Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) thomasfinal válasza kali (#9550) üzenetére


thomasfinal
csendes tag

Köszi ez nagy segítség volt! :)
Amúgy furcsállom, hogy sokan a kamerát hordják le, amikor a legtöbb reklámból pont az jön le, hogy az egyik legjobb dolog a kamera a telefonban..
A 128 giga memóriából mennyit tudok használni? Android és a többi gyári szoftver mennyit vesz el kb?

Esetleg tudsz valami kimagasló előnyt, vagy visszatartó hátrányt megosztani tapasztalatod alapján?

[ Szerkesztve ]

(#9552) kali válasza thomasfinal (#9551) üzenetére


kali
legenda

A reklámokra ugyan nem nagyon szoktam adni, de komolyabb tesztek és tesztelők is elég jó helyre rangsorolják a kamerát, a többi már a felhasználókon múlik, de találni azért elég sok jó képet, meg itt is elég sokan váltottak jó kamerásnak titulált telefonról a Mate 10 Pro-ra és úgy is dicsérik, illetve elégedettek vele.
116 GB körül rémlik csupasz rendszerrel.
Az akkumulátoros üzemidő nagyon jó, mondhatni kimagasló bármelyik aktuális csúcstelefonhoz képest, illetve az ujjlenyomat-olvasó sebessége is például.
Hátrány viszont, hogy még mindig nincs minden külsős, harmadik féltől származó alkalmazás rendesen optimalizálva Oreóra, így van olyan, amivel előfordul(hat)nak problémák. Én ugyan nem futottam bele ilyenbe, mert nem használom például a Facebook alkalmazást - böngészőből nyomom, mert az értesítések nem halaszthatatlanul fontosak számomra -, amire voltak panaszok (tudom, erre írják majd többen is, ahogy megtették korábban is, miszerint az sosem volt igazán jó egyik rendszeren sem...).

[ Szerkesztve ]

(#9553) golyós válasza Ti^Em (#9546) üzenetére


golyós
őstag

Köszi, kipróbálom este. :R
A WBT-t tudtam de pont az áálítgatást akartam elkerülni," automatán csipőből lőve" mert a gyerek ugye izgága fotóalany.

(#9548) Toobee mivel rögzíted a hívásokat?

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#9554) Ti^Em válasza thomasfinal (#9551) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Attól függ honnan nézzük, ha úgy veszem a kérdést, hogy hátránya a p10 hez képest ? mert ide nem sok mindent tudok írni :) És előnyei a p10 hez képest? csak előnyei vannak :)

Komolyra fordítva: elmentem 340 km et végig navival, készítettem 400 nál több képet és 4-5 4k videót. Aztán hazanavigált szintén 340 km et és 24 % al lefeküdtem aludni, és másnap feltöltöttem. Szerintem ez magáért beszél :) Kimagaslóan jó aku kapacitás van a m10p ben. A kamerája függetlenül hogyan soroljuk, a top 5 ben benne van, hardverre szintén. Ha 2 évre vásárolsz telefont, akkor 2 év múlva is még 1 viszonylag jó telefonod lesz, p10 esetében ezt nem igen mondhatod el, már most komoly elmaradása van a fenti területeken. Azért a m10 p mégis csak 1 csúcskészüléke a gyártónak, ezt nem lehet versenyeztetni egy p10 el szerintem. Hosszútávon is előnyösebb választás. Szerintem

golyós Ha a telefont átteszed pro módba, és átállítod a szín-hőmérsékletet tetszésed szerint kékítheted ugye, és vissza váltasz automatára vagy egyéb módokba akkor pro módban bármikor ha oda kapcsolsz az a beállítás marad amit korábban megadtál. Tehát a színhőmérséklet marad az amit beállítottál akkor. minden mást hagyj automatán, ISO, záridő stb, és akkor az automatika dolgozik mintha autó módban lennél, csak a színek lesznek olyanok amiket te kértél tőle. Így ha este odakerülsz hogy lefotózd őket, csak átdobod pro módba és már mehet is a fotózás, semmit sem kell állítanod.

[ Szerkesztve ]

(#9555) Toobee válasza golyós (#9553) üzenetére


Toobee
veterán

ACR, meg is vásároltam. Eddig tökéletesen működött Honor 8-cal, most belefutottam olyan hibába, hogy 1 napra kilőtte az optimalizáló. Adtam neki manuálisan engedélyeket, azóta oké. Rengeteg hasznos funkció van benne, én imádom.

https://barbieripnk.hu/

(#9556) Peet válasza Toobee (#9555) üzenetére


Peet
senior tag

Régóta keresek már egy jól működő hívásrögzítő progit, és miután írtad az ACR-t feltettem és lám végre egy program ami működik! Köszönöm! :R

Annyi problémám sajnos mégis van, hogy az állapotsávba mindig mutatja, hogy fut a háttérben. :U
Kilehet ezt valahogy normálisan kapcsolni, mert feltettem ezt [link] de valamiért akkor meg megjelent-eltünt, megjelent-eltünt (1-2 másodpercenként villogott az állapotsávban).
Lehet persze azért mert az értesítéseknél más volt megadva. Ez az újfajta jogosultságosztása az androidnak számomra kész káosz.

Neked is jelentkezik az állapotsávos probléma?
Ha nem, akkor írd le légy szíves, hogy hogyan állítottad be az értesítéseit a programnak, és azt is, hogy pontosan milyen engedélyeket adtál kézzel a programnak amit fent írtál?

Segítségedet előre is köszönöm!

(#9557) #04441088


#04441088
törölt tag

Van B137 es rom, de még nem tehető fel és a changelog se töltődik be, pedig kíváncsi vagyok mi változott.

(#9558) Vvarpi válasza Toobee (#9555) üzenetére


Vvarpi
tag

A pro verziót használom, de nálam elég hektikus, hogy mit rögzít és mit nem. Megosztanád a beállításaidat?

(#9559) Toobee válasza Vvarpi (#9558) üzenetére


Toobee
veterán

Egy napot buktam én is, és pont volt egy mocskos fontos hívásom...elég bosszús voltam. Aztán váltottam az alábbi beállításokra, ez bevált.

https://barbieripnk.hu/

(#9560) japy válasza Peet (#9556) üzenetére


japy
őstag

Én meg ezt használom. A visszajelzések alapján jónak tűnik!

[ Szerkesztve ]

(#9561) #04441088 válasza japy (#9560) üzenetére


#04441088
törölt tag

Csak azt veszi fel amit hallok a beszélgetés során. Amit én mondok azt nem.

(#9562) gusthy válasza #04441088 (#9557) üzenetére


gusthy
veterán

Parancsolj: "This update adds a feature that lets you turn on your screen with Google Assistant, adds badge notifications for missed calls and unread messages, and integrates Google security patches for improved system security. Adds a feature that lets you turn on your screen with Google Assistant. Adds badge notifications for missed calls and unread messages. Improves system security with Google security patches released in March 2018. 1. This update will not erase your personal data, but we recommend that you back up any important data before updating."

(#9563) spanyoll válasza gusthy (#9562) üzenetére


spanyoll
addikt

Végre pofázhatok az asszisztenssel amikor le van zárva. Köszönöm.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#9564) #04441088 válasza gusthy (#9562) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ezt hol találtad? Nálad betoltott a changelog? :R

(#9565) Vvarpi válasza Toobee (#9559) üzenetére


Vvarpi
tag

Köszi, eredetileg az Acr-en belüli beállításokra gondoltam.

(#9566) gusthy válasza #04441088 (#9564) üzenetére


gusthy
veterán

nem, hwmt.ru-n keresztül böngészőből.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#9567) Peet válasza Toobee (#9559) üzenetére


Peet
senior tag

A háttérben futás figyelmeztetés megjelenik neked az állapotsoron?
Nekem ott volt, de most újraindítottam a telefont és eltűnt.
Lehet ha hívnak és elindul a program akkor ismét megjelenik az állapotsoron és nem tűnik el.

(#9568) Peet válasza japy (#9560) üzenetére


Peet
senior tag

Köszi. Ha nem válna be mégsem az ACR, kipróbálom.

(#9569) Kavinton75 válasza Summi72 (#9543) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Nincs beállítva a bekapcsológomb leraktam a hívást? :DDD

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#9570) #04441088 válasza gusthy (#9566) üzenetére


#04441088
törölt tag

Köszi, elmentem az oldalt. :R

(#9571) japy válasza #04441088 (#9561) üzenetére


japy
őstag

Akkor te ott elállítottál valamit mert nekem felveszi!

(#9572) #04441088 válasza japy (#9571) üzenetére


#04441088
törölt tag

Csak letöltöttem és használtam. Kapott engedélyt mindenhez.

(#9573) japy válasza #04441088 (#9572) üzenetére


japy
őstag

Lehet hogy frissíteni kellene?

(#9574) #04441088 válasza japy (#9573) üzenetére


#04441088
törölt tag

Mégis mit?
Az appot most szedtem le, gondolom nem a pár hónappal ezelőtti verzió van Play-en.
A telefon rendszere meg friss.

(#9575) bébi67


bébi67
aktív tag

Nem fog működni az ACR. Kimenő hívásoknál szinte mindig elindul, bejövő hívásoknál szinte sosem. Még a memóriában a lakatot le kell zárni, de az sem segít. Egy nap után kisöpri.

(#9576) deka10 válasza #04441088 (#9574) üzenetére


deka10
senior tag

Korábban linkelte itt valaki en ezt próbáltam ki és működött.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#9577) Krisztianson


Krisztianson
tag

Hejhó

Lehet, hogy Mandela-effekt lesz, amit kérdezek, de nem ez a készülék tudja azt a funkciót, aminek nem tudom ugyan a hivatalos nevét, de annyi a lényeg, hogy egy alkalmazást kétszer lehet felrakni és attól függően, hogy melyik ujjaddal vagy melyik jelszóval oldod fel, úgy arra az oldalra tölt be.
Valami Privát mód vagy mi lehet a neve 😁

Egyáltalán van ilyen?😁

[ Szerkesztve ]

(#9578) japy válasza #04441088 (#9574) üzenetére


japy
őstag

Én az app-ra gondoltam. De ma tesztelem és megírom a tapasztalataimat.

(#9579) golyós válasza Krisztianson (#9577) üzenetére


golyós
őstag

Iker alkalmazásra gondolsz? Más gyártónál klónozásnak hívják.
Kétszer rakod fel mondjuk a Facebookot, külön be tudsz jelentkezni rá.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#9580) Peet válasza bébi67 (#9575) üzenetére


Peet
senior tag

Hol van ez a lakat?

Nem lehet valahogy a "kisöprést" kikapcsolni?

Ez hol kapcsolható ki, és miért van kettő is?

(#9581) spanyoll


spanyoll
addikt

Már kérdeztem egyszer amikor ez volt a téma, de az illető nem válaszolt, úgyhogy most az éppen aktuális delikvensekhez intézem a kérdésem (mindenféle támadás vagy kötekedés nélkül, szimplán csak kíváncsi vagyok):
Miért olyan fontos nektek ez az acr? Mi a haszna annak, hogy minden létező hívást rögzítesz, még azt is amikor barátnőd elmondja a bevásárlólistát?
Gondolkoztam, hogy mire lehet jó, de szolgáltatókkal való acsarkodásra fölösleges, ott ki lehet kérni a hangfelvételt, úgyhogy vagy arra, hogy barátnőnek/feleségnek bizonyítsd, hogy tényleg ezt és azt mondta ( :DDD ) vagy azért mert a szextelefon drága, ezért többször visszahallgatnád ahogy Sárlott búgja a telefonban, hogy éppen mi van rajta. Korlátolt vagyok, de más nem jut eszembe.
Valaki világosítson már fel légyszives!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#9582) Toobee válasza bébi67 (#9575) üzenetére


Toobee
veterán

User error, tegnap küldtem a beállításokat. Ezt bővíteném most ki, szerintem nem volt még szó erről a részről ACR és ACR Pro licencia esetén.

(#9580) Peet: Android rendszer üzenet kikapcsolására a következő program kell: Hide "running in the background" Notification Első két képen ennek a beállításait látod.

(#9581) spanyoll: én például telefonálok napi 1-2 órát, rengeteg emberrel és nagyon sok olyan dolog hangzik el, amit nem tudok leírni, pedig kéne. Vagy diktálnak egy telefonszámot, akármit. Visszahallgatom és kész. Önellenőrzésre is tökéletes, mikor már lehiggadtál: az ügyfél volt hülye, vagy én nem kezeltem jól.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#9583) #04441088 válasza spanyoll (#9581) üzenetére


#04441088
törölt tag

Engem anno az exeim fenyegettek ossze vissza, hogy ki fognak semmizni, barmilyen nom lesz be fognak mocskolni nala...es a tobbi.
Arra jo volt, hogy neha ha szar kedvem volt visszahallgassam es szetrohogjem az agyam.

(#9584) bébi67 válasza spanyoll (#9581) üzenetére


bébi67
aktív tag

Csak a magam nevében mondom a következőket.
Napközben több üzleti beszélgetést folytatok. Időpontokat, kontaktokat közölnek velem vezetés vagy munka közben. Ha valami nem tiszta, hogy kivel mit beszéltünk meg, akkor visszahallgatom. Be van állítva, hogy a 14 napnál régebbi felvételeket törölje. Nem kell papírt, tollat keresni, egyszerűen, ha valamit nem tudtál megjegyezni, visszahallgatod. Ugye ez nem valami perverz dolog? Remélem segítettem.
Itt jegyezném meg, hogy a Sony Ericsson K800-as buta telefon kb. 8-10 évvel ezelőtt tökéletesen tudta a hívásrögzítést. Ezek a csúcsszuper csodamasinák meg képtelenek egy ilyen alap dolgot produkálni.

[ Szerkesztve ]

(#9585) spanyoll


spanyoll
addikt

Köszi az infokat urak, ezekre tényleg nem gondoltam! :K

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#9586) kali válasza bébi67 (#9584) üzenetére


kali
legenda

Nem a telefonokkal van gond, hanem egy szintet nem léphetnek át (leginkább jogi okok miatt) a gyártók és a különböző alkalmazások fejlesztői.
Nem véletlen, hogy bizonyos gyártók x régióba szánt készülékei alapban tudják, más régióba meg nem szállíthatják úgy, muszáj kivenniük a rögzítés funkciót a rendszerből.
Hazánkban részint ellentmondásosak bizonyos jogi megítélések (az adatvédelmi és a polgári jog tiltja az érintett tudta nélkül hangfelvétel készítését, de büntető ügyben esetlegesen felhasználható, mint bizonyíték) ezért lavírozik minden a határon, viszont ha valaki óvatlan, az első kettő miatt könnyen problémája adódhat.

[ Szerkesztve ]

(#9587) bébi67 válasza Peet (#9580) üzenetére


bébi67
aktív tag

[link] Itt a lakat.

[ Szerkesztve ]

(#9588) #04441088 válasza Peet (#9580) üzenetére


#04441088
törölt tag

Akkor tudod benyomni a lakatot, ha megnyitod az appot, majd visszamesz home-al, hogy listázza az épp futó appokat.

(#9589) gusthy


gusthy
veterán

Kicsit utánaolvastam az ACR-nek és úgy általában a hívásrögzítőknek, és úgy tűnik, hogy Oreo alatt nem nagyon van még tökéletes megoldás.

(#9590) Toobee válasza gusthy (#9589) üzenetére


Toobee
veterán

3. napja fut tökéletesen. Próbáljátok ki a beállításaimmal.

https://barbieripnk.hu/

(#9591) bigrock


bigrock
addikt

Üdv!
Mindkét helyen jó áron van a készülék:
220V
Notebookspec
Ha innen veszem valamelyiktől, a Huawei garanciát hogyan lehet majd érvényesíteni (sose kelljen :) ) ?
Köszi a válaszokat.

(#9592) kali válasza bigrock (#9591) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A készülék csomagolásában lévő Huawei jótállási jegy legyen megfelelően kitöltve, lepecsételve...stb., azzal viheted akár közvetlenül a Huawei ügyfélszolgálati (szerviz) központba, ahol helyszíni javítás van, vagy leadhatod postaponton: Link (mind a két módozatra lehet itt keresni), illetve igényelheted a háztól házig szolgáltatást és futár viszi és hozza a készüléket: Link

[ Szerkesztve ]

(#9593) spanyoll


spanyoll
addikt

Nyerjetek mindenféle szirszart!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#9594) Peet válasza Toobee (#9582) üzenetére


Peet
senior tag

Mindent beállítottam úgy ahogy írtad és visszatettem a Hide "running in the background" Notification -t is, de az alsó ACR engedélyezve állapotsáv riasztás maradt, csak a felső háttérben futó tünt el. Az alsót hogy lehet eltüntetni?
Amikor feltettem a fenti okosságot akkor különben megint birkózott a progival és hol előjött, hol eltünt a riasztás, de újraindítottam a telefont és most jónak tűnik, bár még azóta nem hívtam, és engem sem hívtak.
Az alsó ACR engedélyezve viszont még mindig látszik sajnos. :((

A bébi67 által javasolt lakatot amúgy bekapcsoltam, az okozná?

[ Szerkesztve ]

(#9595) golyós válasza spanyoll (#9593) üzenetére


golyós
őstag

Csak ebben a hónapban vásároltakra vonatkozik.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#9596) Peet válasza Peet (#9594) üzenetére


Peet
senior tag

Úgy néz ki megvan. Az értesítések kezelése alatt a Low priority értesítést ki kell kapcsolni akkor eltűnik.

(#9597) Gelmi


Gelmi
tag

Sziasztok !

Pár napja én is boldog tulaja vagyok egy Huawei Mate 10 Pro-nak ! :)

Ma délelőtt itt a fórumot olvasgatva sok kérdésemre megkaptam a választ :)

pl : ACR beállítások aztán rendszer értesítések nem mutatása :)

Egy dologban nem tudok tovább haladni :(
Van egy vezeték nélküli Bluetooth fejhallgatóm SHB5500WT/00 amihez egyszerűen nem tudok hozzá csatlakozni :(

Mit javasoltok merre keresem a megoldást ??

Segítségeket előre is köszönöm ! :)

üdv
G

A jövő azoké, akik hisznek álmaik szépségében!

(#9598) #04441088 válasza golyós (#9595) üzenetére


#04441088
törölt tag

Rosszul értelmezed.
Az van ott hogy ebben a hónapban résztvevők között mit sorsolnak. Mindegy mikor vetted.

(#9599) kali válasza golyós (#9595) üzenetére


kali
legenda

Nincs ilyen kitétel, ez van:

...regisztrálja a regisztrációt megelőző egy évben vásárolt Huawei készülékét...

Forrás: Link

Gelmi: Szia,

Próbáld meg azt, amit a fejhallgató gyártója is javasol adott probléma esetén:

The mobile phone cannot find the headset.

• The headset may be connected to a previously paired device. Turn off the connected device or move it out of range.

• Pairing may have been reset or the headset has been previously paired with another device. Pair the headset with the mobile phone again as described in the user manual (see 'Pair the headset with your mobile phone' on page 4)

Forrás: Link

A fejhallgatón eszközölt bluetooth reset sokszor jelent megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#9600) zoleeno1 válasza spanyoll (#9593) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ide mar reggeltem vagy 2 honapja, de nem nyertem még semmit:D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.