Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) S e t h válasza magicbox (#9723) üzenetére


S e t h
nagyúr

De elérik.
Viszont nem mindenki gerjed rá.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9752) Roland861010


Roland861010
addikt

Mennyire éri meg HD+ felbontást használni?
Mintha dadogos lenne a rendszer így!

(#9753) Ti^Em válasza Roland861010 (#9752) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Dadogos? Fhd+ ban hasznaltam mindig is, nekem tokeletes

(#9754) universal


universal
tag

Üdv mindenki!
Volna nekem egy ilyen kis szépségem, és olyan kérdésem lenne, hogy egy simes verzióból tudok-e két simest csinálni! Elméletileg ha a BLA-L09-et lecserélem BLA-L29-esre akkor kezelné a 2simet,illetve a simtálcát kell cserélni!
Esetleg valakinek van már ezzel tapasztalata!?
Üdv
universal

[ Szerkesztve ]

(#9755) Roland861010 válasza Ti^Em (#9753) üzenetére


Roland861010
addikt

HD+-ban tűnik annak amúgy én sem vettem még észre olyan mintha a leképzés nem menne neki !
PL. a chrome is görgetés közben nem tölti be az oldalt csak ha meg álltam FHD+-ban ilyen nem volt !

(#9756) Ti^Em válasza Roland861010 (#9755) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Most hd+ ban vagyok en semmi valtozast nem tapasztaltam... A crome is ugyan ugy dolgozik gorgetes kozben is. Nekem total olyan mintha nem is valtoztattam volna semmit

[ Szerkesztve ]

(#9757) Roland861010 válasza Ti^Em (#9756) üzenetére


Roland861010
addikt

AKkor lehet csak valami egyedi dolog :D

(#9758) kosmoo81 válasza universal (#9754) üzenetére


kosmoo81
tag

Szia.

Nekem meg csinálták gsm bolbtan, nem nyitott blt, viszont a rendszert nem tette fel utána úgyhogy hétfőn megyek vissza egy l29 rom flashre.
Működik a 2 sim, csak ez a rom verzió:

(#9759) universal válasza kosmoo81 (#9758) üzenetére


universal
tag

Hali! Nekem ez van fennt, viszont a"Firmware finder" talál másikat, ami elméletileg L29-es, és dual simes!

[ Szerkesztve ]

(#9760) universal válasza kosmoo81 (#9758) üzenetére


universal
tag

A "Funky Huawei" - t írtàk, hogy jo frissitéshez! Csak kérdés hogy merjem-e felrakni!?

(#9761) kali válasza universal (#9754) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Szervizes firmware verzióval lehet csak megcsinálni a megfelelő módosítások eszközlésével - ahol értenek hozzá és adottak a szükséges hozzávalók -, vagy fizetősen a FunkyHuawei használatával, de fontos megjegyezni, hogy két IMEI akkor sem lesz, ellentétben a ténylegesen kétkártyás készülékekkel.
A Firmware Finder egységes firmware verziókat lát (BLA-L09/BLA-L29) és aszerint telepíti a megfelelőt, amilyen eredetileg a telefon, kétkártyásítani nem tudja az egykártyás készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#9762) universal válasza kali (#9761) üzenetére


universal
tag

Az egyik ismerősömnek a samsungja frissült, és a menüjében megjelent a 2sim kezelés! Nekem se a sima kicsi sim tálcám van, hanem hosszabb, azért gondolom azt, hogy ha rakok rá egy dual sim firmwaret, akkor kezelheti a 2simet!
A kérdés tényleg az, hogy a FunkyHuawei-el megprobálkozzam-e!?

(#9763) kali válasza universal (#9762) üzenetére


kali
legenda

Mint írtam, nem ilyen egyszerű a dolog, visszaolvasva megtalálod többek leírását, akik megcsinál(tat)ták.
Ha rászánod a szükséges összeget, akkor a FukyHuawei használatával magad is megcsinálhatod, vagy nagyjából annyiért megcsinálják neked bizonyos helyeken.
Támpontnak olvasd el ezt a leírást: Link
Azzal is tervezni és számolni kell viszont, hogy ha esetleg garanciális meghibásodás adódna a későbbiekben, akkor ismét fizetős lesz a visszaállítás, mielőtt a megfelelő állapotban a szervizbe adod a készüléket - már ha olyan jellegű a meghibásodás, hogy kivitelezhető az eredeti állapot visszaállítása, ez némi kockázati tényező.

[ Szerkesztve ]

(#9764) volandy


volandy
senior tag

Tudtok ajánlani a telefonhoz Fülre akasztható headset-t?
Ami egyből kapcsolódik a bekapcsoláskor!

(#9766) golyós válasza Daffni2 (#9765) üzenetére


golyós
őstag

+1
nekem is ez van, pillanatok alatt kapcsolódik, gond még nem volt vele.A telón osztotm a netet ( kint van az ablakban mert ott van térerő melóban) és közben ezen fogadom a hívásokat.
Más kérdés, hogy nem szeretem, nekem 2-3 óra után nagyon nyomja a fülem. "Agyba dugós" verzió kéne, olyan a fülesem is, az sosem nyom.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#9767) hurenzon válasza golyós (#9766) üzenetére


hurenzon
senior tag

samsung csak ajánlani tudom.
Nekem is ilyen van.

(#9768) #04441088 válasza hurenzon (#9767) üzenetére


#04441088
törölt tag

A webhely nem érhető el
A(z) cj0kcqjwkd3vbrdzarisaadgzmcjj9uydonzqhvewaojntpsixckevysvb_linzwfhpttkbjw4hynvaaaud-ealw_wcb szerver IP-címe nem található.
Keresés a Google-on a következőre: ealw wcb
ERR_NAME_NOT_RESOLVED

(#9769) bigrock válasza Daffni2 (#9765) üzenetére


bigrock
addikt

+1a Plantronics-ra.
Más: sporthoz tud-e valaki ajánlani agybadugós, lehetőleg szimmetrikus BT fülest a M10pro-hoz?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#9770) hurenzon válasza #04441088 (#9768) üzenetére


hurenzon
senior tag

(#9771) #04441088 válasza hurenzon (#9770) üzenetére


#04441088
törölt tag

Igy mar igen.
Amugy jol gondolom, hogy telefonrol irtad?
Par honapja meg mukodott, hogy felul az url savban hosszan nyomtam, kijelolte az egesz url-t es be tudtam illeszteni.
Mostanaban meg csak az adott reszt jeloli ki, amire epp nyomok. Jo hulyen csinaltak meg. :DDD

(#9772) hurenzon válasza #04441088 (#9771) üzenetére


hurenzon
senior tag

Igen.
Én is ezzel szenvedek.
De ha kétszer gyorsan kattintasz akkor jó lesz.

(#9773) gilimbgalamb


gilimbgalamb
tag

Lehet buta kérdés... Ha FF-el telepítem a legújabb romot, ami jelenleg 137, akkor ugrik a gari?! Gyári dualosként, Telenorosként... halmozattan fogyatékos még mindig a készülék...
OTAn nem jön semmi, szeretném magam mögött hagyni ezt a 4G mizériát!

„Engem nem lehet elfelejteni, csak nehéz megjegyezni." :DD

(#9774) D4ni válasza bigrock (#9769) üzenetére


D4ni
őstag

Én ezt tudom ajánlani, több Bt ketyere kipróbálása után:

[link]

Jó üzemidő, végre nem esik ki a fülemből mert elég jól tart a kampó, a hangzása is oké de ne várj sokat tőle. Ja és végre normális mikrofon került bele , mindenki jól hallott eddig.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#9775) Toobee


Toobee
veterán

Gyári időjárás widget nálatok sem frissül? Régi idővel fut, appon belül meg jól mutatja. Töröltem az adatokat, de nem lett jó.

https://barbieripnk.hu/

(#9776) #04441088 válasza gilimbgalamb (#9773) üzenetére


#04441088
törölt tag

Jelenleg mi van fent?
137 meg nem is telepíthető.. 131 igen, azt rakd fel.
Ha valami gond lenne segítek visszaallitani a gyari rendszert.

(#9777) apezka válasza Toobee (#9775) üzenetére


apezka
tag

Nekem nincs ilyen gondom.

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#9778) gilimbgalamb válasza #04441088 (#9776) üzenetére


gilimbgalamb
tag

129 van fent jelenleg. Gari?

Vki tette fel dualra már?

[ Szerkesztve ]

„Engem nem lehet elfelejteni, csak nehéz megjegyezni." :DD

(#9779) Toobee válasza apezka (#9777) üzenetére


Toobee
veterán

https://barbieripnk.hu/

(#9780) #04441088 válasza gilimbgalamb (#9778) üzenetére


#04441088
törölt tag

Kolléga dualos és 131 van fent neki. FFel rakta fel. link.

Garival akkor van gond ha olyan verziót raksz fel, ami az adott telefonra nem jön ki hivatalosan. De FFel vissza lehet rakni a régebbi verziót.

(#9781) kali válasza Toobee (#9779) üzenetére


kali
legenda

Mondhatni megszoktam már, AccuWeather probléma, amely város fixre be van állítva, annál idő kell valamiért, hogy átálljon, ezt volt ősszel is - akkor nem is Huawei telefonom volt, de AccuWeather támogatású alkalmazás -, most állítottam át a feleségem telefonján is (nem Mate), beállítottam más várost, amire manuálisan kerestem rá, azt lőttem be alapértelmezettnek, annál már jó az idő, utána töröltem a korábban alapértelmezettet, majd rákerestem és beállítottam újra, onnantól már stimmel.
Mindjárt megcsinálom az én telefonomon is.

(#9782) Tybike81 válasza #04441088 (#9780) üzenetére


Tybike81
őstag

Ugyan az a menete, mint ahogy a 131et kellett feltenni?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#9783) #04441088 válasza Tybike81 (#9782) üzenetére


#04441088
törölt tag

A visszaállításnak?
Igen. 128-on voltam, 131-et tettem fel, aztán mivel nem láttam eget rengető változást, viszont egy gyári visszaállítás után eltűnt az egyedi telekomos ROM, ezért inkább visszatettem a 128-at.
Annyi, hogy nálam a telefon telepítés után először nem bootolt be. Hibával megállt, recovery kinézetű menü jött be, ahol volt egy reboot lehetőség. Utána már bekapcsolt.

(#9784) Toobee válasza kali (#9781) üzenetére


Toobee
veterán

Kiskunhalas jó így, Budapest meg mindig 1 órával le van maradva. Érdekes...

https://barbieripnk.hu/

(#9785) kosmoo81 válasza Toobee (#9784) üzenetére


kosmoo81
tag

Köszi a segítséget Kali!

Dualositva volt és sikerült feltennem FFel a 129es Romot.

(#9786) volandy válasza Daffni2 (#9765) üzenetére


volandy
senior tag

Szuper! Köszi!

(#9787) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok!

Meg decemberben, az elso pervben beallitottam a szemvedelem opciot. Annak van ertelme? :)

Ps4, p30 pro

(#9788) gilimbgalamb


gilimbgalamb
tag

teljesen véletlenül figyeltem fel arra, hogy szoftverfrissítés nélkül működik a 4G mellett a telefon hibás, 1-2mpvel tovább tart az újra hívás, de határozottan működik, elérhető a telefonszámon...

Halleluja😁

„Engem nem lehet elfelejteni, csak nehéz megjegyezni." :DD

(#9789) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok, milyen fóliát ajánlatok a telefonra és honnan ? Vagy mindenki a Mobile Outfitters esküszik ? Köszi

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#9790) #04441088 válasza Pepeninho (#9787) üzenetére


#04441088
törölt tag

Én is használom és szerintem van értelme. Jobban szeretek úgy olvasgatni, forumozni telefonon, hogy be van kapcsolva a mód. Ebookot olvasva így nem fáj a szemem és a fejem se, több óra után. Mód nélkül fáj.

(#9791) Jano_023


Jano_023
őstag

Másik: tok.

Ezt a két tokot néztem ki. Nektek milyen van ?

Spigen tok:

Aliexpress tok: barna (két színű)

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#9792) zoleeno1 válasza Jano_023 (#9791) üzenetére


zoleeno1
addikt

Én is a másodikat (mofi) használom, többet próbáltam. nálam ez lett a befutó. Nagyon minőségi darab, pontos kivágásokkal.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#9793) Jano_023 válasza zoleeno1 (#9792) üzenetére


Jano_023
őstag

Honnan rendeled?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#9794) kali válasza Pepeninho (#9787) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Szerintem van, több éve használom különböző telefonokon, ezen is.

(#9795) zoleeno1 válasza Jano_023 (#9791) üzenetére


zoleeno1
addikt

Onnan, Alirol.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#9796) deryck123


deryck123
újonc

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám lenne, hogy a dual SIM-es (BLA-L29 8.0.0.129(C432)) készülékem a mai naptól nem éri el a Vodafone 4G hálózatát. Hasonló problémám korábban is volt, a Telenorral, de azt elegánsan megoldottam egy szolgáltató váltással..
Szerintetek a *.131-es firmware FF-el való feltelepítése megoldaná a problémát?

(#9797) GEIL válasza deryck123 (#9796) üzenetére


GEIL
addikt

100 % :K

i7 13700k - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#9798) apezka válasza deryck123 (#9796) üzenetére


apezka
tag

Hát ott valami szolgáltatói gond kell, hogy legyen mert én két voda kártyával használom és mindegyiken fel tud csatlakozni és 4G is van mind a kettőn.
Bár hozzá teszem csütörtökön, Pesten nekem is eldobta egyszerre a két kártyát. Először csak elkezdett csökkenni a térerő a mind a két kártyán majd le is szakadt a hálózatról. Csak a másodszorra segített a SIM ki/be kapcsolás. De ezt is inkább szolgáltatói zavarnak tudnám be, mert azóta sem volt ilyen, pedig keresztben beutaztam az országot a hétvégén.

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#9799) deryck123 válasza apezka (#9798) üzenetére


deryck123
újonc

Újraindítással, SIM újracsatlakoztatással többször is próbálkoztam, de továbbra sincs 4G-m. :(

(#9800) golyós válasza deryck123 (#9799) üzenetére


golyós
őstag

Ezt próbáld meg:
Az egyik simet amin nincs net tiltsd le. Inditsd újra, kapcsold be a mobilnetet, ha megjön engedélyezd a másik simet. Nekem megy ha nem váltogatom a netet a két kártya között.
Ha kikapcsolod vagy újraindítod mindig tiltsd le az egyik simet mert csak így működik egyelőre.
Írd meg, hogy müxik-e mert akkor ugyan az a gondod neked is mint itt párunknak.
Ha esetleg felrakod a 131-es romot azt is jelezd, hogy változott-e.
Még egy kérdés Voda kártya NFC-s?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.