Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#599) Cancer válasza gyuri2008 (#595) üzenetére


Cancer
senior tag

Talán nincs elmentve a szám a telefonodban. Sőt nekem olyat is csinál a P10, hogyha valaki 06-xx-xxx-xxxx számon van elmentve, és +36-xx-xxx-xxxx kijelzéssel hív, akkor az autó csak a számot írja ki. Néha a telefon is.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Más

Elkezdtem egy félmaraton felkészítő futás tervet. (újra felkészítő 1-1,5 év kihagyás után). Ezért is gondoltam olyan sürgetőnek a karperecet, mert a HH-ben erősen támaszkodik a pulzusra az edzések alatt. Node szombaton edzésnap van...

Előtte. Szombaton hazatekretem 21 km-t munkából. 15 perc és 14,6 km után állt le a Runkeeper. (korábban írtam az anomáliáról). A HH végig csinálta. Sajnos már nem emlékszem, hogy ez előtt vagy ez után tettem át automatikusról manuálisra, hogy ne lőjje ki a programot. (Egyébként korábban sosem lőtte ki)

Szóval a szombati futónap ...Még egy kicsit ragaszkodom a Runkeeperhez. Elindítottam azt, aztán a karperecen az outdoor running-ot. (Előtte a képernyőnél kikapcsoltam az alvó módba állást). Megyek...gondoltam ránézek a HH-ban az edzés menüre, mert látszólag az a progi nem futott. Belépek, semmi. Oda megyek az aznapi gyakorlathoz, nyomok egy indítást! :D A Karperec továbbra is követi az eredeti workout-ot. A telefon figyeli a felkészítő edzéstervet. A kettő között volt kb 7-800 méter diffi. Plusz ugye a Runkeeper az edzés elejétől mért. Ok, hogy többször megpiszkáltam a runkeeper képernyőt és folyamatosan az volt a kijelzőn, így viszont nem lőtte ki az edzés végéig sem. (1óra 4 perc) A végén leállítottam mind a 3-at. Tehát a HH-ben egy azon időben volt egy 8,26 és egy 7,6 km-es edzés is külön. :D Hozzá teszem később kiírta, hogy ez a kettő egybe esik, így a félmaraton felkészítőre csak az utóbbit veszi figyelembe.

Viszont!!
Ha edzéstervet állít össze nekem a telefon, akkor ha futónapon indítok el a karperecen egy kültéri (de akár egy beltéri) FUTÁST! akkor mi a nyavalya miatt nem az aznapi edzéstervet indítja el?!?! Esetleg a workout menüben lehetne egy training menüpont ilyenkor, ha így könnyebb leprogramozni.
Szerintem ez "okos dolog lenne" az "okos" eszközöktől. Mert most ott tartunk, ahol a part szakad. Hogy a felkészítőt a telefonról kell elindítani... :F

Pénteken töltöttem, folyamatos pulzus és alvásfigyelés bekapcsolva és most 60%.

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.