Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) kali válasza zoleeno1 (#8650) üzenetére


kali
legenda

Én sem tudom EMUI tekintetében, mert nem csak a Mate 10 Pro-nál, de még a Mate 9-nél sem volt soha ilyen gond.
Mondjuk ettől még nem vitatom, bármilyen telefon és oprendszer esetén alá lehet úgy vágni a rendszernek, hogy probléma jelentkezzen, elég például telepíteni egy adott tekintetben rosszul megírt alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

(#8652) Ti^Em válasza beyruth82 (#8649) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Lassan 2 honapja, de meg en nem tapasztaltam se laggolast, se osszeomlast, de meg aprocska laggokat se, meg a 15. Alkalmazast is hibatlanul veszi elo rambol...nekem ez amit irtal eletidegen a mate 10 pro-ban

(#8653) beyruth82 válasza Ti^Em (#8652) üzenetére


beyruth82
veterán

Laggolást biztos tapasztaltál csak nem akarod észrevenni vagy nem tudod mi az mit kell nézni.Laggolni minden telefon szokott csak van amelyik ritkán és alig észrevehető kis röccenés formájában es van amelyik gyakran és látványosan.Alkalmazás pedig egyszer omlott össze nekem mate 10 pron még az elején mikor nagon optimalizálatlan volt a rendszer.Azóta sokat javult minden tekintetben de néha most is tapasztalok mikrolaggokat bizonyos alkalmazások hasznalatakor de ezek ma már tényleg elég ritkák(a 128-as frissítés óta)

[ Szerkesztve ]

(#8654) zoleeno1 válasza beyruth82 (#8653) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ezt mar atragtuk parszor, en pl instant kikapcsolom minden telomnal az animációkat, ugy meg mikro lagg sincs, tudom javasolni.:) Volt itt valaki, vissza keresni most nem tudom, aki szintén tapsztalt ilyeneket, kikapcsolta es meglepoen konstatalta, hogy azóta semmi. Persze aki a gyari face appot hasznalja, az ne csodalkozzon, hogy van ilyen, az annyira szarul van megirva/optimalizalva, hogy a nasa szerverein is laggolna:D Az meg nem a telo hibaja:)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8655) beyruth82 válasza zoleeno1 (#8654) üzenetére


beyruth82
veterán

Én voltam az szerintem.Ez valóban így van de azóta visszakapcsoltam mert vannak alkalmazások(pl my vodafone app) amiket nem tud megnyitni ha ki van kapcsolva az animáció

(#8656) zoleeno1 válasza beyruth82 (#8655) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ja, lehet:D Azt nem tudtam, hogy a voda appnal ez van, en telenyomoros vagyok.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8657) Ti^Em válasza beyruth82 (#8653) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Novával használom, én nem veszek észre laggot, nagyon szépen gördülékenyen dolgozik, és tényleg ha egész nap nem zárok be semmit, akkor is azonnal ott van az alkalmazás amit elő akarok szedni...
hozzáteszem én sok appot nem használok, email, iVMS és egyéb rögzítők programjait, böngésző, fb, viber, youtube, vlc, waze.. kb ezek a mindennapokon, szóval igazán igénybe sincs véve.

[ Szerkesztve ]

(#8658) kali válasza zoleeno1 (#8656) üzenetére


kali
legenda

A Telekom alkalmazás már okés a telefonon - régebben beleharapott a RAM-ba rendesen -, te meg közben átmentél a konkurenciához?! :O :DDD

(#8659) bigrock válasza kóóó (#8642) üzenetére


bigrock
addikt

Rákérdeztem email-ben, német MM nem szállít MO-ra.

(#8660) golyós válasza Kukti (#8630) üzenetére


golyós
őstag

Én Xiaomi Redmi Note 3-ról váltottam( első készülék ami kibírt nálam 2 évet ) de nem érzek eget rengető változást semilyen téren kivéve a kamera.
Se sebesség, se aksi idő tekintetében nem érzem a 3-4x árkülönbség jogosságát.
Benchmarkban is 3x jobb a Mate 10 de nem érezni napi felhasználásban, mondjuk én heti 3x újraindítom a telefont mindig, ezt is, mert ez is néha meghülyül pedig nem hagyok futni háttérben semmit.
Szuper telefon, szuper kamerával, 2 évig nem lesz gond vele az biztos , utána is max aksicsere.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#8661) Aryon87 válasza gusthy (#8640) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajna lecsuszott az a topik erre a szintre. ..
Sokan mar nem toltenek fel kepet, pedig mas markatol is mehetne oda, de tudjak hogy ugyis lehuzzak.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8662) Kavinton75


Kavinton75
senior tag

Most láttam a PH-n, hogy valaki 5 napos Mate 10 Pro árul biztosítással 57e-el olcsóbban :Y
Nem is értem, annyira nem rossz teló ez, sőt :N

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#8663) kali válasza Kavinton75 (#8662) üzenetére


kali
legenda

Több oka is lehet, például nem mindenkinek jön be egyik vagy másik telefon, pláne ha valaki más oprendszerről próbált meg váltani és mégsem tetszik neki az Android - vagy épp fordítva, mert például iPhone X-et is láttam a minap ilyen okra hivatkozással olcsón hirdetni.
Olyan hirdetés is van továbbá, ahol elfelejtik megemlíteni, hogy részletre lett vásárolva és azért adják olcsóbban, de az más téma...

[ Szerkesztve ]

(#8664) bajnokpityu válasza beyruth82 (#8649) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ennyire észrevehetetlen a kisebb dpi?
lg g6om van, sose fagyott, sose volt furcsaság, csak vonz 8 év lg után valami más.
samu nekem kizárt, minden haverom útálja, huawei talkán megbizhatobb.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8665) Ti^Em válasza Kavinton75 (#8662) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Lehet hogy az S9+ érkezése is bekavart, ki tudja :)

(#8666) beyruth82 válasza bajnokpityu (#8664) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen én semmilyen különbséget nem látok mate 10 pro és S8+ kijelzője között látványra.Alapból amúgy is fhd+-ra van állítva az is amúgy

(#8667) Kavinton75 válasza bajnokpityu (#8664) üzenetére


Kavinton75
senior tag

G6-ről jöttem és eddig nem bántam meg.
Nekem sokkal gyorsabbnak tűnik, mint az LG.
Lehet a rendszer miatt, de lehet erősebb a vas alatta, de lehet mindkettő.
Ami hiányzik kicsit az a nagylátószögű optika és a dupla kopp, de az más téma.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#8668) Kavinton75 válasza Kukti (#8630) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Ezekre a használatokra nem kellett volna ezt a telefont választani szerintem.
Erre egy kisebb és olcsóbb modell is elég, pl. Honor 8 vagy 9.
Vagy a Mate 8 amid van.
Ez a telefon csak akkor mutat érezhető különbséget, ha kihasználod amit belepakoltak.
Meg raktak bele cuccot/anyagot rendesen (bluetooth 5.0 még jó lett volna, meg talán wireless charger).
Ha nem nyújt annyival többet, akkor add el, mert csak áll benne a pénzed és mint minden telefon ennek is fog (elég sokat) csökkenni az ára.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#8669) bajnokpityu válasza Kavinton75 (#8667) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nekem az a gondom, h a samuhoz hasonlítják stabilitását. és abban g2,g4,g6al tökéletesen elégedett vagyok.

G6 nagy felbontásra van állítva, és lcd-s ezért élesebbnek hatnak a betűk, ennek ellenében se érzed weblapokon böngészésnél hiányát a felbontásnak?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8670) zoleeno1 válasza kali (#8658) üzenetére


zoleeno1
addikt

Jajj dehogy, Isten ments, sorry, elirtam, telekomos vagyok:DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8671) NASATech válasza Kukti (#8630) üzenetére


NASATech
csendes tag

Szia Kukti,

Nálam már a Voda kártya lett cserélve. Ez nem oldotta meg az adatkapcsolat hibáját amit te is írsz.
A napokban már a flottás T-s kártyát is cseréltettem újra, de ahogy arra számítani lehetett ez sem hozott változást. Pár napig volt mobil netem a SIM 1 voda kártyán, majd gondolt egyet és onnantól kezdve megint csak a SIM2-őt hajlandó használni, pedig a SIM 1 az elsődleges..

Bedobod fórumra kérlek a linket, ahol az APN beálíításokat megtaláltad? Egy hónapja én is kerestem, de akkor nem találtam rá értelmes beállítást. Illetve még decemberben a Vodafone-al is beszéltem és ők is azt mondták, hogy a defaulton felismert APN értékek jók...

ntch

(#8672) rene85 válasza kali (#8549) üzenetére


rene85
aktív tag

Az akksikapacitás néhány töltés után változik még? SOT 3:23 és még 35%-om van hátra, ez azért nem valami rózsás annak tükrében, hogy mindenki ódákat zengett az akksi időről. GPS és BT bekapcsolva, a nap 95%-ában wifin tartózkodom, jó jelerősségnél és a mobilhálózat jelerőssége is kiváló. BT-n egy fitbit van csatlakoztatva, párat fotóztam, de ennyi. A kérdés az, hogy ezekkel az adatokkal szerintetek cseréltessem-e? illetve volt aki 10 óra SOT-t írt, azt hogy? pl saját 640x480-as fekete színű video pörgetése loopban és repülő módban :DDD :( ?

Firmware ok, szoftver a legfrissebb.

(#8673) gusthy válasza bajnokpityu (#8664) üzenetére


gusthy
veterán

Ez a dpi dolog is csak e-pénisz szerintem, bár vannak, akik esküdöznek, hogy látják a tutit. Egyébként amúgy nem dpi, hanem ppi (a dpi a nyomdatechnikában van). Nagyon éles szeműek lehet, hogy különbséget tudnak tenni egy 400 és egy 480 ppi-s kijelző között, de azért ehhez tényleg éles szem kell. a legtöbb ember bőven nem lát 30 centi távolságra 400dpi fölött. (bár az tény, hogy amikor anno Steve Jobs a 336ppi-re azt mondta, hogy az felette van a látási képességünknek, abban tévedett.)

Az egésznek csak a VR kapcsán van jelentősége.

[ Szerkesztve ]

(#8674) kali válasza bajnokpityu (#8669) üzenetére


kali
legenda

Én ugyan nem LG-ről, de 1440 x 2560 felbontású IPS kijelzős telefonról (Nokia 8) váltottam és egyáltalán nem látom problémásabbnak a FHD+ kijelzőt, ez a 402 PPI már elég korrekt azért, bár az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy nekem az AMOLED kedvesebb kicsit, még ha amellett sok IPS kijelzős telefonom is volt és biztos lesz is még.
Korábban váltottam már QHD-ról FHD-ra is, az sem volt annyira vészes, de utóbbitól ez az FHD+ még jobb egy fokkal. (373 kontra 402 PPI)

rene85: A használati szokásaid függvényében változhat, de hidd el, nem véletlenül zeng mindenki ódákat a jó akkumulátoros üzemidőről, mert tényleg kivételesen jó, ettől lehet úgy, illetve olyan alkalmazásokkal használni, hogy ne legyen kiemelkedően jó.
Nem a telefont kell cserélni, hanem azt vizsgálni, hogy miként állítottad be és használod, az a kulcsa mindennek, ha azonosan belaksz és használsz másik, sokadik azonos típusú telefont, mindegyik úgy fog teljesíteni akkumulátoros üzemidőben, ahogy másnál, akinél jelentősen jobb az akkumulátoros üzemidő, a te telefonodat belakva is pont úgy jó lesz nála.
Az összefoglalóban találsz leírást, hogy miként ellenőrizhető, készenlétben mik futnak és használnak energiát - esetlegesen feleslegesen -, nézz rá az akkumulátoros statisztikára, kielemezhető minden részletesen.
Nekem is volt már amúgy 10 óra kijelzős használat 2 napos készenlét mellett nem egyszer, pedig én folyamatos 4G-n vagyok a korlátlan mobilnet miatt és sokat is böngészek, a kijelzős használataim jelentős részét az teszi ki.
Ja, és a kijelző felbontását sem butítom le, menjen csak FHD+, azért van benne.
Az alkalmazások automatikus indítását kézire tettem, amit nem szeretnék, hogy automatikusan indulgasson és fusson, amikor nincs rá szükségem, az így nem is teheti, ez sokat számít, mert néhány alkalmazás szeret sunyiban ténykedni a háttérben.

[ Szerkesztve ]

(#8675) gusthy válasza rene85 (#8672) üzenetére


gusthy
veterán

Ez ezer és egy dolgon múlik, ha folyamatosan a chrome-ot tekergeted, akkor nyilván nem igaz a dolog. Értelemszerűen pl. ebook-olvasás során sokkal nagyobb, mint böngészéskor, de utóbbinál még a youtube nézése is kevesebbet fogyaszt. Függ továbbá attól is, hogy mennyi idő alatt (tehát mennyi volt a készenlét), függ a térerőtől (ha rosszabb a térerő, akkor a rádiók nagyobb teljesítményre kapcsolnak), attól, hogy mennyit telefonáltál, stb. Szóval ez a SOT nem egy egzakt valami.

(#8676) KZP válasza rene85 (#8672) üzenetére


KZP
őstag

Fényerő?
Az is szívja rendesen az akksit, ha magasra van állítva.

(#8677) Drag77 válasza rene85 (#8672) üzenetére


Drag77
senior tag

Szia,

Nekem fitbit ionic-om van és vannak synk gondjaim. Neked megy rendessen?

üdv. Drag

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#8678) golyós válasza NASATech (#8671) üzenetére


golyós
őstag

Átküldte nekem privátra.Továbbítom neked, este én is kipróbálom, ha mindkettőnknél müködik akkor megkérjük
Kali mestert dobja be összefoglalóba.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#8679) beyruth82 válasza rene85 (#8672) üzenetére


beyruth82
veterán

A helyinformáció miatt nem jön neked össze 8-10 óras SoT.Az be van kapcsolva állandóan.Teljesen felesleges.Ha egy alkalmazas hasznalja az úgyis rakérdez bekapcsolja-e.Fényerő automatán és már neked is sokkal jobb lesz az üzemidőd meglátod.A bluetooth szinte semmit nem fogyaszt nekem is 0-24 óráig be van kapcsolva es egy honor band 3-ra kapcsolódva.Próbáld ki egy napig hogy kikapcsolod a helyinformációt és meglátod egyből a különbséget

[ Szerkesztve ]

(#8680) KZP válasza beyruth82 (#8679) üzenetére


KZP
őstag

Nekem is be van kapcsolva a (nagy pontosságú) helyhozzáférés,de pont azért, mert csak akkor meríti a telefont, ha használja valamelyik alkalmazás, felesleges ki-be kapcsolgatni. Tehát, attól nem kellene jobban merülnie a telefonnak, hacsak nincs valami olyan progi a telefonon, ami ezt használja.
(Érdemes a Google Helyelőzményeket és a Helyzetmegosztást kikapcsolva tartani.)

[ Szerkesztve ]

(#8681) Kukti válasza Kavinton75 (#8668) üzenetére


Kukti
tag

igazából hirtelen felindulásból vettem meg a mate 10 pro-t, mert a Spectre Meltdown miatt kidobtak minden telefont az AirWatch ból ami nem rendelkezik a megfelelő Andorid Security patch-el
erre most láttam tegnap hogy a mate 8 hoz jön a márciusi csomag :D

amúgy a kihasználás nálam annyiban merül ki hogy.

-webex meeting képernyőmegosztással, live kamerán mutatom a szitut ha kell
-mellette wifi hotspot ként megy, hogy laptopról ha kell console-t adjak
-közben betárcsázok a webex-re vagy az hív vagy netes hívás.
-ja és a bluetooth kihangosító headset opcióról még nem is beszéltem.
-persze ezeket bárhol a világon tudja, Londontól Sydney-ig amerikán keresztül ázsia érintésével

ezek mellett még bírja az egyéb nyűgöt is ha kell és mindezt sokáig :D

anno azért választottam a mate 8 erősebb variánsát mert ezeket tudta, most még ilyen tesztet nem kellett csinálom a 10 pro val, de majd meglátjuk.

ja és a céges almát nem akartam elfogadni hiába adták ingyen. én hülyeségem de ez van.

[ Szerkesztve ]

(#8682) Aryon87 válasza gusthy (#8673) üzenetére


Aryon87
félisten

Pl sokan lehuzzak a Mate kijelzojet, na most megjegyzem, hogy a Note8 utan semmivel sem erzem masabbnak, rosszabbnak, gyengebbnek. Lehet azert mert nem elvezek a Samu fele amoledre, es mert tobb fajta modell megfordult nalam, mind mas-mas kijelzotipusuak..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8683) Kukti válasza NASATech (#8671) üzenetére


Kukti
tag

küldj pls privátot és tolom a képeket

(#8684) beyruth82 válasza KZP (#8680) üzenetére


beyruth82
veterán

Én erre gondolok:

Ott világít hogy helyinformáció.Azt kell kikapcsolva
tartani.Eddig 4 embert ismerek magamon kívűl facebookos csoportokban akiknek a duplájára nőtt az üzem és kijelzőidő amikor kikapcsolták azt a helyinformációt.Az a gps és ha bekapcsolod akkor megy folyamatosan.Amit te mutatsz az más

(#8685) KZP válasza beyruth82 (#8684) üzenetére


KZP
őstag

Nem, az ugyanaz, mint a Helyhozzáférés. Ha itt kinyomod a gyorsindítóknál, kikapcsolod ugyanúgy a helyhozzáférést, amiről én is beszéltem. (Nincs több helybeállítási lehetőség, csak egy, de azt kikapcsolhatod menüből, vagy a gyorsindítóknál is.)

(#8686) D4ni válasza beyruth82 (#8684) üzenetére


D4ni
őstag

Az ugyan az, cserébe nincs helymeghatározás ha eltűnik a telefon. Mindenesetre kíváncsi vagyok, most kikapcsoltam. Várom a következő ciklust.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8687) kali válasza D4ni (#8686) üzenetére


kali
legenda

Nem muszáj teljesen kikapcsolni, inkább itt érdemes elvenni a jogosultságot a nem kívánatos alkalmazásoktól és folyamatoktól, hogy feleslegesen semmi ne használja:
Beállítások -> Alkalmazások és értesítések -> Jogosultságok -> Tartózkodási hely

(#8688) zoleeno1 válasza KZP (#8685) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nalam ez csak akkor megy, amikor a waze, navigalaskor:D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8689) beyruth82 válasza D4ni (#8686) üzenetére


beyruth82
veterán

Légyszi mindenképp írd meg a tapasztalataidat mert tudom hogy igazam van ha azt kikapcsolja az ember akkor nagymértékben nő az üzemidő.

(#8690) KZP válasza zoleeno1 (#8688) üzenetére


KZP
őstag

Nálam is kb. :K

(#8691) vivo2000


vivo2000
tag

Üdv nektek szobai fénynél autómata módban milyen fotót csinál, mert én úgy vettem észre hogy mintha egy kicsit homályos lenne a fotó, nem olyan éles de egyébként nagyon jól fotóz más helyeken, csak ez a beltéren belülivel nem vagyok ki békülve ti hogy vagytok vele.

(#8692) deka10


deka10
senior tag

Én a kijelzőt visszavettem fhd-ra egy hónapig most fhd+ van de nem látok különbséget, a helyinformáció be van kapcsolva folyamatosan, éjszakára kapcsolok ki mindent és van egy kis terítő az éjjeliszekrényen ami alá betolom a készülék felső részét így az AOD is szünetel. Az átlag kétnapos üzemidő meg van 8 órás kijelző idővel.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#8693) D4ni válasza kali (#8687) üzenetére


D4ni
őstag

Az lesz belőle, de egy ciklust kibírok nélküle. Bár sokat nyafog a BKK futár :D

beyruth82:
Mindenképp megírom

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8694) zoleeno1 válasza deka10 (#8692) üzenetére


zoleeno1
addikt

Marmint hd+-ra vetted vissza:) En is probalgattam a múltkor, nem volt jelentos valtozas, de igy, fhd+-on is bitang jo az uzemido, maradt azon:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8695) deka10


deka10
senior tag

Korábban raktam fel éjszakai akku fogyasztásról egy képet itt minden bekapcsolva maradt ennyit fogyasztott a wifi, bluetooth, gps, stb. Tudom a 100%-on tovább bírja, de akkor is.

zoleeno1
Valóban, akkor meg pláne. :))

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#8696) Kavinton75 válasza deka10 (#8692) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Nem kell terítő, mert be lehet állítani, hogy mettől meddig menjen az AOD.
De gondolom itt a cél az, hogy, ha kell, akkor rátudj nézni a terítő elmozdításával.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#8697) kali válasza vivo2000 (#8691) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Homályosat nem, legfeljebb a színeken tol kicsit a megvilágítás milyenségétől függően, nem mindegy, hogy LED...stb., de ha nyomva tartom az ujjam a fókuszon és a fénymérést kihúzom a megfelelő helyre, akkor az is megoldva.

(#8698) Tybike81 válasza kali (#8697) üzenetére


Tybike81
őstag

Hová érdemes húzni a fénymérést...?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#8699) kali válasza Tybike81 (#8698) üzenetére


kali
legenda

Fix hely nincs, mert mindig a környezeti tényezők és a téma függvénye, de azonnal látod a kijelzőn a változást, ha kihúzod a körből és más és más helyekre teszed, fényképezni sem kell hozzá, hogy megfelelően beállítsd, ahol és ahogy a leginkább tetszetősebb számodra, úgy lövöd a képet.

(#8700) deka10 válasza Kavinton75 (#8696) üzenetére


deka10
senior tag

Igen az a cél, nem kell állítani, csak kihúzom a telót és már mutatja is az időt.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.