://hardverapro.hu/apro/mazzer_major_83mm_151c_kessel/hsz_1-50.html "... and I hope you have a great day!"

(#12490) BlackLamb válasza cellpeti (#12476) üzenetére


BlackLamb
tag

De. Sokkal

(#12491) adamos0606 válasza corrino (#12487) üzenetére


adamos0606
tag

Akkor így jártunk, hátha lesz Pie, és abban nem ilyen fatengelyesen lesz ez megoldva (nougaton nem volt ez az idegesítő állandó emlékeztető).
Vagy ahogy írod, marad a custom rom, azoknak akik hajlanak a mókolásra:(

(#12492) Grekooo


Grekooo
csendes tag

Sziasztok!
Egy olyan problémám van, hogy elvesztek a névjegyeim egyik pillanatról a másikra, semmi előzmény vagy hiba üzenet nélkül. Először csak a fele, aztán újra indítás után egy kivételével az összes. További újraindítások után sem állt helyre és még be sem tudom importálni a google fiokból (pedig sztem ide van lementve az összes)
Valaki találkozott már hasonló problémával, van tippetek, hogy mi lehet a megoldás?

(#12493) xcsabo


xcsabo
senior tag

Érdemes néha dtive-ra arhivalni. Egyébként felmesz Google-ra és kiexportalod a cimlestat XML vagy vcard formában. Azt meg behivod a telefonra.

(#12494) Garfield85


Garfield85
tag

Nemrég kérdezték, lehet e még venni újonnan és elég magas áron voltak csak. Romániában az Auchanban 1000 lej, kb 65000 forint. Lehet magyarban is annyi.

(#12495) BlackLamb


BlackLamb
tag

Most jobban megnéztem és egy este alatt 20%-ot csökken az akku a nagy semmitől a legutolsó frissítés óta. Csak gratulálni tudok.

(#12496) sajby válasza Garfield85 (#12494) üzenetére


sajby
senior tag

Ó,ha annyi lenne :D

(#12497) xcsabo


xcsabo
senior tag

Nagyon lement az ára sajna. És viszonylag hirtelen. Ez az átka annak ha egy gyártó ontja az új készülékeket.

(#12498) dualcore válasza BlackLamb (#12495) üzenetére


dualcore
őstag

Nekem is jobban zabálja az akkut. Csak 2 éves lassan valahogyan le kell amortizálniuk, hogy vegyünk helyette újat. Dübörög a gazdaság. :(((

(#12499) wdx válasza dualcore (#12498) üzenetére


wdx
őstag

Akkó én nem frissítek, mer múlt héten sokat olvastam, neteztem, zenét hallgattam vele, és 5 nap után, 4 óra kijelző idővel 40-50%-on volt az aksija. Most hogy nincs benne sim-kártya, only wifi, csak is bent használva a lakásban. Ezért nem frissítek, hogy csak merül és merül. Azt néztem, hogy ha nem használom, akkor nem merül, miért is tenné? :)

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#12500) adamos0606 válasza wdx (#12499) üzenetére


adamos0606
tag

Pont ezért nem szoktam én se egyből frissíteni a legújabb firmware-re.
Előbb megvárom a tapasztalatokat.
Így marad a szívás a frissítés emlékeztetővel kapcsolatban :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.