Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) OldSonyES válasza kali (#8600) üzenetére


OldSonyES
tag

Köszönöm a gyors jelzést! Akkor nem csak véletlenül alakultak jól a dolgok, hanem jó volt a megérzésem és érdemes volt feltenni a 4G-t... :C

Xiaomi 13 Pro

(#8602) leslien válasza Lecs@ (#8566) üzenetére


leslien
nagyúr

nem javítják itthon csak a magyar garisat...egyébként hogy van ez szembe mennek az EU-s törvénnyel? ha pl ide jön egy Német állampolgár és elromlik a Mate 10 pro készüléke nem is javítják ? még senki nem jelentette fel Őket ?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8603) Dave69 válasza kali (#8600) üzenetére


Dave69
tag

Sziasztok olvasom hogy a BLA-09-re jött 131 frissités? vodás vagyok nekem még jó multkor jött 128-as azóta semmi.

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#8604) beyruth82 válasza leslien (#8602) üzenetére


beyruth82
veterán

Miért jelentették volna fel?Ha itthon veszel egy huaweit,sonyt,samsungot,lg-t azt sem tudod németországban gariztatni....

[ Szerkesztve ]

(#8605) gusthy válasza leslien (#8602) üzenetére


gusthy
veterán

Nem mennek szembe.
Olyat nem mond az EU, nem is mondhat, hogy egy adott terméket mindenütt azonos feltételekkel kell forgalmazni, az autók esetén pont azt mondja például, hogy attól még, hogy megveszed valahol, ott kell regisztrálni, ahol használod.
Ami a garanciát illeti, azt nem a gyártó, hanem mindig a kereskedő nyújtja, és nem kötelezhetsz senkit arra, hogy az EU összes országában legyen pl szervize.

[ Szerkesztve ]

(#8606) leslien válasza beyruth82 (#8604) üzenetére


leslien
nagyúr

ezt tapasztalatból mondod ?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8607) kali válasza Dave69 (#8603) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Elsődlegesen a Telenoros készülékek kaptak most frissítést (*.131, a *.128 azokra kimaradt korábban), ami orvosolja a Telenoros 4G problémát, de van itt olyan visszajelzés is, hogy Telenoros SIM kártyával használt Telekomos készülék is megkapta OTA.

leslien: Az egy év kötelező jótállás intervallumában szervizelik a megfelelő külföldi forrásból származó készüléket is (megfelelő számla birtokában), de a második évet ezekre a készülékekre 2017. május 31-én megvonták. (Ami nem meglepő, hiszen szinte minden más gyártó, illetve gyártói képviselet már régen így csinálja.)
Huawei jótállás: Link

[ Szerkesztve ]

(#8608) gusthy válasza kali (#8607) üzenetére


gusthy
veterán

Akkor viszont ezt önként csinálják, jogszabály nem kötelezi őket erre.

(#8609) kali válasza gusthy (#8608) üzenetére


kali
legenda

Jogilag nincs EU garancia, de a legtöbb gyártó úgy intézi, hogy egy évig megoldják a szervizelést regionálisan idegen, de EU és kapcsolódó országokban.
Én azon is csodálkoztam korábban, hogy a Huawei sokáig a második évet is megadta a fentiek szerint, mert más gyártóknál ez akkor sem volt jellemző.

[ Szerkesztve ]

(#8610) leslien válasza kali (#8607) üzenetére


leslien
nagyúr

most hívtam Őket és azt mondták h csak amit itthon veszel Mate 10prot szervizelik....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8611) gusthy válasza kali (#8609) üzenetére


gusthy
veterán

Ezt értem, és világos. Az eredeti megjegyzésem arra vonatkozott, hogy attól, hogy egy gyártó esetleg ezt nem teszi meg, még nem lehet "feljelenteni".

(#8612) beyruth82 válasza leslien (#8606) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez teljesen természetes.Más a jogi szabályozás minden országban ezért nem lehet rákényszeríteni az adott ország cégére egy másik ország jogi szabályozását.A nagy gyártóknak minden orszagban helyi leányvállalatuk van nálunk általában kft-k saját tőkével és felelősséggel.A huawei vagy épp a samsung magyarország kft nem kötelezhető a német vagy belga huawei,samsung,stb kft-k(ezek ottani megfelelője)arra hogy a magyar kft által eladott termékért bármilyen anyagi felelősséget vállaljanak.Két teljesen külön álló cégről van szó önálló gazdálkodással.Az hogy bizonyos cégek eu-s vagy világgaranciat adnak az a saját döntésük és üzletpolitikájuk része,erre kötelezni nem lehet őket

(#8613) Kavinton75


Kavinton75
senior tag

Az itthoni Euronics-ban vásároltra gondolom 2 év van.
Még sem néztem, lehet az is kintről van?

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#8614) leslien válasza beyruth82 (#8612) üzenetére


leslien
nagyúr

Samsung,Lg ,Sony , stb kivéve a gyökszi Huawei mindegyik szervizeli az EU-ban vásárolt terméket.. de már ment levél az illetékeseknek...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8615) p2pp válasza kali (#8607) üzenetére


p2pp
őstag

"Telenoros SIM kártyával használt Telekomos készülék is megkapta OTA".
Ez így van!

1 dolgot vettem csak észre. Talán a 4G Speedtest visszaesett.
De ez sztem nem teló probléma sztem. Ennek millió egy más oka lehet.
Kolléga Telekommal, ugyanilyen telóval,
vidéken ugyanazt mérte, mint Én. Budán mért csak sokkal többet.

Iphone 14 Pro 17.5.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#8616) kali válasza leslien (#8610) üzenetére


kali
legenda

Mondtak már sok érdekes dolgot, ami nem feltétlenül stimmelt, ezen fórumon is találsz olyat, hogy egyik nap az egyik illetékes mondott valamit, másnap a másik már az ellenkezőjét, ezért én azzal nem szoktam különösebben foglalkozni.
Az első éves szervizeltetés megoldható, de ahogy korábban is írtam, ott is vannak megkötések, mert a készülék kicserélése már nem lenne például egyszerű.

gusthy: Azt szerintem sem.

Kavinton75: Az a lényeg, hogy hivatalos hazai viszonteladótól származzon a készülék, akkor az importőrön (Huawei Technologies Hungary Kft.) átmegy, ő adja a második évet.

[ Szerkesztve ]

(#8617) gusthy válasza Kavinton75 (#8613) üzenetére


gusthy
veterán

Az teljesen mindegy, hogy az eladó honnan szerzi be, a kérdés, hogy az a cég, akitől vetted, ez esetben az Euronics, hol van bejegyezve. Az Euronics Veszprémben.
Az úgynevezett "bolti garanciás" termékek attól azok, hogy az adott bolt valahol külföldön veszi meg nagy- vagy kiskerből, és itthon hozza forgalomba, ekkor persze a garancia ott él(ne), ahonnan beszerezte. Ez persze nyilván nem reális, úgyhogy ők maguk vállalják a garanciát.

[ Szerkesztve ]

(#8618) Hovi


Hovi
aktív tag

Szép Estét! Ma én is csatlakoztam a táborhoz. MM-beszerzés 2 év gari. Vagyis nem is mert a hicare szerint:2020.05.31. Mi ez a 205 hónap plusz?
Amúgy BLE-L29 8.0.0.129 (C432) 2018.januári bizt.jav. Frissítés nincs.
Ami furcsa a Mate 8 után: Basszus, ez a teló kisebb. :Y
Az eltérő felbontás miatt még nem sikerült úgy belőnöm a Nova launchert mint volt. Majd holnap.
Egy dolog idegesít csak: Eset víruskergető van fent. (ha már megvettem) s az istennek nem tudom lelőni az értesítési sávból az android rendszer üzenetét, mely szerint az Eset folyamatosan fut a háttérben. Jobbra húztam az értesítést, s ott a beállításnál kikapcsoltam, de x idő után újra ott van. Azt gugliztam ki, hogy ez az oreo marhasága, s csak egy külső progival lehet lelőni. Huh...
+poén: 1/4 óra alatt majd 30%-ot töltött az aksiba a töltő. Na ez azért nem semmi.....

(#8619) #04441088 válasza Hovi (#8618) üzenetére


#04441088
törölt tag

A plusz garival ne foglalkozz, majd eltűnik.
És igen, csak külső alkalmazással tudod lelőni.

[ Szerkesztve ]

(#8620) Hovi válasza #04441088 (#8619) üzenetére


Hovi
aktív tag

Ok, köszi!

(#8621) golyós


golyós
őstag

Válaszoltak Haweiék: dualra a legfrissebb rom a jelenlegi 129es, de arra nem válaszoltak, hogy mi is megkapjuk-e a 131-et hátha megoldódna a mi gondunk is.

Ha FF-el rakom fel a romot akkor ugrik a gari?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#8622) mumuss válasza #04441088 (#8619) üzenetére


mumuss
aktív tag

Nekem még mindig meg van a +3 hónap, tavalyi vásárlás

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro/Note 10

(#8623) ShadowLac válasza Aryon87 (#8585) üzenetére


ShadowLac
addikt

Nekem az Ugreen usb c kábel volt jó.A többi olcsó nem viszi át az adatot!!!.Ugyan ezt tapasztaltam az micro usb-usb c adapterekkel is.itt is az ugreen volt jó.És nagyon könnyen megy be a csatlakozóba.volt amit be se mertem dugni annyira méretpontatlan volt

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra,s23ultra, s24Ultra

(#8624) deka10 válasza ShadowLac (#8623) üzenetére


deka10
senior tag

Én noname átalakítót használok semmi gondom vele, a kollégámtól kaptam kettőt azzal használom a régi micro otg kábelemet az 1 terás vinyót is viszi.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#8625) Aryon87 válasza ShadowLac (#8623) üzenetére


Aryon87
félisten

Ah, akkor tényleg azt kell vennem. Sok helyen ezt a márkát olvastam. a Voxlink az jó lehet?

Bár van itthon 2 microusb-s kábelem, azokhoz rendelek átalakítót. Töltéshez kell, adatátvitelre ott a gyári kábel ami sajna rövid.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Más:

Újabb képeket hoztam, az ottani szöveg ne zavarjon senkit, sokaknak zsírkréta effektesek az éjjeli képek. Gondolom páratoknak nem kell bemutatni a fotós totyikot..

[link]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8626) kali válasza golyós (#8621) üzenetére


kali
legenda

Direktben nem ugrik, semmi olyat nem csinál, aminek visszafordíthatatlan nyoma maradna.

(#8627) spanyoll válasza Aryon87 (#8625) üzenetére


spanyoll
addikt

Zsírkréta a faszom! Még jó, hogy nem lesem akkor azt a topicot mert csak felidegesítene. Auton fotózol, vagy legalábbis valami éjjeli módon, amit a telefon egyértelműen tízből nyolcszor iso növeléssel old meg. Az meg vagy zajt eredményezne, vagy mivel konzumtermékről van szó ezért eltaknyolt képet a zajcsökkentés miatt.
Akinek baja van a zsírkrétázással, annak ott a pro+raw kombó.

Ne foglalkozz az okosokkal, fotózgass csak!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#8628) Aryon87 válasza spanyoll (#8627) üzenetére


Aryon87
félisten

Ámen :D

Ezeknél a képeknél az ISO-t 100-ra teszem, és a záridőt hagyom meg neki automatán. Más algoritmust használ mint automatán vagy pro módban.

Honor 9-cel is nyomtam már ezeket, az más színkezelést használ ebben a témában, ami picit jobban tetszik, mint amit Máté alkalmaz, bár az is mellette szól, hogy késő nyár-őszi időszakban készültek mikor teljesen másak a fényviszonyok is.
Na kb ezeket fogom ezzel is megismételni + a nyaraláson is lesznek ilyen éjjeli képek (és igazából emiatt is cseréltem le a Samu Note 8-at :) )

Az a topik már nem az ami régebb volt, tűt keresik a szénakazalban, valamint Samufan topik is, mert ott az is jó ha rossz :DD

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8629) spanyoll válasza Aryon87 (#8625) üzenetére


spanyoll
addikt

Tyű most feldühödtem, előkaptam a felszerelést, hogy megnézzem mit tud a masina.

No kérem, ez még mindig nem a gép korlátja, de közel van hozzá:

Ez pedig már raw-ban készült, így nincs rajta zsírkréta, meg taknyolás sem, kattintva van nagyobb méret.
Mod: kicsit elcsesztem a fókuszt, így kb a villanypóznás fasoron van, de mea culpa, dühből fotóztam :D

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#8630) Kukti


Kukti
tag

Sziasztok,

kb 2 hete vettem én is egy dual sim-es Mate 10 Pro-t MM-ből.
Nekem Vodafone és Telekom kártyák vannak benne. Alapból a Vodafon a Sim 1 és azt használom mindenre.
Sim 2 a Telekom és ez csak tartaléknak van benne.
Azonban nekem is elkezdett vacakolni a mobilnet, és egyre gyakrabban. Ma eljutottam oda hogy kihajítom az ablakon mert kellett volna a mobilnet, de Wi-Fi-n kívűl máshogy nem ment. Aztán az sokadik újraindítás közben észrevettem, hogy a SIM 1 en van net amíg a SIM 2 nincs aktiválva. Szóval használtam úgy amíg kellett.

Este mikor hazajöttem elkezdtem nézegetni az APN beállításokat és végül heggesztettem magamnak két újat a netes találaatok alapján. Láss csodát beindult mind a két SIM kártyán a net hibátlanul persze egyszerre csak az egyik.
Most akárhányszor újraindítom vagy váltok a két SIM mobiladat hasznáata között nincs baj. Max az a 10mp késés amíg beregisztrál.

Láttam itt is tapasztaltatok többen hasonlót, szóval javaslom próbáljátok ki.
Ami nálam szembetűnő volt hogy a Vodafone APN beállítások amiket a rendszer alapból kiküldött nem tartalmazta a PAP -t az azonosítás típusánál.

remélem ennyi a megoldás és máskülömben szuperül fog funkcionálni az új teló.
nekem 4/64-es Mate 8 dual sim volt előtte, de egyenlőre max az akksiban jobb ez a teló.
Hozzáteszem, én nem fotózok vele. Leveleket olvasok, és telefonálok rajta :D
A réginek viszont sosem volt hasonló mobilnet kezelési gondja. Szóval lehet jegelem a hirdetését amíg fixen el nem döntöm melyiket adjam el :DD

(#8631) Aryon87 válasza spanyoll (#8629) üzenetére


Aryon87
félisten

:DDD
Ne duhodj fel, amire kitalaltak teljesen jo, csak abban a topikban szokatlan ez a mod. (Meg szerintem egy kis irigyseg is tarsul melle :DDD )

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8632) Ti^Em válasza spanyoll (#8629) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

hát most ez is olyan, hogy milyen fénymérést használsz meg honnan méred, és máris tök mást mutat a dolog...

(#8633) D4ni


D4ni
őstag

Videózás közben tényleg nem lehet zárni a fókuszt, vagy csak én nem jöttem rá ? Próbáltam pro módban,de ott akkor folyamatosan zár és nem lehet feloldani.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8634) L4D1K válasza spanyoll (#8629) üzenetére


L4D1K
őstag

Én meg nyugodtan de piásan fotóztam...full auto, nekem ez a bőven megfelel szint.
[link]

# ANTAL Tuning #

(#8635) beyruth82 válasza L4D1K (#8634) üzenetére


beyruth82
veterán

Teljesen jó szerintem :)
Ennél jobb nem is kell mobiltól jelenleg

[ Szerkesztve ]

(#8636) gusthy


gusthy
veterán

Amúgy próbálta valaki a Lineage OS-t ezen?

(#8637) golyós válasza Kukti (#8630) üzenetére


golyós
őstag

Írtam p.ü.-t

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#8639) kali válasza Kukti (#8630) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Előfordul, hogy a SIM kártya alapján nem megfelelően kerül kiküldésre/beállításra a hozzáférési pont, ezért szoktam annyira erőltetni az APN...stb. ellenőrzését kapcsolódó probléma esetén, illetve nem véletlenül írtam többször is, hogy tegyenek be ide képet a hozzáférési pontról, hátha kiszúrható abban valami, ami nem stimmel.
Nekem is Telekom + Vodafone SIM kártya van a készülékben, de szerencsére alapban stimmel minden és nincs gond.

spanyoll: Pedig a PH tár tömörítése még ront is a minőségen.

[ Szerkesztve ]

(#8640) gusthy válasza Aryon87 (#8631) üzenetére


gusthy
veterán

Hát belenéztem abba a topicba... Nettó epénisz-méregetés megy, pedig azt én nem látom érdemnek, hogy kinek milyen telefonja van. Arról viszont baromira nem esik szó, hogy ki hogy tud fényképezni.
Szerintem pedig lényegesen fontosabb egy kép esetén, hogy pl hogy van megkomponálva, mint az, hogy látható - e rajta vignettálás utcai plakát méretre kinagyítva.

[ Szerkesztve ]

(#8641) Kukti válasza golyós (#8637) üzenetére


Kukti
tag

ment válasz :)

(#8642) kóóó


kóóó
aktív tag

Sziasztok.
Gondolkodom egy mate 10 pro beszerzesen, es itt is egy ilyen nemet mm rendelesben.
Jelenleg egy samu s8 van nekem, megerne lecserelni, tudtok pro/kontra ervet?
Elore is köszönöm! :R

Üdv.: kóóó!

(#8643) Kukti válasza kali (#8639) üzenetére


Kukti
tag

most megnézzük Golyós-nak segít e amit csináltam, aztán jelentkezünk.

(#8644) koxx válasza kóóó (#8642) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Max akkor cserélném le ha nem kell sokat ráfizetni. Az akkuidő az biztos, hogy sokkal jobb.

(#8645) Hovi válasza Kukti (#8630) üzenetére


Hovi
aktív tag

"nekem 4/64-es Mate 8 dual sim volt előtte, de egyenlőre max az akksiban jobb ez a teló"
Egy nap használat után erősen hajlok rá, hogy egyetértsek az idézett mondattal.

(#8646) kali válasza Hovi (#8645) üzenetére


kali
legenda

Nem tudhatom persze, ki hogyan és mire használja a telefont, de nekem a Mate 9-hez képest is sokkal jobb, az említett jobb akkumulátoros üzemidő mellett, bőven megmutatkozik AI/NPU, az erősebb hardver, több RAM, jobb proci, gyorsabb és dupla tár, esőben/havazásban sem félek telefonálni - ha muszáj - az IP67 védelem miatt, jobb és gyorsabb a 4G+ modul, jobb és dupla olyan gyors a wifi, jobb felbontású (FHD+) kijelző (az AMOLED miatt pláne kedvesebb számomra), van HDR10, dual 4G és dual VoLTE (az elődnél sima VoLTE funkció sem volt, az pláne hiányzott), jobb a kamera, gyorsabb az USB...stb., ráadásul még én sem használok ki mindent, így nem említettem az asztali módot és hasonló extrákat.

[ Szerkesztve ]

(#8647) gusthy válasza Hovi (#8645) üzenetére


gusthy
veterán

Igazából az átlag felhasználó számára lassan elkopnak a különbségek. Egy darabig egy Mi A1-én használtam, amit a lányom lenyúlt, most, hogy nekem ez lett, de valójában a szorgos hétköznapokban alig van különbség. Annak még optikai zoomja is van. Persze, ebook-olvasáskor nagyon jó a nagy kijelző, de ez se a világmegváltás.
Amúgy a Mate 8 lehet, hogy csak megérett egy akkucserére.

(#8648) zoleeno1 válasza Hovi (#8645) üzenetére


zoleeno1
addikt

Mivel mar a mate 8 hw-es kepessegei is boven meghaladjak egy átlag felhasznalo szokasait, sok kulonbseget nem is fogtok eszrevenni. Nem az van mar, mint regen, hogy akadoztak, laggoltak a telok, foleg ahogy telt az ido es hasznalta az ember. Aztán a kovetkezo generacio javított ezen. Mar par eve annyira porgosek a flagship-ek, hogy ezen a teren sok kulonbseg nincs.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8649) beyruth82 válasza kóóó (#8642) üzenetére


beyruth82
veterán

Nálunk van a családban S8, S8+ és nekem mate 10 pro.Az S8 szerintem nagyon kicsi hiába 5,8"-os fogásra,látványra,érzetre is kisebb mint a mate 10 pro és zavaróan keskeny.Az S8+ már sokkal jobb ilyen szempontból és ahhoz mértem leginkább itthoni teszteken a mate 10 prot de mivel hardveresen ugyan az az s8 és s8+ ezért lényegét tekintve nincsen különbség közöttük.Csinálétam speedtestet a két telefon között és volt amit a mate 10 pro és volt amit az S8+ nyitott meg gyorsabban de tizedmásodpercnyi különbségekre gondolj.Mindkettő telefonnál tapasztaltam laggolást,alkalmazás összeomlást bár a mate 10 pronál a legutóbbi frissítés óta(voda 128-as build) ezek jelentősen csökkentek.Fényképet is ugyan olyan minőségűeket csinálnak asztali gépen is néztem kinagyítva és mindenhogy.Pixelre pontossan ugyan úgy zajosak és elmosódottak ugyan ott ha belenagyitok a teljes méretbe.A kijelzője is egyformának tűnik még akkor is ha a felbontást maxra veszem az S8+on én nem láttam szebbnek mint a mate 10 proét.A samsung régi touchwizz felületét ismertem és ez ami mkost van nekik sokkal jobb,testreszabhatóbb bár ez az emuira is elmondható szóval ebben is egyformák.Több játékot egyszerre nem futtattam de sok alkalmazást megynitottam (az általam használtakat mint facebook,viber,messenger,chrome,gmail és ilyesmik)és multitaskingnál nem jött elő a +2 giga ram előnye mindkét telefon mindent a ramban tartott.A jelentős eltérés az aksi teljesítményben van közel 2X annyi ideig bírja minden tekintetben a mate 10 pro mint az s8+ tapasztalataim szerint.A méret és a sokkal jobb aksi miatt én mindenképp úgy gondolom megéri lecserélni de ha a méret nem számít neked akkor már csak az aksi marad ami jobb a mate 10 proban

(#8650) zoleeno1 válasza beyruth82 (#8649) üzenetére


zoleeno1
addikt

Mindkettő telefonnál tapasztaltam laggolást,alkalmazás összeomlást - na ez érdekes, mert nalam sosem volt még ilyen. V10-en is talalkoztam alkalmazas osszeomlassal, neha, de elo jott, de ennel meg soha. Asse tudom mit ir ki pontosan ilyenkor a miui, mert tenyleg egyszer sem volt még:DDD

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.