Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) Sn00k válasza Aryon87 (#9334) üzenetére


Sn00k
veterán

Ez is jo de az elso jobban bejon. :DDD bar eleg sargas hatasu a kep... Viszont Piszok jo a minoseguek ilyen gyenge fenviszonyok kozott is. A rndszamtablak is teljesen jol kivehetok...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#9352) Ti^Em válasza kali (#9350) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Mondjuk jogos. Köszi az infot srácok :)

(#9353) Kavinton75 válasza kali (#9332) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Bakker én a témákban belül próbáltam hosszan nyomni :C :W :D :R

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#9354) Kavinton75 válasza #04441088 (#9261) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Köszi, de elsiklottam felette :W
Elnézést és köszi a segítséget :R

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#9355) yodamester10 válasza kali (#9350) üzenetére


yodamester10
őstag

Gondolom nem a normál 1 simesre gondoltál?

(#9356) kali válasza yodamester10 (#9355) üzenetére


kali
legenda

A mondandóm melyik részére érted?
Az egykártyásról volt szó, annak az esetleges függőségéről...stb., a szervizes tapasztalat - hogy illegális függetlenítés miatt visszadobták gariból - viszont korábbi, nem ezen telefonnal kapcsolatos, de itt ez nem is hibalehetőség, mivel ezeken nincs hálózati zár.

[ Szerkesztve ]

(#9357) magicbox válasza gilfoyle (#9339) üzenetére


magicbox
senior tag

Google fiók, HiCare kijelentkezés, ujjlenyomatok törlése, PIN kérés kikapcsolása. A fejlesztői beállításoknál az OEM feloldás engedélyezése. Utána mehet a FR.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#9358) kosmoo81


kosmoo81
tag

Van valakinek infója arról hogy ha bekapcsolom az intelligens felbontást vagy átállítom Hd+ra, az akksi időn mennyire észrevehető?

(#9359) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

. 131 frissítés óta, ha az AoD be van kapcsolva, 3-5 mp alatt old fel az ujjlenyomatommal.
Ha kikapcsolom az AoD-ot, akkor fürge marad.

Járt már így valaki?

(telekomos készülék, telenoros SIM-mel frissítettem)

(#9360) kali válasza kosmoo81 (#9358) üzenetére


kali
legenda

Minimálisan jobb fix HD+ felbontásra állítva, intelligens beállításkor meg felhasználói szokások függvénye, hogy milyen arányban vannak olyan alkalmazások és funkciók használva, amikor feltolja FHD+ beállításra és mennyit megy, illetve mehet alacsonyabbon.
Mivel kimagaslóan jó akkumulátoros üzemidőt tud ez a telefon, én nem látom értelmét megfosztani magam a jobb, fix maximum (FHD+) megjelenítéstől.

(#9361) Buckey válasza Z.É.T. (#9359) üzenetére


Buckey
senior tag

Nekem mindenhogy „fürge” marad, pedig én is úgy frissítettem.
Még a fényképezőnél a szűrős-három pöttyös módszert is kipróbáltam, az is működik.

(#9362) yodamester10 válasza kali (#9356) üzenetére


yodamester10
őstag

Nem mintha számítana de van valami kód amivel meg lehet nézni,hogy független-e?Én telenornál vettem és egy kártyás.

[ Szerkesztve ]

(#9363) szlaci888 válasza Z.É.T. (#9359) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Nekem azóta is villámgyors a feloldás!

(#9364) kali válasza yodamester10 (#9362) üzenetére


kali
legenda

Igen, ezzel: *#*#2846579#*#* -> 3 -> 2
Ha ezt látod, akkor független: Link

(#9365) bollizolee válasza yodamester10 (#9362) üzenetére


bollizolee
tag

(#9366) yodamester10 válasza kali (#9364) üzenetére


yodamester10
őstag

Kösz,azt írja deactive

(#9367) D4ni


D4ni
őstag

Tudtok ajánlani bőr/műbőr hátlapot ami passzol a mokkához (flip mentest)? Néztem a Noreve termékeit ,de attól a barnától hányni tudnék :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#9368) Niki1604


Niki1604
csendes újonc

Sziasztok. Ezt miért írja ki mindig a telefon? Sose írta ki mostmeg minden alkalmazasnal kiirja...

(#9369) kali válasza yodamester10 (#9366) üzenetére


kali
legenda

Független.

Niki1604: Szia, Ez milyen típus, nem 10 Lite véletlenül?
A Drive...stb. nem kapott hozzáférést a mobilinternetes adatkapcsolathoz, ezért nem szinkronizál és nem jeleníti meg a tartalmat a gyors hozzáféréshez.
Két lehetőséged van, továbbra sem adsz neki mobilinternetet, kipipálod, hogy Ne emlékeztessen újra és Mégse, akkor továbbra sem lesz hozzáférése, de nem fogja feldobálni ezt a figyelmeztetést, vagy pedig kipipálod, hogy Ne emlékeztessen újra és Megszüntetés, akkor adsz neki mobilinternetet és aszerint fog működni a későbbiekben, szintén ismételt figyelmeztetés feldobálása nélkül.
Ha nem pipálod ki a Ne emlékeztessen újra opciót, úgy bármelyiket választod, a későbbiekben ismét rákérdez majd.

[ Szerkesztve ]

(#9370) csubííí válasza Niki1604 (#9368) üzenetére


csubííí
senior tag

Lehet a Drive beállításában kell szétnézned. Nekem nem ez a készülékem van ezért csak tipp.

Még megpróbálhatod a beállítások>gyorsítótár ürítését is, hátha valami csak "beragadt".

[ Szerkesztve ]

(#9371) Niki1604 válasza kali (#9369) üzenetére


Niki1604
csendes újonc

Minden alkalmazasnal ezt csinálja... Akármit nyitok meg... Névjegyek stB... Igen mate 10 lite...eddig sosem csinálta

[ Szerkesztve ]

(#9372) kali válasza Niki1604 (#9371) üzenetére


kali
legenda

Mate 10 Lite esetén nem ismerem az elérési utat, de hátha hasonló, mint a Mate 10 Pro esetén:
Beállítások -> Vezeték nélküli és egyéb hálózatok -> Mobiladat -> Hálózati alkalmazások: Itt lehet beállítani akár egyszerre is, hogy milyen alkalmazások/folyamatok kapjanak vagy sem mobiladatot
A Rendszeralkalmazások opcióra kell fent átlépni és ott beállítani/engedélyezni.

[ Szerkesztve ]

(#9373) Apaxp


Apaxp
senior tag

Szerintetek megkapja ezt a lehetőséget ez a telefon?

[link]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#9374) kali válasza Apaxp (#9373) üzenetére


kali
legenda

Általában nem vagyok az újítások és fejlődés ellen (sőt!), de erre azt mondom, hogy egy ideig remélem nem, mert az iPhone-okon is van belőle probléma, sok idő kell még, mire minden támogatni fogja rendesen.
Ahogy nézem, a HEVC adott a Kirin 970 esetén.

[ Szerkesztve ]

(#9375) Niki1604 válasza kali (#9372) üzenetére


Niki1604
csendes újonc

Megy nagyon szépen köszönöm :)

(#9376) vivo2000


vivo2000
tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni nekem t-mobilos a készülékem, és a Firmware Finder segítségével szeretném felteni a legfrisebb verziót, csak nagyon sok fajta van fent melyiket érdemes fel tenni, ha fel teszem jönni fog ota-án a frissítés? Ja és garanciám nem veszik el?

(#9377) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

Köszi mindenkinek a 131-es AoD visszajelzést, akkor, ha lesz rá fél napom kap egy fc-t.
Nem nagyon kívántam 130+ alkalmazással, de az adatok törlése sem segített.

(#9378) Buckey válasza Z.É.T. (#9377) üzenetére


Buckey
senior tag

Annyira nem értek hozzá, de én még megpróbálnám ezt a helyedben FC előtt, hátha.
Mondjuk nem tudom pontosan mit is töröl, de én is megcsináltam, csak úgy. :DDD Semmilyen adatom nem veszett el.

(#9376) vivo2000 , én (is) tettem bele Telenoros SIM kártyát és OTA-n frissítette magát 131-re. Ennél egyszerűbb szerintem nincs, ha van a közelben Telenoros SIM. ;)
De én nem vetem észre semmi változást.

[ Szerkesztve ]

(#9379) bandigyerek válasza Z.É.T. (#9377) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Mi az a AoD? És hogy segít rajta a Force Close?

(#9380) Z.É.T. válasza Buckey (#9378) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Köszi, ezzel kezdtem, illetve minden app frissítés után futtatom. :)

(#9381) #04441088 válasza bandigyerek (#9379) üzenetére


#04441088
törölt tag

Always On Display.

Beállítások -> Biztonság és adatvédelem -> Képernyőzár és jelszavak -> Információ megjelenítése mindig

(#9382) ystuc válasza bandigyerek (#9379) üzenetére


ystuc
tag

AoD= Always on Display

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#9383) bandigyerek válasza ystuc (#9382) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Köszi.

(#9384) aprokaroka87 válasza kali (#9374) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Viszont amit lehet keverek, de magához a megjenitéshez decoding kell, namost azt meg már szinte minden telefon tud, mármint hevc-et.

(#9385) kali válasza vivo2000 (#9376) üzenetére


kali
legenda

Szerintem (is) Telenoros SIM kártyával érdemes(ebb) megcsinálni, ha teljesen biztosra akarsz menni, mert abba garanciális szempontból sem lehet belekötni.
Ha mégis a Firmware Finder mellett maradsz, staker biztos tud például segíteni a pontos verzióban, mert a napokban tette fel Telekomos telefonra: Link

[ Szerkesztve ]

(#9386) #04441088 válasza vivo2000 (#9376) üzenetére


#04441088
törölt tag

Szia!
Én ezt tettem fel: 2018.03.01. 8.0.0.131. FULL OTA MF

Ha szeretnéd feltelepíteni és valami nem megy írj nyugodtan privátot és segítek.

(#9387) Z.É.T. válasza bandigyerek (#9379) üzenetére


Z.É.T.
őstag

(és elírtam, Factory Reset - FR - akart lenni :D )

10sec videó, realtime

(#9388) Buckey válasza Z.É.T. (#9380) üzenetére


Buckey
senior tag

Akkor nekem nincs más ötletem, mint az FC, ami FR (én is elirtam, de tudom, mire gondoltál :DD ).

(#9389) Z.É.T. válasza Buckey (#9388) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ha iPhone lenne, még el is fogadnám animációnak a 4sec megnyitást :D

Nem flamewar, csak viccelődöm :)

(#9390) zoleeno1 válasza D4ni (#9367) üzenetére


zoleeno1
addikt

[link] [link]

Ez ugyan nem bőr, de nekem ez jött be a legjobban, most is ez van rajta: MOFi Mate 10 Pro men case

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#9391) Buckey válasza Z.É.T. (#9389) üzenetére


Buckey
senior tag

De szerencsére ez nem Iphone, ahol egy bug, amit nem tudnak kijavítani az feuturs lesz. :DD

(#9392) D4ni válasza zoleeno1 (#9390) üzenetére


D4ni
őstag

Köszönöm, jelenleg nekem is xlevel van rajta. Viszont ez a mofi tetszik, lehet rendelek belőle.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#9393) vivo2000


vivo2000
tag

Köszönöm a segítségét kali-nak és staker-nek :R

(#9394) Z.É.T. válasza Z.É.T. (#9387) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Megy már a videó, ha valaki nem tudta megnézni...

(#9395) zoleeno1 válasza Z.É.T. (#9394) üzenetére


zoleeno1
addikt

Hu, az durva:D nem tudom mi okozhatja...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#9396) Sn00k válasza zoleeno1 (#9390) üzenetére


Sn00k
veterán

Ez eleg korrektul nez ki! :K NEm lennek a gyarival megelegedve be is rendelnem :)

3njoy the Lif3

(#9397) D4ni válasza Sn00k (#9396) üzenetére


D4ni
őstag

Nekem csak a gombok kialakításával van bajom.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#9398) Dave69


Dave69
tag

Srácok váltottam témát és azóta nem mutatja a facebook értesítéseket ha meg nyomom simán csak a bekapcsoló gomblyát a telónak csak akkor mutatja ha kioldom billentyűzárból és rá megyek a messengerre vagy a facre stb... valami segítség hogy ez miért van? eddig jó volt amíg másik téma volt...

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#9399) Buckey válasza Z.É.T. (#9394) üzenetére


Buckey
senior tag

Ez olyan, mint a bankokban lévő időzáras széf. :DD
Ameddig kinyílik, van időd gondolkozni, mit is akarsz csinálni. Vagy elfelejted, hogy mit is akartál. :DD

(#9400) nimba1


nimba1
aktív tag

Sziasztok valaki kipróbálná működik ez a hívásrögzítő. Valaki azt írja 8.0-án ez működik.
[link]

Köszi :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.